Ātrākais WordPress hostings – 5 labākie tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji

01.06.2020
Labākais hostings 'Ātrākais WordPress hostings – 5 labākie tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji
0 30 мин.

ātrākais WordPress hostings


Ir laba ideja izmantot WordPress savai vietnei, tā ir ātra, uzticama un atvērtā koda satura pārvaldības sistēma (CMS), ko izmanto vairāk nekā 30% vietņu. Lai sāktu, nav nepieciešams nekas cits, kā tikai domēna vārds un tīmekļa mitinātājs.

Bet labu tīmekļa mitinātāju var būt grūtāk atrast, jo internetā ir desmit tūkstoši mitināšanas uzņēmumu, un daudzi no viņiem agresīvas mārketinga nolūkos izmanto jūs. Nav pārliecināts, ka, visticamāk, jūs atradīsit uzticamāko tīmekļa mitināšanu, noklikšķinot uz Google vai Facebook reklāmām.

Viens no vissvarīgākajiem hostinga piedēvējumiem ir servera ātrums. Ātrāks serveris, kuru atradīsit, jo ātrāk tiks ielādēta jūsu vietne. Iekraušanas laiks blakus satura kvalitātei ir kritiskākais faktors meklētājprogrammu optimizācijā. Vietnes ātrums ir svarīgs arī Google; tā uzskata jūsu vietni labāku, ja tā tiek ielādēta ātrāk. Labāki izvietojumi Google meklēšanas rezultātu lapās nozīmē vairāk bezmaksas apmeklētāju no meklētājprogrammas.

Arī jūsu apmeklētājiem ir ļoti nepieciešams saturs, un jūsu vietnei būs tikai dažas sekundes, lai viņus noķertu. Ja jūsu vietne darbojas lēnāk, apmeklētāji pamet un jūs tos pazaudējat. Tātad, dažos vārdos sakot: vietnes ātrums ir vairāk nekā svarīgs. Tas ir ļoti svarīgi.

Šajā rakstā mēs apskatīsim visus draudus, kas var palēnināt jūsu vietnes darbību, un apskatīsim dažus uzticamus WordPress tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējus, no kuriem izvēlēties.

5 labākie & Ātra WordPress resursdatora pārskatīšana

Mēs esam analizējuši un pārbaudījuši labākos WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējus, un šeit ir 5 labākie mitināšanas uzņēmumi, kas jūsu WordPress vietnei nodrošinās vislabāko ātrumu un veiktspēju:

Hostinga uzņēmums
Cena no
Ātrums

1hostgator ātrākais WordPress hostingsUSD 2,75 mēnesī481 ms
2bluehost ātrākais WordPress hostings3,95 USD / mēn449 ms
3inmotion ātrākais WordPress hostings3,99 USD / mēn476 ms
4sigeround ātrākais WordPress hostings3,95 USD / mēn534 ms
5ātrākais WordPress hostings3,92 USD / mēn603 ms

Jūs varat izmantot labākās WordPress veidnes un lūgt talantīgākajiem programmētājiem izveidot jūsu vietni, taču bez labas saimniekdatora tā ātri nenotiks. Uzticamam WordPress tīmekļa resursdatoram ir liela nozīme, un tas var radīt mulsumu, meklējot labākos no tirgus.

Kā mēs jau minējām, vairumā gadījumu sliktākie uzņēmumi veic agresīvāko reklāmu, lai piesaistītu jaunus klientus. Lai netiktu apmānīts, pirms paketes iegādes jums vajadzētu arī veikt īsu pētījumu un izlasīt pārskatus. Mēs apkopojām labāko WordPress tīmekļa mitināšanas uzņēmumu sarakstu, izceļot tos pakalpojumus, kuri ir nepieciešami labi strādājošai vietnei.

1. HostGator

hostgator-ātrākais WordPress-hostings

HostGator

HostGator tika dibināts 2002. gadā, un šobrīd tam ir vairāk nekā 400 000 lietotāju, un tas uztur vairāk nekā 9 000 000 domēna vārdu.

Kāpēc mēs iesakām HostGator??

 • vairāk nekā 16 gadus mitināšanas biznesā
 • visām hostinga pakotnēm ir neierobežots joslas platums
 • varat pievienot neierobežotus apakšdomēnus, FTP kontus un e-pasta kontus
 • 45 dienu naudas atdošanas garantija
 • 7/24 atbalsts

HostGator piedāvā 3 lētu WordPress hostinga pakešu veidus:

 1. Hatchling plāns ir mazākais uzņēmuma iepakojums, un tas ir ideāli piemērots vienai vietnei. Tas ir pieejams no USD 2,75 mēnesī.
 2. Baby Plan ir ekonomikas pakete, kurā varat pievienot neierobežotu skaitu vietņu par sākuma cenu 3,95 USD / mēnesī.
 3. Biznesa plāns sniedz jums vairāk papildu nekā Hatchling un Baby plāni. Tas var apkalpot neierobežotu skaitu vietņu un nodrošina bezmaksas privātu SSL & IP un bezmaksas īpaša IP adrese. Tas ir pieejams no USD 5,95 mēnesī.

Iepriekš uzskaitītie plāni ir piemēroti mazām WordPress vietnēm. Tomēr, ja jums nepieciešams lielāks ātrums un labāka veiktspēja, jums vajadzētu izvēlēties kādu no HostGator piedāvātajiem WordPress mākoņa mitināšanas plāniem:

 • Sākuma plāns ir laba izvēle WordPress vietnes mitināšanai ar līdz pat 3 300 ikdienas apmeklētājiem (100 tūkstoši mēnesī). Šajā plānā ir iekļauta 1 GB rezerves vieta, kā arī bezmaksas SSL sertifikāts.
 • Standarta plāns ļauj mitināt divas WordPress vietnes, kopējais ikdienas apmeklējumu skaits ir aptuveni 6500 (200 tūkstoši mēnesī). Tas nāk ar 2 GB lielu rezerves krātuvi un bezmaksas SSL, tāpat kā iepriekšējais plāns.
 • Biznesa plāns ir līdzīgs diviem pārējiem, atšķirība ir tas, ka 3 mitinātās vietnēs katru dienu (500 000 mēnesī) apmeklē līdz 17 000 apmeklētāju..

WordPress mākoņa plāni piedāvā 2,5 reizes lielāku ātrumu nekā kopīgotie plāni. Ja plānojat pārvietot savu vietni no citas saimniekdatora uz HostGator, tā palīdzēs migrēt, piedāvājot bezmaksas migrācijas pakalpojumu.

2. BlueHost

bluehost-ātrākais WordPress-hostings

BlueHost

BlueHost tika dibināts 2003. gadā, un tajā ir izvietoti vairāk nekā 2 miljoni vietņu. Uzņēmuma īpašnieki ir lieli WordPress fani, un jūs varat atrast reālu profesionālu atbalsta komandu, lai uzdotu jautājumus.

Kāpēc mēs iesakām BlueHost??

 • vairāk nekā 15 gadu pieredze mitināšanas jomā
 • super ātras SSD noliktavas, nevis klasiskie cietie diski
 • visās WordPress pakotnēs ir bezmaksas domēna vārds un IP adrese
 • nav ierobežojumu joslas platuma izmantošanā
 • Diennakts atbalsts un 30 dienu naudas atdošanas garantija

BlueHost piedāvā šādas pārvaldītas WordPress paketes:

 1. WP Standard ir ideāli piemērots, lai mēnesī apkalpotu līdz 100 miljoniem apmeklējumu. Tas dod jums 30 GB krātuvi, 2 GB atmiņu un 30 GB krātuvi dublējumiem. Pakete ir pieejama no USD 19,99 mēnesī.
 2. WP Enhanced var būt noderīgs vietnēm, kuras mēnesī apmeklē līdz 300 miljoniem apmeklējumu. Tam ir 60 GB tīmekļa vietas, 60 GB rezerves krātuve un 4 GB atmiņa. Tās sākuma cena ir USD 29,99 mēnesī.
 3. WP Premium var apkalpot līdz 600 miljoniem apmeklējumu mēnesī un piedāvā 120 GB krātuves, 120 GB dublējuma un 6 GB atmiņas. Tas ir pieejams no 39,99 USD / mēnesī.
 4. WP Ultimate ir piemērots jums, ja vēlaties, lai jūsu vietnēs tiktu rādīti neierobežoti skati. Lielākā pakete dod jums 240 tīmekļa krātuves, 240 GB rezerves vietas un 8 GB atmiņas. Komplekta cena sākas no 49,99 USD / mēnesī.

BlueHost ir arī nepārvaldīti WordPress mitināšanas plāni ar šādām specifikācijām:

 • Pamatinformācija ir lieliski piemērota jūsu pirmo WordPress vietņu startēšanai. Šis plāns ļauj mitināt vienu vietni, tam ir bezmaksas SSL sertifikāts, 50 GB SSD krātuve un tas piedāvā patiešām labu ātrumu WordPress vietnēm. Pamata plāns maksā 3,95 USD mēnesī ar abonementu uz 3 gadiem.
 • Plus ir līdzīgs pamatplānam, lai gan tas ļauj mitināt vairākus domēnus, un tam ir neierobežota SSD krātuve. Ātruma un veiktspējas ziņā jūs iegūsit tos pašus rezultātus kā ar iepriekšējo plānu. Baisc plāns sākas ar USD 5,95 ar 3 gadu hostinga plānu.
 • Choice Plus ātruma, uzticamības un veiktspējas ziņā ir līdzīgs Plus plānam. Šis plāns ir iekļauts CodeGuard pamata dublējumā, kas ir ļoti ērts, lai regulāri dublētu jūsu vietni autopilotā. Choice Plus plāns nav pieejams ar atlaidēm, tikai USD 5,95 mēnesī (tāpat kā Plus plāns) ar 3 gadu līgumu.

Vietnei ar lielu trafiku WordPress, iespējams, būs jāizvēlas pārvaldītais mitināšanas pakalpojums, bet mazākām WordPres vietnēm kopīgotie plāni nodrošinās jums pietiekami lielu ātrumu un veiktspēju, lai apmeklētāji būtu priecīgi.

3. InMotion hostings

inmotion-fast-wordpress-hostings

InMotion hostings

InMotion darbojas kopš 2001. gada, sākot ar dalīta hostinga pakalpojumiem. Tas ātri saprata, ka WordPress pakotnēm ir liela vajadzība, tāpēc viņi iepazīstināja arī ar īpaši pielāgotiem WordPress mitināšanas piedāvājumiem.

Kāpēc mēs iesakām InMotion??

 • vairāk nekā 17 gadu biznesā
 • visām WordPress pakotnēm ir bezmaksas domēna nosaukums
 • neierobežots joslas platuma lietojums
 • neierobežots piešķirto e-pasta kontu skaits
 • super ātra SSD krātuve
 • 90 dienu naudas atdošanas garantija
 • 7/24 atbalsts

InMotion piedāvā 6 WordPress mitināšanas paketes:

 1. WP-1000S ir mazākā pakete, tādējādi ideāli piemērota vienai vietnei ar līdz 20 000 apmeklētāju mēnesī. Tas dod jums 40 GB krātuvi par 4,99 USD / mēnesī sākuma cenu.
 2. WP-2000S var būt divu vietņu mājas, līdz 50 000 apmeklētāju mēnesī. Komplektā ir 80 GB un Jetpack Personal licence 39 USD vērtībā gadā. Jūs to varat iegādāties no USD 8,99 mēnesī.
 3. WP-3000S ir ideāli piemērots ne vairāk kā 3 vietnēm, ne vairāk kā 125 000 apmeklētāju mēnesī. Jūs iegūsit 120 GB lielu interneta krātuvi un Jetpack Personal licenci par sākuma cenu USD 11,99 mēnesī.
 4. WP-4000S ir vēl lielāks; šai paketei var pievienot 6 vietnes un apkalpot līdz 600 000 apmeklētāju mēnesī. Krātuves ietilpība ir 160 GB, un papildu aprīkojumā ir arī bezmaksas speciālais IP. Jetpack Personal vietā jūs iegūsit Jetpack Professional licenci USD 299 gadā. Komplekta cena sākas no USD 29,99 mēnesī.
 5. WP-5000S katru mēnesi var apkalpot 10 vietnes ar 600 000 apmeklētāju, un tas jums nodrošina 200 GB krātuves. Šajā paketē ir arī bezmaksas IP un Jetpack Professional licence. Tas ir pieejams no 59,99 USD / mēnesī.
 6. WP-6000S ir lielākā WordPress pakete, un tā var būt 20 vietņu mājas, kas apkalpo līdz 1 200 000 ikmēneša apmeklētāju. Jūs saņemsiet arī bezmaksas IP un Jetpack Professional licenci; pakete ir pieejama no USD 114,99 mēnesī.

InMotion biznesa mitināšanas plānos varat iestatīt WordPress vietni. Šie plāni arī nodrošinās jums patiešām labu sniegumu, lai gan tie netiek pārvaldīti WordPress mitināšanas plānos:

 • Palaišana ir standarta tīmekļa mitināšanas plāns, ko piedāvā InMotion Hosting, un tam ir pievienots bezmaksas domēna nosaukums, neierobežota vieta diskā un joslas platums, neierobežots e-pasts, bezmaksas SSL un daudz kas cits. Šis plāns ļauj mitināt divas vietnes. Tas maksā 3,99 USD / mēnesī ar 2 gadu līgumu.
 • Jauda ir viņu nākamā līmeņa dalīta hostinga plāns. Tas ievērojami atšķiras no palaišanas plāna, jo tas ļauj mitināt 6 vietnes un piedāvā divreiz lielāku veiktspēju. Izmaksas ir arī augstākas, sākot no USD 5,99 mēnesī ar 2 gadu abonementu.
 • PRO tiek reklamēts kā “vislabākās vērtības” plāns. Tas ir līdzīgs barošanas plānam, atšķirībā no veiktspējas un piekļuves Pro līmeņa atbalstam 4 reizes. Šis plāns ir pieejams par dārgākām cenām, sākot no USD 13,99 mēnesī par abonēšanas periodu uz vienu gadu.

InMotion biznesa plāni ir lieliski, lai mitinātu mazākas WordPress vietnes, saglabājot labu līdzsvaru starp izmaksām un vietnes veiktspēju.

4. Vietnes zeme

vietņu ātrākā WordPress mitināšana

Vietne

SiteGround tika izveidots 2004. gadā, un mūsdienās tas mitina vairāk nekā 1 600 000 domēna vārdu. Tās stāsts aizsākās kopmītnē un kļuva par vienu no lielākajiem nozares dalībniekiem.

Kāpēc mēs iesakām SiteGround??

 • vairāk nekā 14 gadus mitināšanas biznesā
 • neierobežots joslas platuma lietojums
 • neierobežoti apakšdomēni un e-pasta konti
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija
 • īpaši ātras SSD noliktavas
 • virs nozares standarta – 99,99% servera uptime
 • 7/24 atbalsts

SiteGround piedāvā 3 WordPress tīmekļa mitināšanas paketes:

 1. StartUp ir mazākā pakete un piemērota vienai vietnei ar līdz 10 000 apmeklējumiem mēnesī. Tas nāk ar 10 GB lielu vietu un WordPress servisa pakotni par 3,95 USD mēnesī mēnesī.
 2. GrowBig ir ideāls, ja vēlaties savai hostinga paketei pievienot vairāk nekā 1 vietni. Tas piedāvā 20 GB lielu interneta krātuvi un var apkalpot līdz 25 000 mēneša apmeklētāju. WordPress servisa pakotne tika papildināta ar premium funkcijām, pakete ir pieejama no USD 5,95 mēnesī.
 3. GoGeek ir lielākā WordPress pakotne, kas paredzēta īstiem geeks. Tā var būt arī mājas lapa vairākām vietnēm ar maksimālo 100 000 apmeklējumu mēnesī. 30 GB krātuve dod jums vairāk vietas, un geeky WordPress funkcijas nozīmē citus papildinājumus iepriekšējām 2 WordPress pakalpojumu pakotnēm. Tas ir pieejams no USD 11,95 mēnesī.

5. A2izmitināšana

a2hosting-visātrākā WordPress mitināšana

A2Nomāt

A2Hosting ir dibināts 2003. gadā un ir liels vides aizsardzības risinājumu ventilators. Tā koncentrējas uz spēcīgiem pakalpojumiem un nodrošina visjaunāko servera vidi, pat izstrādātājiem.

Kāpēc mēs iesakām A2Hosting??

 • vairāk nekā 15 gadu biznesā
 • neierobežota tīmekļa telpa
 • neierobežots joslas platuma lietojums
 • īpaši ātras SSD noliktavas
 • naudas atdošanas garantija jebkurā laikā
 • 7/24 atbalsts
 • līdz pat 20x ātrāka darbības vide lielākiem iepakojumiem

A2Hosting ir 4 WordPress tīmekļa mitināšanas paketes:

 1. Lite ir mazākā pakete un ideāli piemērota vienai vietnei. Jūs varat pievienot līdz 5 datu bāzēm un sasniegt savu vietni, izmantojot bezmaksas SSL pakalpojumu. Tas ir pieejams no USD 3,92 mēnesī.
 2. Swift pakete tika izstrādāta neierobežota skaita vietņu apkalpošanai, un izmantoto datu bāzu skaitam nav ierobežojumu. Divreiz vairāk servera resursu dod lielāku spēku tikai par sākuma cenu 4,90 USD.
 3. Turbo ir lielākā nepārvaldītā WordPress pakotne, un tajā ir neierobežoti servera resursi. Izmantojot A2 vietnes paātrinātāju, varat vietni paātrināt pat 20 reizes, izmantojot vietnes, atmiņas un cita veida kešatmiņas. Tas ir pieejams no 9,31 USD / mēnesī.
 4. Pārvaldīta pakotne nozīmē pārvaldītu WordPress mitināšanu, un tā ir pieejama ar dažādiem pakalpojuma parametriem. Krātuves lielums svārstās no 10 GB līdz neierobežotam, un papildu pakalpojumos ietilpst arī bezmaksas Jetpack Personal licence. Šīs paketes galvenais elements ir pilna WordPress vadība. Sākuma cena ir USD 12,97 mēnesī.

Kā paātrināt WordPress tīmekļa vietnes

Ja esat veiksmīgi izvēlējies savu WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, mēs varam pāriet uz citiem ātras vietnes svarīgākajiem elementiem.

Paātriniet WordPress, izmantojot satura piegādes tīklu

Satura piegādes tīkls (CDN) ir tehnisks risinājums, lai paātrinātu jūsu vietnes parādīšanu apmeklētājiem. Tas izmanto vienu fizisku faktu; īsākus attālumus var veikt ātrāk.

Tā kā jūsu vietne aug, jums būs apmeklētāji visā pasaulē. Daži no viņiem dzīvos tālu no jūsu vietnes servera fiziskās atrašanās vietas, un servera datiem būs nepieciešams zināms laiks, lai nonāktu šo apmeklētāju datorā. Tā ir taisnība, ka elektroniskie dati ātri pārvietojas pa internetu, taču, lai nonāktu mērķa datorā, tas tomēr prasīs zināmu laiku.

Šī problēma tika atrisināta, izmantojot satura piegādes tīklus, kur dažādi serveri tika izvietoti dažādās pasaules vietās. Ja jūs izmantojat CDN, jūsu servera saturs tiks kopēts uz dalībnieku serveriem visā pasaulē, un jūsu vietne vai tās statiskās daļas daudzos gadījumos būs dzīvas. Nākamreiz, kad apmeklētājs no tālienes apmeklēs jūsu vietni, datus kalpos nevis jūsu sākotnējais serveris, bet gan tuvākais apmeklētāja atrašanās vietas CDN serveris. Piemēram, ja jūsu serveris atrodas Eiropā, tas kalpos jūsu vietnei Eiropas apmeklētājiem. Ja jūsu CDN serveris atrodas Āzijā, tad CDN serveris kalpos jūsu vietnei Āzijas apmeklētājiem. Un tā tālāk.

CDN ir pieejams par nelielu samaksu, tāpēc ir vērts to izmantot. Lielākā daļa WordPress tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju piedāvā jums arī CDN risinājumus, sadarbojoties ar lielākajiem tirgus tīkliem. Iegādājoties CDN pakalpojumu, jums nebūs jāveic papildu uzdevumi, jo viss ir automatizēts. Satura piegādes tīkla dalībnieku serveri sinhronizē datus savā starpā un ar oriģinālo serveri, tāpēc jūsu apmeklētāji tiks apkalpoti ar jūsu vietnes jaunāko versiju..

Izmantojiet tikai dažus, taču uzticamus WordPress spraudņus

WordPress ir viens bruņots gigants bez spraudņiem, šie koda papildinājumi šīm ekstrām piešķir oriģinālo satura pārvaldības programmatūru, kas mums patīk visvairāk. Tirgū ir desmit tūkstoši spraudņu, tāpēc vislabāko izvēli var mulsināt.

Arī daži WordPress vietņu īpašnieki savās vietnēs instalē desmitiem spraudņu, taču jums vajadzētu izvairīties no šādas izturēšanās. Daudzu spraudņu izmantošanai bez vadības var būt daudz trūkumu:

Spraudņi var izmantot pārāk daudz resursu

Tā kā spraudņi ir koda gabali, to apstrādei un izpildei nepieciešami servera resursi. PHP funkcijas ir jāinterpretē, un vietnē jāizmanto to HTML izvade. Jūs neredzat šos procesus, bet gan servera pakotnes centrālais procesors un atmiņa fonā veic tūkstošiem darbību.

Ja jūs izmantojat pārāk daudz spraudņu, tie izmantos vairāk CPU vai atmiņas, nekā jums ir jūsu WordPress mitināšanas paketē, un serveris uzmetīs kļūdu. Iespējams, jūsu vietne vairs nedarbosies, un apmeklētāji vienkārši redzēs tukšu balto laukumu vai kādu kļūdas ziņojumu.

Spraudņi var konfliktēt savā starpā

Spraudņi izmanto tos pašus atmiņas un diska apgabalus, un procesi nepārtraukti nolasa šīs daļas un atraksta dažus datus. Ja izmantojat pārāk daudz spraudņu, agrāk vai vēlāk daži no viņiem vēlēsies izmantot to pašu atmiņas daļu vai diska daļu, un tie būs pretrunā viens ar otru.

Šādos gadījumos tie var izraisīt servera kļūdas un vietnes apturēšanu. Ir arī iespējams, ka jūs nevarēsit atjaunot savu vietni bez sava pakalpojumu sniedzēja tehniskā atbalsta, un tas prasīs zināmu laiku.

Būtisko WordPress spraudņu saraksts

Lai izvairītos no vietnes avārijas, izmantojiet tikai tos spraudņus, kuriem ir izšķiroša nozīme. Šeit ir būtisku WordPress spraudņu saraksts, pamatojoties uz mūsu pieredzi, tos izmantojiet, ja tie atbilst jūsu mērķiem:

 • W3 kopējā kešatmiņa: tas ir vissvarīgākais WordPress kešatmiņas spraudnis, ko izmanto miljoni
 • Jetpack: statistika, pārvaldības rīki un citi aktīvi
 • Akismet: vietnes aizsardzībai pret surogātpastu
 • Sazinieties ar 7. veidlapu: jūs varat pievienot jaukas formas tikai ar dažiem klikšķiem
 • WP Smushit: šis spraudnis automātiski optimizē jūsu attēlu lielumu un kvalitāti
 • Rauga SEO: SEO darba kontrolei

Varat arī pievienot galeriju, viesu grāmatu vai citus īpašus spraudņus, taču iepriekš minētie 6 spraudņi ir tie, kuriem katrā WordPress vietnē jābūt.

Izmantojiet labu vieglu WordPress motīvu

Laba motīva iegūšana ir tikpat svarīga kā labi darbojošu spraudņu darbība. Tēma ir atbildīga par jūsu apmeklētāju patīkamu izskatu, tāpēc ir svarīgi izvēlēties labu. Bet dizains nav vienīgais, ko novēro, tam jābūt arī ātram un labi kodētam.

Ja izvēlaties lēnu tēmu, daudzi apmeklētāji negaidīs, kamēr jūsu vietne tiks ielādēta. Mēs arī nevaram pateikt pietiekami daudz reižu, ka Google soda ar lēnām vietnēm, tāpēc jūs riskējat ar bezmaksas apmeklētājiem no Google ar sliktu tēmu.

Mēs pārskatījām daudzas WordPress tēmas līdz šim, un viens no mūsu favorītiem ir Divi no Elegant Themes. Tā ir premium tēma, pilnībā komplektēta ar papildu funkcijām un aktīviem, kā arī tā ir atsaucīga un super ātra. Izvēloties to, jūs nevarat noiet greizi.

Kāpēc mēs iesakām Divi??

Mēs iesakām Divi, jo tas darbojas droši un ir labs – patiesi labs. Tas ietaupīs daudz naudas, pūļu un laika, jo jums nevajadzēs rīkoties ar nepārtraukti gaidāmajām problēmām. Tā vietā varat koncentrēties uz savu darbu.

Ja jums ir interese, kuras funkcijas ir pievienotas Divi, mēs varam jums izcelt vissvarīgākās:

Uzlabots vizuālais veidotājs

Jūs varat pievienot jaunus elementus savai vietnei, noklikšķinot uz vēlamās zonas, un jūs redzēsit rezultātu reālajā laikā. Divi Builder ir tikko ieguvis jaunu versiju, tāpēc tagad tas ir vēl modernāks. Jūs varat viegli pielāgot visu izskatu, ieskaitot fonta veidu, krāsas, atstarpi starp elementiem un daudz ko citu.

Importēšanas un eksportēšanas elementi

Kad esat izveidojis perfektu izkārtojumu, varat to eksportēt uz citām jūsu vietnēm. Jūs varat viegli importēt arī citus izkārtojumus, un jūs pat varat pārdot savu jauko izskatu citiem cilvēkiem. Protams, ir profesionāli dizaineri, kuri jau ir izveidojuši super izkārtojumus, un jūs varat tos iegādāties un importēt tikai ar dažiem klikšķiem. Izstrādātāji tēmā jau bija iesaiņojuši 20 papildu izkārtojumus, tāpēc arī tos varat izvēlēties bez maksas.

Satura elementi

Šajā tēmā tika iesaiņoti 46 satura elementi, kurus varat izmantot daudziem mērķiem. Ir daudz plaši izmantotu, piemēram, emuārs, poga, aicinājums uz darbību, kontakta forma, galerija vai dažādi slīdņi, taču var atrast arī īpašus, piemēram, bāra leti vai akordeonu. Elementu tips labi parāda Divi daudzfunkcionālo izmantošanu, jūs pat varat pievienot cenu tabulu, portfeļa vai veikala elementu..

Atsaucība

Pats par sevi saprotams, ka mūsdienīgai WordPress veidnei jābūt pilnībā reaģējošai. Vēl viena īpaša funkcija, kuru var piesaistīt šai funkcijai; rediģējot motīvu un reāllaikā var redzēt izmaiņas; redzēsit arī adaptīvu priekšskatījumu. Kā plusu jūs varat uzreiz pievienot mobilajiem pārtraukumiem punktu savam pielāgotajam izkārtojumam tieši rediģēšanas procesa vidū.

Iepriekš aprakstītās galvenās iezīmes labi parāda, kāpēc Divi ir moderna tēma. Tā kā Divi ir visvairāk pārdotā prece, programmētājiem jau ir pietiekami daudz resursu, lai uzzinātu un kodētu jaunākās funkcijas. Uzlabots veidotājs, reāllaika skats rediģēšanas laikā un rīku atsaucība ir kaut kas tāds, ko jums nevar sniegt daudzas citas tēmas. Pirms Divi palaišanas tikai programmētāji varēja pievienot šādus resursus jūsu vietnei par lielu naudas summu.

Attēlu mainīšana un optimizēšana tīmeklim

Mēs jau apskatījām, kāpēc vietnes ātrums ir svarīgs, un neatkārtosim to. Tā kā attēli ir viens no lielākajiem objektiem jūsu vietnē, ir svarīgi rīkoties ar tiem uzmanīgi, lai nepalēninātu jūsu vietnes darbību. Pievienojot pārāk daudz attēlu, kas nav pareizi optimizēti, jūs varat pilnībā nogalināt savas vietnes ielādes laiku.

Kad esat izvēlējies labu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, izmantojiet CDN tīklu, instalējat īpaši ātru motīvu un izmantojiet tikai obligātos spraudņus, neļaujiet lieliem attēliem palēnināt jūsu vietnes darbību.

Runājot par attēliem uzmanīgi, mēs domājam dažus pamata mērījumus, kurus varat arī viegli izdarīt:

Izvēlieties attēliem piemērotu izmēru

Mūsdienu digitālās fotokameras rada ļoti lielus attēlus, jo īpašos gadījumos, piemēram, plakātos vai stendos, pircējiem tie ir nepieciešami. Bet tas nenozīmē, ka jums vajadzētu izmantot tos tādus, kādi tie ir. Mūsdienu ierīces izmanto Full HD izšķirtspējas platumu 1920 pikseļi platuma, tāpēc, ja vien jūs neesat mākslinieks, kurš vēlas parādīt šedevrus 4K formātā, pietiek ar jūsu attēlu parādīšanu ne vairāk kā 1920 pikseļos..

Un tas jau nozīmē visu vietnes platumu. Ja zināt, ka jūsu vietnes daļa, kurā tiek parādīti attēli, nekad nebūs lielāka par pusi no platuma, varat vienkārši samazināt Full HD platumu uz pusi. Attēli ar 1000 pikseļu platumu nozīmēs daudz mazāk datu nekā 1920 pikseļu platumi vai lielāki.

Izvēlieties attēliem piemērotu veidu

Internetā ir pieejami daudzi attēlu veidi, un visiem tiem ir dažādi mērķi. Kad mēs runājam par tīmekļa lapām, jums vajadzētu izmantot tikai .png, .jpg un .gif failus. Dažos gadījumos jūs varat izmantot arī .ico failus (piemēram, favicons), bet pamatā jums vajadzētu izmantot minētos 3 veidus.

 • JPG (.jpg) faili ir lielāki un ir lieliski piemēroti jauku attēlu parādīšanai ar lieliskām krāsām un toņiem. Būtībā visiem parastiem jūsu vietnes attēliem jābūt JPG formātā.
 • PNG faili ir lielāki, ja tos izmantojat JPG vietā, taču dažos gadījumos tie ir ideāla izvēle. Šis faila tips var saturēt caurspīdīgu fonu; JPG nav caurspīdīgs, tāpēc ikreiz, kad vēlaties izmantot caurspīdīgu fonu, izmantojiet PNG formātu. Pretējā gadījumā izmantojiet JPG.
 • GIF failos var būt kustību elementi, tāpēc, ja vēlaties parādīt animācijas, izvēlieties tos. Animācija nozīmē lielāku faila lielumu; tāpēc daudzi GIF var palēnināt jūsu vietnes darbību. Tipiski laba GIF failu izmantošana: animētas emocijzīmes, karodziņi vai līdzīgi mazi, ikonas izmēra elementi vietnē.

Nedaudz saistīta tēma attēlu tipu sadaļā ir CSS. Jāpiemin, ka daudzos gadījumos attēlu vietā var izmantot CSS definīcijas. Ja vēlaties savā vietnē parādīt lielu zilu fonu, tas var būt liels attēls vai 2 CSS koda rindiņas. Pēdējais būtu 1000 reizes mazāks.

Optimizējiet attēlus

Kad esat izgriezis attēlus ideālā dimensijā un izvēlējies tiem vislabāko faila tipu, jums arī jāveic attēlu optimizācija. Tas ir par cilvēka acu nepilnīgumu. Mūsu acis neredz mazās atšķirības starp perfektu un mazliet sliktākas kvalitātes attēlu. Optimizācija nozīmē procesu, kad mēs pazeminām attēla kvalitāti, līdz rezultāts lasītājiem joprojām izskatās tāds pats. Šie optimizētie attēli būs daudz mazāki faili nekā oriģinālie attēli.

Attēlus var optimizēt pa vienam, taču ir rīki, kas to var darīt nevis jūs, bet gan lielapjoma formātā. Piemēram, TinyJPG ir tiešsaistes rīks, lai optimizētu JPG vai PNG attēlus, un tur ar dažiem klikšķiem varat pievienot līdz 20 attēliem.

Mēs jau minējām WP Smushit spraudnis zem šī raksta sadaļas, kurā obligāti jābūt spraudņiem, tas var automātiski optimizēt jūsu WordPress vietnes attēlus.

Ja esat veiksmīgi izmantojis iepriekšminētās 3 attēlu apstrādes darbības, tad varat būt pārliecināti, ka jūsu attēli nepalēninās jūsu vietnes darbību. Pāriesim pie kešatmiņas saglabāšanas!

Izmantojiet spraudni Kešatmiņas saglabāšana WordPress

Attīstoties jūsu vietnei, jūs iegūsit arvien vairāk trafika, un jums būs jāizmanto vairāk servera resursu. Tā kā jaunāku un jaunāku resursu pievienošana hostinga pakotnei maksā naudu, jums vajadzētu izmantot kešatmiņu, lai samazinātu servera slodzi. Tādā veidā jūs varat labāk apkalpot savus apmeklētājus, un par hostingu nav jāmaksā vairāk.

Tirgū ir daudz kešatmiņas spraudņu, taču W3 Total Cache ir viens no labākajiem WordPress. Tas piedāvā uzlabotas pielāgošanas iespējas un padara jūsu vietni ātrāku:

Lapu kešatmiņa

Kad tiek parādīta jūsu vietne, daudzi elementi tiek ģenerēti dinamiski. Tam nepieciešams zināms laiks un servera resursi. Kopējā kešatmiņa W3 ģenerē jūsu vietnes statisku versiju un kalpo tai jūsu apmeklētājiem. Tam nepieciešams mazāk resursu, un, kad kaut kas tiek mainīts jūsu vietnē, W3 Total Cache atjaunina statisko versiju ar izmaiņām.

Samazināšana

W3 kopējā kešatmiņa var samazināt jūsu CSS, HTML un JavaScript failus. Tas noņem baltumus un visus nevajadzīgos elementus no koda, tādējādi tos var ātrāk ielādēt.

Datu bāzes kešatmiņa

Spraudnis var arī kešatmiņā saglabāt datu bāzes vaicājumus, tāpēc jūsu vietne izmantos mazāk datu bāzes darbību.

Visas trīs minētās metodes var izmantot jūsu vietnē; tomēr lielākā daļa vietņu izmanto lapu kešatmiņu. Kodu saīsināšana un datu bāzu kešatmiņa ir jālieto uzmanīgi, un pirms jebkādu darbību veikšanas vienmēr izveidojiet failu un datu bāzu dublējumus..

Lejupielādējiet W3 kopējo kešatmiņu

Nevēlamo apmeklētāju bloķēšana

Dažreiz gadās, ka jūsu auditorija dzīvo tikai dažās valstīs vai vismaz jūs nevēlaties pieņemt apmeklējumus no dažām pasaules valstīm. Ir arī iespējams, ka jūsu vietne tiek pakļauta nepārtrauktam uzbrukumam, un uzbrukumu avotu var izsekot precīzām valstīm vai IP diapazoniem.

Ja vēlaties aizliegt nevēlamiem apmeklētājiem ietaupīt servera resursus vai bloķēt uzbrukumus, kas nogalina jūsu vietni, jums vajadzētu izmantot kādu bloķēšanas metodi. Ir dažādi risinājumi, kā to izdarīt, piemēram, .htaccess faila rediģēšana var būt laba ideja. Tomēr tam ir vajadzīgas zināšanas par serveri, un tas jālieto uzmanīgi, lai netiktu bloķēta arī jūsu mērķauditorija.

Tā kā jūs izmantojat WordPress, aizliegumu saraksta izveidošanai varat izmantot spraudni, un viens no labākajiem šī uzdevuma aktīviem ir WP-Ban. Izmantojot to, jūs varat bloķēt lietotājus pēc IP adreses vai aizliegt veselus IP diapazonus, valstis vai ekspeditorus.

Lejupielādējiet WP Ban

Secinājums

Ja esat ieradies sadaļā Secinājums, tad jūs jau zināt, ka daudzas lietas var palēnināt jūsu vietnes darbību. Mēs apskatījām visus iespējamos draudus un piedāvājām risinājumus, kā no tiem izvairīties. Noteikti izmantojiet iepriekš minētos elementus, tehnoloģijas un produktus, un jūsu vietne vienmēr būs veselīga, ātri apkalpojot apmeklētājus!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector