5 labākie WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēji

labākais WordPress hostings


WordPress šobrīd ir vispopulārākā satura pārvaldības sistēma uz mūsu planētas. Tā izveidojās kā emuāru veidošanas platforma jau 2001. gadā un ir kļuvusi par spēcīgu un efektīvu CMS, ko mēs šodien pazīstam..

Ir vairāk nekā 75 miljoni vietņu, kas paļaujas uz WordPress. Aptuveni katra ceturtā vietne tiek veidota, izmantojot WordPress, tāpēc nav lieki teikt, ka šī ir ļoti populārā CMS.

Ir tikai dažas citas satura pārvaldības sistēmas, kas piedāvā līdzīgu draudzīgumu lietotājam un tik daudz pielāgošanas iespēju. Pieejami vairāk nekā 40 000 spraudņu un tūkstošiem profesionāla izskata tēmu. WordPress piedāvā jums iespēju izveidot perfektu vietnes izskatu, izmantojot vienkāršus velkšanas un nomešanas rīkus. Tas labi darbojas gan pirmo reizi lietotājiem, gan izstrādātājiem.

Tie, kas zina mazliet HTML, CSS vai PHP, var ķerties pie koda; izveidojiet pielāgotas funkcijas un motīvus, kas katrā ziņā atbilst viņu vajadzībām.

Vēl labāk to padara tas, ka jums nav jāpieliek papildu pūles, lai padarītu jūsu vietni atsaucīgu, jo tā būs mobilajām ierīcēm draudzīga uzreiz.

Tā ir neticami stabila un uzticama platforma, tāpēc to izmanto lielie zīmoli. CNN emuāri, Wall Street Journal, Mashable, Forbes, The New Yorker un Sony Music ir balstīti uz WordPress..

Tā ir izcila platforma, kas daudz darba prasa tiem, kas vēlas izveidot un uzturēt tīmekļa vietnes. Dažādu veidu satura pievienošana, izveidošana un pārvaldīšana ir neticami vienkārša un vienkārša. Vietni varat izveidot un palaist dažu dienu laikā, kā arī varat ērti ieplānot visas ziņas pēc jūsu vēlmēm.

Kā izvēlēties WordPress vietnes mitināšanu?

WordPress ir zemas apkopes skripts, ko var apstrādāt vairums serveru, taču jums nevajadzētu izvēlēties tikai jebkuru resursdatoru. Meklējiet labu pakalpojumu sniedzēju, kurš saprot precīzas WordPress vajadzības un piedāvā savus pakalpojumus par saprātīgu cenu. Jūsu izvēlētais mitināšanas pakalpojums ietekmē jūsu vietnes veiktspēju un SEO. Tāpēc vēlaties izmantot vismodernāko pakalpojumu, ko varat atļauties.

Lapas ātrumam ir liela nozīme, jo tas palielina lietotāju apmierinātību. Lielākajai daļai lietotāju nav pacietības nogaidīt vairāk nekā 2 sekundes, līdz vietne tiek pilnībā ielādēta, tāpēc jūs vēlēsities pēc iespējas mazāk atrast šo līmeni..

Ir pierādīts, ka pat 1 sekundes aizkavēšanās izraisa reklāmguvumu kritumu par 7%, kā liecina Aberdīna grupas pētījums. Tātad, ja jūs veicat tiešsaistes biznesu, ir ļoti svarīgi izvēlēties ātrāko jums pieejamo mitināšanas pakalpojumu.

Bet atcerieties, ka pat tad, ja izvēlaties jaudīgu mitināšanas pakalpojumu, jums būs nepieciešami labi spraudņi un motīvi, kas to arī pievienos, jo slikti uzrakstīts kods tiešām var ievērojami palēnināt vietnes veiktspēju.

Tas, ka jūsu mitināšanas pakalpojumam ir pievienoti noderīgi vietņu pārvaldības un mārketinga rīki, vienmēr ir liels pluss, kad izvēlaties resursdatoru, tāpēc noteikti ievērojiet arī tos..

Tradicionālā dalītā hostings

Izmantojot tradicionālo dalīto mitināšanu, jums tiks nodrošināta servera telpa, tehnoloģija un zināma līmeņa atbalsts, kas nepieciešams WordPress vietnes darbināšanai. Jūs varat arī iegūt jaudīgu tradicionālo hostinga pakalpojumu par saprātīgu cenu, taču tam būs jāpievērš lielāka uzmanība.

Jums būs jāiestata mitināšanas piekļuve un jāinstalē WordPress, kā arī jāpārvalda visas citas tehniskās detaļas, piemēram, WordPress Core, spraudņu atjaunināšana utt. Regulāras rezerves kopiju izveidošana vietnei ir arī jūsu darbs, kā arī visu drošības pārkāpumu apstrāde, kas varētu notikt.

Ja esat izstrādātājs, šie uzdevumi nav nekas jauns, bet tiem, kuri vienkārši vēlas, lai viņu vietne tiktu izveidota un darbotos ar minimālu iejaukšanos, labāk ir izmantot pārvaldītu WordPress mitināšanu..

Optimizēts un pārvaldīts mitināšana

Ja vēlaties, lai profesionāļi rūpējas par jūsu vietni visu diennakti, jūs vienmēr varat izvēlēties abonēt pārvaldītu vai WordPress optimizētu mitināšanas plānu. Tādā veidā uzņēmēja uzņemsies atbildību par iepriekšminēto uzdevumu veikšanu un jebkuras problēmas risināšanu, ar kuru jūs varētu saskarties.

Atkarībā no tā, kāds esat lietotājs un cik plašas zināšanas jums ir, varat izvēlēties starp šīm divām iespējām.

Labākie WordPress tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji

Zemāk jūs atradīsit labākos WordPress mitināšanas uzņēmumus. Visi šie mitināšanas pakalpojumu sniedzēji piedāvā gan dalītos, gan WordPress optimizētus tīmekļa mitināšanas plānus. Tātad, ja jūs meklējat noteikta veida WordPress mitināšanas plānu, jūs esat pārklāts ar kādu no šīm hostinga firmām.

1. HostGator

hostgator-labākais-wordpress-mākonis-hostings

Jūs droši vien jau esat dzirdējis par HostGator, jo tas ir viens no lielākajiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem, kam ir vairāk nekā 9 miljoni reģistrētu domēna vārdu. Tam ir arī partnerattiecības ar Linux un Cisco. Uzņēmums darbojas jau 15 gadus un kopš tā laika ir bijis daudz apmierinātu klientu.

Viņiem ir stabila uptimes, kas pārvietojas no 99,97% līdz 99,90%. Vietnes tiek ielādētas 800 milisekundēs, kas arī ir diezgan labi, bet tas būtu labāk, ja ar 200 milisekundēm mazāk. Tomēr jūs varat sasniegt lielāku ātrumu, ja jums ir “vieglāka” vietne.

Lietotāja saskarne un viss hostinga pakalpojums ir ļoti draudzīgs iesācējiem. Ir daudz rokasgrāmatu, mācību materiālu un bieži uzdoto jautājumu lapu, kurās varat norādīt, kā soli pa solim rīkoties ar dažādiem iestatījumiem.

Jums būs arī lieliska atbalsta komanda, kas rūpējas par visām jūsu vajadzībām. Atbilde uz jums tērzēšanā aizņem mazāk nekā 20 minūtes, tāpēc varat būt drošs, ka kāda problēma tiks atrisināta noteiktā laika posmā.

HostGator piedāvā arī lielu bonusu. Viņi bez maksas pārvietos jūsu jau esošo vietni uz saviem serveriem. Jūs saņemsit arī automātisku ļaunprātīgas programmatūras noņemšanu, tāpēc jūsu vietne tiks glabāta drošā vidē. Ja vēlaties dublēt savu vietni, to var izdarīt, izmantojot cPanel. Pilnībā automatizētas dublēšanas gadā maksā 15,95 USD.

Viņu pakalpojumu cenas sākas ar 3,95 USD mēnesī par Hatchling plānu, kas piedāvā neierobežotu krātuvi, domēna nosaukumus un joslas platumu. Bērnu plāns atbalsta arī neierobežotu visu ar dažām ekstrām par USD 5,95 mēnesī. Visbeidzot, biznesa plāns tiek piegādāts par tādu pašu cenu, atbalstot neierobežotus domēna vārdus, krātuvi un joslas platumu, kā arī papildu bezmaksas IP, bezmaksas numurs un SSL sertifikāts par USD 5,95 mēnesī..

Reģistrēties viņu pakalpojumos var dažās darbībās, un 45 dienu laikā varat lūgt naudas atmaksu.

2. BlueHost

bluehost-best-wordpress-hostinga sniedzējs

BlueHost sadarbojas ar WordPress, tāpēc viņi acīmredzami ir piemēroti WordPress vietnes mitināšanai. Tas ir viens no WordPress.org ieteiktajiem mitināšanas pakalpojumiem. Viņi arī piedāvā īpašu darījumu WordPress lietotājiem, piedāvājot USD 2,95 mēnesī, kas ir satriecoši ikvienam, kurš vēlas mitināt viņu vietni par zemām izmaksām.

BlueHost piedāvā visu nepieciešamo WordPress vietnes netraucētai darbībai. Jums būs labākā situācijā, ja varēsit piekļūt daudziem lieliskiem drošības rīkiem, piemēram, Spam Hammer, Spam Experts, Spam Assassin un CloudFlare, lai novērstu visus DDoS uzbrukumus, kas varētu izraisīt vietnes sabrukšanu..

To darbības laiks ir no 99,99% līdz 99,89%, kas nozīmē, ka tie ir uzticami visu gadu. WordPress lapu ielāde ne vienmēr notiek tik ātri, kā zibens, jo pārmērīgais koda daudzums serverim ir jāapstrādā. WordPress vietnēm, kuras tiek mitinātas vietnē BlueHost, ir 1000 ms ielādes laiks. Kas pirmajā mirklī varētu šķist neapmierinoši, bet jūs to praktiski nepamanīsit.

Klientu apkalpošana prasa apmēram pusstundu, lai atbildētu, un ir daudz satura, ko varat izmantot, lai palīdzētu jums iemācīties pārvaldīt savu vietni. Jums ir piekļuve daudziem apmācības video, kas piedāvā detalizētus norādījumus un daudz informācijas.

Bluehost pirmā pakete, pamatplāns sākas ar 3,49 USD / mēnesī, un tas prasa abonementu uz trim gadiem. Pretējā gadījumā tas maksā 4,95 USD mēnesī ar abonementu uz 12 mēnešiem. Tādā veidā jūs iegūstat 50 GB krātuves, 10 vietnes, neierobežotu joslas platumu un 5 e-pasta kontus ar 100 MB krātuves katram. Plus plāns maksā 5,95 USD mēnesī, kas nodrošina 10 vietnes, 100 e-pasta kontus ar 500 MB vietas, 150 GB krātuves un neierobežotu joslas platumu.

Visbeidzot, jums ir biznesa pro plāns, kas ir viņu lielākais kopīgais plāns, kura izmaksas mēnesī ir 13,95 USD. Tas lepojas ar neierobežotu joslas platumu, krātuvi, vietnēm un e-pasta kontiem.

Ir arī svarīgi ņemt vērā, ka viņi nepiedāvā bezmaksas vietņu migrāciju, tāpēc, ja jums jau ir vietne, kuru vēlaties migrēt, viņi par to iekasēs maksu USD 149,99 apmērā..

Ja vēlaties mitināt vienkāršu WordPress vietni ar dažām funkcijām, BlueHost ir laba iespēja, taču, ja vēlaties mitināt lielu e-komercijas vietni, tā, iespējams, kļūs nedaudz lēna.

3. InMotion hostings

inmotion-best-business-wordpress-hostings

Droši vien vispilnīgākais hostinga pakalpojums šajā sarakstā. InMotion apgalvo, ka tas ir daudz labāks par konkurenci un līdz šim uzņēmumam ir izdevies pierādīt šo paziņojumu. Viņu pakalpojumi ir ātri, uzticami un pamatoti visos aspektos. Viņi ir par 40% labāki nekā lielākā daļa viņu konkurences.

Vietnes, kuras tiek mitinātas InMotion serveros, tiek ielādētas ar neticamu ātrumu 560 ms, savukārt daži mitinātāji ar tādu pašu cenu zīmi ielādē savas vietnes ar ātrumu 800–1000 milisekundēs. Tie ir arī ļoti uzticami, jo to darbības laiks ir 100% un samazinās tikai līdz 99,95%. Atkal tas ir ļoti ciets!

Vienīgais InMotion mīnuss ir tas, ka neviena vietne, kuras lielums pārsniedz 10 GB, netiks dublēta. Jums būs jāmaksā 49 ASV dolāru maksa, lai šāda izmēra vietne tiktu regulāri dublēta. Bet viņi piedāvā bezmaksas automatizētas dublējumus un vietņu atjaunošanu jebkurai citai vietnei, kuras ietilpība ir mazāka par 10 GB.

Lai papildinātu savu jaudīgo servisu, viņiem ir pasaules klases klientu atbalsta komanda, kas vienmēr ir gatava apkalpot visas jūsu vajadzības. Viņiem nepieciešams mazāk nekā 20 minūtes, lai atbildētu, un viņi diezgan ātri atrisinās jebkuru no jūsu problēmām.

Viss, kas attiecas uz InMotion, izdodas būt tik pārliecinošs, un tieši tā viņi vēlas. Viņi piedāvā šos pakalpojumus par tādu pašu cenu kā citi komerciālie tīmekļa mitinātāji, sākot no USD 3,49 mēnesī sava palaišanas plāna dēļ. Tas atbalsta 6 vietnes, 26 rezervētos domēnus, 6 MySQL datu bāzes, kā arī 100 apakšdomēnus un 26 rezervētos domēnus.

Enerģijas plāns mēnesī maksā 4,49 USD, un tas nodrošina tos pašus pakalpojumus kā palaišanas plāns ar pāris ekstrām.

Visbeidzot, Pro plāns maksā 7,49 USD mēnesī, kas atbalsta neierobežotu visu! Viņu WordPress mitināšana ir tāda pati kā visiem citiem šeit minētajiem plāniem, un viņi lieliski atbalsta un pārvalda visas šajā CMS izveidotās vietnes..

4. WebHostingHub

webhostinghub-best-wordpress-blog-hostings

WebHostingHub piedāvā savus pakalpojumus ar ļoti provokatīvu paziņojumu, sakot, ka tie ir 20x reizes ātrāki nekā viņu konkurence.

Lai arī tie nav divdesmit reižu ātrāki, tie ir vieni no ātrākajiem tīmekļa spokiem, kurus līdz šim esam pārskatījuši, ar lepošanās ātrumu 580 milisekundēs. Lapu ielādes ātrums ir pietiekami ātrs, lai darbotos e-komercijas vietne.

Visi jaudīgie SSD diskdziņi padara lietas vēl labākus, jo dati tiek nolasīti 20 reizes ātrāk nekā no parastā cietā diska.

Tie ir arī diezgan uzticami visu gadu ar 99,99% uptimes, kas tikai sliktākajā gadījumā pazeminās līdz 99,88%.

Ja esat iesācējs, kuram nav pārāk lielas pieredzes ar tīmekļa tehnoloģijām, WebHostingHub jums būs vairāk nekā lielisks. Viņi uztur lietas ārkārtīgi vienkāršās ar dažu darbību reģistrēšanās procesu un ērtu vietnes iestatīšanu. Katrā mitināšanas paketē ir iekļauta bezmaksas vietņu veidotāju programmatūra.

Varat izvēlēties, lai WordPress būtu instalēts jūsu serverī tieši pierakstīšanās lapā. Varat atlasīt arī citas satura pārvaldības sistēmas.

WebHostingHub piedāvā arī daudz bezmaksas pakalpojumu. Viņi piedāvā iespēju bez maksas pārsūtīt trīs vietnes kopā ar datu bāzēm uz saviem serveriem. Viņi arī sola nulles dīkstāves procesu, kas padara to par vēl saistošāku piedāvājumu. Papildus tam ar darījumu jūs saņemsiet arī bezmaksas domēna vārdu.

Tomēr dublējumi un pievienotā drošība maksā papildu naudu. Šīs ir ļoti noderīgas, pat būtiskas drošības funkcijas, kuras jūs bez maksas nesaņemsit.

Viņu pirmais plāns, Spark plāns, sākas no USD 4,99 mēnesī, kam nepieciešama 3 gadu abonements. Ja izvēlaties 12 mēnešu iespēju, cena palielinās līdz USD 6,99 mēnesī. Tam ir atbalsts 2 vietnēm, 25 apakšdomēniem un 10 MySQL datu bāzēm.

Nitro plāns maksā 6,99 USD mēnesī un atbalsta neierobežotu skaitu vietņu, apakšdomēnu un MySQL datu bāzu.

Dinamo plāns arī padara visu neierobežotu, pievienojot vairāk servera resursu, kurus varat izmantot. Šis pakalpojums ir lieliski piemērots vietnēm ar lielu trafiku.

Ja jums patīk, kā izklausās WebHostingHub pakalpojumi, varat abonēt viņu pakalpojumus, veicot dažas vienkāršas darbības.

5. Starpniekserveris

starpniekserveris-vislabāk-optimizēts-WordPress-hostings

InterServer ir bijis tirgū kopš 1999. gada, tomēr par to nav zināms tik daudz cilvēku kā par citiem komerciāliem saimniekiem. Tas ir ļoti budžetam draudzīgs pakalpojumu sniedzējs, kuram ir 17 gadu darba un aiz tā miljoniem apmierinātu lietotāju.

Viņiem ir viss nepieciešamais, lai jūsu WordPress vietne darbotos nevainojami. Apmēram 80% visu viņu liecību ir uzrakstītas ļoti pozitīvā balsī. Lielākā daļa klientu ir ļoti apmierināti ar saņemtajiem pakalpojumiem.

Viņu darbības laiks reti samazinās no 100% līdz 99,99%, tāpēc tie ir patiešām uzticami visu gadu. Viņus vēl iespaidīgāk padara tas, ka viņu serveros mitinātajām vietnēm ir 300 ms reakcijas laiks.

Viņiem ir uzticams darbspējas laiks, draudzīga un ļoti atsaucīga klientu atbalsta komanda, kas vienmēr ir gatava atrisināt visas problēmas saistībā ar jūsu vietni.

Tiem, kas nevēlas pārāk daudz domāt par savu WordPress vietni, un tie, kuri to vienkārši vēlas izveidot un darbināt visu gadu bez jebkādām problēmām, var izmantot pārvaldītu mitināšanas plānu par 5 USD mēnesī. Viņu pakalpojumos ietilpst arī instalēšana ar vienu klikšķa instalēšanu un viena bezmaksas vietņu migrācija.

Jūs varat arī saņemt lieliskas atlaides ar ilgtermiņa līgumu un padarīt cenu kritumu līdz USD 3,88 mēnesī. Izmantojot šo paketi, jūs iegūstat neierobežotu joslas platumu, atmiņas vietu un vietnes. Bet ir svarīgi pieminēt, ka nevienai vietnei nav atļauts izmantot vairāk kā 20% no sava servera resursiem.

Tomēr InterServer ir ļoti tiešs bez jebkādiem ierobežojumiem, ko nosaka viņu pakalpojumi, un viņi jums paziņos par visu, sākot ar nūju, bez slēptas nozvejas vai maksas.

InterServer vēl nav vispārpieņemts resursdators, un viņi to kompensē, nodrošinot lielisku pakalpojumu visiem saviem lietotājiem. Ja jūs meklējat uzticamu tīmekļa mitinātāju, kas ņem vērā jūsu intereses, InterServer ir lielisks veids!

Secinājums

Izvēloties neuzticamu tīmekļa mitinātāju savai WordPress vietnei vai emuāram, tas var sagādāt daudz galvassāpju. Nav nepieciešams izmēģināt dažādus uzņēmumus, jo es jums esmu nodevis labāko WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēju sarakstu. Esmu tos visus pārbaudījis un šobrīd tos izmantoju klientiem vai mazākiem vietņu projektiem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map