5 labākie vietņu veidotāju rīki iesācējiem

labāko vietņu veidotāji-2019. gads


Lai sāktu uzņēmējdarbību vai vienkārši būtu dzirdama jūsu balss internetā, ar sociālo mediju klātbūtni bieži vien to nepietiek. Un, lai arī tādu sociālo mediju platformas kā Facebook, Twitter, Pinterest un citi ir lielisks veids, kā savienot un veidot auditoriju; ja vēlaties patiesu un atbilstošu klātbūtni tiešsaistē, kādā brīdī jums būs jāizveido sava vietne.

Šie ir 5 labākie vietņu veidotāji, kurus mēs iesakām:

Uzņēmums
Cena no
Izmēģiniet

1wix.com bezmaksas vietņu veidotājsUSD 5,00 mēnesīBEZMAKSAS
2vietņu veidotājs weebly.com bez maksas8,00 USD / mēnBEZMAKSAS
3websitebuilder.com bezmaksas izmēģinājuma versijaUSD 5,99 mēnesīBEZMAKSAS
4webs.com vietņu veidotājs ir bezmaksasUSD 5,99 mēnesīBEZMAKSAS
51un 1vietne6,99 USD / mēn30 dienu naudas atdošana

Pašas savas vietnes izveidošanas un pārvaldīšanas galvenā priekšrocība ir tā, ka jums būs absolūta un pilnīga kontrole pār to, kā tiek parādīts jūsu saturs, kā arī vietnes vizuālo noformējumu un noformējumu. Tas, iespējams, ir vissvarīgākais solis, ja vēlaties radīt uzticamību un uzticamību savai auditorijai neatkarīgi no tā, vai esat tikai emuāru autors, personīgais zīmols, organizācija vai uzņēmums.

Pateicoties lielajiem uzlabojumiem un tehnoloģiskajiem sasniegumiem, kurus interneta sfēra ir pārvaldījusi vairāku gadu laikā, jūsu pašu vietnes mitināšanas, iestatīšanas un pārvaldīšanas process nekad nav bijis vēl vienkāršāks un vienkāršāks. Jūs varēsit izmantot dažus no daudzajiem jaudīgajiem rīkiem, funkcijām un opcijām, lai ne tikai ērti un ātri izveidotu savu vietni no nulles, bet arī ievērojami palielinātu savas vietnes funkcionalitāti un estētiku..

Šeit darbojas vietņu veidotāju rīki. Tiem, kas vēlas kļūt par vietņu īpašniekiem, kuriem nav iepriekšēju zināšanu vai pieredzes kodēšanas jomā, daži uzdevumi, kas saistīti ar vietņu izveidi un pārvaldību, var šķist sarežģīti un grūti. Tīmekļa vietņu veidotāju rīki palīdz izmantot visas piedāvātās iespējas un ļauj jums noformēt vietni atbilstoši izvēlēm un iespējām, kas būs jūsu rīcībā. Tas ir iespējams ar viegli lietojamu un noderīgu lietotāja interfeisu un īpaši izstrādātām funkcijām, kas visu procesu padara ļoti vieglu un ātru.

Kā izvēlēties labāko vietņu veidotāju rīku

Agrāk, izveidojot savu vietni no nulles, parasti bija jāmaksā kādam, lai viņš to izdarītu jūsu labā, vai arī tam ir jābūt plašām zināšanām vai pieredzei, strādājot ar HTML, PHP, JavaScript, zināšanām par serveru darbību, kā arī pieredze ar dažādu Web mitināšanas pakalpojumi. Vietņu veidotāju rīki gandrīz visus šos pakalpojumus piedāvā bez maksas.

Ja jūs sākat mājas lapu savam biznesam, ir absolūti svarīgi izvēlēties vietņu veidotāju rīku, kam ir daudz svarīgu tiešsaistes mārketinga funkciju, rīku un opciju. Tie ir ļoti svarīgi, kad ir jāpalielina jūsu vietnes rentabilitāte, izmantojot atpakaļ saites, iepirkumu groziņus, tiešsaistes veikalus un citas noderīgas iespējas, kā nopelnīt naudu no savas vietnes.

Tā kā jūs interesē vietņu veidotāja rīka izmantošana, lai palīdzētu iestatīt vietni, jūs, visticamāk, vēlaties, lai vietņu veidotāju rīkam būtu ļoti vienkāršs un ērti lietojams lietotāja interfeiss. Tāpēc jums vajadzētu būt uzmanīgiem, izvēloties vietņu veidotāju rīku, kas izmanto vilkšanas un nomešanas saskarni, kas ļaus jums viegli un ātri izveidot savu vietni no nulles.

Dažas papildu funkcijas un pakalpojumi, kas ir ļoti noderīgi jūsu vietnei, ir tādas lietas kā sociālo mediju mijiedarbības pogas, piemēram, kopīgošanas poga, emuāri un kontaktformas, galerijas, kā arī video un citi multivides atskaņotāji. Ja vēlaties, varat izvēlēties izmantot vietņu veidotāju rīku, kas ļauj ar paroli aizsargāt noteiktu vietnes saturu, kas ir noderīgi, iestatot vietnes abonēšanas paketes..

Vēl viens svarīgs elements, kas jums jāņem vērā, ir veidnes. Lieliskam vietņu veidotāju rīkam vienmēr vajadzētu nodrošināt jūs ar ļoti lielu skaitu dažādu pieejamo veidņu, kas varētu atbilst jūsu vietnes vajadzībām. Mēģiniet izvēlēties vietņu veidotāju rīku, kas piedāvā mērķētas veidnes, kuru pamatā ir dažas no populārākajām vietņu nišām.

Jebkuram nopietnam vietnes īpašniekam, kurš vēlas, lai vietne augtu un būtu veiksmīga, par absolūto prioritāti ir jāpārliecinās, ka vietne ir labi izstrādāta un saderīga ar mobilo pārlūkošanu. Mūsdienās ļoti lielu daļu no visas interneta trafika veido mobilie tālruņi un citas rokas ierīces. Ja jūsu vietnei nav mobilajām ierīcēm draudzīga, adaptīva dizaina, varat zaudēt lielu trafiku un potenciālos klientus.

Attēli, galerijas un citi plašsaziņas līdzekļi ir ļoti skaists un acij tīkams veids, kā parādīt jūsu vietnes saturu. Jums jāpārliecinās, ka vietņu veidotāju rīks, kuru izvēlaties izmantot savai vietnei, piedāvā plašas fotoattēlu, video un galeriju parādīšanas iespējas un funkcijas. Un, ja vietņu veidotāju rīks nodrošina jūs ar rediģēšanas rīkiem, lai jūs varētu ērti un pilnībā apgriezt, sasmalcināt un pievienot filtrus attēliem un galerijām, tas ir vēl labāk.

Nekad nevajadzētu par zemu novērtēt sociālo mediju mijiedarbību. Varat izveidot savienojumu ar ļoti lielu auditoriju, izmantojot dažas no daudzajām sociālo mediju tīkla funkcijām un iespējām, kuras vietņu veidotāju rīki var piedāvāt. Jūs varat iestatīt pogas, lai cilvēki varētu kopīgot jūsu saturu dažādās sociālo mediju platformās, kā arī iestatīt pogas Facebook patīk un Twitter seko. Tagad, kad esat informēts par vissvarīgākajām lietām, par kurām jums jābūt uzmanīgiem, izvēloties izmantojamo vietņu veidotāju rīku, dodieties tālāk un pārskatīsim dažus no labākajiem tirgū pieejamajiem vietņu veidotāju rīkiem..

Wix.com

Izmēģiniet to tagad bez maksas »

Wix vietņu veidotājs

Iespaidīgākais Wix.com vietņu veidotāju rīkā ir spēja vietņu izveidošanai izskatīties ļoti bez piepūles un bez traucējumiem. Tas ir aprīkots ar vis intuitīvākajām un ērti lietojamām saskarnēm, kādas mēs jebkad esam redzējuši, kā arī ar dažām ļoti jaudīgām un slidenām funkcijām, opcijām un pakalpojumiem. Wix nodrošina jums arī piekļuvi daudzām trešo personu ierīcēm, kuras varat izmantot, lai palielinātu savas vietnes funkcionalitāti.

Dažas no vissvarīgākajām standix funkcijām, kuras Wix vietņu veidotāju rīks var piedāvāt, ir virsrakstu animācijas, mobilo lietojumprogrammu integrācija, neierobežota tiešsaistes krātuve jūsu vietnei, stilīgi un moderni video foni un daudz kas cits. Ir arī ļoti daudz dažādu emuāru veidošanas funkciju, kā arī e-komercijas funkciju, kas var palīdzēt pelnīt no savas vietnes satura..

Lielākā daļa pakalpojumu un funkciju, ko Wix vietņu veidotāju rīks nodrošina pilnīgi bez maksas, taču, ņemot vērā uzlabotās funkcijas un rīkus, par kuriem jums jāmaksā, ir pieejami par ļoti pieņemamu un budžetam draudzīgu cenu. Un, ņemot vērā visas pārsteidzošās iespējas un rīkus, ko Wix jums var piedāvāt, cena būs ļoti gudrs ieguldījums.

Veidnes, kuras var piedāvāt šis premium vietņu veidotāju rīks, ir ļoti modernas un labi izstrādātas. Wix vietnes veidotāja rīka ērti lietojamais vilkšanas un nomešanas interfeiss ļauj ērti pievienot un rediģēt vietnes elementus, kā arī izmantot un personalizēt tekstu, sociālo mediju logrīkus, pogas, formas un visus citus elementus.

Modifikācijas un personalizācijas iespējas ir gandrīz bezgalīgas. Jūs varēsit rediģēt, pielāgot un mainīt gandrīz visus savas vietnes aspektus. Varat mainīt tādas lietas kā kolonnu skaitu lapā, kolonnu lielumu, kā arī mainīt to izlīdzināšanas veidu. Jūs varat viegli un ātri iestatīt ļoti kompaktu navigācijas hierarhiju, vienkārši velkot un nometot jaunas lapas apkārt.

Papildus visām šīm pārsteidzošajām funkcijām, Wix piedāvā arī daudz iespēju un iespēju tiešsaistes mārketingam, vietņu monetizācijai, emuāru veidošanai, fotoattēliem, videoklipiem un citiem plašsaziņas līdzekļiem un daudz ko citu. Ja jūs meklējat vienkāršu un ērti lietojamu daudzfunkcionālu vietņu veidotāju rīku, Wix noteikti ir viena no labākajām tirgū pieejamajām iespējām..

Vietne Weebly.com

Izmēģiniet to tagad bez maksas »

vietņu veidotājs

Weebly vietņu veidotāju rīks ir ļoti jaudīgs, intuitīvs un viegli lietojams pakalpojums, kas ļauj jums izveidot skaistas un saistošas ​​vietnes bez vajadzības kodēt zināšanas vai pieredzi. Visas ar Weebly pieejamās tēmas un veidnes ir ļoti pievilcīgas un pilnībā reaģē, pārlūkojot no mobilajiem tālruņiem, klēpjdatoriem un citām ierīcēm.

Šis lieliskais vietņu veidotāju rīks tiek pastāvīgi papildināts un pilnveidots, pastāvīgi atjauninot redaktora saskarni, panākot labāku e-komercijas integrāciju, kā arī uzlabojot tiešsaistes mārketinga un sociālo mediju mijiedarbības iespējas. Regulāri tiek pievienotas arī jaunas tēmas un veidnes ar jaunām un aizraujošām funkcijām, piemēram, video fonu un pielāgotajām personalizētajām lapu sadaļām.

Viena no lielākajām priekšrocībām, izmantojot Weebly kā vietņu veidotāju rīku, ir tā, ka tas ļauj mainīt savas vietnes veidnes tēmu bez nepieciešamības pilnībā atjaunot vietni. Redaktora saskarne ir patiesi viegli lietojama un draudzīga iesācējiem, ļaujot ātri un ērti izveidot vēlamo vietni, vienkārši velkot un nometot dažādus elementus savā lapā.

Lietojumprogrammu centrs, ko var piedāvāt Weebly vietņu veidotāju rīks, ir aprīkots ar lielu skaitu dažādu jaudīgu un noderīgu trešo pušu logrīku. Šos logrīkus varat izmantot, lai krasi uzlabotu savas vietnes izskatu, uzlabotu jūsu satura parādīšanu, kā arī palielinātu vietnes funkcionalitāti. Tomēr ir svarīgi ņemt vērā, ka daži no logrīkiem ir pieejami bez maksas, bet dažiem ir nepieciešama ļoti maza maksa, lai tos izmantotu..

Tīmekļa vietņu īpašniekiem, kuri nolemj izmantot Weebly augstākās klases funkcijas, ir piekļuve daudziem ļoti jaudīgiem rīkiem un funkcijām e-komercijai un tiešsaistes mārketingam. Šīs funkcijas ļauj tieši saistīt produktus no dažiem lielākajiem interneta tirgiem, kā arī ļauj saņemt maksājumus no lielākajām tiešsaistes banku platformām, piemēram, PayPal un citām. Ir arī iespējas un atbalsts AdSense, kā arī meklētājprogrammu optimizēšana.

VietneBuilder.com

Izmēģiniet to tagad bez maksas »

vietņu veidotājs com bez maksas

WebsiteBuilder ir viens no elastīgākajiem un daudzfunkcionālākajiem vietņu veidotāju rīkiem, kas pieejami tirgū. Viena no lietām, kas ir ļoti iespaidīga par šo konkrēto vietņu veidotāju rīku, ir tā, ka tā piedāvā tūkstošiem dažādu unikālu veidņu, motīvu un lapu vietņu. Jūs varat būt pārliecināti, ka neatkarīgi no jūsu vietnes un nišas, vietnesBuilder rīcībā būs veidne, kas būs sagatavota tieši jūsu vajadzībām.

Ikviena veidne ir pieejama ar šo vietņu veidotāju rīku, kas ir īpaši izveidots mobilajiem lietotājiem. Veidnes ir pilnībā reaģējošas, ir sagatavotas tīklenei, un tās izskatīsies un darbosies nevainojami, pārlūkojot no visiem dažādiem mobilajiem tālruņiem un citām ierīcēm. Vēl viena lieliska lieta par šo konkrēto vietņu veidotāju rīku ir spēja viegli un ātri izveidot emuāru vietni un uzturēt to jūsu vietnē.

Tīmekļa mitināšana, kas tiek nodrošināta visiem WebsiteBuilder lietotājiem, ir ļoti uzticama un droša. Varat arī izmantot bezmaksas klienta domēnu, lai jūsu vietne vēl vairāk izceltos no konkurences. Vēl viens ļoti svarīgs aspekts, ko šis lieliskais vietņu veidotāju rīks izmanto pareizi, ir sociālo mediju integrācija. Ir daudz dažādu iespēju un iespēju, lai jūsu vietni savienotu ar savu sociālo mediju auditoriju.

Izmantojot dažus no labākajiem e-komercijas un tiešsaistes mārketinga rīkiem un funkcijām, jūs varat ļoti viegli un ātri izveidot savu tiešsaistes veikalu un iepirkumu grozu, lai efektīvāk gūtu peļņu no savas vietnes. Visas vietnes, kas izveidotas ar vietņu veidotāju rīku WebsiteBuilder, tiks optimizētas meklētājprogrammās, lai meklētājprogrammas tās indeksētu un sarindotu pēc iespējas labāk.

Vietne.com

Izmēģiniet to tagad bez maksas »

webs com vietņu veidotājs

Web ir viens no vecākajiem un uzticamākajiem vietņu veidotāju rīkiem, kas pieejami tirgū. Tas piedāvā iespaidīgu bezmaksas funkciju un iespēju klāstu, kā arī dažas uzlabotas premium funkcijas maksājošiem klientiem, piemēram, lielisko spēju pilnībā pielāgot jūsu vietnes mobilo versiju. Tiek garantēta, ka katra vietne, kas izveidota ar tīmekļa vietņu veidotāju rīku, pilnībā atsaucas mobilajiem lietotājiem.

Viena no lietām, ko pamanīsit tīmekļa vietnēs, ir liels skaits īpašu veidņu, kas ir pieejamas visiem lietotājiem. Ir daudz lietojumprogrammu veidņu, nišām specifisku veidņu un daudz ko citu. Īpaši noderīgs šī vietņu veidotāja rīka aspekts ir lielais skaits kategorisko veidņu biznesa vietnēm.

Jūs varat izvēlēties izveidot pilnīgi bezmaksas vietni no nulles; tomēr klientiem, kas nemaksā, ir pieejamas diezgan ierobežotas iespējas. Ja vēlaties pilnībā izmantot Web vietņu veidotāja rīka piedāvātās iespējas, varat samaksāt par dažām no pieejamajām lētākajām premium klases vietņu pakotnēm..

Šīs vietnes veidotāja vilkšanas un nomešanas saskarne ir diezgan unikāla. Jūs varat ātri atrast precīzus lapas elementus un pogas, kuras vēlaties integrēt savā vietnē, pārlūkojot interfeisā vienmēr pieejamās kategorijas. Pēc tam tas ir vienkāršs elementu vilkšanas un nomešanas uzdevums, lai ērti izveidotu savu vietni.

1&1 Mana tīmekļa vietne

Pamēģini to tagad “

1and1 vietņu veidotājs

1&1 MyWebsite ir pēdējais vietņu veidotāju rīks, kas jums tiks pārskatīts. Tas piedāvā dažas ļoti iespaidīgas funkcijas, piemēram, neierobežotu jūsu vietnes lapu skaitu, kā arī milzīgu krājuma fotoattēlu un galeriju kolekciju, ko varat izmantot, un daudz dažādu trešo pušu logrīku, kas var palielināt jūsu vietnes funkcionalitāti un skaistumu.

Šī lieliskā vietņu veidotāja rīka premium pakalpojumi ir ļoti lēti, un tie būtu jāizmanto. Visas lapas, kuras tiks izveidotas, izmantojot šo vietņu veidotāju rīku, būs pilnībā atsaucīgas, lieliski izskatīsies un labi darbosies ar visiem dažādiem mobilajiem tālruņiem un citām ierīcēm.

Ļoti ērts un unikāls līdzeklis, kas 1&1 MyWebsite piedāvā klientiem iespēju dzīvot priekšskatījuma veidnes, lai redzētu, kā viņi izskatīsies mobilajos tālruņos, pirms veidnes piemērošanas jūsu vietnei. Pēc izvēlētās veidnes izvēles varat izmantot ļoti intuitīvo un ļoti jaudīgo vietņu veidotāju, velkot un nometot, lai pievienotu vai rediģētu elementus jūsu lapās. Vietņu veidotāju rīks, kas 1&1 MyWebsite izmanto ir viens no labākajiem, ko esam redzējuši tirgū.

Ir arī dažas lieliskas funkcijas, kas saistītas ar fotoattēliem, video un citiem multivides materiāliem. Jums būs iespēja lielapjoma augšupielādēt daudzus attēlus, saglabāt tos pielāgotajās mapēs, kā arī rediģēt tos rediģējot. Varat arī patiešām radoši darboties, izveidojot skaistas un saistošas ​​galerijas ar pielāgotiem režģiem vai slaidrādēm. Varat arī ātri un viegli pievienot informāciju par visiem multivides materiāliem, piemēram, parakstiem, tekstu un hipersaitēm.

Secinājums

Vietņu veidotāju rīki ir ļoti efektīvs un lēts veids, kā dažu minūšu laikā palīdzēt iestatīt vietni no nulles. Jūs varat ātri un viegli izveidot profesionālas vietnes, izmantojot daudz noderīgu logrīku, vietņu monetizācijas iespējas un sociālo mediju tīklu. Izmantojot šo vietņu veidotāju rīku, tas noteikti palīdzēs jums ietaupīt dienas, varbūt pat nedēļas un tonnas naudas, kuras jūs citādi būtu iztērējuši, mēģinot pats izveidot savu vietni..

Mēs ceram, ka šis raksts ir palīdzējis jums iemācīties noteikt un izmērīt vissvarīgākos aspektus un funkcijas, kas jums jāņem vērā, izvēloties sev labāko vietņu veidotāju rīku. Mēs arī izvēlējāmies un pārskatījām dažus no labākajiem tirgū pieejamajiem vietņu veidotāju rīkiem, un mēs garantējam, ka nepieļausit kļūdu, ja izvēlēsities izmantot kādu no šiem pieciem, kurus mēs pieminējām.

Image by Freepik

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map