6 labākie videi draudzīgi tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji

labākie zaļie hostinga pakalpojumu sniedzēji - 2019. gads


Mēs visi ļoti labi zinām, ka mēs vairāk nekā jebkad agrāk izsmeļam zemes dabas resursus. Tas ir atstājis dažas nopietnas vides izmaiņas, un mēs nākotnē vēlamies saskarties ar vairāk. Mums pat ir jājautā, kādu zemi mēs nākotnē atstāsim saviem bērniem. Tāpēc mums ir jāpārslēdzas uz zaļām alternatīvām un efektīvāk jādzīvo visur, kur mēs varam. Viena no šīm jomām ir tā, ko mēs izvēlamies izmantot mūsu tehnoloģijai.

Web mitināšana ir apjomīgs bizness, un tā enerģijas patēriņš ir tikpat liels. Lielajiem uzņēmumiem ir angāri, kas piepildīti ar rēcošiem serveriem, kuri turpina darboties tikai ar spēku. Ņemiet vērā: lai jūsu vietne būtu pieejama visu dienu, serverim jādarbojas visu dienu. Vidējais serveris dienā patērē aptuveni 20,4 kilovatus. Lielām tīmekļa mitināšanas kompānijām ir vismaz 1000 serveru, kas strādā visu dienu, kas viņu ikdienas enerģijas patēriņu padara 20 400 kilovatus. Tas var darbināt dažus rajonus un vairāk. Jauda, ​​kas nepieciešama visu serveru darbināšanai Amerikas Savienotajās Valstīs, ir vienāda ar daudzumu, ko varētu saražot 5 atomelektrostacijas. Tāpēc ir diezgan viegli aptvert, cik lielu kaitējumu internetam patiesībā nodara mūsu vide.

Lai arī zaļā krāsā mūsdienās ir populāra frāze, tam ir nopietna ietekme uz vidi. Pāriet zaļā krāsā ir izvēle, ko var izdarīt, lai pozitīvi ietekmētu vidi. Bet kādas izmaiņas tas patiesībā rada? Vēl svarīgāk ir tas, kādas tiešās priekšrocības tas jums var piedāvāt? Mēs vēlamies atbildēt uz šiem jautājumiem un uzzināt, ko vēl var piedāvāt šī ilgtspējīgā tīmekļa mitināšanas forma. Tāpēc bez turpmākas pieķeršanās pie tā nonāksim!

Jūs varat radīt spēcīgu ietekmi uz vidi

Sāksim ar pirmo un acīmredzamāko ieguvumu, izvēloties videi draudzīgu tīmekļa mitināšanu. Zaļa krāsa ir kaut kas tāds, ko varat darīt, lai piedalītos vides aizsardzībā. Kā jau minēju iepriekš, jūsu vietne pastāvīgi iztukšo mūsu vides resursus. Zaļā mitināšana nodrošina, ka visa enerģija, kas uzņēmuma serveriem nepieciešama vietņu mitināšanai, nāk no atjaunojamiem avotiem. Tātad, izvēloties to, jūs izvēlaties iet apkārtējā vidē.

Tas nāk par labu jūsu uzņēmuma reputācijai un mārketingam

Visam zaļajam ir pozitīvas asociācijas ar to, un tas veido labu jūsu uzņēmuma reputāciju. Jūs varat uzlabot savu publisko tēlu vienkārši un viegli, iegūstot zaļus akreditācijas datus. Uzņēmums, kas strādā, lai veiktu izmaiņas un samazinātu viņu radīto ietekmi uz vidi, parasti ir populārāks, kas, savukārt, iegūst tos, kas vairāk apzinās klientus un klientus.

Pāriet uz zaļo krāsu šobrīd ir neticami populārs, tāpēc tā kļūst par izvēli arī mārketingā. Ja jūs publicējat faktu, ka jūsu uzņēmums iegulda videi draudzīgos risinājumos un atbalsta tos, jūs piesaistīsit vairāk cilvēku. Skaidri definējot, kāpēc jūs strādājat, lai aizsargātu vidi, jūs, ļoti iespējams, pievērsīsit videi draudzīgai auditorijai, uz kuru jūs citādi nebūtu pievērsies.

Tā ir arī taisnība, ka daudzi klienti ir gatavi maksāt nedaudz papildus, ja viņi zina, ka pērk “zaļos” pakalpojumus. Tātad zaļajai mitināšanai noteikti ir potenciāls uzlabot jūsu peļņas normu, piesaistot vairāk klientu un ļaujot nedaudz paaugstināt cenas.

Tas ir lētāk

Tā kā komunālo pakalpojumu uzņēmums nemaksā par enerģiju, ko patērē jūsu vietnes uzturēšana, tas jūsu makā uzreiz kļūst daudz vienkāršāks. Kad uzņēmumi ražo savu enerģiju no atjaunojamiem avotiem, piemēram, vēja enerģijas un saules paneļiem, tiem ir daudz mazāk izdevumu. Viņi var ietaupīt daudz naudas, pat ja tas prasa sākotnējus ieguldījumus, kas saistīti ar zaļās enerģijas avotu. Zaļā mitināšana ir vai nu lētāka, vai arī maksā tādu pašu cenu kā parastā mitināšana. Tātad jūs, klients, varat arī gūt labumu no visas ietaupītās naudas. Jūs ne tikai uzlabojat sava uzņēmuma reputāciju, iegūstat klientu uzticību un saudzējat apkārtējo vidi, bet arī veicat saprātīgu finanšu izvēli.

Kā izvēlēties videi draudzīgu hostinga pakalpojumu sniedzēju

Ja vēlaties izvēlēties videi draudzīgu mitināšanas risinājumu, jūs esat īstajā vietā. Ir daudz uzņēmumu, kas jau ir sevi pierādījuši kā pārsteidzošus pakalpojumu sniedzējus un atbalsta videi draudzīgus darbiniekus. Videi draudzīga hostinga pakalpojumu sniedzēja izvēle darbojas tāpat kā regulārā pakalpojumu sniedzēja izvēle. Jums jāzina tikai jūsu budžets un saņemto pakalpojumu kvalitāte. Otrais ir sarežģītāks jautājums nekā pēdējais, tāpēc mēs to izskatīsim. Ir dažas pamatīpašības, kuras jums ir jāpievērš uzmanība, lai izdarītu izvēli, ar kuru jūs būsit apmierināts ilgtermiņā.

 • Laiks – Jūsu vietnei jābūt pieejamai visu gadu. Ja serveri pat īsu brīdi nedarbojas, neviens nevar piekļūt jūsu vietnei, kas nozīmē, ka jūs šajā laikā zaudēsit uzņēmējdarbību. Lielākā daļa uzņēmumu paziņo, ka viņu darbības laiks 99% ir ciets, bet kāpēc gan viņi to nedarītu? Vispirms jums vajadzētu uzticēties savām zarnām un izlasīt pāris atsauksmes par tām. Labas mitināšanas pārskatu vietnes uzņēmuma darbības laiku mēra tāpat kā mēs. Tāpēc vienmēr apskatiet pārskatu, pirms uzticaties uzņēmuma teiktajam par viņu darbības laiku.
 • Lapas ielādes ātrums – Kad jūsu vietne ir izveidota un darbojas, tai jābūt ātrai. Lapas ielādes ātrums ir neatkarīgs ranžēšanas faktors uzņēmumam Google un neticami svarīgs arī no lietotāja pieredzes viedokļa. Cilvēki nepaliks jūsu vietnē, ja ielādēšana ilgst vairāk nekā 2 sekundes. Patiesībā jums vajadzētu būt mitināšanas pakalpojumu sniedzējam, kas ļauj ielādēt jūsu vietni 1 sekundes laikā. Tādā veidā jūs varat nodrošināt, ka jūsu lietotājiem ir patiesi apmierinoša pieredze. Jūs varat redzēt, cik ātri uzņēmuma serveri darbojas tāpat kā jūs ar darbības laiku. Izlasot pārskatu un apskatot mērījumus.
 • Klientu atbalsts – Vietnes vadīšana dažreiz var būt problemātiska, it īpaši, ja jūs neesat pieradis pie jūsu izmantotā mitināšanas pakalpojuma. Varētu rasties arī problēmas, un jūs vēlaties, lai aizmugurē būtu kāds, kurš var palīdzēt jums to atrisināt. Kādam jābūt vienam no jūsu mitināšanas uzņēmuma klientu atbalsta pārstāvjiem. Lielāko neapmierinātību, kas saistīta ar tīmekļa mitināšanu, rada slikts vai neeksistējošs klientu atbalsts. Jums jāpārliecinās, ka jums ir vislabākais iespējamais klientu atbalsts, tāpēc veiciet arī savus pētījumus. Skatiet to, ko cilvēki saka forumos un komentāru sadaļās. Godīga lietotāja pieredze ir jūsu labākais ceļvedis, mēģinot uzzināt, kādu atbalstu hostinga uzņēmums var piedāvāt.
 • Freebies – Labs mitināšanas uzņēmums ne tikai piedāvā labu pakalpojumu un labu klientu atbalstu, bet arī labu darījumu. Daudziem pakalpojumiem ir pārāk liela cena, un, ja vēlaties izmantot pamatfunkcijas un pakalpojumus, tiek prasīts vairāk naudas. Ja varat, izvēlieties uzņēmumu, kas piedāvā bezmaksas vietņu migrēšanu, bezmaksas dublējumus, kā arī bezmaksas drošības funkcijas un aizsardzību pret surogātpastu. Jo vairāk bezmaksas materiālu iegūsit, jo acīmredzot, jo izdevīgāks būs jūsu darījums. Paturiet prātā, ka augstas kvalitātes hostinga uzņēmumi patiešām ir papildu jūdzes, lai jūs apmierinātu ar daudziem bezmaksas pakalpojumiem. Kamēr citi tikai cenšas iegūt jūsu naudu un tikai kaut ko jums dod, lai turpinātu maksāt.
 • Lietotnes un funkcijas – Jūs vēlaties, lai satura pārvaldības sistēmas, piemēram, WordPress un Drupal, būtu viegli pieejamas un instalējamas ar vienu klikšķi. Pareizu hostinga pakalpojumu ar cPanel būs viegli orientēties un lietot. Tāpēc pārliecinieties, ka tas, ko jūs pērkat, var tikt pārvaldīts, izmantojot atvērtā koda cPanel.

Labākie videi draudzīgi hostinga pakalpojumi

Tāpat kā ar visu citu, daži uzņēmumi ir pārsnieguši savu konkurenci. Viņi šobrīd piedāvā labākos videi draudzīgos tīmekļa mitināšanas pakalpojumus. Šeit ir 6 labākie spēlētāji videi draudzīgu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju jomā.

GreenGeeks

Apmeklēt saimnieku »

GreenGeeks ir viens no populārākajiem nosaukumiem zaļās tīmekļa mitināšanas nozarē. Viņu misija ir satriecošu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniegšana, ko tikai nodrošina saule un vējš. Uzņēmums tika izveidots 2008. gadā, un tagad tajā atrodas vairāk nekā 300 000 vietņu. Viņi izvirza drosmīgas pretenzijas, piemēram, 99,99% uptime un 100% klientu apmierinātības. Vai viņi tiešām piedāvā kvalitāti, lai pamatotu šos apgalvojumus? Nu uzzināsim!

Drosmīgais paziņojums par viņu darbības laiku izklausās gandrīz pareizi. Viņi visu gadu piedāvā 99,91% lielu klinšu darbību. Tas nodrošinās, ka jūsu vietne ir pastāvīgi pieejama un gatava uzņēmējdarbībai. Uz to varat paļauties, nekad nav jāuztraucas par muļķīgām lietām, piemēram, servera kļūmēm.

Runājot par vietņu ielādes ātrumu, lietas nav tik krāšņas. Bet nekādā gadījumā tie nav slikti. GreenGeeks serveri ir tikai nedaudz lēnāki, nekā es varētu gaidīt. Viņu vietņu ielādes ātrums pārvietojas no 600 līdz 1200 milisekundēm, ko var uzskatīt par vidēju.

Viņu klientu atbalsts ir arī lielisks, kas vēl vairāk atbalsta paziņojumu. Lai sazinātos ar klientu atbalsta aģentu, nepagāja vairāk nekā minūte, un mēs saņēmām uz jautājumiem ļoti ātri. Arī viņu atbildes bija pareizas un noderīgas. Aģents visu laiku bija draudzīgs. Bet, kaut arī mēs pieredzējām visu šo pozitivitāti, mēs pamanījām nelielu problēmu. Mēs pamanījām dažas gramatikas kļūdas, un daži teikumi nebija pilnīgi izsmeļoši. Tas ir tāpēc, ka viņu atbalsts, iespējams, tika uzticēts ārvalsts angļu valodā runājošajiem, jo ​​tas ļauj viņiem ietaupīt daudz naudas. Varbūt arī lieta, kas GreenGeeks ļauj saņemt tik ātru atbildi. Tā kā blakus ir vairāk klientu atbalsta pārstāvju, ir lielāka iespēja, ka kāds atbildēs uz jūsu pieprasījumu dažu sekunžu laikā.

Papildus uzticamai klientu atbalsta komandai, kuru vienmēr varat sasniegt, GreenGeeks ir arī diezgan plaša zināšanu bāze. Tur jūs varat atrast atbildes uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem un problēmām, kuras varētu rasties, iestatot vietni. Ja vēlaties izdomāt problēmas pats, tā ir lieliska iespēja. Jūs varat atrast atbildes uz jautājumiem par vispārīgu mitināšanu, VPS mitināšanu, rēķiniem, tālākpārdevēju mitināšanu un daudz ko citu. Viņiem ir arī daudzas video pamācības, kuras varat izmantot.

Runājot par bezmaksas piegādēm, GreenGeeks ir lietas pārbaudāms. Viņi piedāvā bezmaksas domēna vārdu un bezmaksas vietņu migrāciju. Tas var jums ietaupīt daudz naudas, ja jums jau ir vietne. Bet, ja jums tas nav, jūs mazliet nogriezaties no savām sākotnējām izmaksām. GreenGeeks katru vakaru nodrošina arī bezmaksas dublējumus. Tāpēc varat būt drošs, ka visi jūsu dati ir droši un droši, un vienmēr, ja ar to kaut kas notiek, varat atgriezties pie vienas no iepriekšējām savas vietnes versijām. Turklāt jūs saņemat arī tādus drošības pasākumus kā Spam Assassin un SSL, tāpēc jūs esat diezgan daudz komplektējis ar visu nepieciešamo.

