Labākie neierobežotās joslas platuma VPS mitināšanas pakalpojumu sniedzēji

01.06.2020
Labākais hostings 'Labākie neierobežotās joslas platuma VPS mitināšanas pakalpojumu sniedzēji
0 16 мин.

labākais-neierobežots joslas platums-vps-hostings-2019


Mūsdienās cilvēki daudz hangojas internetā, meklē izklaidi, apgūst jaunas lietas vai iepērkas. Viņi to dara visās ierīcēs, kurām ir piekļuve internetam, bet galvenokārt mobilajos tālruņos un galddatoros. Dati nepārtraukti plūst un jo ātrāk tie plūst, jo labāk. Cilvēki to ienīst, kad attēls netiek rādīts vai video turpina buferizēt, un tas parasti ir saistīts ar mazu joslas platumu.

Ja vēlaties izveidot savu vietni un nodrošināt kvalitatīvu saturu, jums noteikti ir nepieciešams uzticams VPS mitināšanas uzņēmums ar joslas platumu, kas jūsu apmeklētājus apmierina. Šī ir pirmā lieta, kas emuāru autoriem, tiešsaistes veikaliem un uzņēmumiem jāmeklē pirms savas tīmekļa vietnes izveidošanas. Nav tādas lietas kā neierobežots joslas platums, tas ir tikai tas, ka tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs nav precīzi norādījis, cik lielu joslas platumu jūs saņemat..

Neierobežoti tie nozīmē, ka viņu nodrošinātais joslas platums, visticamāk, atbildīs jūsu cerībām, jo ​​jūs pat nesasniegsit augšējo robežu. Atšķirības starp VPS mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem var būt ievērojamas, un, pirms jūs to izvēlaties, jums jāzina galvenās prasības, lai jūsu vietne darbotos nevainojami.

Lai padarītu lietas jums vienkāršākas, mēs jums parādīsim dažāda veida VPS un norādīsim iemeslus, kāpēc jums vajadzētu izvēlēties neierobežotu VPS. Pēc tam jūs varat izmantot šīs zināšanas, lai izvēlētos vienu no 3 VPS mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, kuru pārskatījām, ar joslas platumu, kas lielākoties atbilst jūsu biznesam.

Kā izvēlēties VPS?

Izvēloties VPS mitināšanu savam biznesam, ir svarīgi veikt dažus pētījumus. Vispirms jāizdomā savas vajadzības. Kad esat uzzinājis, kas jums nepieciešams un cik daudz esat gatavs par to maksāt, varat doties uz priekšu un atrast dažus uzņēmumus, kas piedāvā to, kas jums nepieciešams. Pirms pirkuma veikšanas izpētiet, uzdodieties forumos vai sociālajos medijos, izlasiet pārskatus un analizējiet tos. Šeit ir daži aspekti, kas jums jāņem vērā, izvēloties VPS plānu un mitināšanas uzņēmumu:

Pārvaldīti un nepārvaldīti VPS plāni

Jums nav jārisina servera pārvaldība kā dalīta mitināšanas lietotājam, bet, runājot par VPS mitināšanas plāniem, tas ir pavisam cits stāsts. VPS plāns piešķir jums pilnīgu kontroli, tāpēc jums jābūt pieredzējušam apkopju veikšanā, veiktspējas izsekošanā un programmatūras atjauninājumos..

Kā iesācējam vai kādam, kurš ir pārāk aizņemts, lai nodarbotos ar servera pārvaldību, jums ir tikai viena izvēle. Jums jāizvēlas pārvaldīts VPS plāns, kuru šodien piedāvā arvien vairāk pakalpojumu sniedzēju. Par lielāku cenu iegūsit VPS plānu un uzticamu ekspertu, kurš parūpēsies par visiem uzdevumiem. Jums vairs nav jābūt profesionālim, ja vēlaties jaunināt uz VPS.

Cik maksā VPS??

Katra uzņēmuma reputācijai un viņu tīmekļa mitināšanas plānu cenām abām būs liela nozīme, izlemjot, kuru izvēlaties VPS mitināšanai. Atkarībā no specifikācijām un iespējām, ko nodrošina plašais dažādu VPS plānu klāsts, cenas var ievērojami atšķirties.

Bet, tā kā tīmekļa mitināšanas nozarē starp lielajiem nosaukumiem pastāv milzīga konkurence, mēs jums pateiksim, cik vidēji maksā VPS hostinga pakete. Ja mēs apsvērsim VPS mitināšanas plānu ar vidēju aparatūras specifikāciju un varbūt dažas ekstras, uz kurām vairums vietņu var paļauties, tas maksās no USD 8 līdz USD 15 mēnesī. Šajā cenu diapazonā parasti var iegūt 20 GB diska vietas un 1 GB RAM.

Parastie un mākoņa plāni

Daudzi pakalpojumu sniedzēji reklamē savus mākoņdatošanas VPS plānus, tomēr joprojām ne visi zina, kā tie atšķiras no parastajiem VPS. Noskaidrosim šos divus dažādos veidus, parādot, no kurienes katrs no tiem gūst resursus un kā darbojas.

 • A parastais VPS ir tas, kad serveris tiek sadalīts daļās – tā kā ne visiem savai vietnei ir nepieciešams viss serveris, tā būtu resursu izšķērdēšana. Tātad, abonējot parasto VPS plānu, jūs pamatā iznomājat mazāku servera daļu pakalpojumu sniedzēja datu centrā. Vienā serverī ir daudz VPS kontu, katram lietotājam iestatot īpašu krātuvi, joslas platumu un atmiņas limitu.
 • A Mākonis balstīta VPS pakalpojums ir nedaudz sarežģītāks. Šajā sistēmā vairākus fiziskos serverus sadala virtuālās daļās, kas tiek savienotas kopā. Katrs konts darbojas mākoņa serverī, kas ir savienots ar vairākiem fiziskiem serveriem un izmanto to resursus.

Tā kā vienādojumā ir vairāk serveru – ne tikai viens serveris, kas ierobežo resursus – mākonis balstīts VPS var sniegt daudz vairāk resursu nekā parastais. Ja vēlaties vairāk resursu, varat jaunināt uzreiz, kamēr jūsu vietne necietīs dīkstāvi.

Klientu atbalsts

Pieņemsim, ka esat atradis VPS mitināšanas plānu ar nevainojamiem resursiem un funkcijām. Tas varētu šķist neizpildīts darījums, taču joprojām ir viena lieta, ko nevajadzētu aizmirst: nodrošināt, ka uzņēmums sniedz uzticamu klientu atbalstu. Nav nekas sliktāks, kā uzsākt problēmu, kuru nevarat novērst, un nav neviena, ar kuru sazināties.

Jums jāizvēlas pakalpojumu sniedzējs ar pozitīvām atsauksmēm par viņu tehnisko atbalstu. Tam jābūt profesionāļu komandai, kas ir pieejama visu diennakti, izmantojot vairākus dažādus kanālus. Ja jūsu vietne nedarbojas pareizi ievērojamu laiku, jūsu trafiks varētu sākt samazināties.

Uzņēmumi šādos gadījumos var zaudēt tūkstošiem dolāru. Varat arī izmēģināt mitināšanas pakalpojumu sniedzēju un pārbaudīt viņu tehnisko atbalstu, jo daudzi no viņiem piedāvā naudas atdošanas garantiju, ja viņu klienti nav apmierināti..

Kāpēc izvēlēties neierobežotu joslas platuma VPS

Pirmkārt, kas tieši ir joslas platums? Jūsu vietnes tīkla joslas platums norāda to datu apjomu, ko laika gaitā var augšupielādēt un lejupielādēt jūsu vietnē. Izvēloties neierobežota joslas platuma VPS plānu, jūsu vietne varēs apstrādāt milzīgu trafika daudzumu, daudz apmeklētāju lejupielādējot jūsu tīmekļa lapas un failus vienlaikus.

Ja jūsu vietnei ir noteikts joslas platuma ierobežojums, pateicoties trafika pieaugumam, tas nozīmē, ka pašlaik jūsu vietni nevar apmeklēt vairāk cilvēku. Tas netiks ielādēts, un jūsu vietne var pat sabrukt. No otras puses, dārgi ir jaunināt uz jaudīgāku VPS plānu, kad jūsu bizness aug. Tas ne tikai maksā dārgāk nekā iepriekšējais, bet arī daži citi parametri var pat pārsniegt jūsu prasības.

Ņemot to vērā, ir svarīgi abonēt neierobežotu VPS mitināšanas plānu augošiem uzņēmumiem. Kādā brīdī vienmēr būs pārslodze klientu, kuri jūsu joslas platuma ierobežojumu dēļ nevar apmeklēt jūsu vietni, kā rezultātā potenciālie klienti un ieņēmumi ievērojami samazinās..

Ierobežots joslas platums dažreiz nozīmē arī zemu veiktspēju, ja ir liels trafiks. Lai to saspiestu, jums ir jāsamazina tāda satura kā attēli, dizaina elementi vai video kvalitāte jūsu vietnē.

Jo mazāk datu jāapmeklē apmeklētājiem, jo ​​ātrāk vietne un vairāk apmeklētāju vienlaikus var pievienoties. Tomēr, izvēloties neierobežotas joslas platuma VPS opciju, par to nav pamata uztraukties.

Labākie VPS mitināšanas pakalpojumu sniedzēji ar neierobežotu joslas platumu

Zemāk varat atrast pārskatu par 3 labākajiem VPS mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, kas piedāvā neierobežotu joslas platumu.

1. BlueHost

bluehost-labākais-neierobežots joslas platums-vps-hostingsBlueHost ir viens no lielākajiem nosaukumiem, kad runa ir par Linux mitināšanas pakalpojumiem. Viņu Linux VPS plāni ir pieejami kopš 2013. gada, un gadu gaitā viņi ir guvuši daudz pozitīvu atgriezenisko saiti. Vietnē BlueHost varat atrast tikai tādas hostinga paketes, kuru pamatā ir jaunākās mākoņa tehnoloģijas, piemēram, KVM un OpenStack.

Tā kā visi viņu plāni ir pilnvērtīgi un par pieņemamu cenu, tie ir iecienītākā izvēle visu veidu uzņēmumiem. BlueHost zina, ka jūsu vietnei jābūt izveidotai un darboties pēc iespējas ātrāk, tāpēc viņi abonēšanas brīdī iestatīja jūsu neierobežoto VPS serveri. Viņi uzlaboja savu cPanel administratora saskarni ar noderīgiem rīkiem WHM kontrolei, servera pārvaldībai un CentOS piekļuvei.

BlueHost piedāvā tikai pilnībā pārvaldītus VPS pakalpojumus, kas nozīmē, ka tie ir atbildīgi par servera pārvaldību. Viņu komanda rūpējas par visu, piemēram, servera atjauninājumiem, darbības laiku un drošību. Turklāt viņi ir gatavi bez maksas atbildēt uz visiem jūsu tehniskajiem jautājumiem. Neatkarīgi no tā, kuru hostinga plānu jūs izvēlaties, jūsu dati tiks aizsargāti pret DDoS uzbrukumiem un surogātpastu.

Ja trafiks jūsu vietnē sāk pieaugt, varat uzlabot sava VPS plāna specifikāciju, un tas neradīs dīkstāvi. BlueHost ir jaudīga klientu atbalsta komanda, kas var palīdzēt visā, kas saistīta ar servera pārvaldību un Linux. Jūs varat jebkurā laikā sazināties ar viņiem, izmantojot e-pastu, tiešraides tērzēšanu un tālruni.

Viņiem ir pieejami trīs VPS plāni ar garantētu SSD krātuvi, lai palielinātu jaudu. Viņu standarta plāns mēnesī maksā 19,99 USD ar 30 GB krātuvi, 2 GB RAM un IP adresi. Pēc tam ir uzlabotais plāns, kas ir visvairāk ieteicamais plāns par USD 29,99, ar specifikācijām – 60 GB krātuve, 4 GB RAM un divas IP adreses..

Trešais par 59,99 ASV dolāriem jaunina jūsu CPU kodolus uz 4 un piešķir 120 GB krātuvi, 8 GB RAM un 2 IP adreses. Izmantojot katru neierobežoto VPS plānu, jūs saņemat vienu domēnu un viņu 30 dienu naudas atdošanas garantiju.

2. GoDaddy

godaddy-labākais-neierobežots joslas platums-vps-hostingsGoDaddy, iespējams, ir vispopulārākais uzņēmums, kas pastāv domēnu vārdu reģistratoru starpā, taču tas arī kļuva par milzīgu vārdu kā tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Tie nodrošina augstas kvalitātes tīmekļa mitināšanas pakalpojumus, īpaši, ja runa ir par VPS pakotnēm. Tagad mēs parādīsim, kāpēc GoDaddy ir viens no lielākajiem pakalpojumu sniedzējiem, ja jums ir nepieciešams neierobežots joslas platums.

Abonējot kādu no viņu plāniem, jūs varēsit izmantot daudz operētājsistēmu, ieskaitot CentOS 6 un 7, Fedora, Windows un Ubuntu. Tā kā ne katrs vietnes īpašnieks pievienojas vienādām tehniskām prasmēm, varat pārvaldīt savu VPS trīs dažādos veidos:

 • Ja esat eksperts servera pārvaldībā, varat izvēlēties viņu pārvaldītu pakalpojumu, kas jums piešķir komandrindas un RDP piekļuvi (Remote Desktop Protocol).
 • Tiem, kas nav tik pieredzējuši, ir pārvaldīts pakalpojums, kurā lietotāji var strādāt administratora vadības panelī (vai nu cPanel, vai Plesk), vienlaikus rūpējoties par visu uzraudzību, labošanu un dublēšanu
 • Viņu pilnībā pārvaldītais pakalpojums nozīmē, ka jums vispār nav nekādu saistību, GoDaddy servera administratori parūpēsies par katru uzdevumu

GoDaddy ir daudz ieguldījis premium aparatūrā, tāpēc katra vietne uz viņu serveriem tiek ielādēta vienā acu mirklī. Pašlaik visā pasaulē ir pieejami 9 datu centri. Viņu klientu atbalsta komanda ir patiešām izpalīdzīga, un viņi ir gatavi visu diennakti, lai atrisinātu jūsu problēmas un atbildētu uz jautājumiem.

Tie nodrošina vismodernākos neierobežotos VPS hostinga plānus ar cenām, sākot no USD 27.99 mēnesī līdz USD 49.99. Pat pirmais ir diezgan jaudīgs ar 2 GB RAM un 40 GB diska vietas. To var palielināt līdz pat milzīgai 8 GB RAM un 240 GB krātuvei. Jūs arī saņemat 1 gada SSL sertifikātu un 3 īpašus IP ar viņu VPS plāniem.

3. eUKHost

eukhost-labākais-neierobežots joslas platums-vps-hostingseUKHost sāka sniegt tīmekļa mitināšanas pakalpojumus jau 2001. gadā, un tagad tam ir milzīga klientu bāze – vairāk nekā 40 000 tīmekļa pārziņu un vairāk nekā 160 000 domēnu. Lielbritānijā viņi ir vieni no labākajiem pakalpojumu sniedzējiem nozarē ar izciliem neierobežotiem VPS plāniem.

Visi šie VPS plāni ir pilnībā pārvaldīti, kas nozīmē, ka eUKHost rūpējas par atjauninājumiem, konfigurēšanu, programmatūras un lietojumprogrammu instalēšanu un serveru drošību. Pēc abonēšanas kādam no viņu plāniem jūs varat izvēlēties starp Plesk vai cPanel saskarni kā sava administratora vadības paneli. Kad viņi būs saņēmuši jūsu maksājumu, jūsu VPS konts darbosies un darbosies vidēji nākamajās 3-4 stundās.

Ar savu neierobežoto VPS jūs saņemat arī noderīgu klientu atbalsta komandu, kas ir pieejama visu diennakti, izmantojot tērzēšanu, tālruni un e-pastu. Vietnē eUKHost viņi garantē, ka atbildēs uz jūsu e-pastu 15-20 minūšu laikā. Viņi piešķir jums pilnu administratora piekļuvi, kas ļauj VPS piemērot pielāgotas lietojumprogrammas.

Nav nepieciešams uzreiz iegādāties viņu neierobežoto VPS plānu, varat arī izmēģināt to 30 dienas un pēc tam pieprasīt naudu atpakaļ. eUKHost garantē 100% darbības laiku, un pat ja rodas servera kļūda, viņi nekavējoties rīkojas. Tagad apskatīsim viņu neierobežoto VPS plānu cenas un specifikāciju.

Viņiem ir 4 dažādi VPS plāni. Sākuma plāns mēnesī maksā 12,99 USD ar 2 CPU kodoliem, 3 GB RAM un 60 GB krātuvi. Viņu vislabāk pārdotais plāns ir Standarta VPS ar 4 CPU kodoliem, 6 GB RAM, 120 GB krātuvi un bezmaksas domēna SSL mēnesī par 19,99 GBP. Visspēcīgākais plāns ir uzņēmums ar 6 CPU kodoliem, 16 GB RAM, 480 GB diska vietas un Domain Wildcard SSL par £ 33,99 mēnesī..

Ar katru plānu jūs saņemat 2 bezmaksas IP. Visi četri plāni ir balstīti uz augstākās klases aparatūru, ieskaitot jaunākos Intel Xeon procesorus, SSD diskus un DDR4 atmiņu..

Secinājums

Tagad, kad jūs zināt vairāk par trim lielākajiem VPS tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, vajadzētu būt vieglāk izvēlēties tādu, kas lielākoties ir piemērots jūsu biznesam. Ja vēlaties jaudīgāku risinājumu, bet jūsu uzņēmums nav gatavs mākoņa arhitektūras plānam vai speciālam serverim, tad ar neierobežotu VPS plānu jūs nevarat noiet greizi..

VPS ar savu elastīgumu ir ļoti līdzīgs speciālam serverim, tomēr tam nav vajadzīgs tik liels budžets. No otras puses, dalīti hostinga plāni ir lieliski iesācējiem. Bet, kad jūsu bizness sāk augt, jūs varat ātri sasniegt augšējās robežas un nonākt pie nepieciešamības jaunināt tīmekļa mitināšanas plānu ar vairāk resursiem. Tā kā neierobežots VPS mitināšanas plāns ilgu laiku var pārvaldīt lielu trafiku, lielākajai daļai lietotāju tā ir vispopulārākā izvēle..

Meklējot perfektu VPS nodrošinātāju, vispirms jums vajadzētu apskatīt veiktspējas funkcijas. Tad ieteicams apskatīt HDD, joslas platumu, CPU un RAM, ko nodrošina gan speciālais, gan VPS plāni, lai jūs varētu salīdzināt un izlemt, kurš no tiem ir labāks jūsu mērķim.

Izvēloties neierobežotu VPS plānu, kas lielākoties piemērots jūsu vietnei, jūs nodrošināsit netraucētu pārlūkošanas pieredzi saviem apmeklētājiem, vienlaikus iegūstot jaudīgu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu par pieņemamu cenu..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector