Ako si vytvoriť svoj vlastný web pre kryptomenu?

vytvoriť webovú stránku pre kryptomenu


Od ich vzniku si kryptomeny získali veľkú pozornosť. Digitálne meny majú určite vplyv na to, ako sa digitálne aktíva vymieňajú online, a tlačili smerom k decentralizácii kontroly, pričom do rovnice zvyšovali transparentnosť, overiteľnosť a dôveru..

Ak uvažujete o spustení webovej stránky o kryptomenách, či už ide o webovú stránku s kalkulačkou kryptomeny, webovú stránku s ťažobným zariadením, webovú stránku pre peňaženku alebo výmennú stránku alebo profesionálny blog zameraný na digitálne meny, ukážeme vám, ako si môžete vytvoriť svoj vlastný webová stránka kryptomeny o najnovších spôsoboch platby, ktoré prekvapili finančné trhy.

Najprv sa však pozrime, aké kryptomeny sú:

Čo je kryptomena?

Stručne povedané, kryptomenu možno definovať ako digitálne aktívum, ktorého médium výmeny používa kryptografiu na generovanie ďalších jednotiek, ale aj na zabezpečenie a overenie transakcií. Ide o metódu peer-to-peer na prevod hodnoty, ktorá vylučuje zásah tretích strán (napr. Kontrolu banky), čím vylučuje aspekty, ako sú prestoje, cenzúra alebo podvod.

Niektoré z konceptov, s ktorými kryptomeny pracujú, zahŕňajú:

 • Mining: Ťažba sa týka procesu generovania nových kryptomen. Baníci vytvárajú nové kryptomenné jednotky zvyčajne z obmedzeného množstva, pričom vykonávajú a uľahčujú transakcie medzi adresami..
 • Hlavná kniha: Všetky transakcie kryptomeny sa zaznamenávajú vo verejnej knihe. Nové transakcie sa pridávajú do knihy a podpisujú baníci za malý poplatok.
 • peňaženka: V podstate je kryptomenná peňaženka súbor, ktorý pozostáva z dvojice súkromných a verejných kľúčov. Váš verejný kľúč je vaša kryptomenná adresa (je ekvivalentom čísla vášho bankového účtu), zatiaľ čo súkromný kľúč vám umožňuje minúť peniaze z tohto účtu. Je dôležité uchovávať bezpečnú zálohu peňaženky, a to aj v prípade, že používate poskytovateľa peňaženky online v kryptomene, pretože strata peňaženky, t. J. Jej trvalé odstránenie, znamená, že nemôžete získať prístup k svojim finančným prostriedkom;
 • Blockchain: Blockchain je technológia, ktorá poháňa kryptomeny ako Bitcoin, kde blok v reťazci je skupina transakcií, ktoré sú zabezpečené a podpísané kryptografiou. Je to záznam všetkých transakcií v sieti a je prístupný všetkým účastníkom.

najvyššia kryptomena

Aj keď v súčasnosti existujú tisíce kryptomen, v súčasnosti sú najpopulárnejšie bitcoiny a Ethereum. Bitcoin bol prvou kryptomennou, ktorá sa vynorila v roku 2009. Bitcoin zostáva v súčasnosti najcennejšou kryptomennosťou, ktorá je tiež spôsobená zabudovaným nedostatkom – je potrebné vyrobiť obmedzený počet bitcoínov a limit je stanovený na 21 miliónov bitcoinová značka.

Naproti tomu Ethereum sa objavilo v roku 2015. Na rozdiel od bitcoínov je Ether otvorený, čo znamená, že jeho dodávka je konštantná a rozširuje sa. Je to tiež platforma aplikácií blockchain a programovací jazyk, ktorý vývojárom pomáha pri vytváraní distribuovaných aplikácií.

Aj keď bitcoín aj etérum sú založené na princípe distribuovaných účtovných kníh a kryptografie, ich účel je v konečnom dôsledku veľmi odlišný: Hoci bitcoín bol vytvorený ako alternatíva k rozdielom peňazí, Ethereum je platforma, ktorá uľahčuje sociálne zmluvy a distribuované aplikácie..

Keď sa pozrieme na to, ako tieto nové meny získavajú pôdu a pripravujú pôdu pre nové spôsoby, ako posúvať hodnotu, a zároveň sa presúvame od tradičných systémov, je zaujímavé, aby ste sa dostali do toho, či ste finančný analytik alebo nadšenec kryptomeny..

Vytvorenie vlastnej webovej stránky o kryptomene

Pre platformu vášho webu odporúčame zvoliť WordPress, čo je systém na správu obsahu vhodný na vytvorenie prakticky akéhokoľvek typu webu vrátane webovej stránky zameranej na kryptomeny..

Ako flexibilná platforma vám WordPress umožňuje prostredníctvom doplnkov pridávať na svoje stránky rôzne funkcie. Napríklad Šifrovanie všetko-v-jednom Doplnok WordPress ponúka zobrazovanie cien a výmenných kurzov, kalkulačku kryptomeny, prijímanie objednávok a platieb, prijímanie darov atď..

Ostatné prémiové doplnky, ako je CoinCompare, zobrazujú ponuky, obchody a interaktívne grafy v reálnom čase pre viac ako 2000 kryptomien. Tento doplnok môže pomôcť identifikovať trendové mince a porovnať historický výkon rôznych kryptomien.

Okrem funkčných aspektov môže byť zvládnutie dizajnu vašich stránok jednoducho uskutočnené prostredníctvom tém, ktoré určia, ako bude váš web vyzerať pre návštevníkov. Prémiové témy zvyčajne obsahujú pripravené šablóny stránok, ktoré môžete upravovať a prispôsobiť podľa svojich predstáv.

Aj keď nepoužívate ako svoju platformu WordPress, ale chcete jednoduchý web HTML, môžete stále používať šablóny HTML, ktoré môžete ďalej prispôsobiť a upravovať podľa svojich potrieb.

Pred inštaláciou potrebných doplnkov a prispôsobením dizajnu svojich webových stránok pre kryptomenu však budete najskôr potrebovať názov domény a webhosting.

Získajte doménu & Hosting z InMotion Hosting

Svoje doménové meno si môžete kúpiť od známych registrátorov domén, ako je Namecheap, alebo si môžete zaregistrovať svoje doménové meno priamo u svojho hostiteľa, najmä ak ponúkajú zadarmo doménové meno so svojimi plánmi hostenia..

Webhostingové spoločnosti často poskytujú okrem webhostingu aj služby registrácie domén. Weboví hostitelia ako InMotion Hosting však ponúkajú bezplatnú registráciu domén s obchodným zdieľaným hostingom, hostingom WordPress a plánmi VPS. Ak ste už doménu kúpili inde, získate kredit domény, ktorý môžete použiť neskôr.

Spustite svoj kryptografický web pomocou hostenia InMotion

InMotion Hosting je obľúbený pre svoj hosting SSD, ktorý ponúka oveľa lepší výkon a spoľahlivosť v porovnaní s mechanickými pevnými diskami. Zálohovanie zadarmo, ochrana pred škodlivým softvérom, ochrana proti spamu, 90-dňová záruka vrátenia peňazí, bezplatné prevody webových stránok, bezplatný nástroj na tvorbu webových stránok a nepretržitá podpora sú len niektoré z ďalších skvelých funkcií, ktoré ponúka InMotion..

Začni teraz “

Typ webového servera kryptomeny, ktorý plánujete spustiť, určí typ hostenia, ktorý by ste si mali zvoliť. Ak ide o osobný blog o digitálnych menách, môžete začať so zdieľaným hostingovým plánom a ak sa vaše požiadavky v priebehu času menia, môžete inovovať na iné plány. Ak ide o stránky, ktoré majú hlad po zdrojoch, možno budete od začiatku potrebovať viac ako jednoduchý zdieľaný plán hostenia.

Zdieľané hostingové balíčky spoločnosti InMotion začínajú na 3,49 $ mesačne. Každý zdieľaný plán obsahuje neobmedzené úložisko, neobmedzenú šírku pásma, bezplatné e-mailové účty a bezplatný reklamný kredit, ktorý sa používa na reklamných platformách vyhľadávacích nástrojov, ako sú Google AdWords, Bing alebo Yahoo..

Inmotion podnikania hosting krypto mene

Ak vytvárate webovú stránku digitálnej meny pomocou programu WordPress, môžete si tiež zvoliť plán hostenia vyladený pre program WordPress od 6,99 dolárov mesačne..

Spravovaná hostingová platforma InMotion WordPress poskytuje pokročilé ukladanie servera do vyrovnávacej pamäte, bezplatné automatické zálohovanie, ochranu pred hackermi a malwarom, automatické aktualizácie a opravy zabezpečenia, ktoré sa premietajú do vynikajúceho výkonu a zabezpečenia vášho webu..

V plánoch WP-2000 a vyšších môžete tiež získať prémiové predplatné stovkám prémiových doplnkov a tém vrátane doplnku SEO, ktorý vám môže pomôcť lepšie spravovať hodnotenie vyhľadávacieho nástroja a doplnku pre pracovné miesta, ktorý vám umožní testovať zmeny a aktualizácie vašich stránok skôr, ako sa vaše stránky uvedú do prevádzky.

Z väčšej časti bude stačiť zdieľaný plán hostenia alebo spravovaný plán hostenia WordPress, ak nechcete spúšťať rôzne vlastné aplikácie alebo aplikácie náročné na zdroje. Ak je to tak a chcete nainštalovať vlastný softvér, odporúčame vám zvoliť si plán VPS, ktorý ponúka viac zdrojov a prístup root k vášmu serveru..

V spoločnosti InMotion začínajú plány VPS s vlastnou správou na úrovni 19,99 USD mesačne, zatiaľ čo plány na spravované VPS začínajú na 27,99 USD mesačne. Iba spravované možnosti VPS sú dodávané s programami cPanel a WHM, bezplatnou správou serverov, aktualizáciami a opravami opráv. Tieto plány sú tiež optimalizované pre eCommerce, zahŕňajú bezplatné dedikované IP adresy a bezplatné SSL povolené v cPanel.

S obavami z domén a hostingu sa môžete zamerať na to, aby vaše webové stránky o kryptomene vyzerali dobre a ktoré možno rýchlo dosiahnuť pomocou šablón alebo tém WordPress, čo nás privádza k ďalšiemu kroku vytvárania vašich webových stránok:

Vyberte šablónu webových stránok

Či už vytvárate svoje stránky pomocou WordPress alebo spúšťate webové stránky HTML5, pre obe sú k dispozícii bezplatné motívy a šablóny. Ak však chcete mať prístup k aktualizáciám a opravám, dôrazne vám odporúčame, aby ste si vybrali prémiovú možnosť.

Na platformách ako Themeforest nájdete prémiové témy a šablóny špeciálne navrhnuté pre kryptomeny. Šablóna HashCoin je šablóna HTML vytvorená pre webové stránky s kalkulátormi bitcoinov, webové stránky s ťažobnými zariadeniami bitcoinov alebo iné webové stránky s digitálnymi menami. Jedná sa o šablónu založenú na technológii Bootstrap 3, ktorá úplne reaguje a obsahuje viac ako 100 stránok HTML (viac možností domovskej stránky, rozloženie blogu, vlastné typy príspevkov, 404 stránok atď.).

hashcoin html wordpress tému

HashCoin je dodávaný s programom Visual Page Builder, ktorý vám umožňuje vytvárať vaše stránky s preddefinovanými stavebnými blokmi, animačnú knižnicu CSS3, ktorá vám umožňuje animovať akýkoľvek prvok, Parallax Sekce pre elegantný a moderný vizuálny efekt a rôzne widgety PHP (formulár na odber predplatného MailChimp, kontakt Formulár, miniaplikácia Twitter atď.).

HashCoin má tiež verziu WordPress, Coinster, čo je responzívna téma WordPress zameraná na ťažbu a výmenu kryptomeny. Súčasťou témy je drag and drop Unyson Page Builder, podpora WooCommerce, kontaktný formulár 7 a ďalšie populárne integrácie doplnkov..

záver

S novšími a efektívnejšími kryptomenami, ktoré sa každý deň objavujú, sú digitálne meny horúcim miestom pre váš ďalší online projekt. Ak sa chcete ponoriť hlboko do kryptoféry a vytvoriť si blog o bitcoine alebo etereume, alebo uvažujete o webe na výmenu kryptomeny, dobrý webový hostiteľ a šablóna snazzy môžu skočiť na začiatok vášho webu venovaného krypto priestoru..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map