GreenGeeks ievēro arī parastos cenu manipulācijas trikus nozarē. Viņi reklamē sākotnējo cenu USD 3,95 mēnesī, bet par to jums būs jāparaksta trīs gadu līgums. Ja jūs to nedarīsit, cena uzreiz palielināsies līdz USD 9,95 mēnesī. Tas ir gandrīz trīs reizes vairāk.

Smieklīgi ir tas, ka ir 30 dienu naudas atdošanas garantija. Jūs jebkurā laikā varat izglābties, bet, ja jūs tos uzaicinājāt uz bezmaksas domēna reģistrācijas piedāvājumu, jums par to būs jāmaksā. Domēna reģistrācijas maksa jums maksās 24,95 USD. Tātad, šķiet, ka GreenGeeks nevēlas iegūt savu naudu.

Kaut arī GreenGeeks nav ideāls, tas jūsu vietni darbosies diezgan pienācīgi. Viņiem ir uzticams darbspējas laiks un ļoti labs klientu atbalsts, uz kuru varat paļauties. Vietņu ielādes ātrums nav tik ātrs, taču tie joprojām ir pietiekami ātri, lai jūsu vietne atbilstu mūsdienu standartiem. Lai iegūtu papildinformāciju, apmeklējiet Green Geek oficiālo vietni!

iPage

Apmeklēt saimnieku »

iPage kļuva ļoti populārs emuāru veidošanas telpā un to cilvēku vidū, kuri vēlas savas vietnes sākt pēc iespējas lētāk. Tie ir ārkārtīgi lēti, jo piedāvā plānus tik lēti kā USD 1,99 mēnesī. Tas pieder Endurance International grupai, kas ir uzņēmums, kuram pieder daudzas citas hostinga kompānijas, piemēram, BlueHost, VPSLink, FatCow utt..

iPage vienlaikus ir ērti gan makā, gan vidē. Jums var būt zemas ieejas cenas USD 1,99 mēnesī tikai 12 mēnešus ilgam abonementam. Tas man patiešām patīk, jo šobrīd web hostinga nozarei ir ļoti nepieciešama godīga cenu noteikšana. Tas ir diezgan pieklājīgs, taču es iesaku jums abonēt ilgāku laiku, ja apmeklējat iPage. Ne tāpēc, ka jūs viņiem darīsit labāku biznesu, bet gan tāpēc, ka mēneša cena pieaugs līdz USD 8, kas ir par 350% lielāka cena. Jūs, iespējams, vēlēsities no tā izvairīties cik ilgi vien iespējams. Izņemot šo veco cenu noteikšanas triku, iPage ir diezgan pienācīgs.

Viņu servera darbības laiks ir 99,96%, kas nodrošinās jūsu vietnes drošu un konsekventu darbību visa gada garumā. Viņu lapas ielādes ātrums ir 884 milisekundes. Tas ir pietiekami ātri, lai tīmekļa lapas varētu ielādēt uzreiz, ja vien nevēlaties palaist lielu e-komercijas vietni. Tātad, iPage pamatā ir pārbaudītas servera prasības. Bet kā ir ar pārējo?

IPage klientu atbalsts varētu izmantot nelielu darbu. Viņi nekādā ziņā nav slikti, jo 20 minūšu reakcijas laiks ir diezgan stabils, salīdzinot ar citiem, kuru reakcija prasa stundas un dienas. Pēc 20 minūtēm viņi atbildēja ar atbildēm uz mūsu jautājumiem, bet tas joprojām mani pilnībā nepārliecināja. Galvenokārt tāpēc, ka internetā ir daudz nekonsekventu atsauksmju par iPage klientu atbalstu. Dažiem problēmas tika izlabotas bez jebkādām problēmām vai tām bija jāgaida pārāk daudz, savukārt citi savus pārskatus rakstīja no neapmierinātības. Tāpēc vislabāk ir paskatīties apkārt un redzēt, ko atrodat, pirms doties uz priekšu un iegādāties pakalpojumu.

Ja esat videi draudzīgas tīmekļa mitināšanas cienītājs, esiet drošs, ka iPage ir EPA Green Power partneris, jo tīmekļa serveri un datu centri, kas padara iPage pakalpojumus iespējamus, darbojas ar vēja enerģiju. Uzņēmums iegādājas tik daudz atjaunojamās enerģijas, ka tas par 200% kompensē viņu enerģijas patēriņu! Tātad jūs arī darīsit planētu par labu, ja strādājat ar iPage.

Kopā ar ļoti labu cenu iPage piedāvā arī daudz bezmaksas preču, lai saldinātu darījumu. Jūs iegūsit uzlabotas drošības iespējas no viena no uzņēmuma partneriem SiteLock. Viņu programmatūra palīdz uzlabot jūsu vietni, lai novērstu jebkādus drošības pārkāpumus. Tas regulāri pārbaudīs, vai tajā nav ļaunprātīgas programmatūras un citas kaitīgas programmatūras. Lai to padarītu vēl labāku, iPage piedāvā arī bezmaksas dublējumus, kas ir labākais drošības pasākums, ko jūs varētu veikt savai vietnei. Lielākā daļa uzņēmumu par to iekasē papildu maksu, tāpēc ir lieliski, ja tā ir pilnīgi bez maksas.

Viņu pakalpojumi labi spēlē arī ar citām trešo personu lietotnēm un e-komercijas platformām. Jums ir integrētas tādas maksājumu vārtejas kā PayPal, Google Apps un vēl daudz citu. Visbeidzot, jūs arī iegūsit mārketinga kredītus 200 USD vērtībā, ko varēsit tērēt Google AdWords, Bing vai Yahoo! pārdot jūsu vietni.

Lai gan tas viss izklausās patiešām jauki, iPage joprojām ir pāris nepatīkamu pārsteigumu. Viens no tiem ir fakts, ka viņi cPanel vietā izmanto vDeck. vDeck ir mazāk zināma serveru pārvaldīšanai izmantotā alternatīva, pie kuras jūs varat pierast. Bet tas nav tik labs un visaptverošs kā cPanel.

Kopumā iPage ir stabila izvēle ikvienam, kurš meklē stabilu mitināšanas pakalpojumu, vienlaikus atvieglojot arī savu maku un apkārtējo vidi. Lai iegūtu papildinformāciju par iPage pakalpojumiem, apmeklējiet viņu oficiālo vietni!

InMotion hostings

Apmeklēt saimnieku »

InMotion ir mana iecienītākā mitināšanas kompānija. Tāpēc mans viedoklis varētu būt nedaudz neobjektīvs, bet es to patiesībā balstīšu.

InMotion darbojas jau vairāk nekā 10 gadus, un tie nodrošina mājas vairāk nekā 300 000 domēnu. Viņi kļūst arvien populārāki, pateicoties pastāvīgajai pakalpojumu kvalitātei un tāpēc, ka tiek piedāvāti daži neticami piedāvājumi. InMotion kļuva par manu iecienītāko, jo tas ir uzņēmums, kuram ir izdevies izvairīties no daudziem cenu noteikšanas trikiem, kurus izmanto visa nozare. Tā vietā viņi darbojas, pamatojoties uz sākotnēju cenu struktūru, kas patīk visiem.

InMotion ir veicis lielus ieguldījumus videi draudzīgās darbībās. Viņiem ir viss datu centrs, kas paļaujas tikai uz zaļo enerģiju un strādā, lai pārveidotu arī citus. Viņu uzņēmumos ir arī lieliska politika. Tas nozīmē atkritumu samazināšanu un lielāku uzsvaru uz daudzu papīra izstrādājumu neizmantošanu un visu to atkritumu pārstrādi.

InMotion ir pārbaudītas pienācīga tīmekļa mitināšanas uzņēmuma tehniskās iespējas. Neatkarīgi no tā, kādu plānu izvēlaties iegādāties InMotion, varat būt drošs, ka tas bez jebkādām problēmām tiks galā ar jūsu vietni. Tas būs sasniedzams visu gadu un darbosies ar lielu ātrumu. Tas notiek pateicoties tam, ka InMotion serveru darbspējas laiks ir no 100% līdz 99,97%, tāpēc tie ir pieejami gandrīz katru otro gadu. Bet ne tikai tas, ka viņiem ir arī īss iekraušanas laiks. Jūs varat gaidīt, ka jūsu lapa tiek ielādēta no 460 līdz 700 milisekundēm, kas ir ievērojams.

Ātrumam un stabilitātei piebilst, ka visi jūsu dati tiks glabāti SSD arhitektūrā. Lielākā daļa hostinga pakalpojumu sniedzēju pieprasa papildu ikmēneša maksu, lai jūsu vietni glabātu SSD, bet InMotion to nodrošina bez maksas.

Lai panāktu labāku darījumu, InMotion piedāvā arī daudz bezmaksas līgumu, lai iesaistītos darījumā. Piemēram, ja jūs vēlaties pārvietot savu jau esošo vietni uz kādu no InMotion zaļajiem datu centriem, viņi to darīs jums bez maksas. Jums būs pieeja dažām stundām, un viņi vietni migrēs jūsu vietā. Jūs varat arī gaidīt, ka jums būs regulāri regulāras dublējumi. Vietnes dublēšana katru dienu ir vislielākais drošības pasākums, ko varat veikt. Turklāt, lai varētu pilnībā bagātināt savu vietni ar drošības pasākumiem, InMotion piedāvā arī Sucuri spraudni bez maksas. Tas ir pārsteidzošs spraudnis, kas pastāvīgi meklē jūsu vietni iespējamiem riskiem un izmanto to, ko hakeri varētu izmantot. Jums būtu jāmaksā USD 16,66 mēnesī par šo spraudni, bet šeit jūs to iegūstat bez maksas.

Papildus visam, InMotion ir godalgota klientu atbalsta komanda. Viņi sevi dēvē par draudzīgākajiem cilvēkiem uz zemes, un tas paliek taisnība, cik es varu pateikt. Zvanīšana uz viņu atbalsta komandu pēc palīdzības ir sprādziens. Tiešajā tērzēšanā jūs saņemat savienojumu ar atbalsta pārstāvi 2 minūšu laikā, un viņi vai nu atbild uz jūsu jautājumu, vai arī nonāk jūsu problēmas risināšanā. Starp visiem hostinga pakalpojumu sniedzējiem, kurus līdz šim esmu pārskatījis, pakalpojumam InMotion ir vislabākais klientu atbalsts. Tas ir kaut kas patiesībā ļoti mazam uzņēmumam.

InMotion ir viss, ko jūs varētu vēlēties no mitināšanas uzņēmuma. Tas ir arī konsekvents un uzticams, tāpēc varat būt pārliecināti, ka viņiem vienmēr būs mugura. Lai arī viņu dalītie mitināšanas plāni nav lētākie, viņi ir savas naudas vērts. Jūs varat saņemt viņu dalīta hostinga pamata plānu par USD 5,99 mēnesī. Tas ir diezgan pieklājīgs darījums, ņemot vērā visus InMotion piedāvājumus. Jūs varat uzzināt vairāk par to oficiālajā vietnē!

FatCow

Apmeklēt saimnieku »

FatCow ir neparedzēts tīmekļa servera nosaukums, un tas ir arī diezgan radošs. Bet nekādā gadījumā FatCow nav viens no labākajiem tirgū. Tas ir vienkārši tāpēc, ka daži viņu pakalpojumi atbilst uzņēmuma nosaukumam. Viņi ir tik lēni kā resna govs. Tomēr FatCow joprojām ir piepildīts ar daudziem pozitīviem pārsteigumiem, kuru dēļ ir vērts tiem pievienoties.

Šī FatCow ir dzīva un spārdās kopš 1998. gada, un kopš tā laika ir uzstājusies apbrīnojami. Uzņēmums neuzvarētu medaļas par ātrumu, bet lēnā un vienmērīgā pieeja ir labi darbojusies arī viņiem.

FatCow ir arī EPA partneris, kas it kā nozīmē, ka visus viņu datu centrus darbina vēja enerģija. Bet es to nevaru teikt droši, ja vien es to nekad neapmeklēšu. Būt EPA partnerim nozīmē, ka viņi ir diezgan likumīgi.

Man patika, ka FatCow pieeja cenu noteikšanai ir pareiza un godīga. Lielākajai daļai uzņēmumu tas trūkst, tāpēc vienmēr ir patīkami to redzēt. Jūs varat saņemt viņu pamatplānu par ikgadējo USD 49, kas ir ļoti labi. FatCow viņiem daudz kas attiecas uz cenu noteikšanu. Šis vienkāršotais mitināšanas plāns mēnesī maksā 4,83 USD, taču tas nekādā gadījumā nav pastāvīgs. Tiklīdz jūs atjaunosit plānu pēc ievadperioda, cena pieaugs līdz USD 10,99 mēnesī. Kas ir ārprātīgs 250% lēciens. Tas joprojām ir USD 131,88 gadā, bet tas joprojām ir par daudz, ja uzskatāt, ka jums var būt InMotion plāns USD 6 apmērā, kas dara daudz labāku darbu.

Bet liels pārsteigums ir tas, ka FatCow piedāvā arī lētāko mitināšanas plānu, iespējams, visā tīmekļa mitināšanas telpā. Tas maksā 0,75 USD mēnesī, kas jums maksās 9 USD gadā! Tas ir ārprātīgi. Pat ja jūs atjaunosit šo plānu, tas maksās 20 USD gadā. Tātad, ja jūs vēlaties izmēģināt tikai dažas lietas vai jums ir vienkārša portfeļa vietne, šis plāns veiks darbu ar minimālām izmaksām.

Runājot par tehniskām detaļām, FatCow ir stabilitāte, taču tai trūkst ātruma. Ar 99,90% uptime varat paļauties uz to, lai darbotos jūsu vietne, taču tas būs diezgan lēns. Vidējais FatCow serveru lapas ielādes ātrums ir 1500 milisekundes. Tas ir diezgan lēni.

Visbeidzot, FatCow klientu atbalsts ir diezgan pienācīgs mūsu pieredzē, taču tas šķiet nekonsekvents, kad mēs skatāmies uz lietotāju iesniegtajām atsauksmēm. Viņi piedāvā tiešraides tērzēšanu un dažu minūšu laikā jums atbildēs vai liks jums gaidīt apmēram stundu. Varat arī apskatīt viņu zināšanu bāzi, kas piedāvā daudzus mācību materiālus un visbiežāk uzdotos jautājumus. Jūs zināt, pamata lietas.

Kopumā, ja jūs meklējat kaut ko smieklīgi lētu, kas ļaus paveikt darbu, FatCow ir labs. Tas nodrošina iespēju tērēt 9 USD gadā savam mitināšanas plānam, kas ir pārsteidzoši. Bet, ja vēlaties izvēlēties kaut ko jaudīgāku, vislabāk ir apskatīt citu uzņēmumu piedāvātos piedāvājumus.

Lai iegūtu papildinformāciju par FatCow pakalpojumiem, apmeklējiet viņu oficiālo vietni!

HostGator

Apmeklēt saimnieku »

HostGator tagad pārvalda 1,3 miljonus vietņu ar Teksasas vēja spēku. Tie ir vieni no lielākajiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem pasaulē, un tie joprojām aug diezgan strauji. Ir labi zināt, ka lielākā daļa no šīs izaugsmes tiek nodrošināta ar zaļo enerģiju, jo jūsu vietnes mitināšana kopā ar viņiem ir daudz saistošāka, ja zināt, ka tā nekaitēs Zemei. Bet HostGator ir arī daudz citu lielisku lietu, kas tai noder. Viņiem ir daži patiešām labi pakalpojumi, kurus jums vajadzētu pārbaudīt.

HostGator šobrīd piedāvā vispieejamāko Cloud hostinga plānu tirgū. Tas ir lētāk nekā vairums kopīgotā mitināšanas plāna, taču divreiz ātrāk. Jūs to varat abonēt par 2,99 USD mēnesī un gūt tādas priekšrocības kā, piemēram, ciets 99,99% uptime un zibens ātrs 520 milisekundes iekraušanas ātrums. HostGator pakalpojumu ir vairāk nekā pietiekami, lai jūsu vietne darbotos rentabli un neticami efektīvi.

Arī HostGator klientu atbalsts ir diezgan pienācīgs, taču lietotājiem par to bija daudz pretrunīgu viedokļu. Mums tas likās labi. Pagāja apmēram 5 līdz 10 minūtes, līdz viņu atbalsta aģents atbildēja uz mūsu jautājumiem. Bet neņemiet to vērā. Ņemot vērā to, ka HostGator ir desmitiem tūkstošu klientu, pirms pirkšanas ir vērts veikt rūpīgu izpēti par viņu atbalsta pakalpojumiem.

HostGator piedāvā arī labu bezmaksas saturu, piemēram, bezmaksas vietņu migrāciju, kā arī spēcīgus drošības pasākumus. Katrā prēmijas plānā jums būs bezmaksas pieeja automātiskai ļaunprātīgas programmatūras noņemšanai, automātiskām vietņu dublēšanām, aizsardzībai pret DDoS uzbrukumiem. Tātad ir acīmredzami, ka HostGator izgāja no ceļa, lai piedāvātu jums izdevīgu darījumu. Abonējot HostGator, varat iegūt mākoņu mitināšanas pakalpojumus par ārkārtīgi zemu cenu un baudīt pastāvīgu pakalpojumu. Lai iegūtu papildinformāciju, apmeklējiet viņu oficiālo vietni.

HostPapa

Apmeklēt saimnieku »

HostPapa ir veiksmīgs tīmekļa mitināšanas uzņēmums, kas nodrošina vairāk nekā 500 000 vietņu. Viņi darbojas ASV un Kanādā, bet arī tūkstošiem klientu ir arī Eiropā. Viņi ir pieredzējuši strauju izaugsmi pēdējo 10 gadu laikā, un ir interesanti aplūkot, kas sekmēja viņu panākumus. Varbūt tas ir fakts, ka viņi piedāvā atbalstu pa tālruni daudzvalodu dzimtā valoda, ieskaitot vācu, angļu, franču un spāņu valodu. HostPapa lepojas arī ar ieguldījumiem atjaunojamās enerģijas jomā. Viņi ir vieni no mazajiem to hostinga uzņēmumu procentiem, kas savu arhitektūru papildina ar atjaunojamiem enerģijas avotiem, tāpēc par to īsti ir pārliecināti. Viņiem diezgan labi klājas pašiem, bet noteikti redzēsim, kā viņi šeit nokļuvuši un ko viņi nodrošina.

Kad esat reģistrējies, izmantojot vieglo divpakāpju procesu, jūs sagaida no atbalsta iespējām, no kurām izvēlēties, kuras ir ļoti maz, ja kāda cita mitināšanas kompānija piedāvā. Kad esat iestatījis, ir pienācis laiks pārbaudīt viņu serverus.

Stabilitāte ir pirmā, un HostPapa to pārbauda. Viņu serveriem visu gadu ir 99,99% uptime. Pat daži no labākajiem suņiem hostinga biznesā to nevar pateikt par sevi. HostPapa ir patiesi uzticama, lai jūsu vietne tiktu izveidota un darbotos, pat ne uz sekundi.

Viņu vidējais lapas ielādes ātrums tomēr nav tik izcils. Labākajā gadījumā tas ir vidējais. Jūs varat sagaidīt vidēji 900 milisekunžu ielādes laiku, kas dažreiz var sasniegt 1500 milisekundes. Tāpēc tas nav zibenīgi, taču vietne tik un tā tiks ielādēta nevainojami.

Runājot par klientu atbalstu, ir grūti pateikt neko sliktu par HostPapa, kas noteikti ir viens no viņu panākumu veicinošajiem faktoriem. Viņi nodrošina atbalstu pa tālruni 18 valstīs un četrās dažādās valodās, kas noteikti pievilina plašu cilvēku loku. Turklāt viņi nodrošina arī savu unikālo atbalsta funkciju. Sesija ar “Papa Squad Expert”, kas ir lielākais rokturības veids, kādu jebkad esmu redzējis. Viņi palīdz cilvēkiem caur īpašām problēmām un procesiem, izmantojot video tērzēšanu vai tālruni. Tas ir diezgan pārsteidzoši.

Nepilnu 4 minūšu laikā saņēmām arī atbildi no viena viņu klientu atbalsta pārstāvja. Dienesta pārstāvis ātri atbildēja uz visiem mūsu jautājumiem, un mūsu saruna šķita īsta. Tas nekādā ziņā nebija robots. HostPapa patiešām ir pelnījis sīkfailu par izcilu atbalsta komandu.

HostPapa ir arī dažas lieliskas bezmaksas programmas. Izmantojot viņu kopīgotos mitināšanas plānus, jūs iegūstat aizsardzību pret surogātpastu, servera ugunsmūri, ielaušanās atklāšanu un uzraudzību. Šīs ir diezgan stabilas drošības funkcijas, kas aizsargā jūsu vietni.

HostPapa cenu noteikšanā ir kaut kas tāds, ko es nenovērtēju. Tie paši vecie cenu noteikšanas triki, kurus izmanto visi citi uzņēmumi. Jums būs jāreģistrējas pat trīs gadus, lai iegūtu zemo reklamēto cenu – 3,95 USD mēnesī. Šajā jautājumā nekas jauns, bet tas joprojām ir kauns. Tā kā cena palielināsies līdz 4,95 USD, ja izvēlēsities 24 vai 12 mēnešu periodu. Bet jums tiešām labāk ir parakstīties uz kādu no viņu ilgtermiņa darījumiem, jo ​​jūs vēlaties pārliecināties, ka plāna atjaunošana notiek pēc iespējas vēlāk. Tomēr, kad tas notiks, cena pieaugs līdz vairāk nekā 6 USD mēnesī. Tas ir aptuveni 150–200% cenu pieaugums no tā, ko jūs sākotnēji gaidījāt.

Ir vēl vairāk. Jums ir grūts 30 dienu naudas atdošanas garantijas periods kā jebkuram citam mitināšanas pakalpojumu sniedzējam. Problēma ir tā, ka jūs nevarēsit izbraukt bez maksas, pat ja atcelsit šo 30 dienu laikā. Ja viņi jūsu vietā izveidos jūsu vietni, atceļot kontu, viņi no jums iekasēs iestatīšanas maksu 29,95 USD.

Pat ņemot vērā šīs finanses, HostPapa var būt diezgan pienācīgs. Bet ir svarīgi, lai jūs būtu pārliecināts, ka varēsit turēties pie viņiem vismaz gadu un jums nebūs problēmu ar sākotnējās cenas dubultošanu atjaunošanas laikā. Tā kā jūs joprojām varat izbraukt diezgan lēti. Lai iegūtu papildinformāciju, iepazīstieties ar HostPapa oficiālo vietni.

Secinājums

Ja esat gatavs izvēlēties videi draudzīgu izvēli savas vietnes mitināšanai, tad viens no šiem darīs tikai labu. Katrs no šiem uzņēmumiem dara visu iespējamo, lai samazinātu oglekļa pēdas uz planētas. Bet, kaut arī visi no tiem labi ietekmē vidi, es tos visus neiesaka ieteikt jūsu vietnes mitināšanai. Labākie, ar kuriem jūs varētu doties, ir InMotion un HostGator. Abi ir cienījami uzņēmumi, kas ir lēti un saviem klientiem piedāvā augstas kvalitātes pakalpojumus. Es ceru, ka jums patika lasīt šo rakstu un ka mēs šodien jums palīdzējām uzzināt kaut ko jaunu!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map