Ako vytvoriť ocenený web v 5 jednoduchých krokoch

01.06.2020
Články a ďalšie… 'Ako vytvoriť ocenený web v 5 jednoduchých krokoch
0 15 мин.

vytvoriť ocenenú webovú stránku


Každé podnikanie v dnešnej modernej dobe musí mať jednoducho vlastnú webovú stránku. To nie je niečo ťažké a vytvorenie webovej stránky je zručnosť, ktorú sa dá pomerne ľahko naučiť, aj keď nemáte veľa technických znalostí alebo skúseností..

Existujú platformy, ktoré vám umožňujú vytvoriť webovú stránku pomocou nástrojov typu drop-and-drag, iné vyžadujú základné znalosti kódovania, ale všetky zvážené veci, ak viete, ako používať počítač a viete postupovať podľa pokynov, môžete vytvoriť webovú stránku pre svoju vlastnú istotu. Ak však chcete, aby vaše webové stránky vynikali medzi ostatnými a pomohli vám prekonať konkurenciu, musíte investovať viac času a úsilia. Vytvorenie ocenenej webovej stránky nie je také jednoduché, ale ktokoľvek to môže urobiť, aspoň s náležitým vedením.

V tomto článku vám ponúkame 5 jednoduchých krokov, ktoré musíte vykonať, ak chcete vytvoriť ocenenú webovú stránku. Predtým, ako tam pôjdeme, sa pozrieme na niektoré z dôvodov vytvorenia ocenenej webovej stránky z obchodného hľadiska..

Prečo potrebujete ocenenú webovú stránku?

Ako sme už povedali, žijeme v časoch technologickej revolúcie. Všetko sa teraz robí online a mať skvelý web je pre vaše podnikanie dobré. Mať ocenenú webovú stránku, ktorá dokáže úplne zmeniť vaše podnikanie k lepšiemu:

 • vzhľad a funkčnosť na vašom webe určujú dojem, ktorý zanecháte na vašich potenciálnych zákazníkov. Odráža vás ako vlastníka firmy. Ak teda vaše webové stránky vyzerajú profesionálne, budete tiež vyzerať profesionálne. Vaši potenciálni klienti sa budú cítiť bezpečne a budú vám dôverovať, pretože si budú myslieť, že keďže ste dokázali vytvoriť ocenenú webovú stránku, ste úspešní a máte dostatok peňazí, čo znamená, že máte veľa spokojných klientov. Je to všetko o prezentácii.
 • Ocenená webová stránka upozorňuje viac. Napríklad budete mať istotu, že upútate pozornosť médií, a to znamená väčšie pokrytie a skvelú príležitosť na rozšírenie vášho podnikania a zvýšenie vašich výnosov. Mediálne pokrytie zase zvýši pozornosť, ktorú dostanete od miestnych, ako aj globálnych perspektív.
 • Každý je online Štatistiky ukazujú, že viac ako tretina celej svetovej populácie má v súčasnosti prístup na internet a že nakupovanie online sa každým rokom zvyšuje (a už je dosť veľké). To znamená, že musíte byť na internete. Vďaka ocenenej webovej stránke môže byť táto prítomnosť väčšia a silnejšia.
 • Svoje výsledky SEO môžete vylepšiť pomocou ocenenej webovej stránky. Ak chcete získať cenu za svoj web, musí to byť efektívny nástroj internetového marketingu, ktorý dokáže zvýšiť návštevnosť, ktorú dostávate. Musíte mať tiež optimalizovaný web, ktorý je pohotový a užívateľsky prívetivý, ak sa chcete dostať do súťaže o najlepšie ceny webových stránok, takže je logické, že vaše výsledky v oblasti SEO sa zlepší, ak sa vám podarí vytvoriť ocenenú webovú stránku..

Ako vytvoriť ocenenú webovú stránku?

Teraz, keď viete, aké dôležité je mať skvelú webovú stránku, najmä z obchodného hľadiska, môžeme teraz hovoriť o veciach, ktoré môžete urobiť, aby ste zlepšili svoje webové stránky a urobili z neho seriózneho konkurenta, ktorý dokáže vyniknúť a získať ocenenia. Ak to chcete urobiť, musíte postupovať podľa našich 5 jednoduchých krokov.

1. Štruktúra a navigácia

Kvalitná a spoľahlivá štruktúra a navigácia na vašom webe vám môžu pomôcť vytvoriť konzistentný, transparentný a užívateľsky prívetivý web. Ak vaše webové stránky príliš komplikujú navigáciu, vaši potenciálni klienti rýchlo stratia záujem a opustia vaše webové stránky. To znamená, že je potrebné čo najjednoduchšie navigovať, aby návštevníci mohli rýchlo a bez problémov ísť tam, kam chcú.

V tomto prípade „menej je viac“, skutočne. Jednoduchosť sa oplatí, pokiaľ ide o dizajn vašich webových stránok, a musíte sa uistiť, že rozloženie je jednoduché a že navigácia je jednoduchá na používanie. Musíte sa uistiť, že oblasť vašich výrobkov alebo služieb je na domovskej stránke zreteľne viditeľná a prístupná. Váš navigačný panel musí byť priamočiary; nechcete, aby vaši návštevníci chodili do tried, aby sa naučili, ako ich používať. Musí tiež reagovať, či k nemu pristupujete z mobilného telefónu alebo stolného počítača.

Najlepším spôsobom, ako skontrolovať, ako dobre a jednoducho je webová stránka použiteľná, je testovať ju pomocou pravidla 3 sekundy; samozrejme internetová verzia. Toto pravidlo bolo vyvinuté v 90. rokoch webovými dizajnérmi a teraz je akceptované všade v tejto komunite. Toto pravidlo hovorí, že váš web musí upútať vašich návštevníkov na plnú pozornosť v časovom rámci, ktoré nie je dlhšie ako tri sekundy. Ak potrebujete viac času na to, aby ste sa zapojili do svojich perspektív, určite ich stratíte. Možno nestratíte všetko, ale určite väčšinu svojich návštevníkov.

Ak sa chcete ubezpečiť, že váš web je dostatočne dobrý na to, aby vyhovel tomuto testu, musíte objasniť všetok obsah a dať mu ľahko porozumieť. Nepoužívajte príliš veľa kvalitnej grafiky na každej stránke; len pár z nich urobí trik. Mali by ste sa tiež pokúsiť navrhnúť stratégiu, ktorá upozorní návštevníkov na najobľúbenejšie informácie, ktoré máte na svojom webe. Môžete dokonca použiť svojich priateľov alebo rodinných príslušníkov v experimente, aby ste videli, ako dlho im trvá navigácia na vašom webe. To vám môže poskytnúť potrebné informácie o použiteľnosti vašich webových stránok.

2. Vizuálny zážitok

Ďalším dôležitým faktorom, ktorý má veľký vplyv na výkonnosť vašich webových stránok, je ocenenie vizuálnym zážitkom alebo jednoducho vizuálnym dizajnom. Vizuálny zážitok je omnoho viac ako len mať krásnu domovskú stránku. Musí byť vysoko kvalitné, relevantné a vhodné pre návštevníkov a posolstvo, ktoré má sprostredkovať. Dizajn vášho webu umožňuje vašim čitateľom zažiť ho konkrétnym spôsobom a viac sa zaujímať o váš obsah.

Ak chcete vytvoriť vizuálny zážitok, ktorý vám pomôže zaujať vašich návštevníkov, mal by byť váš web hladký, ľahko použiteľný, navigovateľný a sofistikovaný. To neznamená, že vytváranie vizuálneho zážitku sa končí navrhovaním webových stránok, ale vyžaduje si to aj správne využitie medzier..

Prázdne miesta, ktoré sprevádzajú rôzne prvky na vašom webe, sa nazývajú medzery. Ak použijete medzeru tak, ako by ste mali, budete môcť vytvoriť elegantnú atmosféru a zlepšiť pozíciu svojej značky. Biely priestor tiež môže zlepšiť pochopenie obsahu pre vašich návštevníkov a publikum.

Tento prístup je minimalistický, estetický a elegantný, a ak sa správne použije, bude tiež mimoriadne krásny. Domovská stránka, ktorá je príliš plná obsahu, aj keď je jej obsah vizuálny, môže spôsobiť, že sa vaši návštevníci budú cítiť chaoticky a zmätení. Preto webové stránky, ktoré získali ocenenia, vo väčšine prípadov využívajú jednoduchosť a dobre využívajú biele miesta.

3. Obsah

Ak chcete, aby bol váš web pútavý pre vaše publikum, musíte vytvoriť vhodný a vysoko kvalitný obsah. Tento obsah musí byť relevantný pre vašich návštevníkov, musí však byť stručný a ľahko zrozumiteľný. Obsah, ktorý na svojej webovej stránke vytvoríte, hovorí o vašej spoločnosti, o vašom stanovisku a obchodnom hesle. Malo by byť informatívne, užitočné a atraktívne. Môžete si tiež urobiť legraci, ktorá zanechá vašich návštevníkov v dobrej nálade a vždy chcú viac.

Ďalšou vecou, ​​na ktorú musíte myslieť pri zvažovaní vášho obsahu, sú pravidlá SEO. Ak chcete, aby vaše webové stránky fungovali dobre, musíte sa oboznámiť s SEO a čo môžete urobiť, aby ste vylepšili svoj obsah spôsobom priateľským k SEO, aby ste sa mohli umiestniť na vyšších pozíciách v službách Google a ďalších vyhľadávacích nástrojoch. Možno vám to nepomôže získať cenu za váš web, ale určite vám to môže pomôcť zvýšiť vaše príjmy a zlepšiť a rozšíriť svoje podnikanie.

Keď premýšľate o svojom obsahu a o tom, ako to ovplyvňuje popularitu a celkovú výkonnosť vášho webu, musíte zvážiť ďalší dôležitý spôsob, ako môžete tieto veci vylepšiť. Pridanie recenzií zákazníkov, ako aj exkluzívne ponuky vám môžu pomôcť zapojiť publikum a zaujať ho o vašu firmu.

To platí najmä, ak máte webovú stránku, ktorá funguje na základe elektronického obchodu. Zobrazovanie pozitívnych zákazníckych recenzií a niekoľkých exkluzívnych ponúk alebo kupónových kódov alebo akejkoľvek inej formy propagácie môže prinútiť vašich návštevníkov, aby podnikli požadovaný postup – nákup vašich produktov. Z týchto vecí bude mať úžitok váš konverzný pomer, nezabudnite však na pravidlo 3 sekúnd, ktoré sme spomenuli predtým. Toto všetko musí byť usporiadané a pútavé.

4. Rýchlosť a jednoduchosť

O jednoduchosti sme už hovorili, keď sme hovorili o navigácii na vašom webe, ale teraz o nej budeme hovoriť znova, pokiaľ ide o zvýšenie miery konverzie. Ak chcete zvýšiť mieru konverzie, musíte mať jednoduchý a krátky proces platby. Zjednodušenie a zrozumiteľnosť vášho platobného procesu poskytne mnohým z vašich návštevníkov potrebnú motiváciu na nákup vašich výrobkov. Dobrým príkladom toho je Amazon, pretože okrem už zjednodušeného procesu pokladania ponúkajú možnosť nákupu jedným kliknutím.

Hneď vedľa jednoduchosti je rýchlosť, keď ide o funkčnosť vašich webových stránok. Ocenený web nemôžete mať jednoducho vďaka jeho vzhľadu alebo dizajnu. Funkčné vlastnosti sú rovnako dôležité a rýchlosť je jednou z najdôležitejších vecí, ktoré si musíte robiť starosti.

To platí najmä pre webové stránky elektronického obchodu. Pomalá rýchlosť načítania stránok, ako aj problémy s webom v mobilných telefónoch a zariadeniach, určite ovplyvnia váš konverzný pomer. Môže to mať dokonca negatívny vplyv na vaše celkové podnikové príjmy. Rôzne štatistiky ukazujú, že takmer polovica všetkých online nakupujúcich nečaká načítanie stránky viac ako tri sekundy a že celková rýchlosť webových stránok zohráva dôležitú úlohu pri ich lojalite k danému webovému serveru..

Najjednoduchší spôsob, ako zvýšiť rýchlosť, je prinútiť svojich inžinierov, aby sa s tým vyrovnali. Existujú však určité veci, ktoré môžete urobiť aj pre zvýšenie rýchlosti vášho webu. Môžete využiť ukladanie do vyrovnávacej pamäte prehliadača, urobiť presmerovania vstupných stránok do vyrovnávacej pamäte, použiť CDN, minimalizovať presmerovania, minimalizovať kódy, vyhnúť sa zlým požiadavkám atď..

5. Použite responzívny dizajn

Mať responzívnu webovú stránku je nevyhnutnou podmienkou, ktorá sa musí brať do úvahy pri každom type ocenenia. Responzívny dizajn umožňuje zobraziť obsah a rozloženie na akomkoľvek zariadení, ako sú počítače, mobilné zariadenia, elektronické čítačky, prenosné počítače atď..

Vytvorenie webovej stránky s responzívnym dizajnom je investícia, ktorá sa vyplatí niekoľkými spôsobmi. Najprv optimalizuje spôsob, akým vaši návštevníci interagujú s vašimi webovými stránkami na mnohých zariadeniach. Po druhé, zlepší sa návštevnosť vášho vyhľadávacieho nástroja, čo znamená, že má aj pozitívny SEO efekt. Ale najväčšia výhoda, ktorú prináša responzívny dizajn, spočíva v jednoduchých číslach. Čím viac zariadení pokrývate, tým viac návštevníkov budete mať a to je skvelé pre podnikanie.

Medzi ďalšie výhody patrí vynikajúca nákladová efektívnosť responzívnej webovej stránky. Namiesto toho, aby ste museli vytvárať dva samostatné webové stránky na pokrytie toho istého publika, môžete to urobiť za cenu jedného webového servera. Náklady na údržbu sú tiež veľmi nízke a to je ďalší spôsob, ktorým sa responzívny dizajn môže z dlhodobého hľadiska vyplatiť.

Nastavte si dnes úžasný web!

Vyberte položku Bluehost & WordPress pre zostavenie ocenenej webovej stránky!

Začni teraz “

Zabalenie

Nezabudnite, že ocenená webová stránka môže byť prospešná na mnohých úrovniach a môže pomôcť vášmu podniku stať sa úspešnejším, ako ste si doteraz mysleli. Slovom technologického pokroku, v ktorom žijeme, mať skvelú webovú stránku je pravdepodobne ešte dôležitejšia ako mať skvelý produkt. Dúfame, že naše tipy a triky budú užitočné, keď začnete vytvárať svoje webové stránky, a že čoskoro skončí ocenená webová stránka..

Odporúčaný obrázok Navrhol Freepik

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector