5 labākās tīmekļa mitināšanas vietnes maziem uzņēmumiem

labākais-mazais bizness-vietne-hostings-2019


Ir ļoti svarīgi atrast savam mazajam biznesam vislabāko tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, un jums jāpieņem zināms laiks, lai pieņemtu pareizo lēmumu. Kad esat izveidojis savu vietni vai interneta veikalu, jums jāpārliecinās, ka tas jebkurā laikā darbosies nevainojami un ka jūsu tīmekļa mitinātājs spēs uzņemties jūsu radītās trafika daudzumu..

Tā kā mēs runājam par mazu biznesu, jums, iespējams, nevajadzēs daudz vietas serverī vai pat jaudas, taču jums joprojām jāpārliecinās, ka esat izvēlējies uzticamu resursdatoru, kas var apmierināt jūsu vajadzības. Šajā rakstā mēs runāsim par koplietošanas mitināšanas iespējām un to, kā izvēlēties sev piemērotāko, un pēc tam es pievērsīšos dažiem no maniem iecienītākajiem tīmekļa mitinātājiem un pastāstīšu, kāpēc jums tie jāizvēlas.

Vispirms ļaujiet man parādīt savu labāko web hostinga sarakstu maziem uzņēmumiem:

Hostinga uzņēmums
Promo cena

1labākais mazo uzņēmumu tīmekļa mitināšana3,99 USD / mēn
2labākais lētu mazo uzņēmumu mitināšanaUSD 1,99 mēnesī
3labākais WordPress mazo uzņēmumu mitināšana3,95 USD / mēn
4labākais biznesa tīmekļa mitināšana3,95 USD / mēn
5uzticama mazo uzņēmumu mitināšanaUSD 5,00 mēnesī

Kas ir koplietojami hostinga plāni??

Kopīgais mitināšana, kā atklāj pats nosaukums, nozīmē, ka vairākām vietnēm ir viens serveris. Vairumā gadījumu jūs nezināt, kuri ir jūsu servera kaimiņi, un jūs iegūsit noteiktu daudzumu resursu, kurus varēsit izmantot. To visu nosaka jūsu hostinga pakotne, jo ir dažādas iespējas, pat ja jūs nolemjat izvēlēties dalīta hostinga plānus.

paskaidrots koplietošanas tīmekļa mitināšana

Priekšrocības

Dalīta hostinga izmantošanai ir daudz priekšrocību, un acīmredzamākā ir cena. Kopīgi hostinga plāni ir lētākā mitināšanas iespēja, kas ir loģiski, jo visas izmaksas jūs dalāt ar citām vietnēm.

Šis ir labākais risinājums arī iesācējiem, ne tikai maziem uzņēmumiem, un jums nav patiesi jāuztraucas par savu vietni, pat ja jūs sākat radīt vairāk trafika, nekā gaidījāt, jo jūs vienmēr varēsit uzlabot savu plānu dažās vienkāršās soļi. Varētu justies kā dalīta mitināšana nenodrošinās jums pietiekami daudz resursu, taču ir daudz iespēju, kas garantēs jums stabilitāti pat tad, ja koplietojat resursus ar citiem.

Vēl viens ieguvums, kas nāk no koplietojamo mitināšanas plānu izmantošanas, ir tas, ka jums nebūs jāuztraucas par jebkādu apkopi jūsu serverī, jo to parasti veic mitināšanas uzņēmums. Neaizmirstiet, ka jūs iegūstat arī iebūvētu cPanel, vismaz ar lielāko daļu tīmekļa mitināšanas uzņēmumu, kas jaundzimušajiem būs daudz vieglāk pārvaldīt viņu vietni, kā arī tiem, kuriem nav daudz tehnikas pieredze vai zināšanas.

Trūkumi

Protams, tā kā jūs koplietojat servera resursus ar vairākiem citiem lietotājiem, varat sagaidīt dažus trūkumus. Piemēram, bieži gadīsies, ka ielādes laiks ir nedaudz lēnāks nekā ar citām mitināšanas iespējām, piemēram, ar speciālajiem vai VPS plāniem. Vēl viena lieta, kas varētu notikt, ir serveru pārslogošana un lēnāka veiktspēja vai pat dīkstāve. Lēnākas izrādes var notikt arī tad, ja palielināsit aktivitātes savā vietnē un sāksit radīt lielāku trafiku, taču, kā jau minēts, jūs vienmēr varat uzlabot savu plānu, ja tas notiek.

Vēl viena kļūda, kas nāk ar koplietojamo mitināšanu, ir pielāgošanas iespēju trūkums. Tomēr tā, iespējams, nav īsta problēma daudziem lietotājiem, it īpaši, ja viņiem nav daudz tehnikas zināšanu, un tāpēc viņiem patiešām nav vajadzīgas pielāgošanas iespējas. Jūs varētu uztraukties arī par drošību, jo nezināt, ar ko koplietojat serveri, un jūs varētu apdraudēt kaimiņi.

Kā izvēlēties Web hostingu mazam biznesam?

Kā mēs jau teicām, pat tad, kad jūs nolemjat, ka vēlaties doties ar kopīgu mitināšanas plānu, jums joprojām ir jāizvēlas vislabākais variants jūsu vajadzībām. Tas nozīmē, ka jums ir jāņem vērā noteikti faktori, kas atšķiras no tīmekļa resursdatoriem, kā arī dažādi dalīta hostinga plāni, ko nodrošina viens tīmekļa mitināšanas uzņēmums..

Uzticamība

Pat ja jums ir mazs bizness, jūsu vietnes dīkstāves iznākšana varētu jums izmaksāt vairāk, nekā jūs varētu domāt. Tieši tāpēc jums jāpārliecinās, vai jūsu tīmekļa mitinātāja pakalpojumu sniedzējs ir uzticams un tā darbības laiks ir vismaz 99,5%. Pārliecinieties, ka esat pārbaudījis pretenzijas par darbspējas laiku attiecībā uz katru jūsu uzskatīto tīmekļa mitinātāju.

Klientu atbalsts

Klientu atbalsts ir ļoti svarīgs, it īpaši maziem uzņēmumiem un jaunu vietņu īpašniekiem, kuriem nav daudz tehnoloģiju zināšanu. Jums jāpārliecinās, ka tīmekļa resursdatoram, kuru vēlaties izmantot, ir 24 stundas diennaktī paredzēts klientu atbalsts, kā arī jāizlasa lietotāju komentāri un atsauksmes, ja vēlaties pārliecināties, vai jūsu tīmekļa mitinātājam ir labs klientu atbalsts, kas var palīdzēt tikt galā ar jautājumi, kas, iespējams, radīsies.

Jaunināšanas opcijas

Kā es jau minēju, hostinga plāna jaunināšanai vajadzētu būt vieglai un vienkāršai, un tā jums būs pieejama jebkurā laikā. Tas attiecas uz lielāko daļu tīmekļa mitinātāju, taču jums tas joprojām jāpievērš uzmanība, jo jūs nekad nezināt, cik daudz jūsu bizness augs, un, ja tas notiks, jums jābūt gatavam un jābūt iespējai uzlabot savu mitināšanas plānu, lai apstrādātu palielināta satiksme.

Iespējas

Jums jāņem vērā visas funkcijas, kas jums interesē koplietotajā hostinga plānā. Piemēram, jums jāpārliecinās, ka varēsit izmantot populārā atvērtā koda CMS, piemēram, WordPress, viena klikšķa instalācijas, jo tas ļaus jums pielāgot vietni un noformēt to tieši tā, kā vēlaties. Apskatiet arī to, kā izskatīsies tīmekļa vadības panelis, kuru izmantosit, ja izmantosit noteiktu tīmekļa resursdatoru. Tam jābūt vienkāršam un ērti lietojamam, lai jūs bez problēmām varētu pārvaldīt savu kontu.

Tagad, kad jūs zināt, kā izvēlēties vislabāko tīmekļa mitināšanas plānu savām vajadzībām, apskatīsim dažus no labākajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, lai jums nebūtu jāpavada stundas, meklējot dažādas iespējas.

InMotion hostings

Apmeklēt vietni »

inmotion labākais mazo uzņēmumu mitināšanaInMotion ir viens no populārākajiem neatkarīgajiem mitinātājiem visā pasaulē. Tie ir dibināti 2001. gadā, un kopš tā laika viņiem ir izdevies pietiekami izaugt, lai tos uzskatītu par nozīmīgu spēlētāju tīmekļa mitināšanas spēlē.

Dalīti hostinga plāni

InMotion nodrošina trīs dalītas mitināšanas plānus – palaišanu (7,99 USD / mēnesī), kas atbalsta divas vietnes un ļauj jums būt līdz sešiem domēniem; Jauda (USD 9,99 mēnesī), kas jums piedāvā sešas vietnes un līdz 26 domēniem; Pro (15,99 USD / mēnesī), kas ļauj jums izveidot tik daudz vietņu un domēnu, cik vēlaties. Tomēr jums jāpatur prātā, ka cenas, kuras es parādīju, ir tikai gada abonements. Arī InMotion bieži piedāvā atlaides. Piemēram, šobrīd viņu dalītajiem hostinga plāniem ir aptuveni 50% atlaide, tāpēc, ja domājat par dalīta hostinga izmantošanu, ieteicams apsvērt iespēju izmantot šo iespēju, kamēr tā ilgst.

Iespējas

Šai tīmekļa mitinātājai ir daudz ārkārtīgi noderīgu funkciju. Piemēram, jūs varat izveidot e-komercijas veikalu vai WordPress vietni kopā ar viņiem, un viņi jums sniegs daudzas iespējas, kā pielāgot vietni tik daudz, cik vēlaties. Viņi arī nodrošina 90 dienu naudas atdošanas garantiju, ja jums nepatīk viņu pakalpojums, tāpēc tā principā ir bezriska iespēja. Ir arī daudz bezmaksas papildinājumu, kurus varat izmantot, un jums nav jāuztraucas par to veiktspēju, jo tiem ir diezgan stabils un cienījams darbspējas laiks ar 99,99% darbības laiku un bez lielām dīkstāvēm..

Tomēr, kaut arī viņiem ir daudz lielisku iespēju un iespēju izvēlēties, viņiem ir arī viens būtisks trūkums – viņi nepiedāvā dalītus Windows mitināšanas plānus.

Klientu apkalpošana

InMotion rūpējas par saviem klientiem, un tas ir redzams viņu klientu atbalsta pasākumos. Jums būs iespēja sarunāties pa tālruni ar viņu klientu atbalsta personālu vai sākt tiešsaistes tērzēšanu, ja tas ir tas, ko vēlaties. Jums, iespējams, nāksies pat runāt ar viņiem, pirmo reizi aktivizējot kontu, un, ja jūs to darīsit, redzēsit, ka viņi ir ļoti ātri un izpalīdzīgi. Protams, klientu atbalsts, ko nodrošina šī tīmekļa mitinātāja, ir pieejams vienmēr visu diennakti.

iPage

Apmeklēt vietni »

ipage labākais mazo uzņēmumu mitināšanaŠī tīmekļa mitinātāja sāka darboties 1998. gadā. Tagad viņiem ir biroji sešās vietās pasaulē un, izmantojot divus datu centrus, kas atrodas ASV, tiek apkalpotas vairāk nekā miljons vietņu. Viņiem ir daudz priekšrocību, taču, iespējams, lielākais no tiem visiem ir viens no lētākajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem.

Dalīti hostinga plāni

IPage piedāvā daudz iespēju koplietotajiem hostinga plāniem. Patiesībā viņi nodrošina tikai vienu, uz Linux balstītu mitināšanas plānu ar nosaukumu Essential, kura cena ir USD 11,95 mēnesī (lai gan šim plānam ir vairākas reizes atlaides, šobrīd ir piedāvājums parakstīties uz šo plānu par USD 1,99). mēnesī (ja esat pirmo reizi klients) .Ir arī iPage nav ikmēneša maksājuma iespēju; viņu hostinga plānus varat iegādāties tikai uz gada līguma pamata.

Šis mitināšanas plāns Essential piedāvā neierobežotu vietu diskā un e-pasta adreses un ikmēneša datu pārsūtīšanu. Tie arī nodrošina mērogojamu joslas platumu, neierobežotu MySQL datu bāzes un bezmaksas domēnu gadu. Ir arī vairāki rīki, kas ļauj izveidot savu vietni, kā arī simtiem tēmu un veidņu. Visiem plāniem ir 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Drošība un klientu atbalsts

Vēl viena joma, kurā iPage izceļas starp konkurentiem, līdztekus lētākajām cenām ir arī drošības elementi. Neatkarīgi no izvēlētā mitināšanas plāna, jūs iegūsit SiteLock drošības opciju, kas jūsu vietni var glābt no neparedzētiem drošības pārkāpumiem. Tas tiek darīts, regulāri skenējot, kas meklē potenciāli kaitīgas ļaunprātīgas programmatūras problēmas. Daži plāni nodrošina arī šo ļaunprātīgo draudu automātisku tīrīšanu, turpretī citi paredz tikai paziņošanu par iespējamām problēmām. Viņi izmanto arī ugunsmūri, kas novērš iespējamās drošības noplūdes, kā arī ikdienas dublējumus, kas parasti tiek papildus iekasēti no daudziem citiem tīmekļa mitinātājiem..

iPage nodrošina klientu atbalstu tiešajā tērzēšanā, izmantojot tālruni un e-pastus, un tie ir ļoti efektīvi un noderīgi. Viņi vienmēr sīki tiks galā ar visām jūsu problēmām un vienmēr ir atbildējuši uz visiem maniem jautājumiem bez žagas.

BlueHost

Apmeklēt vietni »

bluehost labāko mazo uzņēmumu mitināšanaŠis ir viens no populārākajiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem pasaulē, un tā nav nejaušība. Viņiem ir daži pārsteidzoši piedāvājumi, jo īpaši, ja runa ir par dalīta hostinga plāniem mazo uzņēmumu īpašniekiem.

Dalīti hostinga plāni

BlueHost ir trīs kopīgi hostinga plāni, no kuriem jūs varat izvēlēties, un visi no tiem cenu ziņā ir diezgan konkurētspējīgi ar citiem tīmekļa mitinātājiem. Pirmais plāns tiek saukts par pamatplānu, un tā cena ir 3,49 USD mēnesī. Izmantojot to, jūs iegūstat vienu unikālu domēnu, 50 GB tīmekļa vietas un neierobežotu joslas platumu. Nākamais plāns saucas Plus, un tas maksā 5,95 USD / mēnesī. Šis plāns ļauj jums mitināt neierobežotu skaitu vietņu un nodrošina arī neierobežotu tīmekļa vietu un joslas platumu. Pēdējais BlueHost piedāvātais koplietošanas hostinga plāns ir Pro. Šis plāns nāk ar speciālu IP un citām līdzīgām priekšrocībām, kā arī neierobežotu domēnu skaitu un, protams, neierobežotu atmiņas vietu un joslas platumu. Šis plāns maksā USD 13,95 mēnesī.

Drošība

BlueHost ir viens no visuzticamākajiem drošības elementiem starp visiem tīmekļa mitinātājiem, un tas ir liels pluss, it īpaši, ja jums pieder mazs uzņēmums un vēlaties būt pārliecināts, ka jūsu vietne ir droša. Piemēram, BlueHost ir trīs antispama rīki, kas var novērst surogātpastu jūsu vietnē, kā arī karsto saišu drošību. Varat arī izvēlēties un izveidot savus filtrus e-pastam, izveidot ar paroli aizsargātus failus un mapes, izveidot IP adresi melnajā sarakstā utt.

Uptime un klientu atbalsts

Šai tīmekļa mitinātājai ir viens no labākajiem uptime ierakstiem, un tā patiešām ir stabila un uzticama izvēle. Faktiski dažu mēnešu laikā, kad es to pārbaudīju, dīkstāves piedzīvoju tikai vienā gadījumā, un tas nebija ilgāks par trim minūtēm.

Turklāt BlueHost piedāvā patiesi profesionālu klientu atbalstu, ar kuru jūs varat sazināties pa tālruni, tiešsaistes tērzēšanu un e-pastu. Ir arī zināšanu bāze, kuru varat pārlūkot, ja vēlaties pats atrast atbildes uz jautājumiem.

HostGator

Apmeklēt vietni »

hostgator labākais mazo uzņēmumu hostingsHostGator ir 2002. gadā dibināts tīmekļa mitināšanas uzņēmums, kas izauga pietiekami, lai 2012. gadā to pārdotu par neoficiālo summu 225 miljonu ASV dolāru vērtībā. Šodien HostGator ir viens no vadošajiem tīmekļa mitinātājiem un viens no visuzticamākajiem..

Dalīti hostinga plāni

Runājot par dalītu mitināšanu, HostGator piedāvā trīs dalīta hostinga plānus gan Linux, gan Windows, kas ir milzīga priekšrocība. Pirmais plāns tiek dēvēts par Hatchling, un tam ir neierobežota vieta diskā, datu bāzes, e-pasta adreses un joslas platums, kā arī viens domēns. Cenas mainīsies atkarībā no līguma ilguma. Piemēram, Hatchling plāna cena ir 3,95 USD / mēnesī, ja reģistrējaties uz trim gadiem. Vidēja līmeņa dalīta hostinga plānu sauc par Baby, un tas ir tāds pats kā Hatchling plāns, pievienojot neierobežotus domēnus. Šī plāna cena ir USD 5,95 mēnesī par trīs gadu līgumu. HostGator augstākā līmeņa plāns ir biznesa plāns, un jūs iegūstat dažas papildu funkcijas, piemēram, speciālu IP, bezmaksas privātu SSL utt. Šis plāns šobrīd maksā arī USD 5,95 mēnesī..

Laiks

HostGator garantē 99,99% uptime un viņi pilnībā pilda savus solījumus. Es mēnesi esmu izsekojis viņu uptime, un tajā laikā viņi nekad nebija nomodā. Kaut arī šis ir salīdzinoši mazs paraugs apvienojumā ar citu klientu pieredzi, var droši apgalvot, ka viņu gaidāmais solījums ir tas, kuram varat uzticēties.

Klientu apkalpošana

Šī tīmekļa mitinātāja piedāvā pastāvīgu klientu atbalstu vai nu pa tālruni, vai izmantojot tiešsaistes tīmekļa tērzēšanu. Lai kādu metodi jūs izvēlētos, jūs sagaidīs draudzīgs personāls, kurš būs gatavs sniegt visu iespējamo, lai atbildētu uz visiem iespējamiem jautājumiem. Es izmēģināju abas metodes, un abas reizes mani jautājumi tika ātri risināti un atrisināti.

Starpniekserveris

Apmeklēt vietni »

starpnozaru labākais mazo uzņēmumu mitināšanaŠī ir tīmekļa mitināšanas kompānija, kas tika dibināta 1999. gadā un sākotnēji darbojās kā virtuāla hostinga konta atkārtots pārdevējs. Ar laiku viņi uzauga, lai kļūtu par ļoti veiksmīgu spēlētāju starptautiskajā tīmekļa mitināšanas tirgū. 

Dalīti hostinga plāni

InterServer nodrošina tikai vienu dalīta hostinga plānu, kura cena ir USD 5 mēnesī. Tomēr šo cenu var samazināties, ja parakstīsit ilgāku līgumu un, reģistrējoties, izmantosiet promo kodus. Tomēr pat bez šīm atlaidēm šis dalītā hostinga plāns ir viena no lētākajām pieejamajām iespējām.

Izmantojot šo koplietojamo mitināšanas plānu, jūs iegūsit daudz noderīgu funkciju, piemēram, viena klikšķa instalācijas un bezmaksas migrācijas pakalpojumu. Jūs arī saņemat piekļuvi klientu atbalstam visu diennakti. Šajā plānā ir neierobežots domēnu skaits un datu pārsūtīšana. Jūs saņemat arī neierobežotu atmiņas ietilpību un neierobežotu skaitu e-pastu. Šim mitināšanas plānam ir dažas papildu priekšrocības, piemēram, ātruma optimizācija, iknedēļas dublējumi un 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Klientu atbalsts

Kā jūs jau zināt, tagad klientu atbalstam var būt izšķiroša nozīme, un jums vienmēr jāpārliecinās, ka esat izvēlējies tādu tīmekļa mitināšanas uzņēmumu, kuram ir liels klientu atbalsts. Izmantojot InterServer, jūs nevarat noiet greizi, jo viņiem ir godalgots klientu atbalsts, kas jums ir pieejams pa e-pasta biļetēm, tērzēšanu un tālruni.

Viņu klientu atbalsts ir patīkams un vienmēr gatavs jums palīdzēt ar jebkuru problēmu, kas jums rodas. Es esmu zvanījis viņu klientu atbalstam, un tā patiešām bija viena no pozitīvākajām klientu atbalsta pieredzēm, kādas man jebkad ir bijusi.

Laiks

InterServer sola un nodrošina 100% enerģijas izmantojumu un 99,9% tīkla darbības laiku. Viņiem ir arī pilnībā automātiska atlaišana, kas daudzās situācijās ir dzīvības glābšana. Papildus šai pārsteidzošajai veiktspējai, runājot par darbspējas laiku, InterServer ir arī daudz vietas, kur augt, jo viņu serveri šobrīd darbojas ar 50% jaudu.

Secinājums

Ikvienam maza uzņēmuma īpašniekam ir nepieciešama vietne, lai gūtu panākumus šajā konkurences tirgū. Tomēr ar tīmekļa vietnes vai tiešsaistes veikala izveidošanu vien nepietiek. Jums arī jāpārliecinās, ka jūsu vietne ir labi izstrādāta, viegli orientējama un, pats galvenais, vienmēr izveidota. Jebkuras problēmas jūsu vietnē var izraisīt zaudētus ienākumus un daudzos gadījumos jūsu klientu uzticības zaudēšanu.

Tas viss noved pie ļoti loģiska secinājuma – jums ir nepieciešams vislabākais iespējamais tīmekļa mitinātājs. Es ceru, ka mans raksts ir palīdzējis jums saprast, kas vissvarīgākais ir meklēt tīmekļa mitināšanas uzņēmumā, ja jums pieder mazs uzņēmums. Es arī ceru, ka mana izvēle no labākajiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem, kas nodrošina lieliskus dalīta hostinga plānus maziem uzņēmumiem, jūs kādu laiku ietaupīja, kamēr meklējāt jums piemērotāko tīmekļa mitinātāju..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map