7 labākie WooCommerce mitināšanas Austrālija

labākais-komercijas-hostings-Austrālija


Ja jūs meklējat uzticamu WooCommerce mitināšanu, mēs esam šeit, lai palīdzētu jums pieņemt pareizo lēmumu. Kā bezmaksas WordPress e-komercijas spraudnis WooCommerce var palīdzēt jums viegli un ātri pārdot savus produktus tiešsaistē bez jebkādām tehniskām problēmām.

Acīmredzot šī platforma ļauj jums pārvaldīt un palaist dažādus tiešsaistes veikala aspektus, piemēram, klientu rēķinus, produktu kategorijas un krājumu uzskaiti. Visas šīs funkcijas tiek integrētas pēc noklusējuma, padarot WooCommerce spraudni par drošu un ērtu platformu tiem, kas vēlas izveidot pavisam jaunu WooCommerce veikalu vai drīzāk paplašināt savu esošo vietni, izmantojot labāko WordPress e-komercijas risinājumu..

Jūsu WooCommerce veikalam ir plašs tīmekļa mitināšanas platformu klāsts, un katram no tiem ir savas unikālās iespējas, kuras jūs atradīsit vēlamas. Nav svarīgi, vai jūs tikko sākat darbu, vai arī jūs esat šīs nozares profesionālis, mūsu atlase no 7 labākajiem WooCommerce Hosting Australia palīdzēs jums veikt soli sava biznesa izaugsmē tiešsaistē. Uzziniet vairāk par mūsu vispopulārākajiem mitinātājiem šajā pārskatā:

Labākie WooCommerce mitināšanas pakalpojumu sniedzēji Austrālijas klientiem

Zemāk jūs atradīsit pārskatus par labākajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, kas piedāvā WooCommerce mitināšanu. Mēs iesakām visus šos tīmekļa mitināšanas uzņēmumus klientiem no Austrālijas.

1. A2izmitināšana

a2hosting-woocommerce-australia

A2Nomāt

A2Hosting ir sauklis, kas saka: “Mūsu ātrums, mūsu panākumi”, un tiešām šim tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējam ir tāls ceļš, lai parādītos kā Austrālijas tīmekļa mitināšanas risinājums. Šī platforma ir precīzi noregulēta, ātra un vienmēr gatava jums. Tāpēc jums ieteicams izvēlēties ātrgaitas paketi, kas ir piemērota tieši jūsu vajadzībām.

Sākot ar koplietojamo hostingu, jums būs tikai daļa no USD 3,93 mēnesī, lai izbaudītu sava personīgā emuāra vai vietnes mitināšanu, izmantojot Joomla, Drupal vai WordPress. Saimnieks izmanto Turbo serverus, kuru ātrums ir pat 20 reizes lielāks nekā citiem konkurentiem tirgū. Šis plāns ir ērti lietojams, un tas ļauj jums bez maksas pārsūtīt vietni.

Šīs saimniekdatora VPS hostinga plāns mēnesī ir USD 5,00, kas dod jums vairāk enerģijas nekā koplietojamais hostings. Kas jums visvairāk patiks, ir ātrums, drošība un tas, ka tas ir draudzīgs izstrādātājiem. Papildus tam, ka jums būs iespēja nodot bezmaksas vietni, jums būs arī iespēja izvēlēties pārvaldības līmeni atbilstoši jūsu tiešsaistes vajadzībām..

Par Reseller paketi mēnesī jums maksās 13,19 USD, ja jūs mitināsit savus klientus. Turklāt jums būs ērti iestatīšanas mitināšanas konti, pilnībā ar baltu marķējumu, pasaules klases WHM vadības panelis un bezmaksas norēķinu sistēma..

Dedicated Hostings mēnesī 99,59 USD ļauj jūsu vietnei būt intensīvām biznesa vajadzībām, kur jūs varēsit pielāgot sava servera resursus, būt pilnībā izolētiem, izvēlēties vēlamo vadības līmeni un baudīt bezmaksas vietņu pārsūtīšanu..

2. Vietnes zeme

vietne-komercijas-hostings-Austrālija

Vietne

SiteGround ir viens no WooCommerce Host ar četriem datu centriem Čikāgā (ASV), Londonā (Lielbritānijā), Amsterdamā (Nīderlande) un Singapūrā. Vietne Ground piedāvā dažas iespējas atkarībā no tā, vai esat iesācējs, profesionālis vai tikai paplašināt savas vietnes. Šis tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs ir pielāgots jūsu biznesa vai personīgo vietņu panākumiem.

Iesācējiem SiteGround nodrošina StartUp paketi, kas ir paredzēta, lai jūs varētu izveidot lielisku vietni. Komplekts jums izmaksās 3,94 USD mēnesī, un pretī jums būs iespēja mitināt tikai vienu vietni, iegūt 10 GB tīmekļa vietas un katru mēnesi pārvaldīt līdz 10 000 vietnes apmeklētāju. Šīs paketes būtiskās funkcijas ietver bezmaksas vietniBuilder, bezmaksas e-pasta kontus, bezmaksas CloudFlare CDN un diennakts atbalstu.

GrowBig pakotne ir izstrādāta jūsu vietnes izaugsmei, un tā maksā 5,95 USD mēnesī, lai ļautu jums mitināt neierobežotas vietnes, ir 20 GB tīmekļa vietas un 25 000 vietņu apmeklējumu mēnesī. Citas būtiskas funkcijas ir bezmaksas vietņu veidotājs, bezmaksas HTTPS & SSL, bezmaksas e-pasta konti, bezmaksas ikdienas dublējumi, klientu apkalpošana visu diennakti un tā tālāk.

Runājot par GoGeek paketi, mēnesī jums maksās 11,95 USD, lai mitinātu neierobežotu vietņu skaitu, iegūtu satriecošu 30 GB lielu tīmekļa vietu un spētu katru mēnesi radīt 100 000 apmeklējumu. Papildus visām pārējām divām citām pakotnēm jums būs arī tādas funkcijas kā uzlabots prioritāšu atbalsts, lielāka servera jauda, ​​ar PCI saderīgi serveri un viena klikšķa Git Rep izveidošana..

3. Mākoņu veidi

mākoņu ceļi-pārvalda-komercijas-hostings-Austrālija

Mākoņu veidi

CloudWays tiek atzīts par to, ka tā ir uz klientu orientēta mākoņu mitināšanas platforma ar 4 jauniem datu centriem Japānā, Mumbajā, Oregonā un Singapūrā, lai palīdzētu paplašināt tā sasniedzamību lielākajā daļā Āzijas valstu un Amerikas reģionos. Ir zināms, ka CloudWays atvieglo pilnīgu WooCommerce mitināšanas pieredzi, kuras mērķis ir optimizēt tiešsaistes veikalus, uzlabot reklāmguvumu līmeni un radīt vairāk pārdošanas.

Šai platformai ir funkcijas, kas attiecas uz visiem labi pārvaldīta e-komercijas mitināšanas aspektiem. Šīs funkcijas ietver uz SSD balstītu ātru WooCommerce mitināšanu, kas ļauj pilnībā kontrolēt visus WooCommerce serverus, Advanced Cache ātram WooCommerce ātrumam, Optimizētu steku, kas sastāv no Nginx, Apache, PHP, MySQL un FPM, lai paātrinātu ielādes laiku, PHP. -7 Gatavi serveri, CloudWays CDN un visbeidzot – bezmaksas WordPress kešatmiņas spraudnis, lai nodrošinātu labāku veiktspēju.

Šis mitināšanas pakalpojumu sniedzējs noder ērts e-komercijas mitināšanas risinājums, lai izpildītu visas WooCommerce mitināšanas prasības. Šajā gadījumā jūs saskarsities ar risinājumu izstrādātājiem, risinājumu mazajiem un vidējiem uzņēmumiem, risinājumu aģentūrām un risinājumu iesācējiem..

4. StableHost

stabils hostings-komercija-hostings-Austrālija

StableHost

StableHost lepojas, piedāvājot 6 dažādas atrašanās vietas, kuras izvēlēties savam saimniekam. Šīs vietas atrodas Fīniksā (Arizonā), Čikāgā (Ilinoisā), Amsterdamā (Nīderlande), Singapūrā, Stokholmā (Zviedrijā) un Valensijā (Spānijā).

Runājot par mitināšanas plāniem, StableHost piedāvā labāko. Sākumā ir WordPress hostings, kas iesācējiem iekasē USD 1,75 mēnesī, speciālistiem mēnesī 3,75 USD un mēnesī par platīna paketi 28,50 USD. Papildus tam WordPress nāk ar vairāk nekā 10 000 bezmaksas tēmām, vietnes instalēšanu ar vienu klikšķi un pielāgojamu HTML.

Koplietojamais hostings šajā sakarā iesācējiem maksā 1,75 USD mēnesī, plusiem mēnesī 3,75 USD un mēnesī par Platinum paketi maksā 28,50 USD mēnesī. Turklāt jums būs neierobežota vieta diskā, neierobežots joslas platums, 27/7/365 klientu atbalsts un tā tālāk. Citi tīmekļa mitināšanas plāni, kas ietilpst StableHost, ietver uzņēmuma tīmekļa mitināšanu, neierobežotu tīmekļa mitināšanu, tālākpārdevēju mitināšanu un virtuālos privātos serverus (VPS)..

5. Hostinger

hostinger-woocommerce-hosting-australia

Hostinger

Hostinger ir viens no septiņiem WooCommerce mitināšanas uzņēmumiem Austrālijā, uz kuriem varat paļauties. Šim tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējam ir labs darbspējas laiks – aptuveni 99,88 procenti, un tas nozīmē, ka šī resursdatora veiktspēja ir diezgan laba. Ar ātru 385 ms ielādes laiku Hostinger sniedz jums pārliecību par ātru lapas ielādi jūsu vietnei, lai palīdzētu ģenerēt interneta trafiku uz jūsu vietni, nodrošinot labāku meklētājprogrammu rangu..

Tas ir saistīts ar faktu, ka Hostinger Āzijā, Eiropā un ASV ir serveri, kas ir savienoti ar 1000 MB, lai nodrošinātu, ka iekraušanas laiks visu laiku ir stabils. Uzņēmums arī piešķir jums 30 dienu naudas atdošanas garantiju, kā arī daudzvalodu klientu atbalstu, lai jūsu tiešsaistes bizness būtu stabils.

Citas ievērojamas funkcijas, kuras jums šķitīs diezgan iespaidīgas ar Hostinger, ir bezmaksas domēna vārds un bezmaksas vietņu veidotājs, ērti lietojamas, neierobežotas funkcijas, kas nāk gan ar premium, gan biznesa plāniem, nozares standarta cenu viltības, kas padara to viegli pieejamu un pieejamu. Hostinga plānos ietilpst koplietojama tīmekļa mitināšana, mākoņa mitināšana un VPS mitināšana.

6. DigitalOcean

digitālais okeāns-mākonis-komercijas-hostings-Austrālija

DigitalOcean

DigitalOcean ir ideāls WooCommerce resursdators, kuru varat izmantot, lai uzlabotu tiešsaistes biznesu. Platformai ir plašs funkciju klāsts, kas ir noderīgas jūsu biznesam.

Pirmkārt, šim mitināšanai ir paredzamas cenas. Tas nozīmē, ka jums būs jāaizmirst par šīm citām sarežģītajām cenu noteikšanas struktūrām un jāpievērš uzmanība DigitalOcean ikmēneša vienotajām un nozares vadošajām cenu veidošanas struktūrām. Kopējā struktūra tomēr ietver standarta pilienus, vispārējas nozīmes pilienus un CPU optimizētus pilienus.

DigitalOcean mitināšana lepojas ar pasaules klases pakalpojumiem, kas visu diennakti ir bezmaksas. Pakalpojumi galvenokārt koncentrējas uz tehnisko atbalstu, lai nodrošinātu, ka tiešsaistes bizness visu laiku darbojas nevainojami. Papildus tam DigitalOcean skaidri parādās kā uzticama platforma jūsu WooCommerce resursdatoram.

Šajā vietņu mitināšanas pakalpojumu sniedzējā ir vairāk nekā 100 000 specializētu izstrādātāju komandu visā pasaulē, lai nodrošinātu savlaicīgu atbalstu tiešsaistes biznesam. Turklāt šī platforma sola jums 99,99 procentu uptime SLA savos mitināšanas pakalpojumos.

7. WP mitināšana

Wostosting-Woocommerce-hosting-Australia

WP mitināšana

Ja jūs vēlaties, lai jūsu saturs būtu drošs un labi pārvaldīts, tad WooCommerce mitinātājam vajadzētu būt WP Hosting. Neatkarīgi no tā, vai jūs blogojat, pārdodat preces vai pārvaldāt tikai savu tiešsaistes portfeli, WP hostings ir jums piemērots. Faktiski tas visu padara ļoti vienkāršu, iestatot vietni.

Bet visnozīmīgākais solis, kas jāveic, ir nodrošināt, ka jums ir īpašs tīmekļa mitinātāja plāns, lai jūsu tiešsaistes saturs būtu drošs. No otras puses, šī mitināšanas platforma jums neradīs grūtības, instalējot to, jo nav sarežģīts instalēšanas process. Viss, kas jums jādara, ir jāveic pāris klikšķi, un viss sakrīt vietā.

Faktiski WP hostings ir ideāls risinājums jums, ja meklējat visvienkāršāko sava uzņēmuma pārvaldīto WordPress mitināšanu. WP Hostinga komplektācijā ietilpst trīs paketes. Pirmais ir lētākais, un to parasti dēvē par standarta hostingu, pēc tam seko Pro hostings un visbeidzot – Premium hostings.

Kā izvēlēties labu Austrālijas WooCommerce saimnieku?

Kad ir jāizvēlas labs Austrālijas WooCommerce resursdators, ir jāņem vērā faktori. Tas nozīmē, ka šīs platformas darbību nosaka vairāki faktori, no kuriem daži ir uzsvērti zemāk:

Cik ātrums ietekmē SEO un lietotāju pieredzi

Ātrums ir būtiska sastāvdaļa, kas padara jebkuru WooCommerce resursdatoru efektīvu un produktīvu. Ar lielisku darbspējas laiku un lapu ielādes ātrumu varat būt pārliecināti, ka jūsu tiešsaistes veikals atbildīs jūsu un arī jūsu klientu vajadzībām.

Parasti ātrums palīdz ģenerēt interneta trafiku uz jūsu vietni, un tas ir izdevīgi, ja runa ir par meklētājprogrammu optimizāciju (SEO). Kad jūsu vietne uzņem vairāk apmeklētāju, meklētājprogramma to novērtēs augstāk nekā jūsu konkurentu vietnes, un šajā procesā tā uzlabos lietotāju pieredzi. Tāpēc, izvēloties savam Austrālijas WooCommerce mitinātāju, pārliecinieties, ka tam ir vislabākais darbspējas laiks un ātrums.

Zemūdens kabeļi, kas savieno Austrāliju ar pārējo pasauli

Austrālijai ir 21 zemūdens kabeļu savienojums, no kuriem 10 ir pārtraukti, 11 nedarbojas un 1 tiek būvēts. Skaidrs, ka tas jums saka, ka Austrālija nav labi savienota ar zemūdens kabeļiem un daži no tiem, kas darbojas, ir veci un pakļauti neregulāriem pārtraukumiem. Ko tas nozīmē? Parasti zemūdens kabeļi gaismas ātrumā no viena gala uz otru pārraida terabaitus datu. Bet, kad kļūst aktuāls jautājums par zemūdens kabeļu pārtraukumiem, tiek palēnināts internets un šajā laikā palēninās arī vietne.

Šī situācija ir nelabvēlīga, jo īpaši tiem, kuriem ir tiešsaistes mazie uzņēmumi, kuru saimnieki atrodas Austrālijā. Lai uzturētu uzņēmējdarbību, šiem saimniekiem būs nepieciešams visu diennakti. Lēns iekraušanas ātrums var būt neapmierinošs, un galu galā palēnināt jūsu biznesu. Tāpēc ieteicams apsvērt iespēju mitināt savas tīmekļa vietnes ar uzticamiem un efektīviem starptautiskiem tīmekļa mitinātājiem.

Austrālijas hostinga pakalpojumu cenas

Otrs faktors, kas jāņem vērā, izvēloties labu Austrālijas WooCommerce, ir hostinga pakalpojumu izmaksas. Ņemot vērā to, ka Austrālija nav pietiekami labi savienota ar zemūdens kabeļiem, nepieciešamība pēc laba interneta ātruma un efektivitātes ir maznozīmīga, ja jūs patiešām vēlaties palikt virs ūdens biznesa. Tāpēc hostinga pakalpojumi Austrālijā ir nedaudz dārgi, salīdzinot ar citām vietām. Izmantojot fantastiskās iespējas, konkurētspējīgas cenas, īpaši ātru ātrumu un efektīvu klientu apkalpošanas komandu, iepriekš apskatītie mitināšanas pakalpojumu sniedzēji jums noteikti noderēs Austrālijā..

Secinājums

Pirms samierināties ar savu ideālo WooCommerce resursdatoru Austrālijā, ir svarīgi izpētīt, kuri hostinga plāni ir piemēroti jums funkciju un efektivitātes ziņā. Lai sasniegtu šo mērķi, pirms galīgā lēmuma pieņemšanas par to, kas jums jāapsver, ir jāņem vērā daži iepriekš izskaidroti faktori. WooCommerce, kas mitina Austrāliju, var patiešām mainīt veidu, kā jūs veicat tiešsaistes biznesu, un ilgtermiņā jūs noteikti gūsit lielas priekšrocības.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map