Vislabākais WordPress vietņu mitināšana ar 5000 ikdienas apmeklētāju

labākais WordPress-hostings-5000-katru dienu apmeklētāji


Vai jūs meklējat labu mitināšanas plānu, kas atbilstu jūsu vietnes vajadzībām? Ja jums pieder vietne, kas izmanto WordPress, tad jūs lasāt pareizo rakstu. Šeit mēs runāsim par 3 labākajiem hostinga plāniem WordPress vietnēm, kuras katru dienu apmeklē apmēram 5000 cilvēku.

Kā redzat, šis raksts nav domāts iesācēju vietnēm, kurām ir daudz mazāk apmeklētāju. Ja jūs tikko sākat darbu, vislabāk, ja pārbaudāt citus hostinga plānu avotus, kas labi der mazākām vietnēm.

Pirmais, kas mums jāzina, ir tas, kāds hostinga veids ir vislabākais vietnei, kurai katru dienu ir aptuveni 5000 apmeklētāju?

 1. Kustībā – VPS 1000HA-S
 2. HostGator – Snappy 4000 VPS
 3. BlueHost – Uzlabota VPS

Ideāls mitināšanas pakalpojums WordPress vietnei ar lielu trafiku

Tiešsaistē ir daudz hostinga iespēju, kuras jūs varat izvēlēties. Piemēram, šeit ir tikai daži no tiem: dalīta mitināšana, VPS mitināšana, speciāla mitināšana, pārvaldīta WP mitināšana, tālākpārdevēja mitināšana un citas versijas..

Vispopulārākais mitināšanas pakalpojums, kas patīk lielākajai daļai cilvēku, tiek saukts par koplietojamo mitināšanu. Katrs hostinga uzņēmums piedāvā šo pakalpojumu. Bet vai tas ir piemērots jūsu vajadzībām? Īsā atbilde ir NĒ. Lasiet tālāk, lai uzzinātu, kāpēc tas tā ir.

Dalīts mitināšana ir noderīga mazākām vietnēm, kurām nav pārāk daudz ikdienas apmeklētāju. Ja jūsu vietnē ir aptuveni 5000 ikdienas apmeklējumu, ar dalītu mitināšanu diez vai izdosies tikt galā ar to. Iemesls tam ir process, ko koplietojamais hostings izmanto vietnes pārvaldīšanai.

Būtībā katra vietne, kas izmanto dalītu mitināšanu, izmanto ierobežotus resursus. Tas ir tāpēc, ka koplietota mitināta vietne ir pieejamo resursu koplietošana ar citām vietnēm tajā pašā tīmekļa serverī. Vienkārši sakot: pieejamie resursi tiek sadalīti viena tīmekļa servera lietotājiem. Tāpēc ir grūti pārvaldīt 5000 ikdienas vietnes apmeklētāju.

Bet tagad, kad jūs zināt, kāpēc dalīta mitināšana jums nav izdevīga (lielākai vietnei), kuru mitināšanas pakalpojumu jums vajadzētu izvēlēties? Varētu būt daudz izvēles, bet labāko sauc par VPS mitināšanu. Tagad mēs redzēsim, kāpēc:

kas-ir-vps-hostings-WordPress

Kas ir VPS hostings?

VPS nozīmē Virtual Private Server. Nosaukums pats par sevi runā: būtībā jums ir savs privātais virtuālais serveris, kas tiek izmantots tikai jūsu vietnei. Resursi nav jādala citiem, tāpat kā iepriekšējā mitināšanas versijā.

Bet vai tas nozīmē, ka jums ir viss serveris tikai sev? Nē, tas nedarbojas šādi. Izmantojot VPS mitināšanu, jūs būtībā īrējiet servera daļu tikai sev. WP vietnei, kurai katru dienu ir aptuveni 5000 apmeklētāju, tas ir viss, kas jums nepieciešams.

Dedicated hosting ir tas, kas jums visu serveri nodrošina tikai personiskai lietošanai. Bet šobrīd jums šādi resursi nav nepieciešami. Pietiek ar VPS. Vēlāk jūs redzēsit, kāpēc.

Es minēju, ka mēs runāsim par 3 labākajiem hostinga plāniem WP vietnēm ar 5000 ikdienas apmeklētājiem. Visi šie trīs plāni tiks pārvaldīti VPS mitināšanas pakalpojumos. Mēs aptversim 1 3 dažādiem uzņēmumiem, lai dotu jums labas iespējas izvēlēties pareizo kandidātu, ņemot vērā jūsu vajadzības.

Ir svarīgi, lai viņi būtu izdevās plāni, jo šādā veidā visu servera pārvaldību (aizmugures darbu) veic uzņēmums. Tādā veidā jums nav jābūt daudzām tehniskām zināšanām, lai varētu mitināt jūsu vietni.

Bez ko citu norādīt, pāriesim tālāk un runāsim par mūsu pirmo kandidātu ar nosaukumu InMotion Hosting:

1. InMotion hostings

inmotion-best-hostings-wordpress-5000-apmeklētāji

InMotion hostings

InMotion ir vadošā tīmekļa mitināšanas kompānija, kas piedāvā daudzas mitināšanas iespējas. Bet šajā rakstā mēs redzēsim tikai to, kāda veida VPS mitināšanu tas piedāvā.

Tāpat kā vairumam citu uzņēmumu, InMotion arī dara pieejamus 3 dažādus pārvaldītos VPS mitināšanas plānus. Vispirms es uzskaitīšu dažas funkcijas, kas ir iekļautas neatkarīgi no tā, kuru plānu izvēlaties:

 • cPanel – tas ir nozares standarta vadības panelis, ko izmanto vietnes mitināšanai. Ir labi zināt, ka InMotion darbojas ar to, tāpēc jums nav jāuztraucas par sarežģītu vietņu pārvaldību.
 • Atbalsts daudzām tīmekļa lietojumprogrammām, piemēram, WordPress un Magento. Šīs ir lieliskas ziņas, jo jums pieder vietne, kuras pamatā ir WP.
 • Vietņu pārsūtīšanas laikā nav dīkstāves. Tā kā jums ir vietne ar tūkstošiem apmeklētāju, ir svarīgi to pievērst uzmanību.
 • Visu serveru SSD diskdziņi. Tas ir ārkārtīgi svarīgi, ja mēs runājam par tīmekļa mitināšanu, neatkarīgi no tā veida. SSD glabāšana ir pat 10 un 20 reizes ātrāka nekā tradicionālā HDD krātuve. Ja vēlaties ātru ielādes laiku, jums jāmeklē tīmekļa mitinātājs, kurš piedāvā šo funkciju.
 • Optimizētas WordPress konfigurācijas, lai palielinātu trafiku un uzlabotu vietnes veiktspēju.

Apskatīsim vienu no viņu piedāvātajiem VPS plāniem:

VPS – 1000HA-S: Šis ir pirmais un vispieejamākais VPS mitināšanas plāns no InMotion. Cena ir USD 27,99 mēnesī, ja jūs maksājat par 2 gadiem iepriekš. Mēnesī tas maksā 39,99 USD. Ko jūs iegūsit par šo cenu? Ļaujiet man jums pateikt, ka šajā paketē ir iekļauts daudz funkciju un resursu. Bet sīkāk izstrādāsim:

 • Pirmkārt, jūs saņemat 75 GB SSD krātuves tikai savai vietnei.
 • Lai tas darbotos ātri un efektīvi, tie dod jums 4 GB RAM un 4TB joslas platumu. Šis joslas platums ļaus jums strādāt ar 5000 ikdienas apmeklētājiem.
 • Drošības apsvērumu dēļ ir iekļauts arī bezmaksas SSL sertifikāts.
 • Bezmaksas domēna vārds, ja maksājat vismaz par 6 mēnešiem uz priekšu.
 • Neierobežots e-pasta kontu skaits.
 • 3 īpašas IP adreses.
 • Atbalsts neierobežotām vietnēm.

Otrais un trešais plāns dos jums vēl vairāk resursu, bet 5000 ikdienas apmeklētāju tas ir vairāk nekā pietiekami.

2. HostGator

hostgator-labākais-wordpress-hostings-high-trafiks-5000

HostGator

HostGator ir amerikāņu uzņēmums, kas plaši pazīstams ar saviem hostinga pakalpojumiem starptautiskā mērogā. Viņi sevi tirgo kā lētu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju ar lieliskiem pakalpojumiem. Un tā ir pilnīgi taisnība. Viņiem ir ļoti konkurētspējīgas cenas daudziem hostinga plāniem (īpaši dalītajiem hostinga veidiem), kuriem ir noderīgas funkcijas.

Tagad mēs apskatīsim VPS mitināšanu, ko viņi dara pieejamu. Tāpat kā mūsu iepriekšējais kandidāts InMotion, arī HostGator nāk ar 3 atsevišķiem VPS mitināšanas plāniem. Bet šajā gadījumā mēs apskatīsim to, kas otrais plāns ir jāpiedāvā (ne pirmais). Otrais plāns ir labākais, ja skatāties uz cenām un funkcijām, citiem vārdiem sakot, tas ir saprātīgākais no 3 plāniem.

Šis plāns tiek saukts Snappy 4000 un tas ir pats HostGator ieteiktais. Jūs to varat iegādāties par ikmēneša maksu 39,95 USD. Ko tas jums dod par šo cenu? Mēs redzēsim tieši zemāk:

 • Lai saglabātu visus datus savā (-ās) vietnē (-s), tie nodrošina jums 165 GB lielu SSD krātuvi.
 • Lai ātri un efektīvi apstrādātu katru pieprasījumu, paketē ir iekļauti arī 2 CPU kodoli un 4 GB RAM.
 • 5000 ikdienas apmeklētājiem jums ir nepieciešams arī liels joslas platums, ko šis plāns jums dod: 2 TB joslas platumam.
 • Šeit tiek pievienotas arī 2 IP adreses.
 • Pilna saknes pieeja ar MySQL, PHP, Perl, Python un Ruby atbalstu.
 • VPS ugunsmūris un DDoS aizsardzība.
 • Pilnīga pielāgojamība, izmantojot vietnes cPanel vietņu pārvaldībai.
 • Viena klikšķa instalēšana dažādām tīmekļa lietotnēm, piemēram, WordPress un citām satura pārvaldības sistēmām (CMS). Šī ir ērta iespēja, jo savā vietnē izmantojat WordPress.
 • Automātiski iknedēļas dublējumi, ko veic resursdators, lai nodrošinātu jūsu vietnes drošību, ja kaut kas notiek.

Kā jau teicu, šis VPS plāns ir vispopulārākais HostGator piedāvājumā. Ja vēlaties, varat aplūkot pārējos 2, bet Snappy 4000 vajadzētu rūpēties par visām jūsu vajadzībām.

3. BlueHost

bluehost-best-hostings-WordPress-vietne-milzīga trafika

BlueHost

Bluehost ir viens no ievērojamākajiem spēlētājiem tīmekļa mitināšanas biznesā. Miljoniem vietņu tiek mitinātas, izmantojot kādu no viņu pakalpojumiem. Tāpat kā daudzi no konkurentiem, arī Bluehost padara pieejamu dažāda veida tīmekļa mitināšanu, no kurām populārākā ir dalītā mitināšana.

Bet ļoti populārs ir arī VPS hostings no Bluehost. Lai uzzinātu, kāpēc, mēs apskatīsim viņu piedāvāto. Gluži kā mūsu 2 citi izvēli šajā sarakstā, arī Bluehost nāk ar 3 dažādiem VPS mitināšanas plāniem. Mēs to pārbaudīsim, un to sauc par otro Uzlabots.

Šis plāns maksā USD 29,99 mēnesī un ļauj izmantot visu nepieciešamo mājas lapas pārvaldīšanai ar aptuveni 5000 ikdienas apmeklētājiem. Piemēram, jūs saņemat visas šīs priekšrocības:

 • 60 GB SSD atmiņas.
 • 2 CPU serdeņi ar 4 GB pieejamo RAM, lai apstrādātu visus pieprasījumus uz servera.
 • Viņi dod jums 2 TB joslas platuma, lai strādātu ar 5000 ikdienas apmeklētājiem vienlaikus.
 • Komplektā tiek pievienots arī 1 bezmaksas domēns veselu gadu.
 • 2 IP adreses.
 • Bezmaksas SSL sertifikāts jūsu vietnes drošībai.
 • 24/7 atbalsts. Bluehost atbalsts ir plaši pazīstams ar efektivitāti un ātrumu. Ja tas ir kaut kas jums jābūt, tad Bluehost neliks vilties.
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Secinājums

Tagad, kad esam nonākuši līdz raksta beigām, jums vajadzētu būt labai idejai par to, kāds mitināšanas veids ir vispiemērotākais darbam ar 5000 ikdienas apmeklētājiem WP vietnē.

Vienīgais atlikušais solis ir jums izvēlēties VPS mitināšanas plānu no mūsu saraksta. Neatkarīgi no tā, kuru izvēlaties, jums nevajadzētu bankrotēt. Visi 3 mūsu kandidāti ir vismodernākie VPS saimnieki, kurus visā pasaulē izmanto miljoniem cilvēku.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map