Ako a kde kúpiť kvalitné webové stránky?

01.06.2020
Články a ďalšie… 'Ako a kde kúpiť kvalitné webové stránky?
0 14 мин.

Buy-kvalitné-webové stránky


Keďže väčšina ľudí prehliada internet na svojom počítači a mobilnom zariadení, je vždy dobré vytvoriť si vlastnú webovú stránku, ktorá zabezpečí stály príjem. Keď ľudia niečo chcú, zvyčajne to jednoducho vyhľadajú prostredníctvom Google a prejdú sa mnohými dostupnými online obchodmi, až kým nenájdu dokonalý produkt a nekúpia ho..

Vytvorenie webovej stránky vyžaduje značné množstvo času a úsilia, nehovoriac o práci, ktorú musíte vložiť do SEO, aby ste si mohli zarobiť na rebríčku Google najlepšie miesto. Ale v skutočnosti existujú dve možnosti, ak chcete začať predávať online. Prvým je vytvorenie webovej stránky sami a druhým je zakúpenie už existujúcej webovej stránky.

Táto myšlienka môže znieť riskantne, ale ak nájdete web, ktorý sa už ukázal ako veľký zdroj výnosov, je to určite dobrá investícia. Samozrejme, nehovoríme o malej investícii, pretože už úspešná webová stránka je dosť veľká.

Ak však nemáte s týmto typom podnikania veľa skúseností, môžete ľahko urobiť zlý obchod. V tomto článku vám ukážeme hlavné výhody nákupu webovej stránky a všetky veci, ktoré by ste mali vziať do úvahy pred jej zakúpením. Na konci tohto článku budete presne vedieť, kde nájdete kvalitné webové stránky a ako rozlíšiť zlé webové stránky od dobrých. Pokračujte v čítaní.

Čítať: Build & Predávame webové stránky za účelom zisku

Prečo by ste si mali kúpiť webovú stránku?

Proces nákupu webovej stránky je dosť podobný nákupu alebo výmene čohokoľvek iného na internete. Táto transakcia by mala zahŕňať aj platformu tretej strany, ktorá zaistí, aby bola každá strana na konci spokojná, a zaistila bezpečnosť a spravodlivosť. Akonáhle nájdete dokonalý web, buď zadáte ponuku alebo zaplatíte určitú cenu.

Na konci ste novým vlastníkom stránok tým, že dostanete všetky požadované údaje, napríklad keď si od niekoho kúpite dom. Aj keď o tom veľa ľudí nepočulo, nákup a predaj webových stránok je dnes v súčasnosti zdravým a rýchlo rastúcim trhom. Existuje veľa dôvodov, prečo môže byť nákup webovej stránky pre vaše podnikanie veľmi prospešný, napríklad:

 • Vytvorenie webovej stránky od základov a zvýšenie jej popularity si vyžaduje veľa času, ktorý by ste nemuseli mať, ak chcete začať ihneď predávať.
 • Možno ste odborníkom v oblasti marketingu, generovania návštevnosti, zlepšovania miery konverzie a podobne, neviete však navrhnúť a naprogramovať webovú stránku.
 • Máte určitý rozpočet a chcete ho investovať do niečoho, čo má veľký potenciál

V skutočnosti, ak sú niektoré z vyššie uvedených tvrdení pravdivé, určite by ste si mali kúpiť webovú stránku. Ak vás tento nápad zaujíma, pokračujme a my vám poskytneme niekoľko tipov, ako dosiahnuť svoj cieľ.

Najobľúbenejšie trhy pre webové stránky

Dnes na webe nájdete veľa trhovísk s obrovským počtom ľudí, ktorí každý deň ponúkajú svoje webové stránky a veľa úspešných nákupov. Sme tu, aby sme vám teraz ukázali 3 absolútne najlepšie trhy s najkvalitnejšími dostupnými webovými stránkami, kde si môžete bezpečne kúpiť svoje vlastné.

Empire Flippers

empírovom plutvy-buy s kvalitou webových stránok

Ak vás zaujímajú iba zavedené webové stránky, ktoré majú za sebou významnú históriu, nemôžete s Empire Flippers pokaziť. Väčšina webových stránok, ktoré nájdete, sú najmenej dva roky a v tom čase tiež generovali príjmy. Spoločnosť nedávno dosiahla značku 50 miliónov dolárov, pokiaľ ide o celkovú hodnotu webových stránok, ktoré predali.

Podľa ich štatistík predali 90% webových stránok, ktoré boli uvedené v posledných 3 mesiacoch, a webové stránky, ktoré predali v poslednom mesiaci, majú hodnotu takmer 1,5 milióna dolárov. Existujú veľké mená, ktoré napísali pozitívne články o Empire Flippers, vrátane BuzzFeed, Huffington Post, Shopify, Moz a ďalších. Spoločnosť má svoj vlastný podcast, kde hovorí o online podnikoch, marketingu obsahu a podobných témach.

Majú tiež vlastný nástroj Empire Evaluation Tool, ktorý sa dá použiť na výpočet aktuálnej hodnoty vášho webu. Empire Flippers klasifikuje každú webovú stránku do výklenku a poskytuje všetky informácie potrebné pre kupujúcich vrátane podrobností o metóde speňaženia, presnom výnose, ktorý doteraz vygeneroval, a o premávke za určité časové obdobie..

FE International

fe-medzinárodný-buy-premium-webové stránky

Spoločnosť FE International bola uvedená na trh v roku 2010 a je to ďalší trh, na ktorom nájdete iba vysoko hodnotné zavedené webové stránky. Neexistujú žiadne štartovacie webové stránky, ale je to skvelé miesto pre tých, ktorí sú pripravení urobiť veľkú investíciu. Pretože na FE International je k dispozícii toľko obrovských webových stránok, je k dispozícii aj tím maklérov, s ktorými môžete kedykoľvek konzultovať, keď potrebujete radu.

Ich tím je k dispozícii počas celého procesu, kým sa nestaráte o posledný právny dokument a nakoniec nezískate plné vlastníctvo svojej novej webovej stránky. FE International má v predaji webových stránok v priemere 94,1% úspešnosť. Majú silný tím, ktorý má bohaté skúsenosti v oblasti strategického poradenstva, podnikania, investičného bankovníctva a technológie.

Existuje veľa veľkých mien, ktoré viedli rozhovor s FE International alebo s nimi urobili podcast, vrátane Huffington Post, Inc., Marketever, Skip Blast a eCommerce Fuel. Okrem toho existuje veľa článkov o spoločnosti napísaných The Time, Yahoo Finance, Fortune, Fox News a ďalšie. FE International má tiež svoj vlastný blog plný užitočných obchodných článkov, ktoré by ste si určite mali vyskúšať.

Flippy

Flippy kúpa-oblasti vysoko kvalitné weby

Spoločnosť Flippa začala svoju cestu späť v roku 2009 a hodnota všetkých webových stránok predaných na tejto platforme je teraz viac ako 200 000 000 dolárov. Samozrejme to vyžadovalo mnoho tisíc transakcií, kým nedosiahli tento míľnik a urobili z nich jeden z najpopulárnejších trhovísk.

Ako môžete vidieť na svojich webových stránkach, môžete si kúpiť aj štartovacie webové stránky, zavedené webové stránky, domény a aplikácie. Ktokoľvek môže zostaviť zoznam svojich vlastných webových stránok, domén a aplikácií za prijateľnú cenu, a ak ich predáte, získa ďalších 15% konečnej ceny..

Flippa je úspešná spoločnosť, ktorej dôveruje mnoho veľkých mien, medzi ktoré patria Forbes, Mixergy, Business Insider a Mashable a napísali aj niekoľko pozitívnych recenzií o trhu. Jedným z dôvodov, prečo sa ľuďom tak páči, je jeho užívateľsky prívetivé rozhranie a skutočnosť, že každý sa môže skontaktovať so svojím tímom, ak potrebuje pomoc..

V priemere sa na Flippe objaví v priemere 5 000 nových webových stránok, ktoré hľadajú nového majiteľa a každoročne ich úspešne predajú v priemere 30 000. Ďalšia skvelá vec je, že služba Flippa sprístupňuje všetky informácie o histórii a návštevnosti webových stránok, takže ich nemusíte ani vyhľadávať..

Ako nájsť najlepší web?

Je dobré vedieť, kde je najlepšie kúpiť web, ale ako zistiť, či je web dobrý alebo zlý? Ukážeme vám niekoľko dôležitých postupov, ktoré vám môžu pomôcť pri výbere správneho postupu. Každá z nich si vyžaduje určité úsilie, pretože budete musieť analyzovať webové stránky z rôznych hľadísk, ale v skutočnosti to nie je nič, ak na oplátku získate výkonnú webovú stránku..

Každá stránka má históriu

Pred výberom by ste sa najskôr mali pozrieť na vek konkrétnej webovej stránky. Je to jeden z najdôležitejších faktorov, pretože ak je web starší, znamená to, že je tiež stabilnejší. Ukážeme vám, prečo:

 • Organický prenos, ktorý staršia webová stránka určite mala, vyžaduje veľa času
 • Budete mať veľa údajov o príjmoch generovaných webom v minulosti
 • Je staršia a stále funguje, čo je skvelé znamenie. Neúspešné webové stránky zvyčajne jednoducho zmiznú

Určenie veku názvu domény nie je veľký problém. Na webe sú napríklad nástroje Kontrola veku domény kde jednoducho skopírujete adresu webovej stránky do poľa a ukáže vám presné čísla.

Je však dôležité si uvedomiť, že pri tejto metóde zistíte iba vek domény, ktorý nie je rovnaký ako vek webovej stránky. Ak chcete zistiť, aký je aktuálny vek, musíte sa prehĺbiť. Existuje webová stránka s názvom Wayback Machine, ktorá je v podstate internetovým archívom a pomôže vám ju zistiť v priebehu niekoľkých minút.

Výška a zdroj premávky

Druhá vec, ktorú musíte urobiť, je skontrolovať, koľko návštevnosti sa webová stránka akumulovala v určitom časovom období. Toto je už niekoľko užitočných informácií, ale môžete ich podrobnejšie rozobrať tak, že sa pozriete na to, odkiaľ pochádza prevádzka. Medzi zdroje prenosu patria vyhľadávacie nástroje, sociálne médiá a ďalšie stránky, ktoré o webe písali.

Je to skvelý spôsob, ako merať hodnotu webovej stránky. Je to jednoduché: ak malo veľké publikum, je to veľmi cenné. Na druhej strane, webové stránky s nízkou návštevnosťou sa príliš nelíšia od začiatočníkov. Našťastie všetky webové stránky, o ktorých sme hovorili vyššie, poskytujú veľa podrobností o publiku, ktoré mala určitá webová stránka, ao zdrojoch, z ktorých pochádzajú..

Ukazujú tiež, z ktorých krajín pochádzajú návštevníci. Ak sú napríklad vašou cieľovou skupinou ľudia z Veľkej Británie, nemusí byť pre vaše podnikanie vhodná webová stránka s návštevníkmi najmä z Číny. Preto stránka s vysokou návštevnosťou nemusí byť nevyhnutne dobrá.

Ak teda nájdete web, ktorý mal obrovskú návštevnosť z rôznych zdrojov, je dôležité skontrolovať regióny, z ktorých prevádzka pochádza, inak sa zdanlivo veľká časť môže ľahko zmeniť na roztrhnutie..

Uistite sa, že web je priateľský k SEO

A je tu ešte jedna vec, ale veľmi dôležitá: SEO. Optimalizácia vyhľadávacieho nástroja veľa pomáha, pokiaľ ide o generovanie organickej návštevnosti vašich webových stránok. Musíte nájsť web priateľský k SEO a dobrý indikátor toho, či už generuje značné množstvo organickej prevádzky.

Aj keď dobrý SEO je určite výhodou, nie je povinný. Ak sa vám zdá, že prevádzka, zdroje a celková história sú pohodlné, môžete si kúpiť webovú stránku so zlým SEO. Je to niečo, čo sa dá kedykoľvek vylepšiť a nie je to také ťažké s obrovským množstvom nástrojov SEO dostupných online. Majte na pamäti, že spoločnosť Google penalizuje webové stránky, ktoré implementujú zlé postupy SEO, takže ak s nimi existujú nejaké problémy, je potrebné ich čo najskôr opraviť..

Existujú dva skutočne zlé postupy SEO, ktoré sú medzi webmi celkom bežné:

 • Nízka kvalita obsahu, ktorá odmieta všetky základné pravidlá správneho používania kľúčových slov
 • Duplikát obsahu, ktorý bol úplne alebo čiastočne skopírovaný z iných stránok

Dobrá vec je, že môžete skontrolovať niektoré z týchto podrobností pred uzavretím dohody a nákupom webovej stránky. Ak sa vám nepáči to, čo vidíte, pokračujte v hľadaní, pretože na predaj je veľa webových stránok, ktoré môžu priniesť veľa k stolu.

Na záver

Existuje mnoho dôvodov, prečo by ste chceli kúpiť už existujúcu webovú stránku. Buď nie ste spokojní s vytváraním webových stránok, jednoducho nemáte čas začať ich budovať, alebo to považujete za veľkú investíciu. Dôvody sa môžu líšiť, ale vždy je dôležité vziať si čas a zvoliť si múdro. Nezabudnite na tieto tri faktory, ktoré zohrávajú pri výbere perfektného webu obrovskú úlohu:

 • Odkedy je web funkčný?
 • Počet návštevníkov a zdroje, z ktorých pochádzajú
 • Koľko ekologického prenosu získa stránka? Je to priateľské k SEO?

To je všetko, teraz viete, na čo sa treba zamerať pred nákupom webovej stránky. Tieto kroky môžete podniknúť aj ako radu, ako vylepšiť web, ak ho chcete v budúcnosti predať za vyššiu hodnotu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector