Ako vytvoriť webovú stránku cestovnej agentúry pomocou WordPress?

01.06.2020
Články a ďalšie… 'Ako vytvoriť webovú stránku cestovnej agentúry pomocou WordPress?
0 17 мин.

vytvoriť webovú stránku cestovnej kancelárie


WordPress je zďaleka najväčšou platformou na internete, ktorá používateľom, profesionálom a nadšencom umožňuje vytvárať a prevádzkovať blogy, webové stránky, stránky a príspevky. Celá práca sa vykonáva pomocou veľmi užívateľsky prívetivého a ľahko použiteľného rozhrania, ktoré je vhodné pre začiatočníkov a nevyžaduje žiadne zručnosti alebo skúsenosti s webovým kódovaním. Budeme sa zaoberať niektorými základmi, pokiaľ ide o pochopenie toho, ako WordPress a webové stránky vo všeobecnosti fungujú.

Dôležité je rozlišovať, keď hovoríme o stránkach a príspevkoch a o tom, ako ich spracováva WordPress. Hlavný rozdiel spočíva v tom, že stránky sú trvalé a príspevky môžu byť dočasné. Príspevky sa väčšinou používajú na aktualizovateľný obsah a stránky, ako je domovská stránka, stránka „About“ a archívne stránky sú trvalé. Preto sú stránky navrhnuté pre nadčasový obsah, ktorý je nevyhnutný pre akúkoľvek webovú stránku alebo blog.

Jednou dôležitou vecou, ​​ktorú si treba všimnúť o príspevkoch na webovej stránke, je to, že sa zobrazujú v chronologicky obrátenom poradí. To znamená, že prvé nové publikácie sa objavia ako prvé, zatiaľ čo staršie publikácie sa posunú v poradí. Budete mať slobodu zvoliť si presne, koľko príspevkov chcete zobraziť na jednej stránke. Závisí to však aj od ich dĺžky a od toho, či obsahujú veľké obrázky alebo vložené videá alebo iné médiá..

Čo robí WordPress vynikajúcou platformou v tejto oblasti, je obrovské množstvo doplnkov, doplnkov a nástrojov, ktoré máte k dispozícii. Ako šablónu pre svoj web alebo blog môžete použiť aj niektoré z mnohých dostupných bezplatných a prémiových tém. Všetky tieto nástroje vám poskytujú nielen veľké množstvo možností, nastavení a funkcií, ktoré môžu obohatiť obsah vašich webových stránok, ale tiež zjednodušujú proces nastavenia a údržby úspešných webových stránok alebo blogov..

Kroky na vytvorenie webovej stránky cestovnej agentúry

Po niekoľkých nasledujúcich krokoch budete môcť nastaviť webovú stránku cestovnej agentúry na

1. Hosting WordPress

Jedným z najdôležitejších aspektov každej úspešnej webovej stránky, najmä obchodnej webovej stránky cestovnej agentúry, je určite dobrý hostingový plán. Dobrý hosting vám môže nielen zaručiť, že vaše webové stránky budú neustále v prevádzke, aby ich zákazníci mohli prehľadávať, ale môžu tiež poskytovať nástroje a možnosti na zvýšenie rebríčka vašich vyhľadávacích nástrojov pomocou metód optimalizácie vyhľadávacích nástrojov, a tak zvýšiť návštevnosť a predaj vašich webových stránok..

Existuje mnoho rôznych typov hostingových plánov dostupných pre používateľov, existujú bezplatné, ale obmedzené hostingové plány, zdieľané, virtuálne súkromné ​​servery a špecializované prémiové hostingové plány. Všetci majú svoje nedostatky a výhody, ale zameriame sa na niekoľkých poskytovateľov hostingu, ktorých sme vybrali špeciálne pre vás, na základe ich spoľahlivosti a množstva možností a plánov, ktoré musia ponúknuť..

InMotion Hosting

inmotion hosting vytvoriť webovú stránku cestovnej kancelárieInMotion je ďalší skvelý poskytovateľ hostingu, ktorý ponúka zákazníkom niekoľko mesačných a ročných balíkov. Táto hostingová služba poskytuje zdieľaný hosting pre malé podniky, ako aj dedikované servery pre väčšie a pokročilejšie spoločnosti. Poskytuje tiež pokročilú ochranu pred DDoS, inteligentné smerovanie a prémiových poskytovateľov šírky pásma.

Poskytovateľ hostingu InMotion má okrem obchodného hostingu riešenia pre tých, ktorí potrebujú virtuálny súkromný server (VPS), dedikované servery a schopnosť ďalšieho predaja. Tento poskytovateľ prichádza s množstvom rôznych doplnkov a nástrojov, ktoré pomôžu každému tvorcovi webových stránok začať podnikať. Najdôležitejšie zo všetkých je tvorca webových stránok BoldGrid, ktorý vám pomôže ľahko a rýchlo vytvoriť perfektný web WordPress. InMotion tiež poskytuje špeciálne balíčky s veľkou zľavou, najmä pre hosting WordPress, čo je veľmi užitočné.

Bluehost

bluehost vytvoriť webovú stránku cestovnej kancelárieJedným z poskytovateľov hostingu, ktorý vám odporučíme, je Bluehost. Jedná sa o poskytovateľa hostingu, ktorý ponúka ročné plány s veľmi značnými zľavami. Čím dlhší je váš záväzok k službám, ktoré ponúka BlueHost, tým vyššie zľavy získate.

Dokonca aj štartovací balík služby BlueHost je dosť atraktívny. Pokiaľ používate tohto poskytovateľa hostingu, získate bezplatný názov domény, ktorý je úplne na vás, ako aj bezplatný prevod domény v prípade, že ho potrebujete. Všetky hostingové balíčky poskytujú neobmedzený mesačný prenos údajov a veľmi veľké úložné kapacity od 100 GB a viac. Pokročilé a prémiové balíčky obsahujú niektoré veľmi užitočné funkcie, ako sú nástroje a ochrana proti spamu, poštové schránky a dokonca aj neobmedzené úložisko.

Hostgator

hostgator vytvoriť webovú stránku cestovnej kancelárieHostGator je jedným z najväčších a najdôveryhodnejších poskytovateľov hostingu na celom internete. Ponúka lacný a veľmi spoľahlivý hosting s mnohými rôznymi balíčkami, ktoré sú vyvinuté a doladené na základe rôznych potrieb hostingu. Balíčky, na ktoré sa zameriame, sú hostingové balíčky WordPress, ktoré ponúka HostGator.

Poskytovateľ hostingu HostGator je schopný ponúkať vynikajúce funkcie, ako sú servery s nízkou hustotou, siete na doručovanie obsahu, ako aj veľa medzipamäťových vrstiev, môže ponúknuť časy načítania, ktoré sú až trikrát rýchlejšie ako ostatní poskytovatelia hostingu. Hostingové balíčky WordPress sa dodávajú aj s neoceniteľným cloudovým rozhraním a užívateľsky prívetivým ovládacím panelom WordPress, ktorý umožňuje úplné prispôsobenie a automatické zálohovanie..

2. Vyberte vhodný motív

Po zakúpení hostingu pre webovú stránku cestovnej agentúry WordPress je čas nastaviť webovú stránku. Dôrazne odporúčame všetkým používateľom, začiatočníkom alebo odborníkom, aby používali prémiovú tému WordPress z dôvodu veľkého množstva funkcií, nástrojov a riešení, ktoré poskytujú pre úspešné podnikanie v programe WordPress..

Altair

altair cestovná kancelária wordpress tému

Náhľad & Stiahnite si Altair

Téma Altair tour and travel agency je jednou z najlepších tém WordPress dostupných na trhu, pokiaľ ide o webové stránky cestovných kancelárií. Počas 7 rokov má viac ako sto tisíc zákazníkov.

Táto téma má niekoľko rôznych šablón pre obsahové stránky, ktoré môžu byť vybavené rozložením stránky s pevnou šírkou aj s plnou šírkou pásma. To vám umožní vytvárať prekrásne stránky pre vaše turistické ponuky a cestovné balíčky a obohatiť ich malými alebo rozsiahlymi detailmi. Téma cestovnej kancelárie Altair má tiež svoj vlastný jedinečný rezervačný formulár, ktorý určite zapôsobí na všetkých vašich potenciálnych zákazníkov.

Medzi ďalšie funkcie, ktoré táto téma poskytuje, patria pokročilé možnosti vyhľadávania pre zájazdy a destinácie, špeciálna paralaxa pre stránky pozostávajúce z turistických destinácií a špecializovaný a profesionálny tím zákazníckej podpory..

Trendy Travel

moderná téma cestovnej kancelárie wordpress

Náhľad & Stiahnite si trendy cestovanie

Trendy Travel je ďalšou vynikajúcou témou WordPress určenou pre webové stránky a firmy cestovných kancelárií a firiem. Je to viacúčelová téma, ktorá vyhovuje potrebám všetkých druhov výklenkov týkajúcich sa cestovného ruchu a cestovného ruchu, ako sú hotelové zoznamy, cestovné blogy, cestovné agentúry, zájazdy, strediská, ústupy a mnoho ďalších..

Dizajn témy Trendy Travel je plne pohotový a je pripravený na sietnicu. Je vybavený výkonnými nástrojmi a možnosťami, ako je Mega Menu, veľa krátkych kódov, neobmedzené možnosti rozloženia a ďalšie. Všetky tieto a mnoho ďalších funkcií, ktoré nájdete v tejto skvelej téme WordPress, vám poskytujú všetky nástroje potrebné na to, aby vám umožnili zostaviť a udržiavať dokonalý web cestovnej kancelárie pre vaše podnikanie..

Love Travel

láska cestovná kancelária wordpress tému

Náhľad & Stiahnite Trendy Love

Tretia a posledná téma prémiovej cestovnej kancelárie WordPress, ktorú sme sa rozhodli vám odporučiť, je veľká tvorivá téma Love Travel WordPress. Táto konkrétna téma má do nej integrovanú viacjazyčnú podporu a má plnú podporu cestovných služieb WooCommerce.

Svoje webové stránky si budete môcť úplne prispôsobiť pomocou niekoľkých z viac ako stoviek komponentov, ktoré máte k dispozícii prostredníctvom témy Love Travel WordPress. Pre funkciu vyhľadávania existujú komponenty cestovného filtra, podpora a integrácia dôležitého doplnku Contact Form 7 a doplnku Revolution Slider, ktorý vám umožňuje vytvárať krásne a pútavé posuvníky pre váš web, a mnoho ďalších komponentov a funkcií..

3. Odovzdajte obsah

V konkurenčnom svete webových stránok cestovných kancelárií je obsah kráľom. Nahrávanie bohatého a pútavého obsahu je nevyhnutné, aby sa vaše webové stránky a podnikanie stali atraktívnymi pre vašich potenciálnych zákazníkov. Jednoduchá prevádzka často nestačí na to, aby váš web podporoval predaj.

Existuje veľa rôznych foriem obsahu, ktoré môžete použiť pre svoju webovú stránku cestovnej kancelárie. Môžete vložiť videá z turistických destinácií, ktoré ponúka váš web. Môžete vytvárať a publikovať krásne a atraktívne galérie exotických miest a hotelových letovísk.

Medzi ďalšie formy obsahu patria propagačné ponuky, obmedzené časové ponuky a sezónne turistické destinácie, ktoré sú k dispozícii iba v určitých obdobiach roka. Tento typ obsahu nielen obohatil vaše webové stránky, ale môže vám tiež pomôcť propagovať vaše webové stránky a zvýšiť svoje publikum.

4. Propagácia webových stránok

Propagácia vašej webovej stránky je často kľúčovým faktorom veľmi úspešného podnikania v cestovnej kancelárii. Môžete mať k dispozícii tie najlepšie ponuky, najkrajší a najprofesionálnejší web a najbohatší obsah, ktorý tam je, bude poskytnutý ako zbytočný, pokiaľ úspešne nepropagujete svoj web a nezasiahnete prevádzku smerom k podnikaniu cestovných kancelárií..

Ak ste sa rozhodli používať prémiovú tému pre svoju webovú stránku cestovnej kancelárie WordPress a dôrazne odporúčame, aby ste ju používali, budete mať k dispozícii niekoľko propagačných nástrojov a možností. Jedným z najdôležitejších spôsobov propagácie vašich webových stránok a podnikania sú samozrejme sociálne médiá.

Prítomnosť sociálnych médií je v modernom svete propagácie webu absolútnou nevyhnutnosťou. Byť prítomný a aktívny v oblasti sociálnych médií na internete vám môže pomôcť osloviť obrovské publikum, ktoré by sa mohlo zaujímať o to, čo ponúka váš web. Veľmi užitočná môže byť stránka Facebooku pre váš web alebo aktívny účet Twitter a Instagram.

Nemali by sa ignorovať ani zabudované možnosti sociálnych médií v programe WordPress. Pútavá a aktívna sekcia komentárov na každej z vašich stránok a príspevkov môže povzbudiť potenciálnych zákazníkov, aby vám povedali, čo si myslia. Mať stránku s recenziami, na ktorej zverejňujete niektoré z najlepších recenzií, ktoré váš web nazhromaždil, je tiež dobrým spôsobom propagácie webovej stránky vašej cestovnej kancelárie. Na vašom webe môžu byť predstavené aj posudky a pozitívne komentáre.

Ďalším kľúčovým aspektom propagácie webových stránok je určite SEO. Udržiavaním svojej webovej stránky cestovnej kancelárie úplne optimalizovanej pre vyhľadávače vám pomôže umiestniť vaše webové stránky oveľa vyššie ako obvykle a nasmerovať obrovské množstvo návštevnosti na vaše podnikanie. Byť jedným z najvyššie hodnotených webových stránok vo vašom výklenku môže pomôcť vášmu podniku stať sa obrovským. K prémiovým témam WordPress, ktoré vám odporúčame, patrí niekoľko nástrojov na optimalizáciu vyhľadávacích nástrojov a možností, ktoré vám môžu pomôcť začať na ceste k propagácii vášho webu podľa svojich najlepších schopností..

5. Udržujte svoj obsah čerstvý

Ak je váš obsah zastaralý a zastaraný, nebude sa o váš web zaujímať nikto. Preto je absolútne nevyhnutné neustále aktualizovať a obnovovať obsah webovej stránky vašej cestovnej kancelárie. Pomôže vám to tiež ohodnotiť vaše stránky a príspevky vyššie vo vyhľadávačoch a zatraktívniť váš obsah pre vašich potenciálnych zákazníkov.

Okrem zverejňovania nových cieľov v oblasti cestovného ruchu a nových ponúk a ponúk na webovej stránke svojej cestovnej kancelárie môžete svoj obsah osviežiť aj dobrodružným a pútavým blogom o cestovaní. Môžete tiež robiť týždenné alebo denné príspevky, v ktorých vyzdvihujete niektoré z krásnych miest, letovísk a cieľov, ktoré ponúka vaša cestovná agentúra. Len sa uistite, že svoje aktualizácie robíte včas a pravidelne.

záver

Cestovná kancelária je na internete konkurenčným a nasýteným miestom, takže začať s dobrodružstvom na ceste k úspešnej webovej stránke cestovnej kancelárie môže byť náročná a komplikovaná úloha. Ak však budete postupovať podľa našich pokynov a odporúčaní, zaručujeme vám, že budete mať úspešnú webovú stránku cestovnej kancelárie v čo najkratšom čase.

Zhrnutím je prvým krokom výber spoľahlivého a dôveryhodného poskytovateľa hostingu pre vaše webové stránky WordPress. To zaisťuje, že vaše webové stránky budú stále v prevádzke a že vaše webové stránky budú schopné zvládnuť aj veľmi vysoké množstvá prenosu bez toho, aby došlo k ich zlyhaniu. Poskytovatelia hostingu, ktorých sme vám odporúčali, tiež obsahujú dôležité bezpečnostné prvky a nástroje na ochranu DDoS a ďalšie.

Druhým a najdôležitejším krokom je výber vhodnej témy WordPress, ktorá vyhovie vašim potrebám. Dôrazne odporúčame použiť jednu z troch prémiových tém WordPress, ktoré sme pre vás vybrali. Skvelá téma vám poskytne všetky nástroje potrebné na vytvorenie krásnej a pútavej webovej stránky cestovnej kancelárie WordPress a vybaví vás aj množstvom možností prispôsobenia a propagačnými nástrojmi..

Potom by ste mali pravidelne nahrávať obsah na svoju webovú stránku, čo najviac propagovať svoju webovú stránku a budete mať všetky nástroje potrebné na to, aby bola vaša webová stránka cestovnej agentúry WordPress veľmi úspešná..

Začnite webovú stránku svojej cestovnej kancelárie

Vyberte poskytovateľa hostingu z nižšie uvedeného zoznamu a nastavte si webovú stránku svojej cestovnej kancelárie pomocou WordPress.

Hostingová spoločnosť
Promo cena

1spustiť webovú stránku cestovnej kancelárie3,49 USD / mesiac
2vytvoriť webovú stránku cestovnej kancelárie3,95 USD / mesiac
3vybudovanie webovej stránky cestovnej kancelárie3,95 USD / mesiac
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector