Ako nájsť kvalitu poskytovateľa webhostingových služieb

nájsť kvalitného poskytovateľa webhostingových služieb


Prvým krokom k nájdeniu správnej webhostingovej služby a registrácie doménového mena pre vaše webové stránky je vykonanie prieskumu na internete, aby ste sa mohli pýtať priateľov a čítať ďalšie online recenzie o viacerých hostiteľských spoločnostiach a ich službách, potom pôjdete na hosting webové stránky spoločností a hľadajte ďalšie podrobnosti, ako sú cena, zdroje, podpora atď.

Existuje najmenej 5 spôsobov, ako zistiť, či je kvalita konkrétneho webhostingového servisu / spoločnosti dosť dobrá pre váš online projekt:

Originalita – aký obchodný model uplatňujú?

Zvyčajne musí byť podnik, ktorý uspeje, originálny v čo najväčšej možnej miere, ktorý ponúka kreatívne a dômyselné služby alebo produkty prezentované iným spôsobom a nie sú identické ako ostatní konkurenti. Rovnaký prípad by mali byť k dispozícii aj webhostingovým spoločnostiam, ale niektoré z nich nie sú „ nerešpektujú prvé pravidlo a kopírujú celú webovú stránku konkurentov, ale aj celú svoju infraštruktúru, ceny a balíčky služieb, ktoré sa snažia dokonca podvodníkov vyradiť a ukradnúť informácie o ich kartách a osobné informácie.

Ak vidíte webhostingovú spoločnosť, ktorá má originálny web s neviditeľným dizajnom, s krásnymi farbami, špeciálnymi animáciami, úžasnými ponukami, miniaplikáciami, reklamnými pruhmi a zaujímavými bočnými panelmi, ikonami a textom, našli ste príjemnú webhostingovú spoločnosť, ktorá preukáže, ako profesionálna je je.

Originalita je prvým krokom, pretože ukazuje, či tím za hosťujúcou spoločnosťou vie skutočne robiť to, čo by mal vedieť. Navyše, ak okrem webhostingu a pridávania názvu domény hľadáte aj weboví vývojári, aby vytvorili svoje webové stránky, ich web by mal byť skutočne profesionálny a jedinečný.

Prečo by ste mali používať spoločnosť poskytujúcu webové služby, ktorá nemá vlastné nápady a chýba jej originalita?

Je podpora užitočná?

Už ste si vybrali peknú spoločnosť, ktorá má originálny web, ale mali by ste sa obrátiť na svoj tím podpory týkajúci sa ďalších informácií a dokonca vykonať objednávku, aby ste otestovali, ako osoba stojaci za počítačom reaguje na vaše otázky a aký je typ osoby..

Ideálny tím podpory by mal odpovedať na vašu letenku, e-mail alebo iný typ žiadosti takmer okamžite a ponúka vám úplné odpovede bez toho, aby vám nechal chýbať dôležité alebo nie také dôležité informácie, a samozrejme, mali by byť veľmi zdvorilí a pravdepodobne by mali ponúkať ďalšie komunikačné kanály medzi vy a oni ako skype alebo telefón.

Niekedy môžu byť vaše problémy skutočnou bolesťou v zadku, ale podpora by si napriek tomu mala robiť svoju prácu, pretože sú platené a vy ste tiež zaplatili za výrobky alebo služby. V takom prípade, ak vidíte člena podporného tímu, ktorý sa snaží vyriešiť váš problém, mali by ste sa pokúsiť problém Google vyriešiť a prípadne mu navrhnúť riešenia, ktoré ste našli prostredníctvom internetu, alebo ho môžete navrhnúť, aby váš problém poslal svojmu šéfovi, ktorý údajne údajne je lepšie kvalifikovaný na jeho vyriešenie.

Ak sa zdá, že vaša podpora neodpovedá na vaše problémy dostatočne rýchlo alebo nie je online alebo vôbec neodpovedá, vybrali ste nesprávnu spoločnosť a mali by ste vyhľadať inú spoločnosť, najmä ak nie sú zdvorilí a nenájdete odpovede na vaše otázky ani riešenia vašich problémov.

Cena, náklady na obnovenie, skryté poplatky

Jedným z najdôležitejších motívov pre výber dobrého webhostingového servisu / spoločnosti je cena, ktorá je niekedy dokonca hlavným dôvodom. Ľudia si vyberajú webové spoločnosti so zlým tímom podpory a bez originality len preto, že sú lacné, ale neuvedomujú si, že ich vlastné podnikanie bude rovnaké: lacné, bez originality a so zlou podporou. Takže bez kvality.

Väčšinou, ak je cena príliš nízka, mali by ste vidieť, že je niečo podivné, a mali by ste buď preskúmať viac, aby ste zistili príčinu ceny, alebo sa tomu vyhnúť, pretože ju naozaj nepotrebujete.

Musíte nájsť správny mix medzi všetkými piatimi prvkami, ktoré definujú kvalitu, takže by ste sa mali starať aspoň o webhostingovú spoločnosť, ktorá má priemernú cenu, priemernú originalitu a profesionalitu, priemerný podporný tím. a má priemernú kvalitu. Nie je dobré nechať jeden z nich, aby bol nižší ako priemer a druhý, aby bol vyšší, mali by ste zostať na rovnakej úrovni pre všetkých päť prvkov.

Pravidelne udržiavajú svoje servery?

Po nastavení rozpočtu a založení spoločnosti s náležitým a profesionálnym podporným tímom a originalitou by ste mali zistiť, ako často vybraná spoločnosť vykonáva údržbárske činnosti a či inovuje svoje servery a služby..

Musíte sa postarať, pretože niektoré spoločnosti používajú dôvod „Údržba“ zakaždým, keď sa vyskytnú problémy, takže ich technické prostriedky nie sú príliš dobré. V tomto prípade vám niektoré z nich ponúkajú niekoľko bezplatných funkcií, čo znamená, že chcú, aby ste zabudli na problémy, ktoré práve mali, ale aj keď tieto bezplatné funkcie akceptujete, môžete mať s nimi problém kvôli technickým problémom a potom bude váš web offline, vďaka čomu stratíte klientov, príjmy, návštevníkov atď.

A čo výkon & uptime?

Posledným prvkom je kvalita služieb, takže by ste sa mali postarať o ping, oneskorenie, a uptime, ale mali by ste vedieť, že originalita spolu so zmiešanou podporou, cenou a údržbou vám ponúknu kvalitu. Skutočnou otázkou je, aký druh kvality? Dobrý alebo zlý? Za týmto účelom musíte postupovať podľa vyššie uvedených tipov a trikov a musíte skutočne urobiť prieskum a nakoniec záverečnú správu týkajúcu sa všetkých webhostingových spoločností spolu s ich cenami, kvalitou, podporou a ďalšími dôležitými prvkami. Môžete dokonca vytvoriť tabuľku v programe Excel alebo inom podobnom softvéri a porovnať jednotlivé spoločnosti a označiť dôležité veci, ktoré ste pre každú z nich našli, napríklad tučným písmom alebo zmenou farby písma na červenú. Dobrou praxou je tiež nevyberať webhostingovú spoločnosť, ktorá bude nasledovať po jedinom preskúmaní alebo odporúčaní. Ak ste počuli a prečítali viac recenzií a rôznych odporúčaní, vyberiete si rozumnejšie..

Nezabudnite na veci súvisiace so zdravým rozumom, ako sú skutočné ceny, zdvorilá a sociálna komunikácia. Dobrým riešením každého možného problému s webhostingovou spoločnosťou je zaregistrovať všetko, čo hovoria, buď kopírovaním e-mailov, chatových správ, Skype a Správy Yahoo a lístky v dokumente alebo dokonca na zaznamenávanie Skype a telefonických hovorov. Mali by ste tiež ukladať faktúry, zmluvy a iné dokumenty, ktoré ste vytvorili.

Nakoniec, ak máte skutočne vážne problémy s vybranou spoločnosťou, mali by ste ísť na úrady a pokúsiť sa nájsť pre vás najvhodnejšie riešenie..

spoločnosť
Promo cena

1spoľahlivý kvalitný hosting cpanel2,75 USD / mesiac
2kvalitný rozpočet hosting1,99 USD / mesiac
3vysoko kvalitný poskytovateľ podnikového hostingu2,99 USD / mesiac
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map