5 najlepších poskytovateľov hostingu pre milovníkov bloggerov a WordPress

najlepší poskytovatelia bloghostingu


WordPress, ktorý využíva 20% webových stránok na internete, je jednou z najbežnejšie používaných blogovacích platforiem. Väčšina blogerov používa WordPress, pretože bola vytvorená pre blogovanie, má hladkú krivku učenia a je vysoko prispôsobiteľná a prispôsobiteľná. Poskytuje tiež všetky nástroje potrebné na blogovanie. Keďže vie, že WordPress je preferovanou platformou blogov mnohých blogerov, mnohí poskytovatelia hostingu si všimli potreby blogerov a majú integrované veci, ako je inštalácia WordPress jedným kliknutím a optimalizovaný hosting pre WordPress. Ktorí z 5 najväčších poskytovateľov hostingu blogerov milujú, a prečo majú tendenciu vyberať si týchto poskytovateľov? V tomto článku objasníme, prečo majú niektorí poskytovatelia hostingu s blogermi taký veľký úspech.

Prehľad najlepších poskytovateľov hostingu pre blogy

Pozrime sa na 5 poskytovateľov hostingu, ktorí prijímajú všetku lásku od blogerov:

Bluehost

Navštívte Hostiteľa »

Bluehost najlepší blog hostingBlueHost je hrdý na to, že hosťuje viac ako 2 milióny webových stránok a ponúka hviezdnu podporu. Plány v BlueHost prichádzajú s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí v plnej výške a možnosťou zrušenia predplatného kedykoľvek po počiatočnom 30-dňovom období a získaním vrátenej čiastky za zostávajúce predplatné. Jedným z dôvodov, prečo ich klienti BlueHost veľmi milujú, je to, že majú veľa možností hostenia a plánov predplatného pre najrôznejšie potreby a zahŕňajú inštaláciu WordPress jedným kliknutím, aby sa váš blog dostal čo najrýchlejšie..

BlueHost ponúka zdieľaný hosting, vyhradený hosting, hosting VPS, hosting WooCommerce a samozrejme hosting WordPress. Ak sú vaše snahy o blogovanie v počiatočnej fáze, BlueHost má jeden z najdostupnejších plánov zdieľaného hostingu s počiatočnou cenou len 2,95 dolárov mesačne. To zahŕňa 50 GB úložného priestoru, nemeranú šírku pásma a 1 zahrnutú doménu. Toto je viac ako veľkorysá ponuka pre blogerov s rozpočtom.

Tí, ktorí si môžu dovoliť alebo musia viac investovať do hostingového plánu, pretože ich blog už čerpá pomerne veľkú návštevnosť, môžu sa rozhodnúť pre optimalizovaný hosting WordPress, ktorý začína na 19,95 dolárov mesačne, zvládnu návštevnosť 100 miliónov návštev mesačne. , obsahuje 30 GB úložného priestoru + 30 GB zálohy, 1 doménu a cherry na vrchole – SiteLock CDN a SiteLock Pro pre zvýšenie bezpečnosti a rýchlosti. BlueHost vám poskytuje všetky potrebné nástroje na zabezpečenie a urýchlenie blogu WordPress.

InMotion Hosting

Navštívte Hostiteľa »

Inmotion blog hostingInMotion je ďalšou obľúbenou súčasťou hostenia WordPress. Zahŕňajú hostingové plány pre všetky typy potrieb s mierne osobitným zameraním na obchodné potreby. InMotion bol spustený v roku 2001 a odvtedy neustále rastie. Dnes poskytujú jednu z najkomplexnejších služieb webhostingu na trhu. Ich nástroje webhostingu, vrátane nástrojov na správu účtov (cPanel, Softaculous), tvorcov webových stránok (BoldGrid, WordPress, B2evolution), eCommerce (PrestaShop, OpenCart) a podpory CMS (WordPress, Joomla, Drupal) z neho robia robustnú webhostingovú službu..

InMotion poskytuje webhosting optimalizovaný pre WordPress pre všetky úrovne zručností od blogerov po malé podniky, vývojárov a rastúce podniky. Spustenie hostingového plánu WordPress sa začína na 5,99 dolárov mesačne a zahŕňa bezplatnú doménu, bezplatné SSD na rýchle rýchlosti, neobmedzené miesto na disku, bezplatné webové transfery, WordPress, Joomla a PrestaShop predinštalované, 90-dňovú záruku vrátenia peňazí a bezplatné reklamné kredity, zálohy a plná podpora.

Súčasťou hostenia WordPress od spoločnosti InMotion je aj natívna funkcia editora Drag and Drop pre rýchle usporiadanie obsahu a médií. Dohoda je tiež osladená bezplatnými témami v určitých kategóriách (napr. Móda, fotografia), aby ste mohli začať čo najrýchlejšie. Blogeri WordPress zistia, že tento hosting InMotion je optimalizovaný pre WordPress vo všetkých jeho aspektoch a umožňuje blogerom spustiť svoj projekt v krátkom časovom rámci..

Hostgator

Navštívte Hostiteľa »

hosťovanie bloguHostGator je ďalší poskytovateľ webhostingu, ktorý sa radí medzi preferencie blogerov a bol v podnikaní už viac ako desať rokov, čo znamená, že zhromaždili veľké množstvo skúseností s hostingom a poznajú prínosy a úspechy vytvárania úspešných. hostingové služby. Zámerom plánov HostGator je reagovať na všetky typy potrieb webhostingu, preto má HostGator usporiadané niekoľko typov plánov hostenia, napríklad zdieľaný hosting, cloudový hosting, vyhradený hosting, VPS a hosting WordPress..

Počiatočný plán hostenia WordPress je cena 5,95 dolárov mesačne a zahŕňa bezplatnú migráciu, úložisko 50 GB, globálne CDN, automatické odstránenie škodlivého softvéru, kredit Google AdWords zadarmo a dokáže spracovať 25 000 mesačných návštevníkov. Ich servery s nízkou hustotou, cloudová architektúra, viac vyrovnávacích pamätí a CDN poskytujú 2,5krát rýchlejšie načítanie. Rozhranie WordPress Cloud sa zameriava na použiteľnosť a zefektívňuje procesy spojené s webhostingom.

Tieto, spolu s automatickými zálohami a obnovením jedným kliknutím, pomáhajú používateľom zostať na vrchole správy webhostingu. Ak potrebujete viac, pokiaľ ide o plány hostenia, môžete sa pozrieť na plány vyšších úrovní, ktoré prichádzajú s väčším alebo neobmedzeným úložným priestorom a pokročilým zabezpečením za skutočne prijateľné ceny..

WPEngine

Navštívte Hostiteľa »

hosťovanie blogu vo wpengineWPEngine je poskytovateľ webhostingu, ktorý sa zameriava na poskytovanie hostingových služieb pre webové stránky WordPress. Poskytujú služby viac ako 50 000 zákazníkom v 120 krajinách a ponúkajú všetko potrebné pre rýchly, bezpečný a škálovateľný hosting WordPress. Plány WPEngine síce nie sú najlacnejšie na trhu, avšak vďaka ich odborným znalostiam a špičkovej technológii je to užitočná investícia, najmä pre blogerov, ktorí už vidia na svojich blogoch značnú návštevnosť a predpokladá sa, že sa zvýšia..

Najlacnejší plán, osobný plán, je 29 dolárov mesačne a má nasledujúce funkcie: 1 inštalácia, 25 000 návštev za mesiac, 10 GB miestneho úložiska, podpora 24/7 chatu, LargeFS na ukladanie a prenos neobmedzeného množstva údajov, postupovanie a prenosné inštalácie, podnikové zabezpečenie a 60-dňová záruka vrátenia peňazí. Plány vyššej úrovne zahŕňajú aj CDN, WPE SSL, podporu pre SSL tretích strán, GeoIP, podporu viacerých miest. WPEngine nemusí byť dostatočne cenovo dostupný pre blogerov, ktorí práve začínajú v teréne, ale je to dobrá voľba, keď váš blog začne získavať väčšiu návštevnosť a príjmy. WPEngine je účelovo zostavený pre weby WordPress a predáva sa pre väčšie blogy, ktoré vyžadujú pokročilú škálovateľnosť a bezpečnostné nástroje..

ASmallOrange

asmallorange blog hostingASmallOrange má osviežujúci nový prístup k webhostingu, ktorý ponúka plány pre všetky typy webových stránok v závislosti od veľkosti (malý, stredný, veľký) alebo profilu (nepodnikateľský alebo obchodný). Ich špecializované hostingové plány sú skonštruované tak, aby vyhovovali rôznym druhom CPU (servery s jedným procesorom verzus servery s viacerými procesormi), požiadavkám na pamäť a disk. Ich zdieľaný hostingový plán na najnižšej úrovni, Tiny, stojí iba 2,92 USD mesačne a je to jeden z najdostupnejších hostingových plánov na trhu. Zahŕňa nasledujúce: úložisko 500 MB, šírku pásma 5 GB, 1 webovú stránku a e-mail 24/7 a podpora live chatu.

Plány zdieľaného hostenia vyššej úrovne zahŕňajú bezplatné domény a hosting pre neobmedzené webové stránky. Všetky zdieľané plány zahŕňajú servery SSD s výkonom 15x, ovládací panel cPanel, optimalizované servery WordPress, inštalačný skript Softaculous pre váš blog, ktorý bude fungovať behom niekoľkých minút, tvorca webových stránok Weebly, 99,99% záruka dostupnosti a zvýšená bezpečnosť webových stránok. ASO milujú blogeri pre rôzne plány a prijateľné ceny.

záver

Ako blogger máte veľa možností, pokiaľ ide o webhosting, takže si môžete vybrať tú, ktorá najlepšie vyhovuje vášmu rozpočtu a požiadavkám na hosťovanie. Dúfajme, že sa nám podarilo začať s tým poskytovateľom webhostingu, ktorý by ste mali zvážiť pri hosťovaní svojho blogu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map