5 najlepších alternatív GoDaddy pre registráciu domén a webhosting

01.06.2020
Články a ďalšie… '5 najlepších alternatív GoDaddy pre registráciu domén a webhosting
0 9 мин.

najlepšie alternatívy k bohom


Nie ste spokojní s liečbou GoDaddy? Možno je načase obmedziť návnadu a aký lepší spôsob je urobiť, ako prejsť na jednu z najlepších alternatív GoDaddy? Prečítajte si naše recenzie 5 najlepších alternatív GoDaddy a vyberte si webhostingu, ktorý vám poskytne najväčší tresk za vaše peniaze.

GoDaddy ponúka hosting založený na systéme Linux aj Windows prostredníctvom zdieľaného, ​​VPS, vyhradeného a spravovaného hostingového plánu s cenami začínajúcimi na 3,99 USD mesačne. S viac ako 17 miliónmi zákazníkov po celom svete a spravovaných 71 miliónov názvov domén je GoDaddy jedným z najdlhšie fungujúcich registrátorov domén a poskytovateľov webhostingu v tomto odvetví..

GoDaddy je bezpochyby obrovská spoločnosť známa pre svoju odvážnu reklamu, lacné počiatočné ceny a rôzne webové služby, to však neznamená, že vždy uspokojujú všetky potreby. Dlhé časy nasadenia, problémy s prestojmi alebo problémy so zákazníckou podporou môžu z GoDaddy urobiť veľa zákazníkov.

Pre tých, ktorí si nie sú istí, či je GoDaddy najlepšou voľbou, uvádzame naše najlepšie odporúčania pre najlepšie alternatívy GoDaddy:

Hostgator

alternatíva k hostiteľovi ghostaddyVďaka rozmanitej škále webových služieb, ako aj vreckovým a prémiovým webhostingovým možnostiam sa HostGator obracia na široké publikum. Spoločnosť bola založená v roku 2002 a dnes je hosťom tých, ktorí hľadajú ľahko použiteľné, cenovo dostupné a funkčné hostingové plány..

HostGator ponúka ako Linux, tak Windows hosting s ich zdieľanými a vyhradenými hostingovými plánmi, zatiaľ čo Plesk / cPanel & Licencie WHM / WHMCS sú súčasťou všetkých ich plánov zadarmo. Hostingové plány hostingu zahŕňajú 99,9% záruku dostupnosti, 45-dňovú záruku vrátenia peňazí, bezplatné nástroje na tvorbu webových stránok, bezplatné nástroje SEO, týždenné zálohovanie mimo stránky, podporu 24/7 a ďalšie.

Zdieľané hostingové plány začínajú na 3,95 USD mesačne, hostingové plány VPS začínajú na 19,94 USD mesačne, špecializované hostingové plány začínajú na 119 USD mesačne, zatiaľ čo cloudové hostingové plány začínajú na 4,95 $ mesačne.

Hostingové plány hostingu sú navrhnuté pre výkon, rozmanitosť a škálovateľnosť, čo z nich robí dobrú voľbu pre kohokoľvek, kto hľadá spoľahlivé hostingové služby z dlhodobého hľadiska..

Bluehost

alternatíva boha modlitbyBlueHost je známy pre svoje hostingové plány zamerané na WordPress a je ďalším silným uchádzačom o najlepšiu alternatívu GoDaddy. Okrem hostenia optimalizovaného pre WordPress obsahuje paleta hostingu BlueHost aj cloudový hosting, VPS hosting, vyhradený hosting a hosting pre ďalších predajcov..

Cena základného plánu zdieľaného hostingu sa začína na $ 3,95 / mesiac. To zahŕňa bezplatnú doménu, bezplatnú inštaláciu WordPress jedným kliknutím, podporu 24/7, 30-dňovú záruku vrátenia peňazí a viac ako 150 dolárov na reklamný kredit. Niektoré z jej zdieľaných hostingových balíkov prichádzajú s neobmedzeným hosťovaním, ukladaním a šírkou pásma domény.

Dostupné plány sú dostupné pre všetky typy hostingu. BlueHost sa špecializuje na hosting Linuxu, ponúka vylepšené cPanel, SSD úložisko, nepretržité škálovanie zdrojov, podporu pre otvorené skripty, plány optimalizované pre eCommerce (SSL, rôzne nákupné vozíky v cene) a množstvo cenných zadarmo (bezplatné IP adresy, zadarmo SSL, marketingové kredity, ochrana proti spamu, ochrana súkromia domény, zálohy atď.).

Od flexibilných cloudových hostingových plánov až po špecializované hostingové plány elektronického obchodu, BlueHost pokrýva všetky dôležité hostiteľské potreby, ktoré môže vyžadovať profil vašich webových stránok..

InMotion Hosting

inmotion hosting godaddy alternatívaNa našom zozname 5 najlepších alternatív GoDaddy sa nachádza InMotion Hosting, poskytovateľ hostingových služieb zameraný na podnikanie s množstvom pokročilých funkcií a rozmanitých hostingových balíkov. Aj keď InMotion ponúka niektoré zdieľané hostingové plány určené pre všetky zručnosti, značná časť ich hostiteľských balíkov je zameraná na profesionálov alebo podnikových používateľov..

InMotion hosting bol spustený v roku 2001 a odvtedy je nezávisle vlastnený. Ich plány hostenia pokrývajú všetky dôležité typy hostingu vrátane zdieľaného, ​​VPS, WordPress hostingu, dedikovaných serverov a hostenia predajcu. Špecializujú sa na hosting všetkých SSD Linuxov a ponúkajú bezplatné licencie cPanel a WHMCS. Medzi ďalšie funkcie ponúkané s ich plánmi patrí bezplatné doménové meno, bezplatné zálohovanie údajov a snímky v skutočnom stave, bezplatná správa serverov, úplný prístup root, bezplatná vyhradená IP, ochrana pred škodlivým softvérom, bezplatné SSL, ochrana DDoS, dodržiavanie PCI atď..

Na väčšinu programov sa vzťahuje 90-dňová záruka vrátenia peňazí, s výnimkou dedikovaných serverov, ktoré sa dodávajú so štandardnou 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

InMotion vyniká svojím rýchlym a spoľahlivým hosťovaním v spojení s rýchlou zákazníckou podporou, ktorá je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni naživo, prostredníctvom e-mailu a telefónu.

 iPage

alternatíva ipage godaddyiPage je jednou z najstarších spoločností prevádzkujúcich webhosting s ohliadnutím na minulosť, ktorá siaha až do roku 1998. Ich platforma je domovom viac ako 1 milióna webových stránok a ich hostingové balíčky pokrývajú základné a komplexnejšie potreby hostingu..

Služba iPage má jednu z najnižších počiatočných cien v odbore zdieľaného hostingu a ponúka jediný neobmedzený plán začínajúci na 1,99 USD mesačne. Plán je plný dobrôt, vrátane bezplatného vytvárania stránok typu drag and drop, 1000 s bezplatných šablón, bezplatnej registrácie domén, nástrojov CMS, marketingových nástrojov, vyrovnaných zaťažení serverov, bezpečnostných nástrojov a ďalších. Spoločný plán hostenia iPage je dodávaný s produktom vDeck, zatiaľ čo ich pokročilé hostiteľské balíčky sú vybavené programom cPanel.

Servery iPPS spoločnosti VPS, optimalizované pre WordPress, sú navrhnuté pre flexibilitu a škálovateľnosť, ponúkajú dostatok zdrojov, odbornú podporu 24 × 7 a predvídateľné mesačné náklady..

NameCheap

namecheap godaddy alternatívaNameCheap, ktorý je v tomto odvetví prítomný v lepšej časti desaťročia, ponúka rôzne webové služby, ktoré siahajú od registrácie názvu domény po webhosting. Ich platforma spravuje viac ako 7 miliónov domén a má viac ako 3 milióny zákazníkov na celom svete.

Cenovo dostupné ceny boli vždy jedným z predajných miest spoločnosti NameCheap, avšak bezpečnosť, spoľahlivosť a výkonný hosting sú tiež hnacou silou ich služieb. Zdieľané plány hostenia začínajú na 9,88 dolárov / rok, čo je menej ako cena domény. K dispozícii je aj niekoľko VPS, vyhradených a maloobchodných hostingových plánov.

Pokiaľ ide o funkcie, hosting hostiteľa NameCheap prichádza s bezplatným názvom domény .website, výberom dátového centra, výberom operačného systému, 100% dostupnosti SLA s niektorými plánmi, licenciami cPanel a WHM, doplnkovými zálohami a ďalšími.

Ako registrátor domén akreditovaných ICANN, NameCheap ponúka množstvo služieb registrácie domén (napr. WhoisGuard Protection), webových bezpečnostných služieb a webhostingových služieb, čím sa stáva komplexným poskytovateľom webových služieb..

Zabaliť

Či už ste zákazníkom GoDaddy, nie ste spokojní so svojimi službami, alebo ste jednoducho na trhu s hľadaním spoľahlivého poskytovateľa hostingu, ktorý ponúka registráciu domén a škálovateľné webhostingové služby, všetky hostingové spoločnosti uvedené v našich piatich najlepších alternatívach GoDaddy ponúkajú obe domény registrácia (niektoré dokonca ponúkajú bezplatné doménové meno so svojimi plánmi) a niekoľko hostingových balíkov, od najzákladnejších možností zdieľaného hostenia až po pokročilé dedikované a VPS plány.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector