15 najlepších bezplatných webových stránok na hosťovanie obrázkov

best-zdarma-image-hosting-webové stránky


Webové stránky na hosťovanie obrázkov vám umožňujú ukladať obrázky online a využívať rôzne funkcie, ako je napríklad funkčnosť sociálnych médií, zmena veľkosti a organizácia vašich fotografií. Spravidla poskytujú odkazy, ktoré môžete vložiť na svoj web alebo poslať priateľom. Týmto spôsobom sa vám podarí zobraziť vaše fotografie na vašom webe pri použití úložného priestoru služby – nie na účtoch hostenia vášho webu. Väčšina platforiem hostenia obrázkov umožňuje používateľom triediť ich obsah.

Môžete vytvárať priečinky, pridávať značky a upravovať obrázky bez toho, aby ste museli opustiť svoj web. Aké sú teda najlepšie weby na hosťovanie obrázkov? Vyhľadávanie nemusíte robiť, pretože sme to pre vás urobili. Tu je 15 webových stránok hostujúcich fotografie, ktoré môžete vyskúšať.

0. SmugMug

SmugMug-photo-hosting

SmugMug

SmugMug ponúka mnoho funkcií, ktoré sú podobné funkciám Flickru v tom, že umožňuje fotografom zobraziť svoje fotografie. Hoci web nie je dobrou voľbou pre ľudí, ktorí by chceli zdieľať svoje fotografie na sociálnych médiách, svoje fotografie môžete zdieľať a prezerať si fotografie ostatných používateľov. Po vytvorení účtu SmugMug budete mať otvorený prispôsobiteľný web s fotografiami. Na webovej stránke s fotografiami budete mať k dispozícii širokú škálu návrhov, okrem zabudovaných nástrojov na úpravu fotografií, ktoré môžete použiť na zmenu ponúkaných šablón návrhov. A pretože stránka neponúka bezplatný účet, je vhodná pre ľudí, ktorí chcú zobraziť svoje fotografie a predať ich. Cena balíkov sa pohybuje medzi 40 a 300 dolárov za rok.

1. Fotky Google

mapu-fotky-zdarma-image-hosting

Fotky Google

Ak chcete odovzdávať obrázky a fotografie vo vysokej kvalite vo väčšom množstve, mali by ste zvoliť službu Fotografie Google. Platforma na hosťovanie fotografií ponúka funkciu automatického zálohovania, čo znamená, že sa nikdy nestaráte o stratu fotografie. Umožňujú tiež usporiadať a upravovať obrázky, aby ste ich mohli identifikovať pomocou vizuálneho vyhľadávania.

Keď budete platformu naďalej používať, rozpozná zvyky vašich fotografií a začne ich automaticky triediť, aby sa znížila manuálna práca. Ak chcete začať používať túto platformu, otvorte stránku photos.google.com alebo nainštalujte do svojho zariadenia aplikáciu Fotky Google. Aplikácia automaticky nahrá všetky vaše fotografie a synchronizuje ich s vaším účtom Google. Táto platforma ponúka neobmedzený úložný priestor pre fotografie. Môžete nahrávať súbory PNG, GIF, JPG a videá vo formáte 1080P.

2. Imgur

Imgur bez-image-hosting

Imgur

Imgur umožňuje užívateľom ukladať toľko fotografií, koľko chcú. Na ich ukladanie nemusíte vytvárať účet, ale ak musíte pridať titulky, vytvoriť albumy alebo nahrať fotografie prostredníctvom e-mailových príloh, musíte to urobiť. Táto webová stránka umožňuje priame prepojenie a pre každý odovzdaný obrázok získate odkaz, aby ste ho mohli vložiť do HTML alebo uverejniť na sociálnych médiách a fórach..

Proces nahrávania je jednoduchý – stačí vložiť fotografie na web, zadať URL alebo ich vybrať z počítača. Medzi povolené formáty súborov patria JPEG, JPG, TIF, PNG, GIF, APNG, BMP, XCF, PDF a Animovaný GIF TIFF. Veľkosť je obmedzená na 200 MB na obrázok.

3. Dropbox

Dropbox bez-image-photo-hosting

Dropbox

Dropbox umožňuje používateľom nahrávať a ukladať obrázky v rôznych formátoch. Po nahraní obrázkov do bezplatného cloudového úložného priestoru získate zdieľateľný odkaz na jednotlivé priečinky a súbory. Stránka poskytuje automatické zálohovanie, čo je výhodou pre ľudí, ktorí plánujú odovzdať veľa obrázkov súčasne.

Po nahraní nemôžete fotografie zmeniť, zmeniť ich veľkosť ani upraviť. Ak však chcete lepšie usporiadať fotografie, môžete si vytvoriť priečinky a podpriečinky. Získate 3 GB úložného priestoru.

4. TinyPic

Okolo nej vychádzajú lúče bez-image-hosting

Okolo nej vychádzajú lúče

TinyPic je sesterskou webovou stránkou Photobucketu, čo znamená, že by ste mali očakávať mnoho podobných funkcií. Táto stránka nevyžaduje, aby ste si vytvorili účet na začatie nahrávania fotografií. Preto budete môcť rýchlejšie odovzdávať fotografie a zdieľať ich. Ak chcete nahrať obrázok, stačí ho vybrať, pridať značky a nastaviť príslušnú veľkosť. Táto stránka vám poskytne odkaz, ktorý potrebujete na zdieľanie svojej fotografie na sociálnych médiách alebo prostredníctvom svojich webových stránok.

Voliteľné značky zviditeľnia vaše fotografie používateľom TinyPic, ktorí ich hľadajú. Ste obmedzení na PNG, JPG, BMP a GIF pod veľkosťou 100 MB. Môžete tiež nahrať video s dĺžkou 5 minút. Ak má fotografia šírku a dĺžku nad 1600 pixelov, TinyPic ju automaticky zmení. Odstránia obrázky, ktoré ľudia 90 dní nezobrazujú. Preto to nie je dobrá voľba pre ľudí, ktorí chcú svoje obrázky ukladať natrvalo.

5. Use.com

use-com bez-photo-hosting

Use.com

Jednou z veľkých výhod, ktorú ponúka služba Use, je možnosť nahrať naraz 100 fotografií. Ak teda plánujete odovzdať veľké množstvo fotografií, web je pre vás lepšou voľbou. Po nahraní súboru s obrázkami zostane súbor na webe natrvalo a neobmedzíte sa iba na veľkosť súboru, úložisko alebo šírku pásma. Na spustenie procesu nahrávania navyše nemusíte mať účet.

Budete mať úžitok z editora fotografií a zmenšovača veľkosti a budete mať možnosť usporiadať svoje obrázky do albumov. Svoje obrázky môžete nastaviť ako súkromné ​​alebo verejné. Pretože web neposkytuje priame odkazy na webové stránky, budete musieť skopírovať adresy URL obrázkov priamo alebo pomocou tlačidiel na zdieľanie na svojom webe zverejniť každé odovzdanie na svojich sociálnych sieťach. Stránka podporuje súbory GIF, BMP, JPG, TIF a PNG.

6. Flickr

flickr-voľné fotografie-hosting

flickr

Flickr patrí medzi známe webové stránky na zdieľanie obrázkov a fotografií. Aj keď od zakúpenia Yahoo prešlo mnohými zmenami, pre fotografov je to stále skvelá voľba. Okrem bezplatných hostiteľských služieb poskytuje webová stránka aj nástroje na úpravu, ktoré môžete použiť na usporiadanie fotografií do albumov. Flickr je webová stránka sociálnych médií. Preto budete môcť zdieľať svoje fotografie s celou komunitou.

Po vytvorení účtu nájdete mnoho skupín rôznych záujmov a tém, od čiernobielej fotografie po módu a prírodu. Môžete si obľúbiť fotografie iných používateľov alebo zanechať svoje komentáre.

Z dôvodu ochrany osobných údajov vám webová stránka ponúka možnosť upraviť nastavenia ochrany osobných údajov pred zdieľaním fotografií. Na nahrávanie fotografií môžete použiť svoj e-mail, telefón alebo akúkoľvek inú fotografickú aplikáciu. Ponúkaná mobilná aplikácia sa ľahšie používa a umožňuje vám zálohovať fotografie z Dropboxu, počítača alebo iPhoto.

7 500px

500px bez-photo-hosting

500px

Ak potrebujete webhosting fotografií s funkciami sociálnych sietí, je 500px dobrou voľbou. Či už ste amatér alebo profesionálny fotograf, môžete zdieľať svoju prácu, komentovať ďalšie fotografie a sledovať svojich obľúbených používateľov. Môžete nahrať požadovaný počet fotografií, ale používatelia používajú tento web predovšetkým na zobrazenie svojej práce. Po vytvorení profilu budete môcť svoje fotografie predať prostredníctvom webovej stránky. Nebudete však môcť priamo prepojiť fotografie s vašimi webovými stránkami ani ich zdieľať na platformách sociálnych médií. Nepovoľujú nahrávanie viac ako 20 fotografií týždenne – robíte to po zakúpení prémiového ročného členstva, ktoré vás bude stáť 25 dolárov.

8. Pinterest

Pinterest-image-hosting

pinterest

Pinterest je v skutočnosti vyhľadávací nástroj pre obrázky. Do Pinterestu sa každý deň odovzdávajú milióny obrázkov. Len málo z nás by túto platformu použilo na nahrávanie a ukladanie obrázkov, je to však skvelá platforma na ukladanie obrázkov. V skutočnosti, ak ste fotograf a chcete na svoju webovú stránku preniesť návštevnosť, Pinterest je skvelá platforma na nahrávanie fotografií z portfólia.

Maximálna veľkosť súboru, ktorú môžete nahrať na Pinterest, je 10 MB a môžete nahrávať iba typy súborov PNG a JPEG. Môžete tiež nahrať animované súbory GIFS, nemusí to však fungovať veľmi dobre. Môžete tiež nahrať videá až do veľkosti 2 GB. Dĺžka videa môže byť medzi 4 sekundami a 30 minútami. Podporované typy video súborov na Pintereste sú iba mp4 a mov.

9. FreeImageHosting.net

voľný-image-hosting-net-webové stránky

FreeImageHosting.net

Bezplatný hosting obrázkov je ďalší bezplatný web, pomocou ktorého môžete ukladať a zdieľať svoje obrázky. Webová stránka ponúka veľa funkcií, ktoré sú podobné funkciám Imguru, ale neponúka podobné trendy usporiadanie a pohodlie skráteného odkazu. Ak vás veľa reklám na webe nebude obťažovať, môžete nahrávať svoje fotografie a obrázky bez nutnosti založenia účtu.

Zadarmo Hosting obrázkov vám poskytne HTML kód, ktorý môžete použiť na prístup k svojim fotografiám na zdieľanie. Ukladanie obrázkov nie je dočasné, čo znamená, že vaše fotografie zostanú na webe navždy, pokiaľ budete dodržiavať ich zmluvné podmienky. Niektorí ľudia sa rozhodnú pre web, pretože umožňujú nahrávanie animovaných súborov GIF – môžu vyzerať skreslene.

10. PostImage

postimage bez-photo-hosting

PostImage

Bezplatný web na hosťovanie fotografií PostImage umožňuje používateľom ukladať svoje fotografie natrvalo bez vytvorenia účtu. Poskytujú tiež verziu softvéru pre stolné počítače. PostImage vám umožňuje nahrávať obrázky s veľkosťou menšou ako 8 MB a na nahranie môžete použiť aj ich URL.

Podporované formáty súborov sú JPG, PDF, GIF, PSD, TIFF, BMP a PNG. Budete mať možnosť vytvoriť galériu a zdieľať svoje obrázky s priateľmi. Každý jednotlivý súbor prichádza s jedinečným priamym odkazom a môžete ich prepojiť so svojím webovým serverom alebo webom so sociálnymi médiami. Veľkosť obrázkov môžete zmeniť okamžite po nahraní.

11. ImageShack

ImageShack bez-fotografie-hosting

ImageShack

Program ImageShack poskytuje rozloženie veľmi podobné rozloženiu aplikácie Pinterest – zdôrazňuje iba tie najlepšie fotografie. Ak chcete začať odovzdávať svoje fotografie, musíte si vytvoriť účet. Zadarmo účet obsahuje mnoho užitočných funkcií. Napríklad budete môcť reorganizovať všetky svoje fotografie a obrázky do albumov. Stránka tiež umožňuje pridávanie značiek a sledovanie obrázkov. Inými slovami, ostatní používatelia zistia vašu dobrú prácu ľahko.

Ak chcete, aby všetky vaše obrázky zostali súkromné ​​alebo aby zostali prístupné určitému publiku, budete to môcť urobiť. Ponúkajú 30-dňovú skúšobnú dobu pre prémiovú verziu. Počas tohto obdobia budete mať úžitok z mnohých funkcií, ako je priame prepojenie, neobmedzený priestor, štatistika obrázkov a vodoznak. Pomocou ponúkaných webových a mobilných aplikácií budete môcť nahrávať svoje fotografie a potom ich jednoducho zdieľať. Medzi ponúkané nástroje patrí aplikácia ShackIt, ktorá umožňuje rýchlejšie nahrávanie, a aplikácia Resize, ktorá vám umožní ľahko orezať, zmeniť veľkosť a upraviť obrázky..

12. ImageVenue

imagevenu bez-photo-hosting

ImageVenue

Svoje obrázky JPEG môžete odovzdať na server ImageVenue. Ak sú vaše obrázky veľmi veľké, webová lokalita ich zmení a po ukončení procesu nahrávania si zachovajú svoju kvalitu. Počas procesu zmeny veľkosti stránky zachováva kvalitu obrázkov a pomer strán. Ak si neželáte, aby sa veľkosť vašich obrázkov zmenila, musíte ich obmedziť na veľkosť 3 MB.

Poskytujú používateľom maximálnu úložnú kapacitu 3 GB za mesiac. Služba hostenia obrázkov bola dobrou voľbou pre používateľov nástenky a blogerov, ktorí potrebujú organizovať a odovzdávať fotografie vo veľkom množstve a zdieľať ich s ostatnými používateľmi..

13. Imgbox

imgbox bez-image-hosting

Imgbox

Imgbox vám okrem hostenia vašich fotografií a obrázkov uľahčí aj proces zdieľania. Táto webová stránka poskytuje neobmedzený úložný priestor, neobmedzený čas hostenia a možnosť nahrať akýkoľvek obrázok pod veľkosťou 10 MB. Okrem toho je funkcia na odovzdávanie obrázkov jednoduchšia a rýchlejšia. Po nahraní obrázkov ich môžete zdieľať na ľubovoľnej webovej stránke sociálnych médií. Ak chcete vložiť svoje obrázky na svoj web alebo do blogu, stačí použiť priame odkazy, ktoré web ponúka pre každú fotografiu.

Navyše budete mať možnosť povoliť ostatným používateľom Imgboxu nájsť a komentovať obrázky. Nevýhodou je, že možnosti usporiadania fotografií na webe sú obmedzené.

14. Facebook

facebook-image-hosting

Facebook

Väčšina ľudí nevidí Facebook ako webovú stránku na bezplatné vytváranie obrázkov. V skutočnosti je to jeden z najväčších obrazových hostiteľov, ktorý je dnes k dispozícii, a môžete nahrať požadovaný počet obrázkov a fotografií. Ďalej stránka sociálnych médií ponúka širokú škálu funkcií, ktoré vám pomôžu usporiadať, označiť a kategorizovať všetky vaše obrázky. Ak ste používali webovú stránku, pravdepodobne viete, že umožňujú organizáciu fotografií a obrázkov do galérií a albumov.

Proces presunu fotografií neskôr môže byť časovo náročný, ale ponúkané funkcie úprav uľahčia reorganizáciu. Facebook tiež poskytuje funkciu rozpoznávania tváre. Identifikujú ľudí na vašich fotografiách a okamžite ich informujú o odovzdaní. Fotografie môžete tiež nastaviť ako súkromné ​​alebo ich zdieľať vo svojom profile alebo na profile svojho priateľa. Nezabudnite, že stránky po nahraní automaticky zmršťujú vaše fotografie.

15. Fotobucket

Photobucket bez-image-hosting

Photobucket

Ak potrebujete užívateľsky prívetivý web, ktorý môžete použiť na ukladanie kvalitných fotografií, potom je Photobucket dobrou voľbou. Táto webová stránka umožňuje používateľom nakupovať alebo vytvárať tlačené kópie fotografií v ich obrovskej knižnici. Po nahraní fotografií na webovú stránku ich môžete previesť na domáce dekorácie, kovové výtlačky, plagáty na plátne, zarámované výtlačky alebo bežné výtlačky. Ľudia, ktorí si zvolia možnosť bezplatného účtu, využívajú mesačne 10 GB šírky pásma a 2 GB úložnej kapacity.

Webové stránky však poskytujú prostriedky na vytváranie účtov pre ľudí, ktorí chcú organizovať, zdieľať a ukladať neobmedzený počet obrázkov a fotografií. Môžete uložiť ľubovoľný počet fotografií a vytlačiť ich v pôvodnom formáte. Ak nechcete minúť žiadne peniaze, môžete si stiahnuť mobilnú aplikáciu, ktorá ponúka 8 GB úložného priestoru. Webová stránka podporuje formáty súborov BMP, GIF, JPEG, JPG a PNG.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map