Ako si vybrať najlepší CMS pre svoju webovú stránku svojej firmy?

01.06.2020
Články a ďalšie… 'Ako si vybrať najlepší CMS pre svoju webovú stránku svojej firmy?
0 28 мин.

best-CMS-business-webové stránky


Existuje niekoľko firiem, nových alebo starých, ktoré nemajú webové stránky. V mnohých prípadoch sú budovanie firmy a webovej stránky dva synchrónne procesy.

Vytvorenie webovej stránky v týchto dňoch znamená súčasné použitie CMS. Prečo sa pýtaš? Uľahčuje vývojový a administratívny proces.

Ak nie ste vývojár webových stránok s vynikajúcimi právomocami, ktorý dokáže ohýbať čas a priestor, získate oveľa viac práce oveľa rýchlejšie, ak urobíte správne rozhodnutia v počiatočnej fáze budovania firemného webu..

Aké ďalšie výhody však prináša používanie CMS na prevádzkovanie firemných webových stránok? A čo je dôležitejšie, ako si vyberiete ten, ktorý je vhodný pre vaše podnikanie? Ktorý z nich vám bude vyhovovať na dlhých cestách?

Všetky tieto otázky budú zodpovedané v tomto článku, spolu s ďalšími, ktoré ste si pravdepodobne ešte sami položili.

Dnes vám teda poskytneme tento pekný vzdelávací materiál, ktorý vám pomôže vybrať najlepší redakčný systém pre vaše obchodné webové stránky! Dajte tiež svojmu podniku takú trvalú a silnú online prítomnosť, akú si zaslúži.

Bez ďalších okolkov sa k tomu dostaneme!

Prečo je užitočné používať CMS?

Systém na správu obsahu je platforma, ktorá umožňuje jeho užívateľovi jednoduchšie vytvárať a spravovať webovú stránku. Vďaka množstvu vopred vyrobených nástrojov a predpripravených prvkov je pre vás vykonaná veľká časť práce.

Webmaster alebo vývojár môže ušetriť veľa peňazí a času, len pomocou správneho systému na správu obsahu. Je to ako postaviť dom s položením základov pre vás skôr, ako na ňom začnete pracovať. Niektoré CMS môžu mať pre váš dom aj niekoľko vopred vybudovaných stien.

Väčšina systémov na správu obsahu je tiež bezplatná, ale nakoniec budete musieť minúť trochu peňazí. Ale pokiaľ ide o peniaze, použitie CMS je veľmi nákladovo efektívne riešenie.

CMS ponúka potrebné nástroje, ktoré vašej firme poskytujú relevantnú online prítomnosť, ktorú hľadáte. Má väčšinu preddefinovaných kódovacích prác a veľa zabudovaných marketingových nástrojov, ktoré pomôžu šíriť posolstvo vašej firmy. Systémy na správu obsahu sú všetko v jednom balíku na vytváranie podnikových webových stránok a webových stránok zabijakov.

Používanie CMS je teda skvelým a veľmi efektívnym riešením pre vaše podnikanie!

Hlavnými výhodami sú, že vytvorenie obchodnej logiky, dizajnu a funkčnosti webovej stránky je ľahké pre všetkých používateľov. Samozrejme, niekto so skúsenosťami s vývojom webu môže urobiť oveľa viac a urobiť to presnejšie a efektívnejšie, ale väčšina systémov na správu obsahu sa môže ľahko naučiť ktokoľvek..

Akonáhle webovú stránku nastavíte vy alebo vývojár, takmer každý sa môže zbaviť administratívnych úloh potrebných na prevádzku webovej stránky. Svoju produkciu obsahu môžete zefektívniť a ľahko publikovať články alebo príspevky, kedykoľvek to uznáte za vhodné.

Dizajn, obsah a obrázky svojich webových stránok môžete vždy prepínať v priebehu niekoľkých minút jednoduchými a priamymi procesmi, ktoré sa nedotýkajú ani trochu kódu..

Čo by ste mali hľadať v CMS?

Ako ste už možno počuli, existuje veľa systémov na správu obsahu. Mnoho z nich je dobre známy softvér, ktorý používajú stovky tisíc alebo dokonca milióny používateľov. Ľahko sa stratíte medzi všetkými skvelými sľubmi a luxusnými funkciami, ale v skutočnosti ide len o jednoduché požiadavky.

Opakovane použiteľný obsah

Vytváranie čerstvého a kvalitného obsahu môže byť časovo náročný proces a je veľmi efektívne využiť to, čo už máte. Vytváranie a správa obsahu vašich webových stránok by mala byť efektívnym procesom a musí sa vyhnúť riziku, že vytvoríte duplicitný obsah, pretože to spoločnosti Google prinesie pokutu..

Dizajn a prispôsobenie

Jednou z zložitejších častí vytvárania webovej stránky s redakčným systémom je jej navrhovanie a prispôsobovanie tak, aby vyzeralo presne tak, ako chcete.. Nemalo by to obmedzovať spôsob zobrazovania vášho obsahu.

Existujú vážne neflexibilné redakčné systémy a existujú vývojári, ktorí často neprijímajú najlepšie postupy navrhovania konkrétneho redakčného systému a nakoniec v procese navrhovania vytvárajú hrozný kód..

Budete musieť pracovať so systémom na správu obsahu, ktorý je dostatočne flexibilný, aby vám umožnil nastaviť presný spôsob, ako chcete, aby bol váš obsah prezentovaný a obnovený. Mali by ste byť schopní načítať obsah v chronologickom poradí alebo v akomkoľvek inom poradí, ktoré by ste mohli mať na pamäti.

Zjednodušene povedané, flexibilita v tom, ako CMS spracúva návrh webových stránok a zobrazuje obsah, je najdôležitejšia v ktoromkoľvek z nich..

Editor

Väčšina redakčných systémov má vynikajúce vizuálne rozhranie, ktoré vám umožňuje upravovať obsah webových stránok a prípadne aj ich vzhľad. Obsah sa pridáva a vkladá do webových stránok a umožňuje základné formátovanie textu, farby, typografie a takmer každého prvku obsahu, ktorý publikujete.

Editor je najpoužívanejšou funkciou celého systému, takže sa s ním môžete pohodlne baviť. Ale majte na pamäti, že mať príliš veľkú kontrolu prostredníctvom editora WYSIWYG má svoj vlastný súbor nebezpečenstiev, ak poskytujú príliš veľkú kontrolu. Pravdepodobne bude na vašom webe pracovať niekoľko editorov obsahu a poskytovateľov obsahu, a to je v poriadku, ale ak majú povolené zmeniť príliš veľa dizajnu stránky, môžu skončiť zmätkom dizajnu celého vášho webu. Poskytovatelia obsahu môžu pomocou odkazov, nadpisov, zoznamov a ďalších prvkov riadiť, ako sa má určitý obsah zobraziť na webovej stránke.

Uistite sa, že ste vybrali editora, ktorý nedáva editorom obsahu žiadnu kontrolu nad vzhľadu vašich webových stránok. Editor by mal byť schopný spracovať aj všetky externé zdroje, ako sú odkazy, rôzne súbory na stiahnutie a ďalšie.

Vyhľadávanie

Jednou z najpohodlnejších funkcií, ktorú môžete použiť na webovej stránke, je vyhľadávací panel. Je nevyhnutné poskytnúť používateľom možnosť prehľadávať obsah vašich webových stránok a poskytnúť ich posádke to isté. Každý druhý používateľ začína svoju interakciu so zadaním toho, čo hľadá, do vyhľadávacieho panela. Funkcia vyhľadávania sa zdá byť jednoduchá a jednoduchá, ale často môže byť nedostatočná. Nemusí to byť také funkčné, ako by ste očakávali, a vo vyhľadávacej funkcii je potrebné vziať do úvahy ďalšie faktory, ako to, či to funguje alebo nie.

 • Musí vrátiť výsledky dostatočne rýchlo, aj keď je na vašom webe veľa údajov.
 • Musí zoradiť výsledky vyhľadávania podľa konkrétnych kritérií.
 • Musí to urobiť dôkladné indexovanie, prezeraním každej časti každej webovej stránky a možno aj súborov, ako sú napríklad pani Office a dokumenty PDF.
 • Musí to urobiť vlastné vyhľadávanie. Vy a používateľ by ste mali byť schopní nastaviť niektoré parametre, ktoré umožňujú presnejšie a konkrétnejšie vyhľadávanie.
 • Musí dostatočne často sa obnovovať, aby zohľadňoval všetky dôležité zmeny, ktoré sa vyskytnú na vašom webe.

Sledovanie používateľov

Budete chcieť vidieť, ako efektívne váš web dosahuje svoje ciele a ako sa vašim používateľom páči. Vyžaduje si to určité analytické nástroje a spôsob, ako získať spätnú väzbu od používateľov. Používatelia by mali mať možnosť zanechať komentáre, hodnotiť ich a prípadne používať chat. Mali by ste však byť aspoň schopní posielať formuláre a zhromažďovať informácie a názory svojich používateľov týmto spôsobom.

Mali by ste používať efektívnu metódu komunikácie so svojimi používateľmi bez ohľadu na to, aký druh webovej stránky vytvárate.

CMS nemusí toto právo ponúkať hneď po vybalení, ale tieto funkcie by mali byť skutočne možné prostredníctvom doplnkov.

Nezabúdajte, že aj keď máte potrebné nástroje na zhromažďovanie údajov, flexibilita tejto funkcie je dôvodom, prečo sa jej používanie oplatí. Mali by ste byť schopní extrahovať a používať niekoľkými spôsobmi, ako je napríklad ľahké kopírovanie, vloženie, odoslanie e-mailom alebo rozbalenie do rôznych formátov súborov, ako sú dokumenty Word, Excel alebo Dokumenty PDF..

správa užívateľov

Ak ide o zaneprázdnený web, bude ho používať veľa ľudí vrátane návštevníkov a vašich zamestnancov. Túto úlohu budete chcieť čo najjednoduchšie a čo najpriamejšie.

Preto by ste mali zvážiť, ako chcete spravovať svojich používateľov. Chcete len pridať a odstrániť používateľské účty alebo ich v prípade potreby zmeniť?

Ďalším dôležitým aspektom správy používateľov je nastavenie povolení. Každému zamestnancovi priradíte konkrétne úlohy a nebudete chcieť, aby sa poskytovateľ obsahu dotkol akejkoľvek funkcie webu. Budete chcieť priradiť role, ako sú editor, tvorca obsahu, korektor alebo korektor a tak ďalej.

Najdôležitejšia vec, ktorú musíte mať, je, ktorý používateľ môže upravovať, čo na vašich webových stránkach. Dobrý CMS musí podporovať viac rolí a dynamicky pridávať alebo odoberať svoje povolenia.

Integrované osvedčené postupy

CMS sa vylepšuje iba s pridanými funkciami. Pri integrovaných osvedčených postupoch SEO je väčšina práce, ktorú by ste inak vykonávali s webovým SEO, už pre vás urobená. Musíte len definovať kľúčové slová a ste pripravení umiestniť sa na svoju webovú stránku priateľskú k SEO.

Existuje tiež veľa užitočných funkcií, ako sú podpora geografického umiestnenia, kompresia GZIP, generovanie súborov Sitemap XML, adresy URL priateľské k SEO a štruktúra URL a ďalšie..

Najmodernejšie systémy na správu obsahu budú mať všetky tieto, ale nie každý CMS zabezpečí, aby vaše webové stránky boli úplne optimalizované pre SEO a aby sa načítali dostatočne rýchlo..

Veľmi dôležitá je aj mobilnosť a množstvo responzívnych webových návrhov.

Podpora verzií

Vykonaním zmien na svojom webe zistíte, že ich nemôžete vrátiť, keď chcete byť obrovská bolesť. Platí to aj v prípade, že niečo zverejníte omylom alebo ak na svojej webovej stránke porušíte funkciu.

Z tohto dôvodu je dôležité mať možnosť vrátiť svoj web späť na včerajšiu verziu alebo minulú verziu. Ak to tak nie je, CMS by vám mal prinajmenšom poskytnúť možnosť vrátiť sa k poslednej uloženej verzii.

Dobrá podpora verzií nie je niečo, čo má každý CMS, ale zvyčajne sa dá pridať pomocou doplnku. Môžete to tiež spracovať prostredníctvom poskytovateľa webhostingu.

Ako si vybrať CMS, ktorý funguje pre vaše podnikanie?

CMS, ktorý pre niekoho dobre funguje, nemusí pre vás a vaše podnikanie fungovať rovnako dobre.

Najdôležitejšia príprava, ktorú musíte urobiť, je stanovenie presných požiadaviek vašej firmy. Budete musieť brať do úvahy svoje zdroje, svoj tím, svoje schopnosti a požiadavky svojej firmy.

Aké sú vaše obchodné ciele?

Môžete to skončiť opakovaním, ak už ste na to prišli, ale trochu opakovania bude len presadzovať vaše ciele.

Čo je hlavnou vecou, ​​ktorú chcete dosiahnuť vytvorením webovej stránky? Chcete vytvoriť silnú online prítomnosť, aby si vašu značku všimlo viac ľudí? Chcete postaviť internetový obchod, ktorý predáva vaše výrobky? Možno budete chcieť urobiť všetko vyššie uvedené?

Vaše ciele sú kľúčové rozhodujúce faktory toho, čo pre vás funguje. Napríklad sa chystáte použiť jeden typ CMS, ak sa snažíte vybudovať značku a urobiť veľa online marketingu a marketingu obsahu, alebo úplne iný typ CMS, ak chcete vybudovať obrovský internetový obchod..

Vytvorte cestovnú mapu projektu a definujte, aké funkcie a funkcie budete na ceste potrebovať, aby ste dosiahli svoje ciele.

Aký je váš rozpočet?

Ako s mnohými ďalšími vecami v živote, čím viac peňazí môžete minúť, tým jednoduchšie je to.

Pred výberom CMS by ste mali vedieť, koľko peňazí ste ochotní minúť na svojom webe a správne alokovať tieto peniaze.

Po nastavení rozpočtu môžete hľadať systémy na správu obsahu, ktoré by vám poskytli nástroje na vytváranie webových stránok v rámci vášho rozpočtu. Väčšina CMS je otvorených zdrojov a je ich možné používať zdarma, takže nie je potrebné, aby ste si museli budovať svoj web, aby ste si kúpili CMS. Je to proces vytvárania vášho webu, ktorý by vás mohol nakoniec stáť nejaké peniaze.

Splatí sa veľa profesionálneho vzhľadu, prémiových návrhov webových stránok a doplnkov, ktoré ponúkajú funkčnosť. Možno budete musieť zaplatiť za vývojára webu, ktorý vám pomôže s navrhovaním vašich webových stránok a opravením akýchkoľvek chýb, s ktorými sa môžete stretnúť.

Proprietárne alebo open source CMS

Rozdiely medzi proprietárnym a otvoreným redakčným systémom sú početné a zaslúžili by sme si samostatný článok, ktorý by sme tiež uverejnili. Pokiaľ však ide o naše súčasné obavy, výber závisí iba od toho, akú kontrolu chcete mať.

Chcete mať, samozrejme, čo najväčšiu kontrolu, ale bude to venovať väčšiu pozornosť a viac práce. Hlavný rozdiel medzi otvoreným zdrojom a proprietárnym CMS je úroveň kontroly, ktorú poskytujú.

CMS s otvoreným zdrojovým kódom je zadarmo a môžete ľubovoľne upravovať ľubovoľný kód a funkcie v ňom, čím získate úplnú kontrolu nad systémom..

Proprietárny CMS je však budovaný a spravovaný spoločnosťou. V zásade platíte poplatok každý mesiac alebo každý rok, aby mohli vytvárať a spravovať vaše webové stránky, zatiaľ čo musíte iba nahrávať obsah a robiť najzákladnejšie úlohy. O zvyšné technické podrobnosti, ako napríklad návrh a aktualizácie webových stránok, sa postará ich tím podpory. Vždy ich môžete zavolať, aby vám pomohli, a oni pre vás urobia väčšinu práce.

Je však dôležité si uvedomiť, že váš web pravdepodobne nebude vašim majetkom a je úzko spätý s konkrétnou spoločnosťou, ktorá používa redakčný systém. Nie každá spoločnosť to robí, ale je dôležité, aby ste vedeli, či stojí za to mať web takýmto spôsobom alebo nie. Možno budete musieť platiť mesačný poplatok a mať menšiu kontrolu, ale nevyžadujete absolútne žiadne vedomosti webového vývojára a práca, ktorú musíte urobiť, je minimálna.

Pozrite sa na jeho základnú funkčnosť

Iste, väčšina systémov na správu obsahu ponúka používateľovi možnosť vytvárať, upravovať webové stránky a pridávať k nim obsah. Máme sklon myslieť si, že dokážeme usporiadať naše stránky a spôsob, akým je náš obsah usporiadaný, a počúvať takmer v akomkoľvek CMS, ale to nie je tento prípad.

Aj keď vám niektoré z najpopulárnejších redakčných systémov umožňujú usporiadať webové stránky hneď po vybalení, veľa z nich tieto funkcie nenabízí. Pravdepodobne budete tiež chcieť určitým spôsobom rozložiť obsah a prvky.

Najdôležitejšou vecou, ​​na ktorú sa musíte uistiť, je, že CMS vám poskytuje všetky funkcie a kontrolu, ktorú chcete mať nad svojím webom..

Môžete vy alebo váš tím systém používať??

Toto je prvá a najdôležitejšia vec, ktorú treba vziať do úvahy, pretože bez tohto nebude nikto, kto bude prevádzkovať vaše webové stránky. Mnoho CMS vyžaduje vývojárske schopnosti a porozumenie HTML, CSS a dokonca aj PHP, pokiaľ ide o funkcie webových stránok.

Ako dobre vy alebo vaša posádka rozumiete týmto programovacím jazykom, hrá hlavnú úlohu pri rozhodovaní, ktorý CMS by ste mali používať. Prirodzene, pôjdete za tým, ktorý si vy a váš tím dokážete najľahšie a najefektívnejšie osvojiť.

Majte však na pamäti, že príliš jednoduchý CMS nevyužije schopnosti žiadneho technicky kvalifikovaného človeka, pretože zamkne veľa vylepšení, ktoré by ste inak mohli použiť..

Ako ďaleko chcete ísť?

Vytvorenie jednoduchej webovej stránky portfólia alebo webovej stránky na marketingové účely je niečo, čo sa dá dosiahnuť pomerne efektívne s väčšinou systémov na správu obsahu. Ak však chcete vytvoriť internetový obchod, web elektronického obchodu alebo akýkoľvek iný web s komplexnou funkciou, musíte mať iné nastavenie. Tiež, ak chcete, aby sa vaše online podnikanie rozrastalo, váš CMS musí byť schopný to zvládnuť aj bez toho, aby došlo k zlyhaniu.

Pre mnoho firiem ich náhly rast viedol k ich pádu jednoducho preto, že si vybrali nesprávny CMS. Musíte sa podrobiť prieskumu, aby ste sa uistili, že váš web sa vás nerozpadne, akonáhle dôjde k náhlemu nárastu návštevnosti, keď začne viac používateľov nalievať.

Ani jeden z nás nemá krištáľovú guľu, ktorá by mohla predpovedať budúcnosť, a takmer každý CMS sľubuje zvládnuť obrovské množstvo premávky. Skutočné informácie nájdete na fórach a na iných recenziách, kde ľudia vyskúšali a otestovali váš perspektívny CMS a môžu potvrdiť, že zvládli rast ich podnikania a naďalej ich zvládajú aj teraz.

Znovu teda nezabudnite nájsť redakčný systém, ktorý zodpovedá vašim obchodným cieľom.

Najpopulárnejší systém na správu obsahu

Uviedli sme tu systémy na správu obsahu, ktoré väčšina spoločností používa na prevádzkovanie svojich webových stránok.

WordPress

Navštívte oficiálnu webovú stránku »

Dá sa hovoriť aj o systémoch na správu obsahu bez premýšľania WordPress. Z toho je postavená približne každá štvrtá webová stránka, ktorú používa viac ako 60 miliónov ľudí na obchodné účely. Veľa webových stránok bolo vytvorených pomocou programu WordPress aj v čase, keď ste našli tento článok.

WordPress začal ako platforma pre blogovanie pred viac ako 16 rokmi, ale odvtedy sa vyrastal ako plnohodnotný systém na správu obsahu, ktorý dokáže spracovať akýkoľvek druh webovej stránky..

Je to jeden z najviac užívateľsky prívetivých CMS a má jednoduché nástroje na vytváranie webových stránok pomocou drag and drop. Môžete jednoducho pridať nový dizajn a zmeniť ho pomocou niekoľkých kliknutí. Pre tento CMS je k dispozícii jedinečný počet tém a doplnkov, vďaka čomu je neuveriteľne flexibilný a prispôsobiteľný.

Je to najobľúbenejší redakčný systém z nejakého dôvodu a môžete s ním vytvoriť takmer akýkoľvek web, nech ste si predstavili čokoľvek. Môžete dokonca pridať rôzne funkcie pomocou krátkych kódov a množstva doplnkov.

Je však dôležité spomenúť, že existuje niekoľko lepších možností, ak máte v úmysle vybudovať veľký obchod online na podnikovej úrovni. Platí to však iba pre malé percento ľudí.

V opačnom prípade je WordPress ľahko použiteľné a priame riešenie pre vytváranie a správu firemných webových stránok.

Ak chcete vytvoriť internetový obchod alebo webové stránky elektronického obchodu, budete potrebovať nejaké ďalšie doplnky, aby ste z WordPress urobili plnohodnotnú platformu elektronického obchodu..

Je to skvelé pre stavbu:

 • Portfólio webovej stránky
 • Blog
 • Spravodajská webová stránka
 • Informačná webová stránka
 • Členská webová stránka
 • Stránka na zhromažďovanie videí

Ak chcete publikovať stály prúd obsahu, WordPress je skvelý spôsob, ako to dosiahnuť.

Drupal

Navštívte oficiálnu webovú stránku »

Drupal je webová stránka s otvoreným zdrojovým kódom a platforma na vytváranie aplikácií. Je to dotyk zložitejší ako WordPress, a preto je najlepší pre ľudí so zázemím pre vývoj webových aplikácií. Je stále medzi najviac užívateľsky prívetivými systémami na správu obsahu, ale na to si zvykneme. Pochopenie skriptu a rámca Drupalu vám umožňuje vytvárať najunikátnejšie webové stránky a aplikácie.

Najznámejšou črtou Drupalu je, že ponúka takmer nekonečné množstvo možností. Svoje webové stránky môžete upraviť a prispôsobiť tak, aby vyhovovali vašim požiadavkám. Má strmú krivku učenia a najrýchlejší spôsob, ako s ňou vytvoriť webovú stránku, je s pomocou webového vývojára, ktorý má skúsenosti s používaním systému..

Drupal je vynikajúci stavebný materiál:

 • Informatívne webové stránky
 • aplikácia
 • Webové stránky so správami
 • blogy
 • Sociálne siete
 • Internetové obchody
 • Portfóliové webové stránky
 • Diskusia
 • Stránky elektronického obchodu

Môžete zostaviť všetko, čo potrebujete pre svoje podnikanie, do najmenších detailov, ale nie je tak užívateľsky prívetivé ako WordPress, takže ak chcete zefektívniť vývojový proces, budete potrebovať odbornú pomoc..

Ak ste sa rozhodli používať program Drupal, určite si budete môcť vybudovať vynikajúcu obchodnú logiku a výkonný web od začiatku..

Magento CMS

Navštívte oficiálnu webovú stránku »

Magento je plnohodnotná platforma pre vývoj webových stránok a redakčný systém, ktorý bol vytvorený pre elektronický obchod. Dokáže zvládnuť najmenšie online podniky a dokonca aj tie najobsiahlejšie webové stránky na podnikovej úrovni s desiatkami tisíc produktov.

Magento poskytuje všetky nástroje potrebné pre chod a správu online podnikania, pomáha vám zhromažďovať a analyzovať všetky kúsky údajov. Má veľmi intuitívne rozhranie a množstvo nástrojov na optimalizáciu vyhľadávacích nástrojov. Môžete si stiahnuť témy a vytvoriť tak svoj dizajn tak, ako chcete, a doplnky pridať ďalšie požadované funkcie.

Je to najlepšia voľba pre veľké webové stránky elektronického obchodu, ale iba ak ste ochotní investovať nejaké peniaze a pracovnú silu, alebo ak máte znalosti o vývoji webových aplikácií. Dokonca aj inštalačný proces Magenta je pre dôvtipného človeka, ktorý nie je technikom, ťažký, preto by som ho neodporúčal používať, ak neviete veľa o kódovaní..

Ak však máte vývojára, ktorý bude zostavovať vaše stránky, budete mať po dokončení hotového webu skutočne impozantný web elektronického obchodu..

joomla!

Navštívte oficiálnu webovú stránku »

Joomla! je užívateľsky prívetivý systém na správu obsahu, ktorý je vynikajúci na vytváranie stredných a veľkých webových stránok. Jeho kód je zložitejší ako WordPress, čo mu poskytuje viac funkcií a výkonu, vďaka čomu môžete svoje webové stránky rozširovať podľa toho, ako sa vaše podnikanie a požiadavky zväčšujú.

Joomla! ponúka prvotriednu úpravu obsahu a efektívnu správu obsahu hneď po vybalení. Webové stránky, ktoré sú s ňou vytvorené, sú stabilné, zatiaľ čo úpravy a aktualizácie obsahu na nich sa dajú robiť veľmi flexibilne.

Ľudia, ktorí nemajú veľa vedomostí o vývoji webových aplikácií, môžu Joomla používať! veľmi ľahko, bez toho, aby ste sa dotkli ktoréhokoľvek kódu. Zatiaľ čo tí, ktorí majú zručnosti pre vývoj webových aplikácií, budú schopní systém vyladiť a vykonať úpravy, ktoré ich webové stránky vyžadujú.

Webové stránky, ktoré sú s ňou vytvorené, sú plne citlivé a majú medzi ostatnými dobrotami tie najlepšie postupy v oblasti SEO.

Joomla! je vynikajúci pre stavbu:

 • Informatívne webové stránky
 • Webové stránky elektronického obchodu
 • Webové stránky pre malé firmy
 • Firemné webové stránky
 • Portfóliové webové stránky
 • blogy
 • Stránky so spravodajskými listami

Zabalenie

Keď objasníte svoje ciele a požiadavky, je oveľa jednoduchšie zvoliť si CMS, ktorý vám ich pomôže splniť. Existujú aj ďalšie faktory, ktoré sme nestanovili, a vy by ste argumentovali, že na nich záleží. Nehovorili sme, že ide o dokonalého sprievodcu, ale môžete využiť tipy.

Najdôležitejšie je, aby ste vedeli, aké sú vaše priority a aký druh CMS by ste najefektívnejšie využívali!

Dúfam, že sa vám tento článok páčil, a že vás uvidíme znova čoskoro!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector