7 labāko pieaugušo fotogrāfiju vietnes mitināšana

01.06.2020
Labākais hostings '7 labāko pieaugušo fotogrāfiju vietnes mitināšana
0 15 мин.

labāko pieaugušo fotogrāfija-vietņu mitināšana


Pieaugušo fotogrāfiju vietnēs ir ietverts pieaugušajiem paredzēts saturs, un viņu pakalpojumus ierobežo tāds vecums kā 18 vai 21 gads. Ātrie savienojumi ir padarījuši pieaugušo fotogrāfiju vietnes izveidi vieglāku nekā jebkad agrāk. Šajās vietnēs ietilpst vietnes, kas nodarbojas ar buduāru un pornogrāfiju. Kā šādas vietnes administratoram jums būs nepieciešams mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas nodrošina pieaugušajiem paredzētu saturu.

Lielākā daļa pakalpojumu sniedzēju atturas no pieaugušajiem paredzēta satura un šo ierobežojumu formalizē pakalpojumu līgumos, kas klientiem būs jāievēro, tiklīdz viņi piekritīs servera vietai. Ir daudz valstu un federālo likumu, kā arī starptautiskie noteikumi, kas regulē pieaugušajiem paredzēta satura pirkšanu un izplatīšanu. Daudzi mitināšanas pakalpojumu sniedzēji ir atturīgi no šiem likumiem un pieaugušo satura mitināšanas morālajām sekām.

Daži mitinātāji kalpo šai nozarei iekļaujoši, bet citi ļauj jums atvērt savu vietni, neriskējot, ka tā tiks nojaukta. Labākā pieaugušo fotogrāfiju vietnes mitināšana ietver:

Hostinga uzņēmums
Sākot

1labāko pieaugušo fotogrāfiju vietņu mitināšanaUSD 2,75 mēnesī
2labāko pieaugušo fotogrāfiju vietņu mitināšana2,95 USD / mēn
3labāko pieaugušo fotogrāfiju vietņu mitināšanaUSD 5 mēnesī
4labāko pieaugušo fotogrāfiju vietņu mitināšanaUSD 4,95 mēnesī
5labāko pieaugušo fotogrāfiju vietņu mitināšana2,95 USD / mēn
6labāko pieaugušo fotogrāfiju vietņu mitināšana3,99 USD / mēn
7labāko pieaugušo fotogrāfiju vietņu mitināšanaUSD 5,69 mēnesī

Tagad pievērsīsimies īpašākai katrai saimniecei. Lūdzu, izlasiet mūsu pārskatus par labāko pieaugušo fotogrāfiju mitināšanas vietu zemāk:

1. HostGator

hostgator-pieaugušais-fotografēšana-vietne-hostings

HostGator

HostGator pirmo reizi atklāja 2002. gadā Brents Okslijs, kurš vadīja nodarbības Floridas Atlantijas Universitātē. To 2012. gadā iegādājās Endurance International, un tajā atrodas vairāk nekā 9 miljoni vietņu. Daļa popularitātes tiek piešķirta ātriem un uzticamiem serveriem. Ātrs serveru ātrums ir viens no veidiem, kā HostGator spēj izcelt konkurenci. Vēl viena stratēģija, kuru izmanto HostGator, piedāvā cenu samazināšanas plānus. Kopīgota tīmekļa mitināšana ir vislētākie vietņu pakešu līmeņi, un tajā ietilpst Hatchling, Baby un Business plāni, sākot no USD 2,75 līdz USD 5,95 katru mēnesi..

HostGator piedāvā mitināšanu vietnēm WordPress platformā. Sākuma plāns ir ērts apmeklētāju plūsmai 100 000 mēnesī, un tas sākas ar 5,95 USD. Katru mēnesi ir biznesa plāns 500 000 apmeklētāju, kas sākas ar 9,95 USD. Bezmaksas migrācijas piedāvājums ar šo plānu no jūsu pašreizējā mitināšanas pakalpojumu sniedzēja pārsūtīs jūsu vietni uz HostGator serveriem.

HostGator piedāvā lielisku sniegumu par viszemākajām cenām tirgū. Jūs iegūsit neapmērītu diska vietu, neierobežotu e-pasta adreses un viena klikšķa WordPress instalēšanu. Domēna vārdu var iegūt vietnē vai izmantot jau esošu.

HostGator ir arī pietiekams atbalsts 24 stundas diennaktī, izmantojot tālruni, tiešsaistes tērzēšanu un biļešu iegādi. Atbalsta forumi un video pamācības noder, kad reģistrējaties HostGator mitināšanai. Vietnes darbspēja 99,9% ir stabila un uzticama. Atjaunošanas cenas tomēr var izrādīties dārgas.

2. FastComet

fastcomet-pieaugušo-fotografēšana-vietņu mitināšana

FastComet

FastComet galvenā mītne atrodas Sanfrancisko ar astoņām serveru bāzēm tādās pilsētās kā Amsterdama, Tokija, Čikāga un Singapūra. Tas ir viens no nedaudzajiem privātajiem uzņēmumiem hostinga tirgū, un tāpēc tas ir mazāks nekā dažas no galvenajām alternatīvām. Šis faktors darbojas firmas labā. FastComet komanda spēj nodrošināt ātrus un draudzīgus pakalpojumus, kas ir labāki nekā konkurence.

Hostinga pakalpojumu sniedzēju maiņa nav pastaiga pa parku, un tā var būt neticami graujoša. Vēl sliktāk ir uzzināt, ka pakalpojumu sniedzējs, pie kura esat vērsies, nav viss, par kuru viņi apgalvo, ka jums ir jāmaina. Izmantojot FastComet, jūs 45 dienu laikā tos pārbaudāt, un jūs atgūsit naudu, ja viņu pakalpojumi nebūs pievilcīgi. Šis periods ir garāks par parasto laiku, ko piešķīruši citi hostinga uzņēmumi.

Uzņēmums piedāvā bezmaksas ikdienas dublējumus, kas tiek glabāti ārpus uzņēmuma viena mēneša laikā. FastComet arī palīdz tā lietotājiem ar vienu klikšķi atjaunot vecākas savas vietnes versijas. Visās firmas paketēs ietilpst bezmaksas domēns visu mūžu. Lielākā daļa citu hostinga platformu iekasē atjaunošanas maksu par domēna vārdiem, kas tiek pārdoti lietotājiem.

StartSmart pakete sākas ar 2,95 USD mēnesī un ietver vienu vietni, neapmēram trafiku un 15 GB krātuves. ScaleRight plāns ietver vairākas vietnes un 25 GB vietas 5,95 USD mēnesī. Lai iegūtu 35 GB krātuves, varat iegādāties SpeedUp paketi, sākot no 9,95 USD mēnesī.

3. DigitalOcean

digitalocean-pieaugušo-fotografēšana-vietņu mitināšana

DigitalOcean

DigitalOcean atrodas Ņujorkā ar 8 datu centriem visā pasaulē. Firma piedāvā daudzas izstrādātājiem draudzīgas funkcijas. Nepieredzējušam vietnes administratoram varat izvēlēties tādas klikšķu programmas kā WordPress un pielāgot to savām vēlmēm.

Sākuma pakete sākas ar 5 USD ar 1 TB trafiku, 25 GB krātuvi, 1 GB RAM un vienu vCPU. DigitalOcean ir 20 pilienu plāni ar uzskaites resursiem. Pilieni ir komplektā standarta, vispārēja lietojuma un CPU optimizētā līmenī. Patērētāji novērtēs pārvaldītās datu bāzes plānus, kas izstrādāti, lai vietnēm nodrošinātu optimālu veiktspēju. Citas pilienu iegādei pieejamās funkcijas ir peldošais IPS un slodzes līdzsvarotāji. Jūs varat palielināt pilienu daudzumu, kad vietne pieaug vai pat pazemināt plāna līmeni.

DigitalOcean ir vieni no visātrākajiem iekraušanas ātrumiem nozarē, kā arī 99,9% uzvarēšanas laiks. Pieredzējuši lietotāji, kuri pieprasa nepieciešamo hostinga kvalitāti, patiks DigitalOcean. Starp pilieniem, atstarpes un Kubernetes DigitalOcean ir apņēmusies nodrošināt profesionālu mitināšanu. Vēl viena DigitalOcean priekšrocība ir pielāgota cenu veidošana, kur jūs varat izvēlēties dažādus cenu plānus tādiem mitināšanas aspektiem kā atmiņa, datu bāze, joslas platums un krātuve. Firmai ir ikdienas rezerves kopijas, kas ir droša likme jūsu vietnei.

4. StableHost

stabilshosting pieaugušajiem -fotografēšana-vietne-hostings

StableHost

StableHost mitināšanas biznesā darbojas kopš 2009. gada, un tai ir neliela profesionāļu komanda, kas nodarbojas ar efektīvu risinājumu ieviešanu. Uptime garantija ir 99,9%, kas ir vairāk nekā uzticama pieaugušo fotogrāfiju vietnei. StableHost sniegtie pakalpojumi ir vietnes veidošana, īpaša servera, VPS, dalīta mitināšana un tālākpārdevēju mitināšana. Firmas pakalpojumi darbojas ar duālo centrālo procesoru, SSD tīklu un 96 GB operatīvo atmiņu. Tiek garantēts, ka šī kvalitatīvā iekārta piedāvā stabilus un uzticamus pakalpojumus.

Turklāt uzņēmums iekļauj neierobežotu joslas platumu ar saviem tīmekļa mitināšanas plāniem. Uzņēmumam ir Starter, Pro un Enterprise paketes, sākot no attiecīgi 4,95, 8,95 un 29,95 USD. Pro un Enterprise pakotnēm ir neierobežoti domēni, savukārt visos plānos ir neierobežota krātuve, joslas platums un e-pasti. VPS hostinga plāni sākas no USD 9,95 līdz USD 119,95 un ir lieliski piemēroti prasīgiem lietotājiem.

StableHost izmanto jaunāko cPanel versiju, kas noderēs, konfigurējot jūsu vietni. Tās serveri ir sagrupēti Amsterdamā, Čikāgā, Stokholmā un Fīniksā. Uptime 99,9% ietilpst nozares standartā, un, ja tas neizdodas, viņi atmaksā visa mēneša kredītu lietotāja kontā. Lai uzlabotu ielādes laiku, StableHost izmanto Litespeed tīmekļa serverus, kas atzīti par ātru un efektīvu darbību. Pirmoreiz izveidojot savu vietni, atšķirība starp serveriem nebūs uzreiz pamanāma, bet jūs uzzināsit, ka tā ir būtiska atribūts, vietnei augot. StableHost unikālā pieeja mitināšanai ir viena no tās galvenajām priekšrocībām.

5. TMD mitināšana

tmdhosting-pieaugušo-fotografēšana-vietne-hostings

TMD hostings

TMD Hosting 2007. gadā sāka parādīties mitināšanas telpā, padarot to par salīdzinoši jaunu spēlētāju nozarē. Tās produktu klāsts aptver VPS, pārvaldīto WordPress, mākoņa un koplietoto mitināšanu un tālākpārdevēju mitināšanu. Tā mitināšanas vietas ir izplatītas Lielbritānijā, ASV, Japānā, Austrālijā un Singapūrā. Firmas atbalsta piedāvājumi ir sākot ar tādu lietotņu kā WordPress un to veidņu instalēšanu un bezmaksas atjauninājumiem. Atbalsta komanda parasti citē biļetes atbildi, kas nepārsniedz 15 minūtes.

Katru mēnesi par vienu vietni varat sākt maksāt 2,95 dolārus, neierobežotas e-pasta adreses, viens bezmaksas domēns, viens vietnes veidotājs (Weebly), kā arī neierobežots joslas platums un SSD telpa. Neierobežotu plānu var iegādāties par USD 5,85 mēnesī, un tam ir neierobežoti domēni. TMD piedāvā piecas VPS paketes. Apakšējā pakāpe nodrošina 40 GB vietas, 128 MB eksplodētas RAM, 2000 GB trafika un 1 GB RAM par 35,95 USD mēnesī. Apakšējā līmenī VPS 5 ir USD 116 mēnesī, kas piedāvā 4 GB RAM, 7000 GB trafiku, 150 GB vietas un 1024 MB eksplozijas..

TMD noteikti nav lētākais mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, taču tas ir viens no labākajiem. 60 dienu naudas atmaksas pabalsts ir arī labāks nekā lielākajai daļai uzņēmumu, kas izvēlas to saņemt 30 dienu laikā. Uzņēmuma komandas atbalsts, kas pieejams visu diennakti, piedāvā ātrus un zinošus mitināšanas profesionāļus. TMD mākoņa mitināšanas paketes ir lieliski piemērotas lietotājiem, kuri vēlas elastīgi izmantot savas vietnes, un to cena sākas ar 49,95 USD.

6. Hostinger

hostinger- pieaugušo-fotografēšana-vietne-hostings

Hostinger

Hostinger tika izveidots 2004. gadā, un viņi sev ir izveidojuši stabilu reputāciju mitināšanas vidē. Viņi bauda klātbūtni vairāk nekā 170 valstīs ar miljoniem klientu. Tas piedāvā kopīgu tīmekļa mitināšanu un VPS risinājumus. Lielākā daļa lietotāju bāzes izvēlas koplietošanas hostinga paketes.

Bāzes līmenī jums ir ierobežots pamatplāns, taču ar to pietiek vietnes iesācējiem. No 3,99 USD mēnesī jūs iegūsit vienu e-pasta kontu, vienu vietni, 100 GB joslas platuma, 10 GB krātuves un 1 FTP lietotāju. E-pasta ierobežojums var būt nedaudz izaicinošs plāns darbam, un jums var būt nepieciešami visaptverošāki plāni. Piemaksu plāns ir gandrīz divreiz lielāks par pamata paketes cenu, un tas piedāvā neierobežotu vietņu skaitu un neierobežotu SSD diska vietu, joslas platumu un FTP lietotājus. Piemaksu plāns ir lieliski piemērots lietotājiem ar vairākām vietnēm, kuras katru dienu uzņem tūkstošiem lietotāju. Plāns ir papildus optimizēts WordPress, kur jūs trīs reizes iegūsit iekraušanas ātrumu, kas paredzēts pamatplānā. Tas arī satur domēna vārdu bez atjaunošanas maksas. Visplašākais piedāvājums ir Biznesa plāns ar divkāršu CPU un RAM sadalījumu, kas paredzēts Premium plāna noteikumiem.

Hostinger ir plaša zināšanu bāze ar daudzām konsultācijām, kas pievēršas dažādiem jautājumiem, ar kuriem jūs varat saskarties, mitinot savu vietni. Šķiet, ka tas ir labs darījums starp cenu un veiktspēju, jo tas ir tikpat lēts, cik web hostings kļūst. Hostinger ir ideāli piemērots hobiju žurnālistu emuāriem un maziem uzņēmumiem.

7. Tīkla risinājumi

networksolutions-pieaugušo-fotografēšana-vietne-hostings

Tīkla risinājumi

NetworkSolutions ieņem 4. lielāko domēnu reģistratūru. Tālāk tas piedāvā tīmekļa mitināšanu, e-pasta paketes, tiešsaistes mārketinga pakalpojumus un tīmekļa dizaina rīkus. Tās fiziskās atrašanās vietas ir Floridā un Virdžīnijā.

Firmas galvenais mitināšanas pakalpojums ir mākoņa mitināšana ar tarifiem, sākot no USD 5,69 mēnesī. Atkarībā no nepieciešamās vietas un vietnēm ir četri plāni. Uzlabotākās paketes piedāvā SSL sertifikātus un drošības komplektus. Plāni ir optimizēti darbam ar virkni tehnoloģiju un lietotņu, piemēram, WordPress, Perl, Drupal, Joomla un Python. WordPress lietotāji tomēr var izvēlēties specializētāku plānu, kas paredzēts uzņēmējiem, uzņēmējiem un speciālistiem attiecīgi par 7,99 USD, 13,98 USD un 18,98 USD. Ir pieejams arī e-komercijas risinājums, kas ietver visas mitināšanas funkcijas, kas optimizētas e-komercijas darbībām.

NetworkSolution ir dažādas e-pasta paketes atkarībā no jūsu vajadzībām. Profesionālajam plānam ir 10 GB kopīgas failu glabāšanas un 15 GB lielas atmiņas. Profesionālais plāns Plus paaugstina šo piedāvājumu līdz 30 GB kopējai failu glabāšanai un 20 GB krātuvei. Uptime garantijas ir atkarīgas no jūsu izvēlētās operētājsistēmas. Windows risinājums garantē, ka Linux risinājumam būs 99,9% un 99,99% uptime. Varat arī izvēlēties uzņēmuma vietņu veidotājus, ja pats veidojat savu vietni. Šis veidotājs nodrošina krājuma attēlu bibliotēku un tūkstošiem veidņu.

Kā izvēlēties mitināšanas vietni pieaugušo fotogrāfijai?

Ja jūs meklējat mitināšanas pakalpojumu sniedzēju pieaugušo fotogrāfijai, jums vajadzētu izvēlēties maksimālo krātuves un joslas platumu jūsu budžeta līmenī. Daži faktori, kas jāņem vērā, ir:

 • Uzglabāšana: Fotogrāfi prasa daudz vietas, un pēdējais vēlamais scenārijs ir ierobežots failu skaits, ko varat turēt savā vietnē. Daudzi no lielajiem uzņēmumiem piedāvā neierobežotu jaudu ar saviem hostinga plāniem. Ja izvēlaties mazāka uzņēmuma pakalpojumus, jums jāapzinās viņu vajadzības pēc datiem. Mākoņu mitināšana ir labs plāns fotogrāfiem ar plašu galeriju, kad jūs maksājat par funkcijām pēc nepieciešamības.
 • Ātrums: Iekraušanas ātrums ir viskritiskākais faktors, kad skatītāji tiek uzlīmēti jūsu vietnē. Apmeklētāji tomēr nav visvairāk pacietīgi, un viņi pametīs, tiklīdz piedzīvos zināmu kavēšanos. Pieaugušo fotogrāfiju vietne ir sarežģīta, un attēli parasti ietekmē iekraušanas ātrumu. Jums labāk padodas platforma, kas garantē ātru ātrumu un augstu darba laiku.
 • Pārliecinieties, ka jūsu saturs ir atļauts: Dažādiem hostinga pakalpojumu sniedzējiem ir atšķirīga pieaugušo satura interpretācija. Piemēram, dažās firmās ir lieliski buduāra attēli, ja subjekti nav pliki. Citiem uzņēmumiem ir izteikti izteikti brīdinājumi par nepārprotamu materiālu. Pētījumi par dažādu hostinga uzņēmumu pakalpojumu sniegšanas noteikumiem, lai izvēlētos tādu, kas ļaus izvēlēties jūsu veida saturu.

Secinājums

Erotiskais saturs tiešsaistes platformās katru gadu rada miljardiem dolāru, padarot to par diezgan ienesīgu pasākumu. Kā pieaugušo fotogrāfs, jūs vēlaties vietni, kas ir optimizēta, lai izmantotu nozares klientu bāzi. Uzticama vietne ar uzticamiem tehniskajiem piedāvājumiem palīdzēs jums izveidot atsaucīgu vietni.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector