10+ najlepších cirkevných WordPress Témy

01.06.2020
Články a ďalšie… '10+ najlepších cirkevných WordPress Témy
0 12 мин.

najlepšie kostolné WordPress témy


V ére inteligentných telefónov, tabletov, bezdrôtového internetu a ďalších nových a zaujímavých technológií by aj cirkvi alebo komunity, ktoré sa vytvárajú v blízkosti náboženstva alebo kostola, mali mať webovú stránku, ktorá pomáha členom konkrétnej komunity častejšie chatovať, organizovať udalosti rýchlo a ľahké a spravovať rôzne veci súvisiace s cirkvou.

Pre nových používateľov internetu alebo pre tých, ktorí nevedia kódovať, najlepším riešením pre web súvisiaci s cirkvou je prémiová téma WordPress Church, ktorú si môžete kúpiť od Themeforest..

Prečítajte si tiež: Ako vytvoriť webovú stránku pomocou WordPress.

Existuje najmenej 10 kvalitných cirkevných tém WordPress, ktoré vám môžu ponúknuť všetko, čo potrebujete. Tieto témy sú uvedené nižšie v komplexnom prehľade.

Grace – minimálna cirkevná téma pre WordPress

Grace je trendový kostol a náboženstvo WordPress Téma, ktorú používajú stovky ľudí, pretože má veľa užitočných funkcií, ako je minimálny dizajn, čistá typografia, perfektná kompatibilita so SEO a veľká spoločenská angažovanosť a stojí to 49 dolárov.

grace wordpress cirkevná téma

Ukážka / stiahnutie

Pomocou rozšíreného ukážky si môžete na jedno kliknutie nainštalovať presnú kópiu ukážky z trhovej stránky témy a mali by ste vedieť, že Grace je mobilné zariadenie optimalizované s posúvanými sekciami, efektmi posúvania, posúvačmi priateľskými pre mobilné zariadenia, doplnkami Revolution a Swiper a plne zahrnutými. citlivé rozloženie.

Téma je kompatibilná s IE 10, IE 11, Firefox, Safari a Opera a funguje skvele s WordPress 3.8 + a obsahuje aj doplnok Visual Composer spolu s rôznymi nástrojmi, ako sú krátke kódy, prekladové nástroje s PO skladateľom..

Medzi ďalšie vlastnosti témy patrí jedinečné nastavenie, systém potlačenia, panel volieb vlastných tém, kompatibilný s doplnkom WPML, správca multimediálneho obsahu, bezplatná podpora, bezplatné aktualizácie, rozsiahla dokumentácia, rozmiestnenie strán v rámčeku, rozloženie širokých stránok, štýly hlavičiek, multifunkčný panel používateľov. , efekty vznášania, možnosť Retina HD, používateľské menu, hlavné menu, posúvač hlavnej ponuky, animačné efekty CSS3 a jQuery, kalendár udalostí, vlastné widgety pre rôzne sociálne médiá alebo pre príspevky a obrázky, vyhľadávanie Ajax a zobrazenie ikon.

ChurcHope – responzívna téma WordPress pre cirkvi

ChurcHope je najpredávanejšou témou v kategórii cirkví, ktorá má viac ako 7500 predajov, 2 000 komentárov a priemerné hodnotenie kupujúcich na základe 779 hodnotení a je kompatibilná s IE 9, IE 10, IE 11, Firefox, Safari, Opera a Chrome tiež stojí 49 dolárov.

churchope wordpress tému

Ukážka / stiahnutie

Táto téma má exkluzívne funkcie, ako sú systém udalostí, kázania a neobmedzené farby, spolu s bežnými funkciami, ako je inštalácia jedným kliknutím, pripravený na preklad, pohotový a oveľa viac. Obsahuje tiež rôzne vlastné doplnky, napríklad kolekciu organizátorov: odpočítavanie udalostí, nadchádzajúce udalosti, stránka kalendára, miniaplikácia kalendára, časový rozvrh a časový rozvrh; zbierka sociálnych nástrojov: ikony, tlačidlá, referencie a miniaplikácia Twitter; cenové plány, informačné letáky a viac ako 500 ikon písiem.

Túto tému môžete použiť na vytvorenie online prezentácie cirkvi, na zvýšenie popularity svojich veriacich alebo dokonca na vytvorenie webovej stránky, kde sa ľudia môžu učiť niečo užitočné a súvisiace s náboženstvom..

Hopes – Cirkevná téma bohatá na funkcie WordPress

Táto téma má veľmi krásne meno, inšpirovaná náboženskými ľuďmi a ponúka vám 6 mesačnú podporu od vývojára a jej kvalita je kontrolovaná spoločnosťou Envato a podporuje budúce aktualizácie..

Stojí 49 dolárov a obsahuje 4 hlavné a dôležité doplnky, ako napríklad Mega Menu, Visual Composer, Business Hours Pro a Revolution Slider, ktoré sú vhodné pre cirkvi, podniky a neziskové organizácie..

dúfa, že kresťanská cirkev téma wordpress

Ukážka / stiahnutie

Téma bola vytvorená najmä preto, aby bola kompatibilná so smartfónmi a stolmi iPad, iPhone, Android a Windows, a to v orientácii na výšku aj na šírku.

Hopes je plne kompatibilný s obsahom cirkevnej témy: kázeň, udalosť, osoba a miesto, taxonómia a kalendár udalostí používaný na správu udalostí a zobrazenie kalendára.

Ďalšími funkciami sú pokročilé možnosti tém, 500+ písem, generátor krátkych kódov, neobmedzené farby, preklad WPML, posuvníky, štýly hlavičiek, bočné panely, možnosti vedľajších hlavičiek, lepiaca lišta a pozadie atď..

Hopes je kompatibilný s najnovšími prehliadačmi ako IE 11, Firefox, Safari, Opera, Chrome a Edge, ale aj so starými verziami ako IE 9 a IE 10 a môžete používať WPML, WooCommerce 2.3 +, Calendar Calendar Pro 3.6+, Visual Skladateľ 4.7.4 + a WordPress 3.6 + s ním.

Credo – Téma kostola WordPress pripravená na sietnicu

Credo je nová téma Church WordPress vytvorená 26. novembra 2015, ktorá stojí 49 dolárov a umožňuje vám ľahko organizovať udalosti pomocou nástrojov na odpočítavanie, kalendár a nadchádzajúce udalosti; uverejňovať príspevky na sociálne médiá prostredníctvom sociálnej integrácie, používať kázeňskú voľbu s kázaním video, audio a foto archív; vytvorte dary s funkciou výzvy na akciu, preložte tému s WPML, vytvorte snímky s uložením jazdca Revolution v procese $ 14 a vytvorte svoju stránku s programom Visual Composer, ktorý ušetrí 34 dolárov.

krédo prémiovej cirkvi téma wordpress

Ukážka / stiahnutie

Téma má veľa originálnych a jedinečných funkcií, ako je profil zamestnancov, optimalizovaná rýchlosť načítania, integrácia fontawesome, paralaxa, pozadie videa a obrázkov, čistý kód, demo dáta, priateľské k deťom, platný zdrojový kód W3C, správne naformátovaný a komentovaný v prípade osobné prispôsobenie a je testované v prehliadačoch IE 9+, Firefox, Chrome, Opera, Safari a na iOS, Android a Blackberry. Credo je kompatibilný s Bootstrap 3+.

Cirkev – téma WordPress online ministerstva

Príjemnou témou WordPress pre online službu je cirkev, ktorá stojí 44 dolárov a je jedným z najlacnejších cirkevných tém od ThemeForest a má viac ako 900 kupujúcich, ktorí hodnotili tému pomocou 4,43.

kostol wordpress online ministerstvo tému

Ukážka / stiahnutie

Je kompatibilný aj so starými verziami programu Internet Explorer, ako sú IE 6, IE 7 alebo IE 8 a väčšina kupujúcich je veľmi spokojná s touto témou..

Cirkev má 5 farebných možností, akordeónové widgety, sociálne ikony a zameriava sa na návštevníkov, má vylepšenie jQuery a ľahký administračný panel.

Ďalšími dôležitými funkciami sú možnosti tém dostupné prostredníctvom programu WP Theme Customizer, predstavovaného obrázka WP, ponuky WP, vybraných položiek na prednej strane, sekcie správ a udalostí spolu s blogom pastora na domovskej stránke, špeciálneho bannera pre nový obsah, popisov, sociálnych záložiek a oveľa viac!

Misia – téma eCommerce Church

Mission je výkonná téma WordPress pre financovanie davu a elektronický obchod pre cirkvi, ktoré sú o niečo drahšie a stoja 64 dolárov, ale majú kompatibilitu s väčšinou webových prehliadačov a s WooCommerce 2+ pomocou rozloženia s 2 stĺpcami a viac ako 500 kupujúcich..

misie elektronického obchodu cirkev tému wordpress

Ukážka / stiahnutie

Vývojári témy ponúkajú bezplatné budúce aktualizácie, 6-mesačnú podporu s možnosťou predĺženej podpory na 12 mesiacov, ak platíte 19,20 USD, aktualizácie Twitter, 50 videí s pomocníkom a dokumentáciu s často zodpovedanými otázkami.

Mission používa WordPress, WooCommerce, HTML 5, najnovšie verzie PHP, CSS a JS a má zapaľovaciu plošinu spolu s miliónmi farebných kombinácií, responzívny dizajn, podcasting, integráciu Máp Google, nespočetné množstvo vlastných widgetov a obchodných možností..

Vývojári dali k dispozícii protokol zmien, aby videli všetky aktualizácie, ktoré vykonali v službe Mission, aby ste videli, že v súčasnosti je vo verzii 1.0.1..

Church Suite – WooCommerce Téma pre WordPress

Church Suite ponúka zbierku exkluzívnych nástrojov, ako je napríklad Event Manager s mriežkami, zoznamy, kalendár, nadchádzajúce udalosti, jediná stránka udalostí a dokonca aj obal; Pokročilý správca kázní so 4 rôznymi typmi rozloženia, správca príčin a darov s rozložením mriežky a zoznamu.

téma woocommerce cirkevného balíka

Ukážka / stiahnutie

Téma stojí 59 dolárov a má viac ako 600 predajov kompatibilných s WooCommerce, bbPress a väčšinou webových prehliadačov..

Je plne prispôsobiteľný, rýchly, inteligentný, užívateľsky prívetivý, mimoriadne citlivý, pripravený na sietnicu, nainštalovať demo inštaláciu jedným kliknutím a používa doplnok Visual Composer, ktorý obsahuje viac ako 100 prvkov a ktorý vám môže pomôcť pri vytváraní mega ponúk, optimalizácii SEO, písaní perfektných kódov. a minifikujte CSS.

Téma podporuje RTL a je pripravená na WPML, pričom preklady sú pripravené spolu s viac ako 700 ikonami dvoch typov: Typekit a Google. Church Suite má funkcie blogu a časopisu spolu s kompatibilitou MailChimp a WooCommerce.

WP-Church

WP-Church stojí 49 dolárov a na rozdiel od iných cirkevných tém WordPress má neobmedzené tímové stránky, jedinečný kalendár udalostí, zvukový prehrávač a inteligentný nástroj na čítanie písma.

wp cirkev viera spoločenstvo tému wordpress

Ukážka / stiahnutie

Je to jedna z najpopulárnejších tém, ktorá má takmer 2 500 predajov a 1 000 komentárov, ale je kompatibilná iba s IE 7, IE 8 a Safari.

Ďalšími užitočnými funkciami a možnosťami tejto témy sú administratívny panel, prispôsobiteľná prezentácia, zobrazenie ulíc a smery v Mapách Google, vyhľadávač písma, vlastná galéria, galéria príspevkov, 6 vlastných farieb, 8 vlastných miniaplikácií, bulletin, zákaznícky servis atď..

Betlehem – téma flexibilnej responzívnej cirkvi

Jednou z najlepších tém kostola WordPress, ktorá stojí 59 dolárov a má intuitívny, flexibilný a pohotový dizajn, je Betlehem. Tento tím je vytvorený pre kostoly, mešity, neziskové organizácie, modlitebné skupiny a charitu atď. Ďalej máte prístup k trom demo verziám, aby ste zistili, ktoré rozloženie vyhovuje vašim želaniam najlepšie.

flexibilná téma cirkvi wordpress

Ukážka / stiahnutie

Ušetrite viac ako 61 dolárov, pretože Bethlehem obsahuje viac doplnkov, ako sú Slider Revolution, Visual Composer, ale aj 15 súborov PSD.

Tému si môžete prispôsobiť pomocou všeobecných hlavičiek, domov, navigácie, päty, obchodu, darov, udalostí, kázaní, ministerstiev, príbehov, blogu, štýlu, typografie, sociálnych médií, vlastného kódu a možností importu / exportu a obsah môžete spravovať pomocou špeciálne menu rozdelené do kategórií podľa darov, ministerstiev, kázaní, statického obsahu a príbehov.

Okrem toho máte 8 štýlov hlavičiek a ďalšie zaujímavé nástroje, ako sú nástroje na šetrenie času, manažéri udalostí, integrácia s WooCommerce, GiveWP, náš tím, Mega Menu, testimontiály a ďalšie doplnky..

Ultimate Church – s 3 rôznymi prednými stranami

Posledná, ale nie najhoršia, cirkevná téma WordPress je Konečný kostol, ktorý má nové a špeciálne funkcie, ako napríklad tvorca stránok ThemeWaves, posuvník vrstvy, typ príspevku udalosti, typ príspevku v galérii, typ kázania a rozsiahle možnosti tém a stojí to iba 49 dolárov..

konečný kostol wordpress tému

Ukážka / stiahnutie

Ultimate Church prichádza s 3 rôznymi jedinečnými dizajnami na prednej strane s mriežkou 1420px spolu s čistými, usporiadanými, upraviteľnými a dokonalými funkciami pixelov..

Túto tému môžete skutočne použiť na podporu vecí súvisiacich s cirkvou, na zvýšenie komunity, darov a počtu udalostí.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector