5 labākie vietņu pakalpojumi ar lielu trafiku

01.06.2020
Labākais hostings '5 labākie vietņu pakalpojumi ar lielu trafiku
0 18 мин.

labākais-web-hostings-augstas trafika-vietnes-2019


Ja jums ir vietne, kas rada lielu trafiku, jums jāpārliecinās, ka jums ir uzticama tīmekļa mitinātāja, ja jūs vienmēr vēlaties mieru. Jūsu tīmekļa mitinātājam jāspēj uzturēt lielu datplūsmu, un jums jāpārliecinās, ka jums nav dīkstāves. Ar lielu satiksmi tas var jums maksāt daudz.

Tāpēc jums pat nevajadzētu apsvērt dalīta mitināšanas izmantošanu, ja jums ir daudz trafika. Jums vajadzētu izvēlēties tikai to, vai doties ar VPS plānu vai ar speciālu serveri. Šajā rakstā es apskatīšu labākos mitināšanas uzņēmumus, kuriem ir lieliski VPS plāni vietnēm ar lielu trafiku. Tomēr pirms mēs dodamies tur, es vēlētos detalizēti apspriest VPS plānus, lai jūs saprastu, kāpēc jums ir nepieciešams VPS mitināšana.

Kas ir VPS (virtuālais privātais serveris)?

Virtuālais privātais serveris ir mitināšanas veids, kas būtībā ir kaut kas starp veltītajiem serveriem un koplietotajiem serveriem. Tas ir nedaudz jauns hostinga veids, taču tas kļūst arvien populārāks, jo tam ir daudz priekšrocību un tas spēj aptvert dažas no labākajām citu hostinga veidu funkcijām..

Lielākās VPS priekšrocības ir fakts, ka jums ir privātums, piemēram, speciālajā serverī, kas nozīmē, ka jūsu vietne ir vienīgā uz servera, jo jūs nekopīgojat savu OS nevienam. Tas nozīmē, ka jums ir arī sava operētājsistēma, diska vieta un joslas platums, kas, iespējams, jums ir vissvarīgākā lieta, ja jums ir vietne ar lielu trafiku.

Vēl viena lieliska lieta par VPS mitināšanu ir pielāgošanas iespējas. Tā kā jums ir sava operētājsistēma, jums ir arī savi visu servera lietojumprogrammu gadījumi, piemēram, Apache, MySQL un PHP, taču jūs varat arī pielāgot jebkuru no šiem pakalpojumiem, lai tas atbilstu jūsu īpašajām vajadzībām.

Izmantojot VPS mitināšanu, jums būs atvēlēti RAM apjomi, kurus varat izmantot jebkurā laikā, un, tā kā jūs nedalāties serverī ar citām vietnēm, jūs esat vienīgais, kas var izmantot visu RAM. VPS mitināšana ir daudz lētāka nekā speciāla mitināšana, taču tai joprojām ir daudz tādu pašu priekšrocību. Tas var atbalstīt lielu trafiku, un tā ir droša izvēle, ja vēlaties uzticamu mitināšanas plānu. Tomēr joprojām var būt problēmas ar VPS mitināšanu. Tieši tāpēc ir ļoti svarīgi pieņemt pārdomātu lēmumu, kad izvēlaties savu mitinātāju un veicat pienācīgu hostinga uzņēmuma izpēti. Es jums palīdzēšu to izdarīt nākamajā rindkopā, kur es runāšu par svarīgām lietām, kas jums jāņem vērā, izvēloties tīmekļa mitinātāju.

Kā izvēlēties hostingu augstas trafika vietnēm?

Tagad jūs zināt, ka vēlaties VPS mitināšanu, taču jums joprojām ir jāizlemj, kurš resursdators jums ir vislabākais. Web hostinga pasaulē ir liela konkurence, kas nozīmē, ka jums ir daudz izvēles iespēju. Lai arī tā ir laba lieta, tā var būt arī murgs. Es zinu, ka tāpēc man bija daudz problēmu, kad man nācās izvēlēties, un pienācīgas izpētes veikšana prasīja daudz laika. Tāpēc es ar jums pārrunāšu arī dažus no maniem iecienītākajiem tīmekļa mitinātājiem, pēc tam, kad es jums pateiksu, uz ko ir svarīgi pievērst uzmanību, izvēloties tīmekļa mitinātāju.

Joslas platums

Šī ir pirmā lieta, kas jums jāapskata, ja jums ir vietne ar lielu trafiku, jo joslas platums ir mērs, kas norāda, cik daudz baitu jūs apkalpojat noteiktā laika posmā. Vietnei ar mazu trafiku joslas platums var būt mazs, taču, tā kā jums ir vietne ar lielu trafiku, joslas platuma prasībām jābūt augstākām.

Klientu atsauksmes

Izpētiet tīmekļa resursdatoru, kuru vēlaties izmantot, un pārbaudiet viņu atsauksmes, jo tas ir svarīgs viņu sniegtā pakalpojuma rādītājs. Tomēr jums jāzina, ka liela daļa uzņēmumu pieņem darbā cilvēkus, lai sniegtu viņiem pozitīvas atsauksmes un atsauksmes, tāpēc, ja vēlaties iegūt pareizo attēlu, jums vajadzētu vismaz izlasīt vairāk nekā pāris no tiem..

Uzticamība

Tā kā jums ir vietne, kurā ir daudz trafika, jums jāpārliecinās, vai jūsu tīmekļa resursdators ir uzticams un ar lielisku darbības laiku. Jums jāzina, ka kaut kas mazāks par 99% no darbspējas laika nav vērts apsvērt. Jebkura dīkstāve, kas jums rodas, jums izmaksās daudz, it īpaši tāpēc, ka jūs radāt lielu trafiku.

Klientu atbalsts

Jūs vēlaties tīmekļa mitinātāju, kam ir liels klientu atbalsts, jo īpaši tāpēc, ka jums ir vietne ar lielu trafiku un viss, kas notiek nepareizi, ir jāatrisina iespējami īsā laikā. Tāpēc jums ir nepieciešams klientu apkalpošana 24 stundas diennaktī, kā arī dažādas iespējas, tāpēc meklējiet saimniekus, kuri tiešsaistē piedāvā atbalstu pa tālruni, e-pastu un tiešsaistes tērzēšanu.

Cenas un atmaksa

Protams, vienmēr ir prātīgi meklēt lētāku variantu, ja atrodat tādu, kurā ir visas nepieciešamās lietas. Tomēr esiet uzmanīgs, apskatot cenu. Jūs nevēlaties izvēlēties neuzticamu tīmekļa mitinātāju tikai tāpēc, ka, runājot par VPS plāniem, tam ir lētākas iespējas. Vēl viena lieta, kas jāmeklē, ir atmaksas politika. Pārliecinieties, vai jūsu tīmekļa resursdators nodrošina atmaksu, ja neesat apmierināts ar kaut ko un vēlaties mainīt savu tīmekļa mitinātāju.

Labākās iespējas vietnēm ar lielu trafiku

Tagad es esmu aptvēris visas lietas, kas jums jāzina, pieņemot lēmumu. Tomēr joprojām pastāv problēma, ka ir pārāk daudz iespēju. Konkurence tīmekļa mitināšanas jomā ir milzīga, un tas prasītu daudz laika, lai veiktu pētījumu par tik daudziem uzņēmumiem. Tāpēc es izvēlējos 5 tīmekļa mitināšanas uzņēmumus, kas ir piemēroti vietņu ar lielu trafiku izvietošanai. Zemāk es dalīšos ar jums savā pieredzē.

1. HostGator

Apmeklēt vietni »

hostgator-labākais-hostings-augstas trafika vietnesHostGator tikai dažu gadu laikā ir guvis lielu vilkmi un reputāciju, un tagad ir viens no populārākajiem tīmekļa mitinātājiem pasaulē. Patiesībā viņi mitina vairāk nekā 5 000 000 domēnu! Viņi ir guvuši šāda veida panākumus, pateicoties to pieņemamām cenām un lieliskajam hostinga pakalpojumam.

VPS hostings

HostGator ir trīs VPS plāni, kurus varat iegūt:

 • Snappy 2000 – 2 GB RAM, 12 GB diska vietas, 1,5 TB ikmēneša datu pārsūtīšana. Sākot no USD 79,95 mēnesī, bet jūs to varat saņemt par USD 19,95 mēnesī, ja apņematies trīs gadus.
 • Snappy 4000 – 4 GB operatīvās atmiņas, 165 GB krātuves un 2 TB ikmēneša datu pārsūtīšanas, sākot no 119,95 USD / mēnesī. Ja jūs parakstāt trīs gadu plānu, jūs to varat iegūt par USD 29,95 mēnesī.
 • Snappy 8000 – 8 GB RAM, 240 GB diska vietas un 3 TB ikmēneša datu pārsūtīšana par USD 149,95 mēnesī. Ja jūs dodaties ar trīs gadu līgumu, jūs to varat saņemt par 39,95 USD / mēnesī.

Klientu apkalpošana

HostGator patiešām ir fantastisks klientu serviss, un viņi jau ir saņēmuši dažas balvas par augsto atbalsta līmeni, ko viņi piedāvā saviem klientiem. Jūs varat saņemt palīdzību, izmantojot tiešraides tērzēšanu un tālruni, jebkurā diennakts laikā, ieskaitot brīvdienas. Viņiem nav piemaksu atbalsta klientiem ar augstu atalgojumu, taču, ja ņem vērā viņu pastāvīgo klientu apkalpošanas izcilību, tā patiešām nav problēma.

Uzticamība

HostGator garantē 99,9% darbspējas laiku, kas jums ir ļoti svarīgi, ja jūsu vietnē ir daudz trafika. Viņiem ir augstākā līmeņa datu centri, kurus atbalsta visaugstākā līmeņa servera aparatūra. Arī HostGator ir fantastiska uzraudzības sistēma. Tas ir svarīgi arī tāpēc, ka tas ļauj viņiem skenēt savus serverus un jebkurā laikā saņemt statusa atjauninājumu, kas ģenerē automātiski iedarbināmu brīdināšanas sistēmu, kas brīdina viņu tehniķus, ja rodas kādas problēmas ar serveri.

2. BlueHost

Apmeklēt vietni »

bluehost-lēti-hostings-augstas trafika-vietnesŠī ir tīmekļa mitinātāja, kas, iespējams, ir viscienījamākā no visām, kaut arī tā ir smaga konkurence. Tas ir uzņēmums, kas ir viens no galvenajiem WordPress.org izvēles variantiem, un viņiem ir 5 dažādi hostinga plāni, no kuriem jūs varat izvēlēties, atkarībā no jūsu īpašajām vajadzībām. Mēs runāsim par VPS mitināšanas plāniem, ko viņi piedāvā jūsu vietnei ar lielu trafiku.

VPS hostings

Pirmā lieta, kas jums jāapzinās, ir tas, ka BlueHost nav VPS plānu operētājsistēmai Windows, tikai operētājsistēmai Linux, kas patiesībā rada vilšanos. Tomēr, ja jūs izmantojat Linux, jums būs 4 dažādas izvēles iespējas – standarta, uzlabota, premium un galīgā. Cenas svārstās no USD 14,99 līdz USD 59,99 par jūsu pirmo mēnesi, bet pēc tam tās palielinās līdz USD 29,99 līdz USD 119,99 pēc tam. Šīs ir diezgan parastas cenas, un par tām jūs saņemat 2 CPU kodolus pirmajiem diviem plāniem un 3 un 4 par dārgākiem diviem. Atkarībā no plāna krātuves apjoms ir no 30 GB līdz 120 GB. Operatīvā atmiņa ir no 2 GB līdz 8 GB, un joslas platums visiem hostinga plāniem ir neierobežots. Standarta plāns jums piešķirs vienu IP adresi, bet citi plāni iegūs jums divas IP adreses.

Klientu atbalsts

Man ir bijusi liela pieredze ar klientu apkalpošanu, ko nodrošina BlueHost, lai gan tur ir dažas jauktas atsauksmes. Es domāju, ka ir gan pozitīvas, gan negatīvas atsauksmes, tāpēc domāju, ka tas viss attiecas uz atsevišķiem gadījumiem. Tomēr jums jāzina, ka BlueHost saviem tālruņiem, 24 stundas diennaktī nodrošina klientu atbalstu, tiešraidi un e-pastu.

Drošība

Viena no spēcīgākajām BlueHost priekšrocībām ir tā drošība. Jūs iegūsit trīs surogātpasta novēršanas slāņus, taču tas nav vienīgais. Šī tīmekļa mitinātāja nodrošina arī lielisku iesūtnes aizsardzību un dod jums iespēju bloķēt piekļuvi savai vietnei un melnajā sarakstā iekļautas īpašas IP adreses.

3. InMotion hostings

Apmeklēt vietni »

inmotion-bizness-hostings-augstas trafika vietnesInMotion ir patiesi viens no tīmekļa mitināšanas milžiem. Viņiem ir kopš 2001. gada, un šī pieredze nozīmē daudz, jo viņi zina, kā visātrāk tikt galā ar kopīgiem jautājumiem.

VPS hostings

InMotion piedāvā trīs veidu VPS plānus – VPS-1000s, VPS-2000s un VPS-3000s. VPS-1000s maksā 29,99 USD mēnesī, tam ir 4 GB RAM, 60 GB atmiņas vietas, 2 TB joslas platums un divas IP adreses. VPS-2000 cena ir 49,99 USD mēnesī, tā dod jums 6 GB RAM, 130 GB atmiņas vietas, 3 TB joslas platumu un divas IP adreses. VPS-3000s cena ir 74,99 USD mēnesī, ļauj jums 8 GB RAM, 200 GB atmiņas, 4 TB un trīs IP adreses..

Klientu apkalpošana

Klientu apkalpošana ir viens no spēcīgākajiem šī tīmekļa mitināšanas uzņēmuma piemēriem. Viņi nodrošina pastāvīgu, vispusīgu apkalpošanu. Jūs varat sazināties ar viņiem pa tālruni, tiešajā tērzēšanā un pa e-pastu. Viņiem ir ārkārtīgi draudzīgs personāls, kas ir apņēmies palīdzēt jums atrast labāko veidu, kā tikt galā ar visiem iespējamiem jautājumiem.

Patiesībā viņi, iespējams, spēs atrisināt pat vissarežģītākās problēmas, jo viņiem ir arī uzlabots atbalsts. Vēl viena lieliska lieta par InMotion ir viņu plašā kopiena, kas arī vienmēr ir gatava jums jebkurā laikā palīdzēt. Ir forums, kurā varat atrast savas atbildes, kā arī daudzas konsultācijas un tiešsaistes kursi, visi pieejami viņu oficiālajā vietnē.

Uzticamība

InMotion izmanto 99,9% uptime, un es to personīgi esmu pārbaudījis pagājušajā gadā, izmantojot savu vietni ar lielu trafiku. Kā es jau minēju, tas ir ļoti svarīgi, jo jebkura dīkstāve var radīt nopietnu kaitējumu jūsu vietnes reputācijai un ienākumiem. InMotion nodrošina arī pāršķeļamu atmiņu un īpašu atmiņu, kas ir jauka funkcija, kas tos atšķir no vairuma citu tīmekļa mitinātāju.

4. Starpniekserveris

Apmeklēt vietni »

starp-serveris, pieejamu cenu, liela trafika vietnes uzturēšanaInterServer darbojas tīmekļa mitināšanas biznesā kopš 1999. gada un ir viens no visstraujāk augošajiem tīmekļa mitinātājiem, kam ir divi datu centri, no kuriem viņi nodrošina izcilu pakalpojumu. Viņiem ir arī liels klientu apmierinātības līmenis un cienījama biznesa ētika.

VPS hostings

InterServer ir pārsteidzoša sistēma, lai noteiktu ideālu VPN plānu katram klientam. Viņi piedāvā pielāgotus VPS plānus, kurus klienti var izvēlēties paši. Tas ļauj no visdažādākajām iespējām iegūt tieši to, kas jums nepieciešams. Man ir liela pieredze ar InterServer, un es mīlu šāda veida mērogojamību, ko viņi piedāvā saviem klientiem. Pastāv divu veidu VPS plāni – uz Linux bāzes, kura maksā 6 USD / mēnesī, un uz Windows bāzes, cena ir USD 10 mēnesī. Protams, šīs ir cenas visvienkāršākajiem plāniem, kas nodrošina 25 GB vietas, 1024 MB atmiņas un 1 TB datu pārsūtīšanas. Tagad šajā vietā lietas kļūst interesantas. VPS mitināšanas plānam varat pievienot vēl vienu šķēli vai vairāk (līdz 16), un katra pievienotā šķēle jums dos citu iepriekš minēto funkciju kopu. Turklāt katra šķēle palielinās jūsu maksāto cenu par 6 USD par Linux vai par 10 USD par Windows.

Varat arī izvēlēties, vai vēlaties maksāt savus VPS plānus katru mēnesi vai katru gadu. Ja izvēlēsities iegūt gada plānu, jūs saņemsiet atlaidi 10% apmērā. Protams, jūs saņemat naudas atdošanas garantiju, kas ilgst 30 dienas, neatkarīgi no jūsu izvēlētā VPS plāna.

Svarīgas funkcijas

Šai tīmekļa mitinātājai ir ārkārtīgi spēcīgi serveri, kas ļauj garantēt 100% enerģijas izmantojumu un 99,9% tīkla darbspēju.

InterServer ir lielisks un vienkāršs rīks, kuru varat izmantot, lai ērti un bez tehnoloģiskām zināšanām pārvaldītu savu mitināšanas plānu.

Runājot par klientu atbalstu, šai mītnei ir patiešām draudzīgs personāls, kas ir arī ļoti profesionāls un pieejams visu diennakti. Jūs varat sazināties ar viņiem pa tālruni, pa e-pastu un tiešajā tērzēšanā.

5. GreenGeeks

Apmeklēt vietni »

greengeeks-premium-hostings-augstas trafika Web-lapasŠis ir salīdzinoši jauns uzņēmums, taču viņi, protams, ir daudz auguši kopš 2006. gada, kad tika dibināti. Tas ir tāpēc, ka viņiem ir viena skaidra atšķirība no citiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem – tie nodrošina videi draudzīgu tīmekļa mitināšanu. Tas nozīmē, ka viņi ir videi draudzīgs uzņēmums, kas strādā, lai kompensētu oglekļa izmešu daudzumu no viņu serveriem.

VPS hostings

Šis uzņēmums piedāvā 5 dažādus VPS mitināšanas plānus:

 • 39,95 USD / mēnesī – šis VPS plāns dod jums 1 GB RAM, 25 GB krātuves un 1 TB joslas platuma.
 • 59,95 USD / mēnesī – šis VPS plāns dod jums 2 GB operatīvās atmiņas, 50 GB krātuves un 1,5 TB joslas platuma.
 • 79,95 USD / mēnesī – šis VPS plāns dod jums 3 GB RAM, 75 GB krātuves un 2 TB joslas platuma.
 • 99,95 USD / mēnesī – šis VPS plāns dod jums 4 GB RAM, 100 GB krātuves un 2,5 TB joslas platuma.
 • 159,95 USD / mēnesī – šis VPS plāns dod jums 5 GB RAM, 125 GB krātuves un 3 TB joslas platuma.

Ar katru pieejamo VPS plānu jūs iegūsit arī 2 IP adreses, un jūs jebkurā laikā varat mainīt izmantoto plānu. Ir arī 30 dienu naudas atdošanas garantija, ja vēlaties mainīt savu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju kāda iemesla dēļ.

Laiks

GreenGeeks apgalvo, ka tie nodrošina 99,9% pakalpojumu uptime, un, pamatojoties uz manu pieredzi, tas ir pilnīgi taisnība. Viņiem ir jaudīgi serveri, kas ļauj uzturēt tik augstu darbspējas laiku, taču tas arī ļauj visiem klientiem piedāvāt lielu ātrumu.

Klientu atbalsts

GreenGeeks ir lieliska tehniķu komanda, kas var palīdzēt jums tikt galā ar jebkuru jautājumu. Jebkurā laikā varat sazināties ar viņu viesmīlīgo klientu atbalstu, jo viņi nodrošina atbalstu visu diennakti pa tālruni, pa e-pastu un tiešajā tērzēšanā. Viņu vietnē ir arī daudz tiešsaistes mācību materiālu, kas var palīdzēt jums tikt galā ar dažām problēmām, nesazinoties ar atbalsta dienestu.

Secinājums

Ir daudz tīmekļa mitināšanas uzņēmumu, kas var tikt galā ar jūsu prasībām pēc vietnes ar lielu trafiku, un jums noteikti vajadzētu veikt pats savus pētījumus, tikai tāpēc, lai pārliecinātos, ka nepalaidāt garām kādu labāku iespēju. Tomēr, pēc manas pieredzes, šie ir labākie tīmekļa mitinātāji, ja jūs meklējat uzticamus un jaudīgus VPS plānus, lai apstrādātu jūsu vietni un jūsu radīto trafiku..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector