5 najlepších alternatív eHost

01.06.2020
Články a ďalšie… '5 najlepších alternatív eHost
0 19 мин.

best-ehost-alternatives


eHost bol poskytovateľ webhostingu; obchodovala v rokoch 1996 až 2017. Po opätovnom uvedení na trh bola prerušená a všetci existujúci zákazníci boli rozdelení do rôznych spoločností..

Ak hľadáte najlepšie eHost alternatívy, len čítajte ďalej, pretože v tomto článku ich preskúmame 5. Pretože väčšina blogerov a vlastníkov stránok hľadá najlepšiu ponúkanú hodnotu, zameriame sa na služby spoločného zdieľania na základnej úrovni a zmienime sa len o tých najpokročilejších, ako je napríklad Reseller Hosting, VPS Hosting alebo Dedicated Server Hosting..

1. InMotion Hosting

INMOTION-hosting-najlepší ehost alternatíva

Zamestnanec vlastnený InMotion pôsobí v podnikaní od roku 2001 av súčasnosti spravuje viac ako 300 000 doménových mien. Ponúka obchodné hosťovanie, hosting WordPress, hosťovanie distribútorov, VPS hosting a vyhradený serverový hosting.

Prečo odporúčame InMotion:

 • bezplatné doménové meno + SSL
 • neobmedzené úložisko a šírka pásma pre zdieľané hostingové balíčky
 • cPanel
 • 7/24 zákaznícka podpora
 • 90-dňová záruka vrátenia peňazí
 • najlacnejšia ponuka je k dispozícii od $ 6,39 / mesiac

Business Hosting a WordPress Hosting

Hostiteľská služba základnej úrovne služby InMotion sa nazýva Business Hosting a poskytuje vám vyššie uvedené neobmedzené úložisko a šírku pásma a bezplatné doménové meno vo všetkých 3 balíkoch:

 1. odpálenie: Tento balík je vhodný až pre 2 webové stránky, poskytuje vám nástroj na tvorbu webových stránok a reklamné kredity. Začína sa na $ 6,39 / mesiac.
 2. Moc: Prostredný balík môže byť domovom až 6 webových stránok a poskytuje dvakrát viac serverových prostriedkov ako ten prvý. Obsahuje tiež väčšiu sadu marketingových nástrojov za počiatočnú cenu 8,49 dolárov / mesiac.
 3. pre: Balík Pro vám umožňuje pridať neobmedzený počet webových stránok a prichádza so 4-krát vyšším počtom zdrojov a podporou na profesionálnej úrovni. Začína sa na 14,71 $ / mesiac.

Hosting súvisiace s WordPress bol určený najmä tým zákazníkom, ktorí chcú prevádzkovať WordPress. Táto ponuka je založená na zdieľanom hostovaní, ale pridalo sa niekoľko služieb súvisiacich s WP, ako napríklad predinštalovaný softvér WordPress, bezplatné témy a automatické zálohovanie, doplnkové automatické aktualizácie. Za nižšie uvedenými 6 balíčkami je viac energie a využitie šírky pásma je tiež neobmedzené:

 1. WP-1000S: Najmenší balík je určený pre jednu stránku s až 20 000 návštevníkmi mesačne. Dodáva sa s úložiskom 40 GB za počiatočnú cenu 7,26 $ / mesiac.
 2. WP-2000S: Tento hostingový balík môže obslúžiť 2 webové stránky s celkovou návštevnosťou až 50 000 mesačne. Zahrnuté je aj úložisko s kapacitou 80 GB, ako aj bezplatná licencia Jetpack Personal (hodnota $ 39 / rok). Ponuka začína na 11,38 dolárov mesačne.
 3. WP-3000S: Tento balík je opäť o niečo väčší a bol určený až pre 3 stránky s celkovým počtom návštevníkov až 125 000 mesačne. K dispozícii je 120 GB úložného priestoru a vyššie uvedená licencia Jetpack Personal. Vyvolávacia cena: 11,38 dolárov / mesiac.
 4. WP-4000S: Štvrtý balík môže obslúžiť až 6 webových stránok s celkovým počtom návštevníkov až 300 000 mesačne. K tejto ponuke bolo pridané viac aktív, vrátane úložiska 160 GB, bezplatnej vyhradenej adresy IP a licencie Jetpack Professional v hodnote 299 USD ročne. Balík začína na $ 31,10 / mesiac.
 5. WP-5000S: Tento balík môže byť domovom až 10 webových stránok s celkovou návštevnosťou až 600 000 mesačne. Obsahuje rovnaké zdroje ako 4. balík, ale úložný priestor sa zvýšil na 200 GB. Jeho počiatočná cena je 62,24 dolárov mesačne
 6. WP-6000S: Najväčší hostingový balík WordPress môže obslúžiť až 20 webových stránok s celkovo 1 200 000 návštevníkmi mesačne a má rovnaké výhody, aké majú predchádzajúce 2 balíčky. O niečo väčší, 240 GB úložný priestor bol pridaný do tejto ponuky a je k dispozícii od 119,28 dolárov mesačne.

Reseller Hosting, VPS Hosting a Dedicated Server Hosting

Reseller Hosting InMotion je poháňaný 3 zdieľanými hostingmi a 3 VPS hostingovými balíčkami. Najmenšia z nich začína na $ 15,39 / mesiac a poskytuje vašim zákazníkom priestor 80 GB, šírku pásma 800 GB, bezplatnú vyhradenú adresu IP a neobmedzené množstvo inštancií cPanel..

Balíky VPS sú k dispozícii v nespravovaných aj spravovaných verziách. Najmenší balík obsahuje 4 GB RAM, 75 GB SSD úložného priestoru a 4 TB šírky pásma. Nespravovaná verzia sa začína na $ 21,04 / mesiac a poskytuje vám ďalšie 3 bezplatné adresy IP, zatiaľ čo spravovaná verzia je k dispozícii od 29,19 $ / mesiac.

Dedikovaný serverový hosting balíčky sú ešte robustnejšie, najmenší z nich je k dispozícii od 105,69 dolárov mesačne. Poskytuje procesor 3,4 GHz 4C / 4T, 8 GB RAM, 500 GB SSD alebo 1 TB klasického úložného priestoru, šírku pásma 6 TB, 2 hodiny správy a 5 bezplatných adries IP.

2. HostGator

hostgator-best-ehost alternatíva

HostGator bola založená v roku 2002 v internáte, odvtedy je stabilným členom hostiteľského priemyslu. V súčasnosti ju prevádzkuje medzinárodná skupina Endurance. Spoločnosť poskytuje balíčky Web Hosting, Cloud Hosting, WordPress Hosting, Reseller Hosting, VPS Hosting a Dedicated Server Hosting..

Prečo odporúčame HostGator:

 • neobmedzené využitie šírky pásma
 • certifikácia SSL zadarmo
 • Podpora 7/24
 • 45-dňová záruka vrátenia peňazí
 • najlacnejšia ponuka je k dispozícii od 2,75 dolárov mesačne

Web Hosting, Cloud Hosting a WordPress Hosting

HostGator vytvoril pomerne jednoduchý webhostingový plán, štartovací, neobmedzený a ďalší s doplnkami:

 1. Plán liahnutia: Tento balík je určený pre jednu webovú stránku a začína sa na úrovni 2,75 USD mesačne.
 2. Baby plán: Tento balík môže byť domovom neobmedzeného počtu webových stránok a je k dispozícii od 3,95 dolárov mesačne.
 3. Podnikateľský plán: Najväčší balík poskytuje bezplatnú inováciu na pozitívnu certifikáciu SSL, bezplatnú vyhradenú adresu IP a balík SEO v hodnote 50 dolárov ročne. Táto ponuka je k dispozícii od 5,95 $ mesačne.

Podľa HostGator, jeho Cloud hosting balíky sú dvakrát rýchlejšie, vďaka lepšiemu ukladaniu do vyrovnávacej pamäte a serverom. V tejto ponuke sú tiež 3 balíčky:

 1. Hatchling Cloud: Je dodávaný s 2 GB RAM, 2 procesorovými procesormi a môžete doň pridať jednu webovú stránku. Balík začína na 4,95 dolárov / mesiac.
 2. Baby Cloud: Do tohto balíka môžete pridať neobmedzený počet webových stránok a získate tak 4 GB pamäte a 4 procesorové jadrá za počiatočnú cenu 7,95 dolárov / mesiac..
 3. Business Cloud: Tento balík je určený aj pre neobmedzený počet webových stránok, ale poskytuje vám väčšiu silu. 6 GB RAM, 6 jadier CPU, bezplatný upgrade na Positive SSL, bezplatná vyhradená IP adresa a balík SEO je tiež zahrnutý v počiatočnej cene 9,95 dolárov / mesiac..

Hosting WordPress balíčky sú stále rýchlejšie ako klasický zdieľaný hosting a ak už máte webovú stránku WP, hostia hostia hostia ich bezplatne prenesú do vášho nového úložiska. K dispozícii sú 3 balíčky:

 1. Štartovací plán: Je vhodný pre 1 stránku až do 100 000 návštev mesačne a je dodávaný s 1 GB záložného priestoru za počiatočnú cenu 5,95 $ / mesiac..
 2. Štandardný plán: Zdroje sa v tomto balíku zdvojnásobili; bolo určené na server až 2 webov, až do 200 000 celkových mesačných návštevníkov. Poskytuje vám 2 GB záložného úložiska a začína na 7,95 dolárov / mesiac.
 3. Podnikateľský plán: Do tohto balíka môžete pridať až 3 weby a obslúžiť až 500 000 návštevníkov mesačne. Záložné úložisko je v tejto ponuke veľké 3 GB a počiatočná cena je 9,95 dolárov mesačne.

Reseller Hosting, VPS Hosting a Dedicated Server Hosting

Reseller Hosting balíčky sú k dispozícii v 3 verziách a všetky vám poskytujú bezplatné SSL a môžete tiež pridať neobmedzený počet doménových mien. Najlacnejší balíček, hliník, začína na 19,95 dolárov mesačne a poskytuje vám 60 GB úložného priestoru so šírkou pásma 600 GB.

Hosting VPS tvorba cien je tiež jasná a ľahko zrozumiteľná. Môžete získať svoj vlastný kus virtuálneho servera od 29,95 $ mesačne. Za túto čiastku si môžete kúpiť najmenší balík VPS s názvom Snappy 2000 a využívať výhody 2 GB RAM, 2 procesorových jadier, 120 GB úložného priestoru a 1,5 TB šírky pásma.

hostgator je Dedikovaný serverový hosting služba sa dodáva aj s 3 balíčkami, pričom najmenší sa nazýva Value Server a je k dispozícii od 119 USD mesačne. Poskytuje procesor Intel Xeon D so 4 jadrami a 8 vláknami, 8 GB RAM, 1 TB úložného priestoru a neobmedzené využitie šírky pásma. Pre operačný systém vášho servera si môžete vybrať Linux alebo Windows.

3. SiteGround

Siteground-best-ehost alternatíva

SiteGround bol založený v roku 2004 niekoľkými bulharskými študentmi a od tej doby sa spoločnosť stala jedným z najväčších hráčov v odvetví webhostingu. V súčasnosti slúži viac ako 1700 000 názvov domén.

Spoločnosť má všestranný sortiment, vrátane webhostingu, cloudhostingu, resellerového hostingu, podnikového hostingu a vyhradeného serverového hostingu. Existuje len málo balíčkov súvisiacich s WordPress a WooCommerce, budeme ich pokryť spolu s balíkmi Web Hosting.

Prečo odporúčame SiteGround:

 • ľahká inštalácia CMS
 • SSL zadarmo
 • neobmedzené využitie šírky pásma v zdieľaných hostingových plánoch
 • 24/7 podpora
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí
 • najlacnejšia ponuka je k dispozícii od 3,95 dolárov mesačne

Web Hosting, WordPress Hosting, WooCommerce Hosting

Nazýva sa zdieľaný hosting na základnej úrovni Web hosting na serveri SiteGround a tú istú službu používajú WordPress a WooCommerce Hosting. Tie druhé ponúkajú rovnaké zdroje a majú rovnaké ceny, preto spoločne preskúmame všetky tri služby.

K dispozícii sú 3 balíčky Web Hosting (Hosting WordPress, WooCommerce Hosting):

 1. StartUp: Tento balík je určený pre jednu webovú stránku až do 10 000 mesačných návštevníkov. Dodáva sa s 10 GB miesta a niekoľkými doplnkami, vrátane bezplatných denných záloh a programu cPanel. Začína sa na $ 3,95 / mesiac.
 2. GrowBig: Tento balík už dokáže prijať viac ako jeden web, a to až do 25 000 celkových mesačných návštevníkov. Súčasťou je aj úložisko s kapacitou 20 GB, bezplatné obnovenie záloh, podpora priorít a rozšírená vyrovnávacia pamäť. Balíček je k dispozícii od 5,95 $ mesačne.
 3. GoGeek: V tejto ponuke môžete získať väčšie úložisko, 30 GB a na svojich stránkach môžete obslúžiť až 100 000 návštevníkov mesačne. Balík obsahuje niekoľko geek služieb, ako sú horúčkové účty na serveri, GIT repo alebo WordPress alebo Joomla staging. Začína sa na 11,95 dolárov / mesiac.

Cloud Hosting, Reseller Hosting, Enterprise Hosting, Dedikovaný serverový hosting

Cloud hosting je poháňaný plne spravovanými servermi a servermi SiteGround pridanými úložnými jednotkami SSD, dennými zálohami a sieťou na doručovanie bezplatného obsahu. V tejto ponuke sú 4 balíčky, najlacnejšie od 80 dolárov mesačne. Poskytuje 2 procesorové jadrá, 4 GB RAM, úložisko 40 GB a využitie šírky pásma 5 TB.

Enterprise Hosting bol vytvorený pre podnikových zákazníkov a nemá balíčky. Výberom tejto služby vám bude pridelený správca účtu. Pomôže vám oznámiť spoločnosti vaše konkrétne potreby a ponúkne sa riešenie ich hostenia. Toto je najflexibilnejší spôsob, ako mať dokonalé riešenie pre ukladanie dát.

Dedikovaný serverový hosting sa zobrazuje v 3 rôznych umiestneniach údajov. SiteGround má dátové centrá v USA, Európe a Ázii. Ceny sú rôzne; Americké a európske dátové servery sú výrazne lacnejšie ako ázijské servery, preto pokryjeme prvé servery.

Najlacnejší balík Dedicated Server Hosting sa nazýva Entry Server a je k dispozícii od ceny 269 dolárov mesačne. Poskytuje vám procesor Intel Xeon X3 so 4 jadrami a 8 vláknami, 16 GB RAM, 480 GB SSD úložného priestoru a 10 TB šírkou pásma.

4. A2Hosting

A2Hosting-best-ehost alternatíva

A2Hosting je nezávislá webhostingová spoločnosť od roku 2001, ktorá má dátové centrá po celom svete, v USA, Európe a Ázii. Ponúka zdieľaný hosting, VPS hosting, Reseller hosting a vyhradený server hosting.

Prečo odporúčame A2Hosting:

 • neobmedzená kapacita úložiska a šírky pásma v zdieľaných hostingových plánoch
 • Windows a Linux hosting – Plesk / cPanel
 • 24/7 podpora
 • záruka vrátenia peňazí kedykoľvek
 • najlacnejšia ponuka je k dispozícii od 3,92 $ mesačne

Zdieľaný hosting a Reseller Hosting

Zdieľaný aj Reseller Hosting je k dispozícii vo verziách Linux a Windows. Zdroje sú za nimi rovnaké, iba aktíva súvisiace s operačným systémom sa líšia. Napríklad balíky Linux sa dodávajú s programom cPanel, zatiaľ čo balíky Windows sa dodávajú s programom Plesk. Existujú 3 balíčky zdieľaného hostingu:

 1. lite: Tento balík je vhodný pre jednu stránku s až 5 databázami. Začína sa na $ 3,92 / mesiac (Linux) a 4,90 $ / mesiac (Windows).
 2. rýchly: Do tohto úložiska môžete pridať neobmedzený počet webových stránok a môžete získať aj 2-krát viac serverových zdrojov. Jeho počiatočná cena je 4,90 $ mesačne (Linux) a 5,88 $ mesačne (Windows).
 3. Turbo: Tento balík obsahuje rovnaké prostriedky ako Swift, ale tiež dostal balík A2 Site Accelerator. Obsahuje riešenia serverov a vyrovnávacej pamäte, takže vaše stránky môžu byť až 20-krát rýchlejšie. Začína sa na 9,31 dolárov / mesiac (Linux) a 10,78 dolárov / mesiac (Windows).

Reseller Hosting mám 4 balíčky; najmenší z nich poskytuje úložisko 30 GB, prenos 400 GB, 40 používateľských účtov a ovládací panel WHM. V systéme Linux sa začína na 13,19 USD mesačne a vo verzii Windows 14,51 $ mesačne.

VPS hosting a vyhradený server hosting

Linux VPS služba je k dispozícii v rôznych verziách. Najmenší nespravovaný balík vám poskytuje prístup root, 20 GB úložného priestoru, prenos 2 TB, 512 MB RAM a 1 jadro CPU za počiatočnú cenu 5 $ / mesiac. Spravovaný balík Linux je výkonnejší, najmenší z nich má úložisko 75 GB, prenos 2 TB, 4 GB RAM a 4 vCPU za počiatočnú cenu 32,99 dolárov / mesiac..

Windows VPS je k dispozícii iba v spravovanej verzii a najmenší balík začína na $ 36,29 / mesiac. Obsahuje 6 GB RAM, 100 GB úložného priestoru, 3 TB prenos, 6 vCPU a Plesk.

Dedikovaný serverový hosting je tiež univerzálny, existuje tzv. semi-dedikovaná serverová ponuka od 9,31 dolárov mesačne, ale nejde o skutočný server. Prvý skutočný balík vyhradeného servera vám poskytuje úložné priestory 2 × 500 GB, prenos 10 TB, 8 GB RAM a 2 jadrá CPU. V nespravovanej verzii začína na 99,59 $ / mesiac a na spravovanej verzii 141,09 $ / mesiac. Ten druhý je možné zakúpiť aj s voliteľným prístupom root.

5. Hostinger

hostinger-best-ehost alternatíva

Hostinger je ďalšia spoločnosť so sídlom v USA v oblasti webhostingového priemyslu a je známa svojimi super nízkými cenami. Najlacnejšia ponuka je k dispozícii od 0,80 $ mesačne; preto nie je zázrak, že spoločnosť má viac ako 29 miliónov používateľov.

Prečo odporúčame Hostinger:

 • 24/7 podpora
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí
 • najlacnejšia ponuka je k dispozícii od 0,80 $ mesačne

Webhosting a cloudhosting

Webhostingové balíčky spoločnosti Hostinger sú pomerne jednoduché a ľahko zrozumiteľné. Existujú 3 z nich:

 1. Jeden zdieľaný hosting: Balík je vhodný pre jednu webovú stránku a môžete mu priradiť jeden e-mailový účet. Využitie šírky pásma 100 GB je tiež zahrnuté za jeho počiatočnú cenu 0,80 USD / mesiac.
 2. PZdieľaný hosting remium: Prostredný balík môže obslúžiť neobmedzený počet webových stránok a môžete získať aj neobmedzený počet poštových účtov. Zahrnuté sú aj 2-krát viac serverových zdrojov a týždenné zálohy. Začína sa na $ 3,49 / mesiac.
 3. Spoločne zdieľaný hosting: Najväčší balík má všetky výhody ako Premium a tiež bezplatnú certifikáciu SSL, boli pridané denné zálohy a štyrikrát viac zdrojov. Začína sa na 7,95 dolárov / mesiac.

K dispozícii sú 3 robustnejšie Cloud hosting obaly v produktovej rade; poskytujú vám viac energie ako jednoduchšie balíčky webhostingu. Najmenší cloudový hostingový plán sa nazýva Cloud Startup a začína sa na 15,90 USD mesačne. Poskytuje vyhradenú IP adresu, 40 GB úložného priestoru, 2 TB šírky pásma, 3 GB RAM a 2 jadrá CPU.

Hosting VPS

Pretože hostinger neponúka dedikované servery, najpokročilejší typ hostingu je Hosting VPS. K dispozícii je 6 balíkov VPS, z ktorých najslabší je od 4,99 $ mesačne.

Poskytuje vám 1 GB pamäte, 2,4 GHz CPU, 20 GB úložného priestoru a 1 TB šírku pásma.

záver

Dosiahli ste koniec tohto článku. Pokryli sme najlepšie alternatívy eHost a zamerali sme sa na najvhodnejšie typy hostingu pre blogerov a vlastníkov webových stránok. Teraz si môžete vybrať svojho obľúbeného poskytovateľa a jeho najlepší balík, ktorý bude mať z dlhodobého hľadiska dobrého a spoľahlivého hostiteľa.

Neváhajte a zakúpte si dlhšie obdobie, ročné alebo polročné plány majú často užívateľsky priaznivejšie ceny. Po dokončení ukladania sa môžete zamerať na svoj blog alebo firmu!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector