8 najsmiešnejších funkcií hostingu

01.06.2020
Články a ďalšie… '8 najsmiešnejších funkcií hostingu
0 12 мин.

najviac smiešne-web-hosting-funkcie


Webhosting je masívne odvetvie s veľmi intenzívnou konkurenciou. Spoločnosti vytiahnu všetky druhy trikov a zobrazia všetky druhy „výhod“, aby prilákali svojich zákazníkov. Niekedy to robia s najsmiešnejšími a šialenými vlastnosťami, ktoré vás prinútia položiť ruku na brucho a smiať sa, ak viete aj niečo o internetová technológia.

Hostingové spoločnosti sa stali skutočne kreatívnymi v tom, ako sa snažia prilákať nových klientov. Mnohým z nich naozaj nezáleží na tom, aký druh podnikania podnikajú, pokiaľ s tým zarábajú peniaze. Cieľom týchto spoločností je nalákať „noobov“, ktorí vedia o webhostingu doslova nič. Smutnou pravdou je, že to robia, pretože v skutočnosti to funguje. Ľudia, ktorí nič nevedia o internetových technológiách, to druhýkrát nebudú hádať a vyberú si na základe veľmi obmedzených informácií.

To znamená, že si vyberú poskytovateľa hostingu, ktorý pravdepodobne ponúka najviac funkcií alebo ktorý je „kompatibilný“ s ich operačným systémom. Môžu sa tiež snažiť o falošné doplnky alebo o „bezplatnú službu Google Analytics“ okrem iných hlúpych vecí. V podstate sa snažia oklamať ľudí, ktorí nevedia nič o tom, čo kupujú, a snažia sa získať čo najviac peňazí z vreciek. Mali by ste si byť preto opatrní, komu dávate svoje peniaze.

Väčšina poskytovateľov hostingu, ktorí ponúkajú také hlúpe „funkcie“, by sa mala vyhýbať, pretože pravdepodobnosť, že dostanete kvalitné služby, je veľmi nízka. Chcem tým povedať, čo by ste očakávali od spoločnosti, ktorá sa snaží prilákať zákazníkov tak hlúpo? Nikto nechce byť blázon a ani vy, predpokladám. Je preto načase, aby ste vedeli, ktorá hlúpa funkcia hostenia je známkou zlej hostiteľskej spoločnosti. Bez ďalších okolkov sa k tomu dostaneme!

Zadarmo Google Analytics

To je klenot webhosting hlúposť, pretože sa snaží nalákať do ľudí, ktorí vedia doslova nič o webových stránkach a webhostingu. Google Analytics je bezplatná služba ponúkaná spoločnosťou Google, ktorá vám umožňuje sledovať vaše webové stránky a ich návštevnosť. Tieto spoločnosti ho však propagujú ako „bezplatné“, rovnako ako v prípade, za čo nemusíte platiť. Ako keby to bola ich vlastná špeciálna funkcia alebo špeciálna dohoda, ktorú uzavreli so spoločnosťou Google práve pre vás. V skutočnosti spoločnosť Google vyžaduje iba to, aby ste sa zaregistrovali, a vy všetci môžete ísť so svojím softvérom Analytics. Táto funkcia je ako reklamná lišta, ktorá vám pri vstupe dostane pohár vody zadarmo. Je to hlúpe hlúpe a dokonca neúctivé, ak premýšľate o tom, koľko ľudí, ktorí nevedeli, mohli priťahovať.

Aj keď je rok 2018, nebol by som prekvapený, keby sa nejaká tienistá spoločnosť zaoberajúca sa webhostingom pokúsila tento problém odstrániť. Preto by ste mali byť pri nákupe okien pre webhostingové služby opatrní.

Podpora pre Webalizer a Awstats

Ďalším krokom na našej stope hlúpych je podpora pre Awstats a Webalizer. Toto je tiež softvér na analýzu webových stránok, ktorý môžete použiť na sledovanie svojich stránok. V skutočnosti sú to však fosílie, ktoré boli nahradené službou Google Analytics pred mnohými rokmi. Stále však existujú hostingové spoločnosti, ktoré majú nervy inzerovať Awstats a Webalizer ako skvelú alternatívu k službe Google Analytics, ktorá vám poskytne výhodu pred konkurenciou. Aké úžasné to bude pre vás!

Veľa šťastia každému, kto sa bude snažiť vytvoriť web pomocou softvéru napísaného v roku 2004 a programovacieho jazyka C. Ak sa vám stane webový prehliadač Google, zistenie, koľko je starý, vám prinesie slzy. Opäť sa vyhnite hostiteľskej spoločnosti, ktorá tento softvér ponúka. Pravdepodobne hľadajú idiotov s množstvom peňazí.

E-mailová podpora 24/7

Wow! Tento skutočne berie koláč. Ak ste v posledných 10 rokoch náhodou hľadali poskytovateľa hostingu pod horninou, nebudete vedieť, že živá podpora 24 hodín denne, 7 dní v týždni je nevyhnutná pre každú sebauznávajúcu hostiteľskú spoločnosť. V skutočnosti to však len veľmi málo ponúka, ale je to iný príbeh. Čo mi fúka, je, že niektoré hostingové spoločnosti sú ochotné ísť dosť ďaleko na to, aby uviedli, že skutočne poskytujú nepretržitú podporu prostredníctvom e-mailu. Táto funkcia existuje už od úsvitu internetu. Dobrá práca pri doháňaní chlapcov 21. storočia!

V ktorejkoľvek inej spoločnosti budete chcieť živú telefonickú podporu, živú podporu chatu a ak by ste ju potrebovali, mali by dokonca ponúkať manželské poradenstvo. Čím viac starostlivosti spoločnosť poskytuje užívateľovi po predaji svojich služieb, tým lepšie skúsenosti im poskytne. Nikdy sa neuspokojte s hosťujúcou spoločnosťou, ktorá nemá k dispozícii hostingové služby alebo inzeruje také absurdné veci.

Podpora pre JavaScript a DHTML

Teraz je tu ďalšia hlúposť. Niektoré hostingové spoločnosti radi používajú fantázie, ktoré nikto nechápe, takže si ľudia myslia, že skutočne ponúkajú niečo jedinečné. V skutočnosti ich iba používajú na predaj rovnakých základných služieb, aké by ste získali od akejkoľvek inej hostiteľskej spoločnosti, ktorá má svoje servery v prevádzke..

DHTML je zastrešujúci pojem pre množstvo webových technológií, ktoré možno použiť na vytváranie dynamických webových stránok pomocou kombinácie statického značkovacieho jazyka. Tento termín bol zavedený v roku 1997 vydaním programu Internet Explorer. Bola predstavená v 90. rokoch a niektoré hostingové spoločnosti ju hrdo inzerujú, akoby to bola funkcia jedinečná pre ich služby! To je dosť skrútené.

99% záruka dostupnosti

Iste, s vedomím, že vaše webové stránky budú v priebehu celého roka iba pár minút, je upokojujúce. Ale v skutočnosti to nie je nič menej, ako by ste očakávali od hostingových služieb, za ktoré platíte dobré peniaze. Čokoľvek menej je neuspokojivé, aj keď veľa komerčných poskytovateľov hostingu nedokáže túto značku zasiahnuť. Bez ohľadu na to je hrdá reklama, že vaše servery majú 99% dostupnosť, veľmi hlúpa, aj keď to robí takmer každá hostingová spoločnosť..

Základom akejkoľvek hostingovej služby je skutočnosť, že spoločnosť má servery spustené počas 99% roka. Sú len na krátku dobu, ak dôjde k ich poruche, čo je miesto, kde príde zvyšných 1%. Nemôžem povedať, že to je výpovedný znak zlej hostiteľskej spoločnosti, ale stále je hlúpe, že to používajú vo svojich reklamách.

Neobmedzený ukladací priestor a šírka pásma

V skutočnosti neexistuje nič také ako neobmedzený úložný priestor a šírka pásma, pretože v súvislosti s fyzickými obmedzeniami musíte čeliť. Hosting vašich webových stránok prináša skutočné náklady, mnohé z nich. Firemný účet za elektrinu je mimo strechy a musí tiež zvládnuť pripojenie čo najefektívnejšie. Čím viac webových stránok má, tým viac zdrojov používa. Ak by vám skutočne poskytli neobmedzený úložný priestor a šírku pásma, mohli by ste začať predávať svoj vlastný hostingový servis zvyšku sveta. Čo by ste urobili s neobmedzenými zdrojmi?

Existuje však šialený počet hostiteľských spoločností, ktoré inzerujú svoje najmenšie balíčky tak, že poskytujú neobmedzený úložný priestor a šírku pásma. V skutočnosti obmedzujú oboje a povedia vám o tom iba vtedy, keď dosiahnete určitý limit. Ak tak urobíte, môže to dokonca viesť k zastaveniu vašich webových stránok a celej vašej služby. Skutočnosť, že s ňou narábajú týmto spôsobom, je teda skutočne hlúpa. Jediným problémom je to, že poskytovatelia hostingu sú skutočne nejasní o tom, čo znamená ich neobmedzená šírka pásma a úložný priestor, takže musíte urobiť nejaký ďalší výskum, aby ste zistili,.

Aby ste zabránili tomu, aby vás táto klamlivá reklama oklamala, vždy si prečítajte zmluvné podmienky. Takto presne viete, koľko miesta na disku a šírku pásma máte.

Podpora súborov MIDI

Čo je v Božom slove MIDI? Kto používa súbory MIDI a prečo? Hľadajú ju zákazníci skutočne? V skutočnosti je súbor MIDI rovnako ako akýkoľvek iný typ súboru. Na tom nie je nič zvláštne, najmä pokiaľ ide o spoločnosti, ktoré to ukazujú ako nejakú špeciálnu funkciu. Propagujú to iba ľuďom, ktorí si myslia, že najlepším poskytovateľom hostingu je ten, ktorý ponúka najviac funkcií. Patria sem funkcie, ktoré sú úplne závislé od toho, ako klient službu využíva, ako sú napríklad Real Audio, Flash, Shockwave atď.

Podpora pre Windows, Linux a Mac

OH Wow. Táto špeciálna funkcia vás nechá hovoriť. Aj jednoduché kartové hry väčšinou podporujú všetky tri hlavné operačné systémy. Aký operačný systém však v skutočnosti vôbec nezáleží. Po prvé, môžete otvoriť všetky webové stránky bez ohľadu na to, aký operačný systém máte, pretože každá webová stránka sa do vášho prehliadača prenáša prostredníctvom protokolu HTTP. Takto server a váš webový prehliadač hovoria rovnakým jazykom. Takže každý webový hostiteľ a webový prehliadač hovoria rovnakým jazykom a môžete si svoje súbory preniesť na svoj hostingový server prostredníctvom protokolu FTP (File Transfer Protocol)..

Samozrejme, každý, kto je úplne novým webhostingom a internetovými technológiami, pravdepodobne padne za tento trik. Myslia si, že sa rozhodli pre flexibilný plán hostenia, ktorý bude určite pracovať pre nich bez problémov. Je to pochopiteľné, ale akonáhle prečítajú niekoľko článkov, účinok hlúpe reklamy, ako je tento, vyletie z okna.

záver

To len pokrýva falošné a hlúpe reklamné triky, ktoré väčšina poskytovateľov hostingu používa. Mať ponuky ako neobmedzená šírka pásma, úložný priestor a 99% záruka dostupnosti sú v skutočnosti užitočné, pretože ma oklamali aj pred niekoľkými rokmi. Tieto veci znejú príliš dobre, aby mohli byť vynechané z vašich reklám, ktoré sú určené najmä pre priemerného občana internetu. Avšak veci ako bezplatná služba Google Analytics, podpora 24/7 e-mailom, podpora súborov MIDI a kompatibilita operačného systému sú skutočne hanebné. Spoločnosti, ktoré predvádzajú takéto falošné funkcie, by sa nemali brať do úvahy. Uistite sa teda, že ste si prečítali niekoľko článkov predtým, ako skočíte do nákupu hostingových služieb, aby ste sa uistili, že viete, čo sa deje, a aby ste pri výbere hostiteľskej spoločnosti nevykonali chyby.

Čo si myslíte o týchto hlúpych funkciách? Je niečo, na čo som zabudol spomenúť? Povedz mi v komentároch nižšie!

Dúfam, že ste sa pri čítaní tohto článku bavili a že sa v ďalšom článku zase uvidíme.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector