Ako nájsť najlepšieho poskytovateľa hostingu Magento?

01.06.2020
Články a ďalšie… 'Ako nájsť najlepšieho poskytovateľa hostingu Magento?
0 16 мин.

best-lacné-magento-hosting


Pri budovaní internetového obchodu je na výber veľa riešení. Môžete to urobiť pomocou služieb Shopify, WooCommerce (doplnok WordPress), BigCommerce, Volusion atď. Aj keď všetky z nich sú skvelé platformy, Magento je tiež veľmi dobrým riešením na vybudovanie internetového obchodu.

Magento je platforma elektronického obchodovania s otvoreným zdrojom, ktorá obchodníkom poskytuje všetko, čo potrebujú na spustenie internetového obchodu. Je určený pre ľudí, ktorí nemajú žiadne zručnosti v oblasti webového vývoja a tiež majú veľmi užitočnú komunitu, ktorá veľmi pomáha, ak hľadáte riešenie niečoho.

Majiteľ obchodu môže vo svojom obchode uviesť iba niekoľko alebo aj desiatky tisíc výrobkov. Veľké množstvo tém a doplnkov umožňuje používateľom prispôsobiť si obchod podľa svojich preferencií. Magento ponúka veľmi robustný systém, ktorý zvládne základné počítačové znalosti. Môžete ho rozšíriť a pridať vlastné funkcie, aj keď v tomto prípade sú potrebné znalosti kódovania. Preto by bolo potrebné najať vývojára, ktorý chápe, ako Magento funguje.

Ak však chcete vytvoriť iba internetový obchod, môžete to urobiť. Je ľahké stiahnuť a nainštalovať rozloženia a doplnky, ktoré vyhovujú vášmu obchodu. Po jeho inštalácii na server máte okamžite prístup k rozsiahlemu zoznamu funkcií. Ak ste úplným začiatočníkom, občas to bude mätúce a vyžaduje si značnú krivku učenia.

Magento je veľmi výkonné riešenie elektronického obchodu, ktoré sa skutočne nedá porovnávať s ostatnými, pretože ak viete, ako ho používať, ponúka nekonečné množstvo funkcií a možností. Z tohto dôvodu môže byť správa stránky Magento veľmi nákladná.

Aj keď sa dá používať zadarmo a má používateľské rozhranie, ktoré ľahko zvládnu sprostredkujúci používatelia, väčšinou ho používajú veľké a vysokorozpočtové obchody. Existuje niekoľko verzií, z ktorých si môžete vybrať. Môžete si bezplatne stiahnuť komunitné vydanie a ak sa zaregistrujete, môžete použiť aj bezplatné ukážku plánu podnikania.

Keď má jednotlivec alebo skupina jednotlivcov v úmysle zriadiť veľký obchod, často si najmú vývojára alebo webového guru, ktorý im zabezpečí inštaláciu systému. Magento teda väčšinou používajú ľudia, ktorí majú profesionálne skúsenosti s vývojom webových aplikácií. Ak nemáte skúsenosti s vývojom webových stránok a napriek tomu chcete stránku sami nastaviť, je najlepšie, ak nájdete iné riešenie..

Zostavte si svoj internetový obchod

Po spustení tohto systému môžete robiť takmer čokoľvek, čo sa týka vytvorenia internetového obchodu. Vlastné nástroje na návrh umožňujú používateľom vytvárať presný dizajn a rozloženie, ktoré majú na mysli. Existuje tiež veľké množstvo preddefinovaných šablón, z ktorých si môžete vybrať, napríklad šablón na ThemeForest.

Magento je všetko v jednom balíku elektronického obchodu, takže na marketing nemusíte v skutočnosti používať iné nástroje. Po jeho spustení sa SEO automaticky nakonfiguruje; budete sa s tým musieť hrať, len ak chcete.

Náhľad & Stiahnite si tému Coccinelle Magento

Platby sa samozrejme riešia úplne jednoducho. Magento realizuje platby na jedno kliknutie, dopravu na adresy, pokladne hostí a ďalšie veci podľa potreby. Integruje tiež asi 50 online platobných systémov.

Systém má dosť silné zabezpečenie na ochranu vašich používateľov a informácií o vašej spoločnosti. Spoločnosť Magento taktiež ponúka veľmi nákladnú službu (1 000 dolárov) na vyriešenie problémov, ktoré môžu mať vaše stránky.

Máte tiež silnú podporu. Na ich webových stránkach sú dostupné rôzne druhy zdrojov, ktoré môžu veľmi pomôcť.

Výhody a nevýhody používania Magento

Rovnako ako akýkoľvek iný systém, nič nie je bezchybné. Magento je veľmi výkonný softvér na podnikovej úrovni, ktorý je vynikajúci, o tom nie je pochýb. Existuje však mnoho ďalších faktorov, ktoré je potrebné vziať do úvahy a ktoré nemusia byť príťažlivé pre druhú myšlienku. Celkový problém s Magento je v tom, že jeho plné využitie bude pravdepodobne vyžadovať veľa času a peňazí. Pred skokom do systému je dôležité pozrieť si výhody a nevýhody, aj keď je to veľmi sľubné. Ale nemusím ti hovoriť, preto si tu.

Pros

 • flexibilita – Ako platforma s otvoreným zdrojom môžete ľahko nájsť a pridať šablóny a doplnky, ktoré vám pomôžu vytvoriť web, ktorý uprednostňujete. Môžete tiež prispôsobiť tieto šablóny a dokonca aj zdrojový kód Magenta. Byť tak flexibilný je jednou z najväčších silných stránok Magenta.
 • Plná funkcií – Magento sa môže pochváliť mnohými funkciami, ktoré ostatným platformám jednoducho chýbajú. Implementácia viacjazyčných, viacjazyčných a viacjazyčných systémov môže byť zložitá s inými systémami, zatiaľ čo Magento to dokáže ľahko.
 • Verzia pre komunitu je bezplatná – Malé a stredné podniky z toho môžu mať veľký úžitok, pretože môžu znížiť svoje náklady.
 • Veľmi citlivý – Kľúčovou súčasťou úspechu je v súčasnosti optimalizácia stránok pre mobilné zariadenia. Mobilní používatelia zvyšujú počet s každým rokom, ktorý prechádza, a nakupujú z vreckových zariadení. Spoločnosť Magento vás zahrnula, pretože vám umožňuje ľahko vytvárať mobilné webové stránky, ktoré ponúkajú vašim používateľom solídne prostredie.
 • Silná a užitočná komunita – Magento patrí medzi najpoužívanejšie platformy elektronického obchodu na svete a má silnú a podporujúcu komunitu, na ktorú sa môžete obrátiť. Vďaka tomu máme rýchlu podporu a tak veľká komunita vždy pracuje na vytvorení ďalších rozšírení. Inšpirovali tiež veľa už existujúcich tém a doplnkov. Ak máte nejaké problémy alebo otázky, vždy môžete nájsť niekoho iného, ​​kto sa s ňou pravdepodobne stretol a predtým ho vyriešil.

Zápory

 • drahý – Ako som už povedal, Magento je softvér na úrovni podniku. Iste, môžete si stiahnuť komunitnú verziu zadarmo, čo je skvelé, ale verzia Enterprise stojí viac ako 15 000 dolárov ročne. Je zameraná na veľké podniky, ktoré si to môžu dovoliť. Toto je pravdepodobne najväčšia nevýhoda tejto vysoko populárnej platformy elektronického obchodu.
 • Vysoké požiadavky na bývanie – Magento vyžaduje vyhradený server, ktorý je preň špecializovaný. Väčšina bežných platforiem bývania sa nedá skutočne použiť na hostovanie. Mali by ste tiež nechať nakonfigurovať vývojára na serveri, čo tiež stojí peniaze. Bývanie Magento prichádza so svojimi vlastnými obmedzeniami, pretože je veľké a vyžaduje veľa optimalizácie. Ak to neurobíte správne, môžete ľahko zlyhať.
 • Ťažko nájsť vývojárov – Vývojári spoločnosti Magento sú na trhu dosť vzácni a aj keď ich nájdete, veľmi sa účtujú. Existuje niekoľko autentických vývojárov, ktorí skutočne chápu, ako Magento funguje. Systém sa môže pochváliť aj neuveriteľne veľkou databázou, takže potrebuje niekoho, kto s ňou môže pracovať.
 • Časovo náročné – Nezáleží na tom, ako ste kvalifikovaní, prispôsobenie si vyžaduje veľa času. Magento sa načíta pomaly, čo by mohlo byť pre mnohých skvelým vypnutím. Toto je problém, iba ak používate verziu pre komunitu; verzia Enterprise Premium má pomerne vysoké rýchlosti načítania.

Zostavte si svoj obchod s Magento

Vytvorenie správnej webovej stránky spoločnosti Magento pre vývojárov môže trvať 50 až 500 hodín. Pred skokom do akcie by ste mali odpovedať na niekoľko dôležitých otázok. V závislosti od vašej odpovede môže byť tento proces skrátený na polovicu alebo môže byť dvojnásobný.

 1. Aký druh témy / rozloženia by ste chceli mať? Chcete implementovať vopred zostavený alebo mať svoj vlastný motív?
 2. Chcete použiť predvolenú zostavu funkcií, ktoré ponúka Magento, alebo by ste chceli, aby pre vás boli vyvinuté nejaké vlastné?
 3. Máte jasnú a všestrannú predstavu o tom, ako by mal váš web vyzerať a fungovať?

Odpoveďou na tieto tri otázky sa dostanete na správnu cestu a získate dokonca lepšiu predstavu o rozpočte, ktorý bude potrebný na vytvorenie vášho webu..

Ďalším kľúčovým komponentom budovania webovej stránky založenej na Magento je hosting. Budete musieť vedieť, aký druh hostingu je potrebný pre web, ktorý máte na mysli. Existuje niekoľko najlepších hráčov v oblasti webhostingu, ktorí ponúkajú potrebné služby, a my sa o nich porozprávame v nasledujúcej časti.

Ako si vybrať správneho poskytovateľa hostingu pre Magento

Magento je teraz hladná šelma, takže na jej fungovanie je potrebná určitá sila a preto si musíte zvoliť správneho hostiteľa..

Rovnako ako pri vytváraní webových stránok, čím lepšie máte predstavu o tom, čo chcete a ako by malo fungovať, tým ľahšie je zvoliť tú správnu službu. Túto príručku sme napísali, aby sme vám pomohli pri výbere správneho hostiteľa. Odporúčame tiež našu najlepšiu voľbu pre webový server Magento.

Pri hľadaní hostiteľa majte na pamäti nasledujúce faktory:

 • Celkový výkon vašich stránok
 • Koľko produktov budete mať
 • Priemerná mesačná návštevnosť
 • Bude to malý obchod alebo veľký obchod?

Hardvérové ​​špecifikácie sú tiež dôležité. Výber servera pre váš web je podobný ako pri výbere počítača pre seba. Pre začiatočníkov by ste mali zvoliť stroj so serverom VPS, štvorjadrové procesory (4 jadrá), 8 GB RAM (alebo viac). Harddisky SSD tiež značne zvýšia rýchlosť načítania, preto uprednostnite stroje, ktoré ich majú.

Druhy hostingu

Môžete si zvoliť použitie spravovaných serverov alebo samoobslužných serverov.

Ak si vyberiete samoobslužný hosting, budete musieť urobiť všetko sami. Budete musieť spustiť server, nainštalovať softvér a drotár s komplikovanou správou. Ale môžete si tiež najať profesionála, ktorý to urobí za vás. Ak dávate prednosť väčšej slobode a riešite problémy sami, máte to.

Ak sa rozhodnete Podarilo-hosting, váš poskytovateľ webhostingu prevezme zodpovednosť za veľa vecí. Ak to budete potrebovať, migrujú vaše stránky na ich server, opravia všetky problémy, ktoré sa môžu vyskytnúť v súvislosti s hostením. Váš web sa bude starať v zásade o tím odborníkov. HostGator napríklad robí skvelú prácu a ich servery majú plnú podporu pre Magento.

Existuje veľa webových hostiteľov, ktoré ponúkajú Podarilo-hosting za nízku cenu. HostGator, BlueHost alebo InMotion môžete použiť na zabezpečenie spoľahlivej hostovacej služby, na ktorú sa môžete spoľahnúť. HostGator má plány, ktoré podporujú Magento už od 2,95 dolárov mesačne. Ceny sa samozrejme líšia v závislosti od toho, ktorý poskytovateľ a aké plány si vyberiete, ale ľahko nájdete toho, ktorý vám vyhovuje.

Typy hostingu pre Magento

Zdieľaný hosting – Toto je najlacnejší hostingový plán, aký nájdete. Aj keď je to skvelý začiatok pre budovanie vášho obchodu elektronického obchodu Mangeto, nebude to však z dlhodobého hľadiska fungovať. Magento vyžaduje značné množstvo serverových zdrojov, ktoré zdieľaný hosting chýba. Bezpečnosť je tiež hlavným problémom zdieľaného hostingu.

Hosting VPS – Tieto servery stoja oveľa menej ako dedikované servery. Je to preto, že zdieľate server s niekoľkými ďalšími webmi. Môžete nainštalovať takmer akýkoľvek softvér a nastaviť jeho rýchlosť. Jediným problémom je, že rýchlosť načítania a celkový výkon zariadenia môžu závisieť aj od susedných webových stránok.

Dedikované servery – Určené servery sú dosť drahé, ale zo servera získate maximálny výkon. Nemusíte zdieľať izbu s nikým a mať celý stroj pre seba. Ak chcete, aby sa vaše stránky načítali čo najrýchlejšie, potom by ste s týmto mali pracovať.

Odporúčaní hostitelia

 • V pohybe – Ponúkajú veľmi solídne služby pre používateľov na akejkoľvek úrovni zručností a majú optimálnu voľbu pre malé podniky. Služba Power je k dispozícii za 5,39 USD mesačne, čo je ideálne, ak chcete spustiť internetový obchod. Ponúka ľahkú inštaláciu, pevné disky SSD a spoľahlivý tím podpory, ktorý môžete zavolať, aby vám pomohol.
 • Hostgator – Tento poskytovateľ ponúka automatický inštalačný program Magento, takže ho môžete spustiť na vyhradenom serveri jediným kliknutím. Môžete si tiež kúpiť podnikateľský plán, ktorý prináša ďalšie výhody.
 • Bluehost – BlueHost má tiež automatický inštalačný program Magento, ktorý vám umožňuje nastaviť ho jediným kliknutím. Majú chrbát s nepretržitou podporou. Viac ako dva milióny webmasterov dôverujú svojim službám z dobrých dôvodov. Ich mesačná cena začína na 2,95 dolárov, čo je úžasné vzhľadom na všetky dobroty, ktoré ponúkajú.

Aj keď Magento bude fungovať dobre na zdieľanom a lacnom pláne hostenia, akonáhle vaše webové stránky začnú získavať návštevníkov, budete musieť prejsť na plán VPS. VPS hosting vám poskytuje väčšiu flexibilitu a viac zdrojov ako zdieľaný hosting.

záver

Magento je priamo v tom, čo si stanovil. Cieľom spoločnosti je ponúknuť najlepšie eCommerce riešenie. Už majú väčšinu trhu az veľmi dobrého dôvodu. Magento je solídny a spoľahlivý, pokiaľ ide o prevádzku vášho internetového obchodu.

Už teraz je jasné, že tento systém je zameraný skôr na veľké podniky ako na priemerných používateľov. Ak pracujete samostatne, pravdepodobne budete radšej používať inú službu ako Shopify, WooCommerce alebo Volusion..

Hoci Magento vyžaduje veľa starostlivosti, úsilia a zdrojov, na oplátku vám bude dobre slúžiť. Ak táto platforma elektronického obchodu znie, ako by ste potrebovali a čo by ste spravovali, potom ste od jej použitia vzdialení pár kliknutí..

Dúfam, že tento článok vám pomohol získať presnejšiu predstavu o tom, čo je Magento, a že ste pre svoj web našli správneho webhostiteľa.!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector