Ako nájsť najlepšie PHP poskytovateľa hostingu?

nájsť najlepšie php web hosting poskytovateľa


Podľa Wikipédie je PHP najpopulárnejším programovacím jazykom na strane servera, s ktorým je možné vytvárať webové stránky. V októbri 2010 používalo PHP asi 75% všetkých webových stránok a vo februári 2014 viac ako 82%. Tento populárny programovací jazyk s otvoreným zdrojovým kódom sa používa od malých až po veľké, veľké a komplexné webové stránky s vysokou prevádzkou, ako sú Facebook, Wikipedia a ďalšie..

Najpopulárnejší systém na správu obsahu, ako sú WordPress, Joomla, Drupal, sú tiež vytvorené pomocou PHP. OpenCart, osCommerce a ďalšie dobre známe skripty nákupného košíka s otvoreným zdrojom používajú aj jazyk PHP.

# 1 InMotion Best PHP Hosting

InMotion ponúka hosting v podnikovej triede pre skripty PHP, webové stránky a aplikácie. K dispozícii sú tiež zdieľané, VPS a účelové plány, začínajúce na $ 4,19 / mesiac.

viac informácií tu … »

Pretože PHP je tak rozšírené, veľa programátorov sa rozhodne učiť PHP ako svoj prvý programovací jazyk. Verte tomu alebo nie, všetci poskytovatelia webhostingu majú podporu PHP. Takže ak chcete publikovať svoje webové stránky alebo skripty online online, prácu môže vykonať doslova každý hostiteľ. Pri nákupe webhostingovej služby PHP je však potrebné zvážiť niekoľko vecí.

Mať taký veľký počet poskytovateľov, ktorí ponúkajú PHP hosting, môže viesť koncového používateľa do neistej pozície. Vyhodnotenie funkcií, nastavení, cien a podpory každej spoločnosti je nekonečná úloha. Aby som vám ušetril čas, zostavil som zoznam hlavných aspektov, ktoré je potrebné zvážiť pre webového hostiteľa PHP; Vytvoril som tiež zoznam najlepších poskytovateľov hostingu PHP, ktoré používam.

Uznanie dobrej hostingovej spoločnosti PHP

Výber hostiteľa PHP sa príliš nelíši od výberu bežného hostenia webových stránok. Po prvé, musíte poznať svoje vlastné potreby. Čo je dôležité pre váš projekt a čo od webhostingu očakávate? Podľa môjho názoru by váš potenciálny poskytovateľ hostingu mal dať odpovede na nasledujúce otázky:

 • Aké verzie PHP sú dostupné na ich serveroch?
 • Ktoré rozšírenia sú k dispozícii, je možné pridať ďalšie?
 • Ako často sa vykonávajú zálohy?
 • Poskytuje hostiteľ podporu pre PHP?
 • Je hostingový balík cenovo dostupný?

Ak poskytovateľ hostingu, ktorý tvrdí, že je dobrým hostiteľom PHP, ale neposkytuje dostatok informácií na vyššie uvedené otázky, pravdepodobne by ste sa mali len posunúť ďalej. Teraz analyzujme každú otázku individuálne a zistíme, prečo je dôležité vedieť o verzii PHP, rozšíreniach, zálohovaní, podpore a cene?

nájsť php web hosting poskytovateľa

Verzia PHP: hostiteľ, s ktorým budete pracovať, by mal ponúkať viac verzií php, aby ste sa mohli rozhodnúť, ktorá bude použitá vo vašom účte. Je dôležité mať možnosť aktualizovať aj na najnovšiu verziu PHP. Hostiteľská spoločnosť, ktorá ponúka iba staršie verzie PHP, nie je dobrým hostiteľom. Aktualizácie sú veľmi dôležité nielen pre bezpečnosť, ale aj pre zvýšenie výkonu. Je tiež dobré vedieť, kedy spoločnosť vykonáva aktualizáciu verzií na svojich serveroch, pretože ak používate staršie verzie skriptov, aktualizácia môže viesť k chybám PHP a chcete tomu zabrániť aktualizáciou kódu..

PHP rozšírenia: každý poskytovateľ hostingu ponúka niekoľko rozšírení PHP. Inštaluje však nové rozšírenia, keď ich používateľ vyžaduje? Ak váš skript alebo web potrebuje na spustenie konkrétne rozšírenie, uistite sa, že ho váš potenciálny hostiteľ nainštaloval. Bežným používateľom sa to nezaujíma a pravdepodobne sa na propagačnej stránke nenachádzajú rozšírenia. Ak nemôžete nájsť informácie o určitom rozšírení PHP, kontaktujte technickú podporu hostiteľa. Ak nevedia, o čom hovoríte, neobťažujte sa s týmto hostiteľom.

zálohy: mali by ste mať vždy k dispozícii zálohu svojich webových stránok a skriptov. Aj keď hostiteľská spoločnosť ponúka denné zálohy, mali by ste nakoniec mať aj kópiu skriptov a databázy PHP. Zálohy sú však dobré, pretože ak sa na vašom webe niečo stane, môžete rýchlo vykonať úlohu.

Podpora PHP: zvyčajne bežný účet hostiteľa nemá povolenie inštalovať nové rozšírenia alebo nové verzie php, preto je dôležité mať online podporu, ktorá vám s tým pomôže. Ak chcete vyskúšať svoje schopnosti a zručnosti v oblasti PHP, položte im otázky týkajúce sa PHP skôr, ako sa zaregistrujete. Ak budú vedieť odpovede, budete v dobrých rukách.

cena: pri výbere hostingového plánu cena nie je predchádzajúcim rozhodujúcim prvkom, ale v určitom okamihu by ste mali vziať do úvahy aj náklady na váš hostingový balík. Ak sa chystáte kúpiť zdieľaný hostingový plán, cena by mala byť niekde medzi 5-10 dolárov za mesiac. Niektoré hostingové spoločnosti, ako sú InMotion alebo BlueHost, ponúkajú zľavy pre nových zákazníkov, takže z toho môžete čerpať výhody. Náklady na hostingový plán VPS začínajú na 20 dolárov platených mesačne, zatiaľ čo vyhradený server PHP môže stáť 150 dolárov mesačne. Vezmite prosím na vedomie, že v hostiteľskom priemysle vyššia cena neznamená lepšie služby, v skutočnosti je to rip-off.

Záver a odporúčanie dobrého hostenia PHP

Pravdepodobne budete mať ďalšie otázky, aby ste sa opýtali potenciálneho hostiteľa. Neváhajte a uistite sa, že hostiteľská spoločnosť vám bude slúžiť akýmkoľvek možným spôsobom; ste zákazníkom a vybrali ste si ho z nejakého dôvodu, preto by ho mali poskytnúť.

# 1 InMotion Top PHP Web Host

InMotion je dobrá voľba pre akýkoľvek projekt PHP, ich zdieľaný obchodný hostingový plán začína na 4,19 dolárov mesačne a ponúkajú tiež servery VPS a Dedicated.

viac informácií tu … »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map