5 labākie WooCommerce mitināšanas pakalpojumu sniedzēji

01.06.2020
Labākais hostings '5 labākie WooCommerce mitināšanas pakalpojumu sniedzēji
0 11 мин.

labākie tīmekļa komercijas mitināšanas pakalpojumu sniedzēji


WooCommerce tiek uzskatīts par labāko WordPress e-komercijas platformu, un tā ir izmanto vairāk nekā 40% tiešsaistes veikalu tīklā, padarot to arī par populārāko platformu tiešsaistes veikala izveidošanai.

Pateicoties tā atvērtā koda dabai un augstajai pielāgojamībai, izmantojot simtiem bezmaksas un maksas paplašinājumu, WooCommerce ļauj gan izstrādātājiem, gan tiešsaistes tirgotājiem veidot tiešsaistes veikalus, kas atbilst visām tehniskajām, loģistikas un dizaina prasībām. WooCommerce kodols nāk ar virkni noderīgu funkciju, sākot no iepriekš instalētiem maksājumu vārtejām un ģeogrāfiskās atrašanās vietas atbalsta līdz krājumu pārvaldībai un CRM darbarīki.

Platforma nemanāmi integrējas ar WordPress, ievērojot mērogojamības, stabilitātes un drošības standartus, kurus pārstāv WordPress. Tie, kas vēlas izmantot arvien pieaugošo mobilo pircēju skaitu, to var viegli izdarīt, jo šī platforma ir izstrādāta, lai nodrošinātu, ka jūsu produkti mobilajā telefonā izskatās tikpat labi kā klientu klientu galddatoros..

woocommerce statistikas dati par visu internetuLai gan WordPress darbojas lieliski koplietotā mitināšanas plānā, VPS mitināšanas plāns ir vairāk piemērots WooCommerce, jo platformai nepieciešami vairāk resursu, nekā tas, ko var piedāvāt vienkāršs koplietojamais plāns, kā arī e-komercijas vietņu īpašo prasību dēļ. Daudzos gadījumos šīs īpašās prasības izriet no nepieciešamības izveidot maksājumu karšu nozarei (PCI) atbilstošu vidi, kurā var droši pārsūtīt sensitīvus klientu datus. Papildus ložu necaurlaidīgas drošības prasībām e-komercijas vietnēm ir arī jāspēj izturēt lielāku apmeklētāju slodzi. Tas liek obligāti izvēlēties hostinga plānu, kas ir pietiekami stabils un mērogojams, lai apmierinātu arī šo pieprasījumu, un VPS mitināšana ir pareizais darba plāns.

Pārskats par labākajiem 5 WooCommerce mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem

Ja 2018. gadā uzsāksit WooCommerce darbinātu tiešsaistes veikalu, šeit ir norādīti labākie WooCommerce optimizētie un VPS mitināšanas pakalpojumu sniedzēji, kas jums jāņem vērā, izstrādājot topošo projektu:

Tīmekļa resursdators
Cena no

1labākais vietņu komercijas hostings6,95 USD / mēn
2lielisks WordPress un woocommerce hostings19,99 USD / mēn
3jaudīgs vietņu komercijas hostings19,95 USD / mēn
4pieejamu e-komercijas mitināšanas uzņēmums19,99 USD / mēn
5labākais zaļās e-komercijas mitināšanas pakalpojumu sniedzējs39,95 USD / mēn

Kā izvēlēties labāko WooCommerce hostingu?

E-komercijas biznesa uzsākšana ir nedaudz sarežģītāka nekā vienkārša vietne. Veidojot tiešsaistes veikalu, jums jāpievērš īpaša uzmanība dažām detaļām, kuras citādi ignorētu. Ja vēlaties noteikt labāko WooCommerce mitināšanas plānu, lūdzu, ņemiet vērā zemāk esošo kontrolsarakstu:

 • SSL sertifikāts darījumu šifrēšanai un drošības uzlabošanai
 • Veltīta IP adrese SSL sertifikāta instalēšanai
 • Lieliska servera veiktspēja un uptime ieraksts
 • Profesionāls tiešsaistes atbalsts, uz kuru var paļauties jebkurā laikā
 • PCI saderīgs tīmekļa serveris
 • Regulāras servera rezerves kopijas (ideāli būtu katru dienu)

Zemāk jūs varat atrast ātru pārskatu par hostinga uzņēmumiem, kurus mēs iesakām mitināt jūsu WooCommerce veikalā.

# 1 BlueHost – labākais WooCommerce mitināšanas līdzeklis

bluehost labāko woocommerce hostinguBlueHost ir augsti novērtēts mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas piedāvā plašu hostinga pakalpojumu klāstu. Viņu izvēlētie uz WordPress orientētie mitināšanas plāni ir atzīti visā nozarē kā tiešie WordPress vietņu plāni, savukārt viņu VPS un īpaši hostinga plāni piedāvā stabilu infrastruktūru un izmanto uzlabotas tehnoloģijas.

BlueHost piedāvā 3 WooCommerce optimizētus plānus, sākot no USD 6,95 līdz USD 12,95 mēnesī (promo cena). Starter WooCommerce plānā ir iekļauts 1 veltīts IP, pozitīvs SSL e-komercijas drošībai, 100 GB tīmekļa telpa, neizmēģināta datu pārsūtīšana, bezmaksas domēna vārds, 100 USD mārketinga kredīti. No otras puses, Pro WooCommerce plāns nāk ar Comodo SSL, 300 dolāru mārketinga kredītiem, SpamExperts surogātpasta filtru, domēna privātumu un SiteBackup pro, premium vietņu rezerves rīku. Ja ar to nepietiek vai jums ir vairāk jākontrolē iestatījumi, varat izvēlēties VPS plānu.

BlueHost nākamā paaudzes VPS plāni ir balstīti uz mākoņu tehnoloģiju, nodrošinot jūsu vietnei lielāku jaudu, stabilitāti un mērogojamību. 4 VPS plāni, kas pieejami BlueHost, svārstās no USD 19,99 mēnesī līdz USD 59,99 mēnesī. Jūs varat iegūt VPS plānu ar līdz 4 CPU kodoliem, 240 GB SAN, 8 GB RAM, 4 TB joslas platumu, 1 iekļautajiem domēniem un 2 IP adresēm. Papildus šiem plāniem šim mitināšanas pakalpojumu sniedzējam ir arī WooCommerce optimizēts mitināšanas plāns, kurā WordPress un WooCommerce jau ir integrēti. Plāni maksā 11,95 USD / mēnesī, un tie ietver SSL sertifikātu un īpašu IP, lai jūs varētu baudīt labāku drošību.

BlueHost labi aprīkotie un pielāgojamie VPS plāni spēj nemanāmi rīkoties ar trafika pieaugumu un nodrošināt drošību, ko pieprasa e-komercijas vietnes.

# 2 InMotion hostings – lieliska izvēle WooCommerce

inmotion woocommerce hostingsInMotion Hostings ir cienījams pilna servisa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kura Linux SSD VPS mitināšanas serverus papildus mākonis nodrošina ar papildu ātrumu un veiktspēju. InMotion ir uz uzņēmējdarbību orientēts mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kuram izdodas izveidot hostinga plānus, kas ir ideāls līdzsvars starp pieejamību un jaudu.

Viņu 3 VPS mitināšanas plāni ir aprīkoti ar funkciju arsenālu, tostarp bezmaksas cPanel licenci, CentOS ar LAMP steku, bezmaksas SSD diskdziņiem, liekiem aparatūras klasteriem, SSH un root piekļuvi, e-komercijas rīkiem, pārvaldītajiem serveriem, bezmaksas dublējumiem, atbloķētiem CPU kodoliem, līdz pat 5 veltītas IP adreses, bezmaksas domēns, līdz 260 GB lielu traucējumiem tolerantu diska vietu, ikmēneša pārsūtīšana līdz 6 TB un līdz 8 GB RAM. VPS plāni InMotion svārstās no USD 29,99 mēnesī līdz USD 74,99 mēnesī. Šos plānus atbalsta arī 90 dienu naudas atdošanas garantija, kas ir krietni virs nozares standarta.

Tā kā infrastruktūra nodrošina praktiski bez dīkstāves un augstas veiktspējas, InMotion Hosting VPS plāni ir piemērota izvēle visiem ar WooCommerce saistītiem projektiem..

# 3 HostGator – jaudīgs & Mērogojams mitināšana WooCommerce

hostgator e-komercijas mitināšanaHostGator vienmēr ir bijis daudzo hostinga vajadzību top-izvēle, pateicoties pieejamam hostinga pakalpojumu klāstam. Viņu kopīgotie mitināšanas plāni un WordPress optimizētie plāni ir vieni no populārākajiem plāniem, tomēr HostGator VPS plānos ir arī muskuļu spēks un noderīgas funkcijas, kas atbilst jūsu īpašajām WooCommerce mitināšanas vajadzībām..

HostGator dod jums iespēju izvēlēties starp pilnībā pārvaldītu vai daļēji pārvaldītu VPS mitināšanu, ļaujot izvēlēties plānu, kas atbilst jūsu kompetences līmenim. Atšķirībā no pilnībā pārvaldītiem plāniem daļēji pārvaldītos mitināšanas plānos nav iekļauts cPanel, bet gan atbalsts ar aparatūru, operētājsistēmu un pamata konfigurācijas jautājumiem.

Pilnībā pārvaldītos VPS plānos ir iekļauts cPanel, pilnīga saknes pieeja, CentOS Linux, vismodernākā servera aparatūra, 45 dienu naudas atdošanas garantija, Safe Harbor sertifikācija, bezmaksas rezerves vietas ārpus mājas, līdz 8 GB RAM, 4 kodolu centrālais procesors , 240 GB diska vietas un 3 TB joslas platums. Cenas svārstās no USD 19,95 mēnesī līdz USD 39,95 mēnesī.

# 4 iPage – pieejamu WooCommerce mitināšana

ipage woocommerce hostingsiPage tīmekļa mitināšanas tirgū darbojas kopš 1998. gada. Viņu apņemšanās nodrošināt kvalitatīvus un uzticamus pakalpojumus ir palīdzējusi viņiem kļūt par hostinga nozares līderiem. Tiem, kas meklē VPS plānus ar pielāgojamām konfigurācijām un pilnībā pārvaldītu atbalstu, jāņem vērā iPage VPS plāni.

Trīs VPS plāniem (pamata, biznesa un optimālais), ko nodrošina šī mitināšanas kompānija, ir mākoņdatošanas elastības priekšrocība. Komplektācijā ietilpst cPanel, plaša iepriekš instalētu skriptu izvēle (piemēram, Ruby on Rails, Image Magick, Perl uc). .), bezmaksas domēna reģistrācija, bezmaksas mārketinga kredīti, diennakts atbalsts, ātrdarbīga spoguļattēla SAN krātuve, tūlītēja resursu nodrošināšana utt. iPage vietnē jūs varat iegūt līdz 4 kodolu centrālo procesoru, 8 GB operatīvo atmiņu, 120 GB krātuvi, un 4 TB joslas platums. Cenas VPS plāniem ir no USD 19,99 mēnesī līdz USD 79,99 mēnesī.

iPage nodrošina jūsu tiešsaistes biznesu nepieciešamo elastību pat tad, kad laika gaitā jūsu prasības aug vai mainās, lai jūs varētu koncentrēties uz veiksmīgu produktu pārdošanu tiešsaistē.

# 5 GreenGeeks – labākais videi draudzīgais hostings WooCommerce

greengeeks e-komercijas mitināšanaMūsu augsti vērtēto WooCommerce hostinga pakalpojumu sniedzēju sarakstā ir arī GreenGeeks, kas ir ASV balstīts zaļās enerģijas hostinga uzņēmums. Ar zaļo enerģiju darbinātais hostinga uzņēmums ir piesaistījis uzmanību ne tikai tīrā hostinga pakalpojumu dēļ, bet arī hostinga plānu bagātības dēļ..

Viņu VPS mitināšanas plānos ir iekļauts iekļauts SSD un cPanel / WHM, kā arī citas funkcijas, kas apliecina viņu pakalpojumu uzticamību un elastību. Kā tāds GreenGeeks piedāvā VPS plānus 5 dažādās konfigurācijās ar līdz pat 125 GB SSD RAID-10 krātuvi, 3000 GB joslas platumu, 4 kodolu centrālo procesoru, nakts dublējumus, patentētu VPS pārvaldības saskarni, melnā saraksta bezmaksas IP, bezmaksas ātru nodrošināšanu, bezmaksas migrācijas pakalpojumu , un stabilas darbības laiku garantijas. Cenas VPS plāniem GreenGeeks svārstās no USD 39,95 mēnesī līdz USD 159,95 mēnesī, tādējādi piedāvājot VPS plānus katram budžetam un vajadzībai.

Neatkarīgi no tā, vai atverat vietni, kurā darbojas WooCommerce, vai jebkuru citu e-komercijas vietni, šie VPS plāni nodrošina jums nepieciešamo infrastruktūru un elastību, lai izpildītu tiešsaistes biznesa prasības.

Secinājums

Labs VPS mitināšana radīs stabilu pamatu jūsu WooCommerce vietnei, ļaujot jums pārorientēties uz kvalitatīvu pakalpojumu un drošas iepirkšanās pieredzes nodrošināšanu klientiem. Tas arī ļaus jums nemanāmi izlīdzināt resursus un viegli panākt jaunas prasības neatkarīgi no tā, vai tās izvirza nozares standarti vai jūsu augošais klientu skaits.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector