5 chýb, ktorým sa treba vyhnúť pri výbere webhostingu pre firmy

01.06.2020
Články a ďalšie… '5 chýb, ktorým sa treba vyhnúť pri výbere webhostingu pre firmy
0 8 мин.

Chyby-rozhodli-obchod-web-hosting


Chcete pre svoju webovú stránku svojej firmy čo najlepší webhosting? Potom sa vyhnite týmto častým chybám.

Na webe je veľa rád, ako zvoliť najlepší hosting pre vaše webové stránky. Tento prepad tipov, návodov a článkov o tom, ako nájsť spoľahlivý hosting, nie je náhodný, pretože po všetkých typoch hostingu, ktoré získate, a od hostiteľskej spoločnosti, s ktorou sa zaregistrujete, bude pri každodennej prevádzke veľa slov vášho webu.

Aj keď sa väčšina článkov zameriava na výber hostiteľa, pozrime sa na niektoré úskalia, ktorým sa treba vyhnúť pri hľadaní webhostingu:

1. Pád pre pôvab ZDARMA hosting

Bezplatný hosting teraz môže znieť ako vynikajúci obchod, ak máte malý osobný web, ktorý sa príliš neaktualizuje a vy ho nepoužívate na prilákanie zákazníkov alebo obchodných príležitostí. Vo všetkých ostatných prípadoch použitia je bezplatné hosťovanie nespoľahlivé a nežiaduce.

Niektorí hostitelia ponúkajú bezplatný hosting, aby prilákali viac zákazníkov, ktorí sa v určitom okamihu môžu rozhodnúť pre prechod na platené balíčky alebo ktorí by sa mohli zaujímať o ďalšie platené webové služby uvádzané na trh hosťujúcou spoločnosťou..

Ak práve začínate, môžete byť v pokušení zaregistrovať sa na bezplatnú hostingovú službu, ale je potrebné zvážiť veľa výziev, najmä ak spúšťate webovú stránku pre svoju firmu..

Po prvé, bezplatný webhosting a reklama zvyčajne idú ruka v ruke. To znamená, že vaše stránky budú pravdepodobne posiate reklamami alebo bannermi a zmení sa na reklamnú platformu pre hostiteľskú spoločnosť alebo jej pridružené spoločnosti. Nie je ťažké zistiť, ako môže hosting vašej firemnej webovej stránky na bezplatnej hostiteľskej platforme narušiť vašu povesť.

Ďalším problémom bezplatného hostingu je výkon. Bezplatný hosting prichádza so skromnými zdrojmi a strašnými problémami s výkonom. Keďže ste za nič neplatili, nemožno očakávať žiadne záruky dostupnosti, zabezpečenie ani podporu.

Platenie za hosťovanie znamená, že získate určité záruky, pokiaľ ide o výkon, dostupnosť, podporu alebo zabezpečenie. Dobrý hosting nie je nevyhnutne drahý a existuje veľa webových hostiteľov, ktorí ponúkajú spoľahlivé služby.

2. Nadmerná veľkosť vášho plánu hostenia

Hostingové spoločnosti ponúkajú mnoho typov hostingových plánov určených na pokrytie potrieb všetkých typov webových stránok. Zdieľaný hosting je najbežnejší a najmenej nákladný hostingový plán ponúkaný webovými hostiteľmi, existujú však aj virtuálne súkromné ​​servery, dedikované servery a ďalšie špecializované hostingové balíčky..

Balíčky s nadmernou veľkosťou sa samozrejme dodávajú so všetkými druhmi zvončekov a píšťaliek, ktoré váš malý web pravdepodobne nebude potrebovať, takže začať so zdieľaným hostingovým plánom je pre väčšinu webových stránok v poriadku..

Keď sa vaše webové stránky začnú rozrastať na webové stránky s veľkým objemom a vysokou návštevnosťou, môžete začať hľadať virtuálne súkromné ​​servery alebo možnosti vyššej úrovne. Dovtedy ušetrite svojej firme nejaké peniaze a začnite so zdieľaným hostingovým balíkom.

3. Ignorovanie záruk vrátenia peňazí

Nie všetci weboví hostitelia ponúkajú záruky vrátenia peňazí za svoje vstupné plány, ale existuje veľa dôvodov, prečo by ste mali nájsť hostiteľa, ktorý.

Môže sa stať, že si vyberiete nesprávny plán hostenia a uvedomíte si iba to, že po vykonaní nákupu alebo že môžete mať zlé skúsenosti s podporou zákazníka alebo mať problémy s výkonom, ktoré by mohli zmeniť názor na hostiteľa, ktorého ste si vybrali. Vo všetkých týchto prípadoch môžete požiadať o vrátenie platby a zobrať svoje webové stránky na iné miesto.

Priemyselná štandardná záruka vrátenia peňazí je 30 dní, ale niektorí weboví hostitelia, ako napríklad InMotion Hosting, ponúkajú obdobia vrátenia peňazí, ktoré dosahujú až 90 dní..

4. Rozhodovanie o hostiteľovi na základe ceny samotnej

Ak sa rozhodnete pre najlacnejšiu dostupnú možnosť hostenia za predpokladu, že sú všetky rovnaké, nepristane vám najlepší plán hostenia, ale ani si nevyberie najdrahšie presvedčenie, že je lepší ako všetky ostatné..

Kľúčom je nájdenie hostiteľského balíka, ktorý obsahuje všetky funkcie, zdroje a zaručuje, že ste s nimi spokojní a potrebujete.

Ďalším dôvodom, prečo je ťažké robiť rozhodnutia na základe ceny, je to, že mnoho hostiteľských spoločností vytvára svoje hostingové balíčky tak, aby zahŕňali rôzne zadarmo, ktoré nemusia hostitelia bezplatne ponúkať..

Napríklad, s niektorými hostiteľmi môžete získať bezplatnú doménu, iní hostitelia vás však môžu požiadať, aby ste za ňu zaplatili príplatok. To isté platí pre bezpečnostné nástroje, nástroje na vytváranie webových stránok, zálohy a ďalšie výhody.

Pri porovnávaní cien medzi webovými hostiteľmi je potrebné pamätať na tieto veci:

 • Zobrazené ceny môžu byť propagačné ceny platné pre prvé obdobie vašej zmluvy a balíky sa na konci tohto obdobia obnovia pri vyšších sadzbách;
 • Zobrazené ceny môžu alebo nemusia obsahovať DPH (DPH sa zvyčajne pripočítava pri platbe);
 • Pri registrácii na dlhšie obdobie (2 alebo 3 roky) môžete využiť vyššie cenové zľavy;
 • Nie všetci hostitelia webových stránok povoľujú mesačné platby, takže inzerované ceny sa môžu vzťahovať iba vtedy, ak sa zaregistrujete na minimálnu dobu platnosti zmluvy a zaplatíte vopred..

Pointa je, že spôsob stanovovania cien sa môže v jednotlivých spoločnostiach veľmi líšiť.

5. Neviem o obmedzeniach

Vždy, keď vidíte slová zadarmo alebo neobmedzene spojené s webhostingom, vždy predpokladajte, že platia podmienky a konzultujte podmienky služby bez ohľadu na to, ako nudné sa môže zdať..

Ak hostiteľská spoločnosť sľubuje neobmedzený priestor na disku a šírku pásma, znamená to, že vám nebude účtované množstvo zdrojov, ktoré použijete, ale to neznamená, že neexistuje žiadny limit. Zdroje sú vždy obmedzené a keď váš web začne potrebovať viac, váš web sa spomalí a dokonca prejde do režimu offline, pokiaľ neaktualizujete na plán s väčším počtom zdrojov.

Okrem obmedzení, ktoré sa vzťahujú na zdroje, existujú aj obmedzenia týkajúce sa typu obsahu, ktorý môžete hosťovať vo svojom účte, a obmedzenia týkajúce sa streamovania. Niektorí hostitelia vám nedovolia hosťovať obsah pre dospelých vo vašom účte, iní nepodporujú streamovanie.

V krátkosti: nevynechajte drobný výtlačok a ak máte špeciálne požiadavky na svoj web, skontaktujte sa s tímom podpory vášho hostiteľa..

Keď sa pokúsite nájsť pre svoju webovú stránku vhodnú službu, musíte sa zaoberať hostiteľskými spoločnosťami a plánmi hostenia. Dúfajme, že náš článok vám môže pomôcť vyhnúť sa najdôležitejším aspektom výberu vhodného plánu hostenia a vyhnúť sa chybám počas cesty..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector