6 labākie fotogrāfiju vietņu mitināšanas pakalpojumu sniedzēji

01.06.2020
Labākais hostings '6 labākie fotogrāfiju vietņu mitināšanas pakalpojumu sniedzēji
0 15 мин.

labākās fotogrāfijas-tīmekļa vietņu mitināšana


Fotografēšana nenozīmē tikai neticamu fotoattēlu uzņemšanu, jo jums ir arī jāveido un jāparāda savs portfelis. Tiešsaistes portfelis ir labs veids, kā piesaistīt jaunus klientus. Fotografēšanas vietne var sākties maza un augt kopā ar jūsu amatniecību. Vietņu mitinātāju ir daudz, un to platformas ir viegli lietojamas. Izvēloties pareizo mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, jūs maksimāli palielināsit savu klātbūtni tiešsaistē, piesaistīsit daudz biznesa iespēju un parādīsit kvalitatīvu portfeli.

Ja esat iesācējs vietnes izveidē un tiešsaistes mārketingā, varat izvēlēties pārvaldītus vietņu veidotājus, piemēram, Wix un Squarespace. Daži fotogrāfi tomēr vēlas radošu brīvību veidot savas vietnes un izvēlēties tādas populāras vietnes kā WordPress. Dažas no galvenajām platformām, kas jāņem vērā, ir:

1. SmugMug

smugmug-photography-website-hosting

SmugMug

Fotoattēlu koplietošanas pakalpojums SmugMug ir diezgan populārs starp profesionāliem fotogrāfiem. Platformā ir skaisti izstrādātas veidnes, kas attēliem liekas neticami. Veidnes papildus reaģē arī uz mobilajām ierīcēm, tāpēc jūsu portfelis izskatīsies labi, neatkarīgi no tā, kurā ierīcē lietotājs piesakās. Vēl viena SmugMug priekšrocība ir lietošanas vienkāršība. Pirmo galeriju var publicēt nepilnas stundas laikā, izmantojot noklusējuma veidnes.

Jūsu darbam ir arī vairākas e-komercijas iespējas.

SmugMug piedāvā bezmaksas divu nedēļu izmēģinājuma versiju, pēc kuras lietotājam būs jāveic jaunināšana uz apmaksātu abonementu. Pastāv četri pakešu līmeņi, no kuriem pamata piedāvājums ir 4 USD mēnesī. Pakete, kurai ir vislielākās iespējas, sākot no 40 USD katru mēnesi, kur fotogrāfs var piedāvāt tēlotājmākslas, drukas un digitālo izdruku cenu sarakstus. Izmantojot platformu, varat savienot jau jums piederošu domēnu vai iegādāties to. Varat arī izmantot vienu, izmantojot SmugMug vārdu, kas būs www.yourpreferredname.smugmug.

SmugMug ar lepnumu nodrošina Amazon Web Services, kas ir viens no labākajiem risinājumiem korporatīvā tīmekļa sektorā. Papildu funkcijas ļauj jums izlemt, kurus darbus jūs izmantosit sabiedrībai. Lieliskais SmugMug atbalsta centrs ir arī vietnes veiksme.

2. Weebly

weebly-photography-website-hosting

Weebly

Weebly platforma ir viegli lietojama vietņu veidotāja funkcija. Vidējās tēmas ir ideāli piemērotas standarta biznesa modeļiem, piemēram, labdarībai un hobijiem. Fotogrāfija tomēr ir diezgan detalizēta, un jums ir nepieciešams kaut kas, kas piesaista uzmanību. Augstas kvalitātes veidnes ir ideāls risinājums profesionāliem fotogrāfiem. Jums ir iespēja noformēt savu veidni, ja esat pazīstams ar kodēšanu vai izmantojat izstrādātāja pakalpojumus. Weebly šādiem lietotājiem nodrošina piekļuvi saviem HTML / CSS kodiem, lai izveidotu kuratorus vietnēm, kas viņus piesaista. Vietnē Weebly varat iegādāties piemaksu veidni, kas veidota tā, lai tā izskatās profesionāla un unikāla. Šīs veidnes svārstās no 35 līdz 50 USD un tiek nopirktas vienu reizi bez atkārtotām maksām.

Weebly tiek novērtēts par vienkāršo lietotāja saskarni, kas nav pārpildīta ar funkcijām. Platformas lietotņu veikals ir viens no labākajiem tirgū, un tas palīdzēs jums pielāgot vietni visaugstākajai funkcionalitātei. Fotogrāfus zīmē Weebly neierobežotā krātuve, kas ļauj viņiem pastāvīgi paplašināt kolekcijas. Tas neuzliek izmēru ierobežojumus augšupielādētajiem fotoattēliem, tāpēc jūsu fotoattēli netiks mainīti. Weebly pēdējos gados ir uzlabojis savu dizainu, lai padarītu to pievilcīgāku fotogrāfiem.

3. Wix

wix-photography-website-hostings

Wix

Wix piedāvā daudz profesionālu fotogrāfu, padarot to par vienu no populārākajiem fotogrāfiju vietnes veidotājiem. Vietnei ir bezmaksas plāns lietotājiem, kuri izmanto apakšdomēnu Wix. Šie lietotāji arī atļauj Wix reklāmas rādīt savās vietnēs. Piemaksu plāns ļauj izmantot pielāgotu domēnu kopā ar pilnu funkcionalitāti. Vietnes bezmaksas funkcijās ietilpst monetizācija, atbalsts visu diennakti, meklētājprogrammu optimizācija, vairākas valodas, mobilās ierīces optimizācija un tiešsaistes e-komercijas veikals. Izmantojot prēmiju plānu, jūs papildus iegūstat 500 MB krātuves, bezmaksas mitināšanu, premium atbalstu un Google Analytics.

Wix piedāvā vairāk nekā 500 profesionāli veidotas veidnes, un vairāk nekā 30 no tām ir paredzētas fotogrāfiem. Daudzas galerijas variē no minimālistiskas līdz radošai un pilsētnieciskai. Savai lapai varat pievienot sociālo mediju savienojumus un kontaktinformācijas veidlapas. E-komercijas plāns vai VIP pakete atvieglos jūsu produktu pārdošanu. Jūs pat varat integrēt tādas platformas kā Etsy. Platformai ir ērtas rediģēšanas funkcijas ātrai labošanai, un fotoattēlu augšupielādes ātrums ir līdzīgi pārsteidzošs. Wix nāca klajā ar “Mākslīgā dizaina inteliģenci”, kuras uzdevums bija ar algoritmu apstrādāt lielāko daļu manuālas vietnes izstrādes vietņu..

WordPress mitināšanas pakalpojumi fotogrāfiem

Fotogrāfi vēlas, lai viņu attēli ātri tiktu ielādēti savās vietnēs, un viņi vēlas arī SEO optimizāciju, dublējumus, atjauninājumus un atbalstu. Šie iemesli WordPress izceļas no konkurences. WordPress vietnei ir trīs līmeņi. Vietnē WordPress.com var iegūt bezmaksas WordPress kontu, kuru pilnībā pārvaldīs platforma. Jums nebūs jāpieņem nekādi pārvaldības lēmumi, ieskaitot dublējumus un jauninājumus.

Varat izvēlēties pats mitinātu WordPress kontu neapsaimniekotā resursdatorā. Šajā gadījumā jūs iegādāsities tīmekļa mitināšanu no uzņēmuma un konfigurēsit instalācijas WordPress. Nevarīgāks variants ir sevis mitināšana pārvaldītā saimniekdatorā. Šie resursdatori pārvaldīs dažādus vietnes aspektus, piemēram, veiktspējas optimizēšanu, dublēšanu un atjaunošanu. Starp labākajiem hostinga vadītājiem ietilpst:

4. HostGator

hostgator-fotografēšana-vietne-hostings

HostGator

HostGator mitina miljoniem vietņu, lai padarītu to par nozares vadošajām platformām. Tas ir viens no lētākajiem WordPress mitināšanas vadītājiem, un jūs varat izvēlēties jebkuru no viņu vairākiem plāniem. Pirmā reģistrēšanās mēneša laikā jaunajiem lietotājiem tiek nodrošināti bezmaksas migrācijas pakalpojumi.

Fotogrāfam nepieciešama ātra vietne, jo tā ir galvenais apmeklētāju apmierinātības rādītājs. Kavēšanās var samazināt lapu skatījumus un izraisīt zemu SEO klasifikāciju. HostGator servera reakcijas laiks ir apmierinošs, mazāks par sekundi. Tas arī garantē 99,9% uptime, kas ir iespaidīgi uzticams radošai vietnei. HostGator atbalsts ir pieejams visu diennakti gan tiešraides tērzēšanai, gan atbalstam pa tālruni, savukārt mitināšanas informācijas panelī ir atbalsta portāls parasto vaicājumu saņemšanai. Jūs varat izvēlēties plānu, kas jums patīk, kad izvēlaties HostGator.

5. BlueHost

bluehost-photography-website-hosting

BlueHost

BlueHost ir bijis WordPress ieteikto hostinga pakalpojumu sniedzēju sarakstā kopš 2005. gada. Katrā hostinga paketē ietilpst bezmaksas domēns gadu, automātiskas dublējumi un atjauninājumi, tūlītējas WordPress instalācijas un neierobežots joslas platums. Lai izveidotu profesionālu izskatu, varat viegli atlasīt motīvus un spraudņus savai vietnei. Kopā ar pirkumu ir pieejams daudzveidīgs atbalsts un datu bāzes.

Vietnes darbības laiks vietnē ir aptuveni 99,9%, kas ir viens no iemesliem, kāpēc to iecienījuši WordPress lietotāji. Tā servera ātrums ir arī pietiekams, lai jūsu fotografēšanas vietne tiktu ielādēta sekundēs.
Lētākais no BlueHost piedāvātajiem produktiem ir koplietojamais hostings, sākot no 7,99 USD līdz 14,99 USD mēnesī. Izmantojot šo opciju, ir pieejami pamata, plus un izvēles plus plāni. Ir arī WordPress optimizēta opcija, sākot no USD 39,99 katru mēnesi. Mākoņu mitināšanu jūs varat izvēlēties par 9,99 USD mēnesī. BlueHost priekšrocība ir tā, ka tā ļauj palielināt savu vietni, attīstoties fotografēšanai. Hostinga pakalpojumu sniedzēju maiņas izmaksas un sarežģījumi var būt milzīgi, un vislabāk ir strādāt ar to pašu pārvaldnieku. Kopējs trūkums ir tas, ka jums nāksies saskarties ar cenu paaugstināšanu.

6. InMotion hostings

inmotion-photography-website-hosting

InMotion hostings

InMotion ir viena no lielākajām tīmekļa mitināšanas kompānijām, un tā ir palikusi neatkarīga kopš darbības uzsākšanas 2001. gadā. Uzņēmums tiek atzīts par stabilu firmu starp tā lieluma uzņēmumiem, kas nepieder Endurance International. Tā vidējais darbspējas laiks ir 99,9%, tāpēc jums nav jāuztraucas par jūsu vietnes neuzticamību. InMotion ierindojas arī augstā ātrumā ar serveru ātrumu.

InMotion WordPress mitināšanas plāns ir izstrādāts, lai piedāvātu izcilu veiktspēju un drošību. Komplektā ietilpst sešas dažādas iespējas ar savu cenu. Pamata ir WP-1000S, kas ir ideāli piemērots maziem emuāriem. Tas sākas ar USD 8,99 mēnesī un ietver bezmaksas domēnu, vienu vietni, 40 GB SSD krātuvi un neierobežotu joslas platumu un e-pasta kontus. Emuāru autori var izvēlēties WP-2000S, kas būs piemērots 50 000 apmeklētājiem mēnesī, un uzlabota 80 GB krātuve – 12,99 USD mēnesī.

WP-5000S atbalsta desmit tīmekļa vietnes ar cenu 74,99 USD mēnesī un ir lieliski piemērots lielai vietnei, kurā katru mēnesi apmeklē 600 000 apmeklētāju. Kopā ar šo plānu ir pieejama arī 200 GB liela SSD krātuve. WP-6000S sākas ar 142,99 USD un atbalsta 20 vietnes. Tas ir piemērots vietnēm, kuru lietotāju skaits mēnesī ir 1,2 miljoni.

Kā izvēlēties tīmekļa vietnes fotogrāfiju?

Laba portāla saimnieka izvēlei ir izšķiroša nozīme fotogrāfam, jo ​​tieši tur jūs parādīsit savu portfeli. Tomēr ne visi mitināšanas darbi ir izveidoti vienādi, jo jūs drīz uzzināsit. Platformas klasificē atšķirīgi tādos aspektos kā glabāšana, drošība, SEO optimizācija, atjauninājumi un dublējumi, kā arī ielādes laiki. Šie ir galvenie apsvērumi jebkuram fotogrāfam, kurš plāno mitināt:

Uzglabāšana

Fotografēšana ir atkarīga no failiem un attēlu failiem. Jums būs nepieciešams pakalpojumu sniedzējs ar pietiekamu krātuvi visām jūsu klientu galerijām un portfeļa fotoattēliem. Fotoattēlu vietne ir atkarīga no attēla, kas nozīmē, ka jūsu lietotāji būs visvairāk ieinteresēti šajā lielajā jūsu vietnes daļā. Jūs nevēlaties saspiest attēlus, lai maksimāli palielinātu nepietiekamo krātuvi un pēc tam piedāvātu apmeklētājiem zemas kvalitātes attēlus.

Pirms izvēlaties vietņu mitināšanu, pajautājiet sev, cik daudz portfeļa galeriju jums būs nepieciešams. Vai jums ir nepieciešama klientu pierādīšanas galerija? Cik no šīm galerijām jūs potenciāli uzņemsit katru gadu? Vai jūs varat neierobežoti mitināt klientu galerijas jūsu vietnē? Daudzi uzņēmumi sevi reklamē kā neierobežotu krātuvi, kaut arī tie uzliek vāciņus un droseles. Patiesībā glabāšanas telpa ir dārga, un jūs varat sākt ar zemāku cenu plānu, piemēram, 50 GB vai 100 GB, un laika gaitā jaunināt.

Ātrums & Uzticamība

Mērogojamība ir atkarīga no veiktspējas un ātruma, un jūs vēlaties vietni bez tīkla problēmām. Maz ticams, ka, sākotnēji publicējot vietni, jūs pamanīsit nevienu problēmu, taču, vietnei pieaugot, jūs varat saskarties ar uzticamības problēmām. Meklējiet informāciju par uptime garantijām, datu centriem, apkalpošanu un tīkla pārskatiem.

Fotogrāfijas vietņu centrā ir attēli, tāpēc jums ir jādomā par jūsu izvēlēto vietnes mitinātāju. Apmeklētāji un klienti sarūgtina ar lēnu iekraušanas ātrumu, tāpēc jūs varat zaudēt potenciālos klientus.

Rezerves

Jūs, visticamāk, veltīsit daudz laika savas vietnes izveidošanai, un pēdējais, ko jūs vēlētos darīt, ir atjaunot to vēlreiz, ja dati pazūd. Datu dublēšanas un atjaunošanas funkcija ir obligāta tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējam. Dažiem pakalpojumu sniedzējiem būs nepieciešams, lai jūs manuāli aktivizētu dublēšanu, bet citiem – automātiskie iestatījumi. Šī funkcionalitāte nodrošinās jums mieru, strādājot pie portfeļa parādīšanas.

Cenu noteikšana

Jautājums par bezmaksas fotografēšanas vietnes izveidi tiek daudz izjaukts. Tomēr tas attiecas uz mērķi, un jums vajadzētu apsvērt, kāpēc jūs sākat vietni. Ja tas ir hobija noieta tirgus, tad to darīs bezmaksas vietnes saimnieks. Ilgtspējīgam fotografēšanas uzņēmumam tomēr būs vajadzīgas papildu funkcijas, kas iekļautas apmaksātā plānā. Lai sāktu, jūs varat izvēlēties pamata paketi un palielināt mērogu, jo biznesā esat vairāk pieredzējis.

Atbalsts

Lielākā daļa fotogrāfu nav IT speciālisti, tāpēc tas palīdz izveidot tehniskā atbalsta komandu. Ideālā gadījumā atbalstam vajadzētu būt pieejamam visu diennakti, un tas būtu jāpiedāvā, izmantojot dažādas platformas, piemēram, tiešraidi, tālruni un biļeti. Vidējais atbalsta laiks ir arī labs rādītājs, kas norāda uz konkrēta pakalpojuma sniedzēja palīdzības kvalitāti.

Fotoattēlu optimizēšana tīmeklim

Attēlu optimizēšana internetam ietver attēlu iekļaušanu pareizajā dimensijā, formātā un izšķirtspējā, saglabājot pēc iespējas mazāku izmēru. Attēli ir bieži vainīgie, ja runa ir par lēnu iekraušanas ātrumu. Lietotāji ātri atsakās no vietnēm, kuru ielāde prasa daudz laika, tāpēc attēlu optimizācija ir būtiska. Prakse uzlabos lapas ielādes ātrumu un uzlabos SEO ranžēšanu. Meklētājprogrammas arī nav lēnu vietņu fani, un tās augstu vērtē lielu ātrumu. SEO klasifikācija tieši ietekmē jūsu vietnes redzamību tiešsaistē. Optimizēti attēli arī uzlabo apmeklētāju iesaisti vietnēs.

Ir daudz attēlu optimizācijas rīku, kurus varat izmantot, ieskaitot Adobe Photoshop, Gimp, FileOptimizer, Affinity Photo un Trimage. Attēlu optimizācijas spraudņi ir pieejami arī tādās platformās kā WordPress. JPEG attēli ir ideāli piemēroti fotografēšanai, kurā redzami cilvēki, lietas un vietas. PNG formātam ir labāka kvalitāte, bet tam ir lielāks faila lielums. Attēlu saspiešanai labākais rīks ir uzlabotā zaudētā attēlu saspiešana, kas pieejama lielākajā daļā rediģēšanas rīku.

Secinājums

Vietnes ir vairāk nekā radošas noieta iespējas, jo tajās redzams indivīda vai zīmola portfelis. Fotogrāfam vietnes ir platformas, lai izceltos no pūļa un varētu pieņemt darbā. Tīmekļa mitināšana ir viena no izvēlēm, ko veiksit, izveidojot vietni, un tā būs atkarīga no tādiem faktoriem kā atbalsts, cenas, uzglabāšana, uzticamība un mērogojamība. Arī fotogrāfiem būs jāoptimizē savs darbs internetā.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector