Ako začať blog pridruženého marketingu?

začnite blog o pridruženom marketingu


Kniha s názvom „4-hodinový pracovný týždeň“ vyvolala v mysliach ľudí od svojho vydania veľa zaujímavých nápadov. Viac ľudí sa snaží vybudovať pasívny tok príjmov ako kedykoľvek predtým a kto ich môže viniť? Nikto nemôže odolať myšlienke, že každý mesiac budú mať pasívne príjmy tisíce dolárov, ale len málokto ich tam skutočne zarobí. Je pravda, že všetky tieto peniaze môžete zarobiť niekoľkými hodinami práce každý týždeň, ale v počiatočnej fáze vášho projektu je neuveriteľné množstvo práce..

Takže môžete zabudnúť na rýchle zbohatnutie plánov a zamerať sa na prácu, ktorá je potrebná na vytvorenie pasívneho toku príjmov pre seba. Dobrou správou je, že ak ste ochotní vynaložiť úsilie a úsilie potrebné na začatie nového podnikania online, určite z toho môžete urobiť nejaké dobré peniaze. Akonáhle pochopíte pocit, že ste urobili prvý predaj, nedochádza k zastaveniu tohto náporu motivácie. Bude vás motivovať, aby ste viac zarábali a skladali všetku sladkú hotovosť vo vrecku.

Obchod s pridruženým marketingom sa v priebehu rokov príliš nemení a vzorec úspechu je skoro rovnaký ako predtým, bez ohľadu na vaše miesto. Po zistení, ktorý produkt budete propagovať a vytvorení svojho webu, vašou jedinou úlohou bude marketing vášho blogu a zvýšenie návštevnosti. Písanie dobrých reklám a dobrých príspevkov pre váš blog je tiež dôležitou zručnosťou, ktorú si musíte osvojiť, čo si vyžaduje veľa praxe, ale čoskoro vás to dohoní..

V tomto článku sa pokúsime rozobrať, čo vytvára dobrý blog pridruženého marketingu. Budeme zdieľať hlavné kroky procesu a rozdelíme ich na jednotlivé úlohy, ktoré musíte zvládnuť. Pridružený marketingový blog sa skladá z niekoľkých veľmi jednoduchých zložiek, takže ak tu dáte pozor a podniknete kroky, budete na dobrej ceste k budovaniu solídneho. Takže, bez ďalších okolkov, poďme sa pustiť do toho, ako môžete začať affiliate marketing blog práve teraz!

Výber výklenku

Výber výklenku je výberom vašej firmy a točí sa väčšinou okolo osobných preferencií a možno aj niečoho, o čom ste oboznámení alebo sa zaujímate. Predtým, ako pôjdete von, sa musíte rozhodnúť, aký druh webových stránok budete stavať, a potom na ne zacieliť ľudí..

Ak už viete, v čom budete produkovať obsah a aké produkty propagujete, ste o krok bližšie k úspechu. Ak to však ešte neviete, venujte si čas a vykonajte výskum, pretože je to jeden z najdrvivejších krokov v procese. Ľahko sa môžete chytiť pri ochrnutí analýzy, takže sa nemusíte ponáhľať.

Prišli sme s nasledujúcimi otázkami, ktoré vám pomôžu s touto časťou. Na konci tejto časti tiež uvádzam zoznam 10 najvýkonnejších výklenkov na webe, takže je to pre vás oveľa jednoduchšie.

Čo vás zaujíma alebo máte záujem?

Ak máte radi niečo ako dizajn interiéru, inštalatérske práce, outdoorové aktivity alebo oblečenie, výber je celkom jednoduchý. Je oveľa jednoduchšie pracovať na niečom, pre čo už máte vedomosti a vášeň. Ak nájdete aspoň niekoľko z nich, ako ste pripravení na ďalší výskum.

Čo si myslíte, že by ste mohli napísať 50 blogových príspevkov?

Ak chcete vytvoriť autorizačnú webovú stránku, v procese tvorby obsahu musíte byť na nohách. Téma, ktorú si vyberiete, by mala mať dostatočnú hĺbku, aby ste pre ňu mohli napísať veľa obsahu. To je dôležité z hľadiska SEO aj pre používateľa. Písanie vysoko kvalitného a užitočného obsahu je to, čo ľudí na vašom webe privádza a čo pre nich vyvoláva dostatočný záujem, aby klikli na vaše pridružené odkazy. Čím kvalitnejší obsah máte k určitej téme, tým je pravdepodobnejšie, že čitatelia vás vezmú dostatočne vážne, aby si kúpili produkty prostredníctvom svojich stránok..

Existuje dostatok peňazí a záujmu o vaše vybrané miesto?

Mať vášeň pre niečo je jedna vec, ale v affiliate marketingu sa s ňou nedostanete ďaleko, ak v nej nie je dostatok peňazí. Je smutné, že peniaze vždy prevyšujú vášeň, ak hľadáte ziskové úsilie. Ak z tohto dôvodu ste zrazu odišiel bez výklenku, potom sa rozhliadnite znova. Ak o ničom neviem dosť, vždy sa o tom môžete dozvedieť, ak vám to prinesie peniaze.

Nemal by som zdôrazňovať význam čitateľov, ktorí prejavia záujem, ktorí sa chystajú čítať a získavať vedomosti z vašich stránok. Ak majú vôľu kúpiť si aj niektoré výrobky, je to, čo dokončí prácu, takže zacieľte na miesto, ktoré má ľudí so silným zámerom nákupu, ak môžete.

Aký druh affiliate programov môžete použiť vo svojom vybranom výklenku?

Nie každý produkt sa môže predávať prostredníctvom affiliate programu Amazon, takže akonáhle ste si určili svoje miesto, existuje veľa vyhľadávaní. Ak existuje veľa pridružených programov, na ktorých sa môžete zúčastniť a propagovať ich produkty, je to úžasné. Ak tam nič nie je, budete musieť hľadať inú výklenok, pretože s tým nezarobíte žiadne peniaze bez riadneho pridruženého programu.

Top 10 najvýkonnejších výklenkov

Ako som už spomenul, existujú niektoré skvelé miesta, ktoré majú dobré peniaze. Prezrite si ich a možno si počas cesty nájdete svoje vlastné. Nezabudnite, že už majú dosť silnú konkurenciu, takže si musíte priniesť svoju hru A, aby si mohla konkurovať.

 • zdravie
 • vhodnosť
 • Chudnutie a cvičenie
 • domáce zvieratá
 • Zoznamka a vzťahy
 • Zarábanie peňazí online
 • Záľuby (Golf, Aktivity v prírode, Pešia turistika)
 • Blogovanie, SEO, online kurzy
 • Zábavné doplnky a technológie

Pozrite sa na svojho výklenku z hľadiska SEO

Dôrazne odporúčame, aby ste sa pozreli na to, ako urobiť výskum kľúčových slov, než sa nakoniec rozhodnete stavať svoj blog na špecifickom mieste. Je dobré vedieť, či ľudia hľadajú vaše témy na Googli alebo nie. Ak sú, poskytne iba dôkaz o tom, že vami vybraná oblasť je veľmi žiadaná, a bude ľahšie získať návštevnosť vašich stránok. Ak nie, potom by ste mali zvážiť niektoré veci, ale výklenok by mohol byť stále dobrý.

Vyhľadajte a preskúmajte pridružené programy

Keď viete, s akou výklenkom budete pracovať, je čas začať hľadať pridružené programy. Ak ste postupovali podľa predchádzajúcich bodov článku, pravdepodobne ste si už rezervovali niekoľko pridružených programov. Je čas skontrolovať viac a kopať oveľa hlbšie. Každá pridružená sieť má odlišné požiadavky na splnenie a fungovanie v inom systéme, takže pred výberom je potrebné vykonať veľa čítania..

Skutočne stojí za to investovať veľa času do hľadania toho správneho affiliate programu, pretože tu získate svoj príjem, takže sa budete chcieť rozhodnúť čo najlepšie. Pri výbere pridruženej siete, s ktorou chcete pracovať, by ste sa mali pozrieť na tieto hlavné veci.

Aký druh obchodníkov používa program?

Je dôležité, aby ste videli popularitu zvolenej siete a aby ste si prečítali informácie o schválení ostatnými používateľmi, ktorí ju používajú. Je dôležité, aby ste sa ubezpečili, že ostatní obchodníci spolupracovali a uspeli s pridruženým programom podľa vášho výberu, aby ste vedeli, aký je pravdepodobný úspech pri používaní vášho programu..

Koľko provízií ponúka produkty??

Každý program má určitú sumu, ktorú vám zarobí po predaji jedného z jeho produktov. Čím vyššiu províziu získate, tým viac peňazí zarobíte. Zoberme si napríklad tieto:

 • Amazon ponúka rôzne provízie za každý iný druh produktu, takže to skutočne záleží. Tieto provízie sa pohybujú od 1% do 10%, čo nie je príliš veľa, ale stále je potrebné zarobiť nejaké peniaze.
 • ClickBank ponúka iba digitálne produkty, ale ich provízie sú omnoho vyššie. Za väčšinu svojich produktov môžete získať 10% – 75% provízií, vďaka ktorým budete mať naozaj dobré peniaze, keď dostanete tok.
 • Pokiaľ ide o ďalšie digitálne a fyzické produkty, získajte províziu vo výške minimálne 30 – 50 USD. Zoberme si napríklad webhosting. Mnoho komerčných poskytovateľov hostingu vám dá viac ako 50 dolárov za získanie nového klienta.

Záleží vám na produktoch?

Ak chcete byť úspešní v pridruženom marketingu, musíte byť oboznámení s výrobkami, ktoré predávate. Musia byť tiež relevantné vo vašom výklenku a vysokej kvality.

Ak chcete produkt predať, musíte mu veriť, pretože ho budete mať len ťažko k dispozícii čitateľom blogu. Znalosť prinesie tiež dôveru vašim čitateľom, čo je nesmierne dôležité, ak ich chcete predávať.

Vyberte si svoje pridružené produkty rozumne

V ideálnom prípade ste si vybrali medzeru, ktorá obsahuje množstvo produktov na predaj a prostredníctvom mnohých pridružených programov. V takom prípade musíte svojej komunite ponúknuť veľa produktov, ale nepracujete s príliš veľkým množstvom produktov naraz. Na začiatok choďte s dvoma alebo tromi. Najprv sa musíte presadiť ako dôveryhodný jednotlivec predtým, ako tlačíte na svoje výrobky a požiadate ich, aby si ich kúpili.

Prvým krokom v úsilí o propagáciu produktu je zakúpenie produktu sami. Určite nie ste povinní kupovať každý propagovaný produkt, ale vlastníctvom a používaním produktu ho môžete propagovať spoľahlivejšie, a to je dôležité, pokiaľ ide o nadviazanie dôvery s publikom..

Zostavte si svoj web

Akonáhle ste sa rozhodli pre svoj výklenok, ocitli ste sa pridruženým programom a produktmi na propagáciu, je ukončená teoretická a výskumná časť procesu. Je čas, aby ste si zašpinili ruky a začali nový blog budovať úplne od nuly. Našťastie je to celkom jednoduché a nevyžaduje si žiadne rozsiahle technické znalosti. Ale zručnosti v oblasti kódovania sa určite hodia, ak máte nejaké alebo poznáte niekoho, kto to má.

Čím viac času a pozornosti venujete týmto krokom, tým lepší blog budete stavať. Môžete ich však tiež preletieť a svoj blog spustiť v priebehu nasledujúcich 24 hodín. To, ako sa to rozhodnete, záleží na vás. Tu sú kroky, ktoré musíte podniknúť v najjednoduchších formách.

Kúpte si doménové meno

Je na čase, aby ste pre svoju novú webovú stránku získali kreatívnu a brainstormingovú skupinu doménových mien. V ideálnom prípade by to malo byť niečo, čo môže súvisieť s vašou nikou, ale nemusí to nevyhnutne byť. Najdôležitejšie je urobiť to čo najchytavejšie a mať predĺženie .com.

Na webe sú početné služby doménových mien, prostredníctvom ktorých môžete zistiť, či je vybratý názov domény k dispozícii, a prípadne ho kúpiť. Najobľúbenejšie sú GoDaddy a NameCheap. Môžete však použiť aj službu doménových mien poskytovanú poskytovateľom hostingu.

Je to naozaj jednoduché. Stačí len vyhľadať svoje doménové meno, nájsť ho, kúpiť, urobiť. Názov domény zvyčajne stojí okolo 10 dolárov, ale môže to stáť viac, v niektorých prípadoch až do 500 až 1 000 dolárov alebo v niektorých prípadoch dokonca viac.

Získajte webhostingovú službu

Hosting je miesto, kde budú vaše webové stránky uložené. Priestor, ktorý si prenajmete, bude na internete vlastný ostrovček. Hostingové služby sú v dnešnej dobe dosť lacné a úžasné hostingové služby sú k dispozícii od približne 3 do 5 dolárov mesačne.

Cloudová služba HostGator Cloud funguje naozaj dobre a bola by určite ideálna pre váš blog. Ide o vysokorýchlostný balík za 5 dolárov mesačne a spoločnosť ponúka aj bezplatnú zákaznícku podporu, ktorej môžete veriť.

Nainštalujte WordPress

Akonáhle budete mať svoje doménové meno a svoj malý malý priestor na webe, je čas, aby ste tiež mali webovú stránku.

WordPress je najznámejší systém na správu obsahu na svete, ktorý je ideálny na prevádzkovanie blogu a iných webových stránok. Je zadarmo na používanie a je veľmi užívateľsky prívetivý. Takže aj keď nemáte veľa technických znalostí, budete môcť svoj blog spustiť veľmi ľahko.

Inštalácia programu WordPress nezaberá veľa úsilia. Väčšina poskytovateľov hostingu ponúka inštaláciu jedným kliknutím, takže stačí nájsť ikonu a kliknúť. Môžete tiež nainštalovať WordPress ručne, je to však dlhší proces a vyžaduje si určité zručnosti v oblasti IT. Akonáhle budete čakať na jeho inštaláciu na server, vaše stránky budú v prevádzke.

Vyberte a nainštalujte tému

Super na WordPress je skutočnosť, že sa smiešne ľahko používa. Vďaka zjednodušenému systému tém môžete svoju webovú stránku nastaviť každú minútu úplne inak. Musíte iba stiahnuť bezplatnú alebo platenú tému a aktivovať ju prostredníctvom ponuky tém.

WordPress má na výber stovky tisícov tém, takže sa vyrazte. Existuje veľa bezplatných, ale ak skutočne chcete vytvoriť kvalitný web, mali by ste si kúpiť tému. Zvyčajne stoja okolo 60 dolárov a určite vám budú slúžiť omnoho lepšie, ako by to bolo pri bezplatnej téme.

Akonáhle budete mať svoj motív, budete mať niekoľko možností prispôsobenia, ktoré môžete použiť na usporiadanie svojho webu tak, ako chcete. Akonáhle všetko klikne na miesto, budete mať dobre navrhnutý web, ktorý ľudia môžu navštíviť, aby si prečítali vaše príspevky a videli obsah, ktorý vytvoríte.

Vytvorte pre svoj nový blog úžasný obsah

Teraz, keď máte webovú stránku v prevádzke, je čas niečo z toho urobiť. Tu je časť tvrdej práce, ktorú som spomenul na začiatku. Vytváranie obsahu je časovo najnáročnejšou súčasťou podnikania v pridruženom marketingu. Píšu niečo, čo je vysoko kvalitné a užitočné pre čitateľa. Tu prichádza do hry nadmerne používaný výraz „obsah je kráľ“.

V tejto sekcii budem hovoriť o rôznych typoch blogových príspevkov, ktoré môžete písať a používať na propagáciu svojich pridružených produktov..

Do Recenzie produktu

Písanie recenzií produktov je jedným z najpriamejších spôsobov, ako predviesť pridružené produkty a poskytnúť publiku niečo užitočné. Je to jeden z najbežnejších modelov pre pridružených obchodníkov a zarobil miliardy ľuďom na celom internete.

Koncept je jednoduchý. Vyberte si produkt vo svojom výklenku, vyskúšajte ho, analyzujte ho a napíšte o ňom recenziu. Buďte vopred a úprimní o tom, čo sa vám na výrobku páčilo a nepáčilo, a zdieľajte čo najviac osobných názorov.

Väčšina ľudí si dnes prečíta aspoň jednu recenziu predtým, ako idú von a kúpia si nový telefón alebo akýkoľvek iný produkt. Určite to môžete dosiahnuť vytvorením skvelých recenzií.

Napíšte najlepšie zoznamy

Poznáte najlepšie produkty na riešenie konkrétneho problému alebo máte zoznam najlepších kníh z roku 2018? Vytvorte o nich blogový príspevok. Najlepšie zoznamy sú vynikajúci spôsob, ako upútať pozornosť publika a súčasne predviesť množstvo produktov.

Tu je dobrý príklad: 25 dôvodov, prečo by ste mali používať WordPress

Odpoveď na bežné otázky a riešenie bežných problémov

Môžete skutočne skúmať, čo sa ľudia väčšinou pýtajú a na aké problémy potrebujú riešenia. Skvelý nástroj na to sú MOZ Prieskumník kľúčových slov. Stačí napísať konkrétnu otázku alebo kľúčové slovo, na ktoré chcete zacieliť, a zasiahne vás výsledkami. Uvidíte mesačný objem vyhľadávania, aké príspevky boli napísané okolo témy a ďalšie.

Existuje veľa údajov, ktoré môžete získať z prieskumu kľúčových slov, a pomôže vám písať príspevky, ktoré priťahujú veľa pozornosti vašich čitateľov..

Návody a príručky

Akékoľvek publikum vždy vysoko oceňujú informácie, ktoré je možné uplatniť, ktoré ľuďom pomáhajú naučiť sa nové zručnosti alebo robiť niečo lepšie. Mnoho pridružených marketingových pracovníkov poskytuje bezplatný produkt, napríklad elektronickú knihu, ktorá vzbudí záujem publika a prinúti ich prihlásiť sa na odber ich zoznamu adries. Ak je produkt, ktorý poskytujete, skutočne kvalitný, prinesie na vaše stránky aj veľkú návštevnosť. Ľudia sa vždy snažia naučiť nové veci a čítať niečo, čo je skutočne užitočné, takže ich využite!

Stále zelený obsah

Krátkodobý, sezónny obsah je dobrý na dosiahnutie krátkodobých cieľov. Určite by ste mali vyrábať vianočné špeciály a vytvárať obsah na základe toho, aké je ročné obdobie, ak to vyžaduje vaša nika. Na vašom blogu je však veľmi dôležitý vždyzelený obsah. Je to niečo, k čomu sa ľudia vrátia, a obsah, ktorý môžete vždy predávať a očakávať, že vám prinesie návštevnosť. Stále zelené listy majú najdlhšiu trvanlivosť.

Toto sú zvyčajne zoznamy užitočných rád, ktoré pomáhajú používateľovi dosiahnuť konkrétne ciele. Ako sprievodca nastavením reflektora vášho vozidla. To by bolo úžasné, keby ste pracovali vo výklenku automobilov. Autá budú mať vždy reflektory a niekto ich bude vždy chcieť upraviť. Pozrite sa, čo tu chodím?

Vždy choďte na kvalitu nad množstvo

Toto nie je príspevok, ale je dôležité spomenúť to isté. Dobre napísaný príspevok, ktorý si vaše publikum veľmi cení a ktorý sa často zdieľa, má najvyššiu hodnotu. Je to omnoho cennejšie ako 10 iných zle napísaných príspevkov, ktoré naozaj nemajú účel a sú tam len preto. Ak chcete z každého vášho príspevku získať optimálnu kvalitu, postupujte podľa týchto tipov:

 • Buďte v konverzácii a vytvorte si svoj vlastný jedinečný štýl písania. Zistite, čo chcete povedať a ako to chcete povedať. Aký dojem chcete urobiť?
 • Pridajte ku každému z vašich príspevkov relevantné a vysoko kvalitné obrázky a infografiky.
 • Pridajte video k svojmu príspevku, ak existujú nejaké relevantné týkajúce sa témy, o ktorej hovoríte. Plus body, ak si vytvoríte svoj vlastný. Nezabúdajte, že video je jedným z najmocnejších častí obsahu, ktoré by ste mohli vytvoriť, a väčšina ľudí radšej pozerá jeden ako čítať rozsiahle príspevky.
 • Na všetkých svojich príspevkoch použite kontrolu čitateľnosti. Aj keď váš SEO má svoj vlastný program na kontrolu čitateľnosti, existujú aj ďalšie. Vyskúšajte tester ľahkosti čítania Flesch alebo čitateľný .
 • Píšte o veciach, ktoré poznáte, a snažte sa zmeniť bežné veci na neobyčajné. Funguje to oveľa lepšie, ako sa pokúšať povedať niečo, čo neustále fúka.
 • Urobte si čas na výrobu kvality, nemusíte sa ponáhľať. S príspevkom, na ktorom ste odpracovali týždeň, môžete dosiahnuť oveľa viac, ako písať každý deň. Závisí to od toho, do akej miery je vaše písanie dobré a od mnohých ďalších vecí. Ale toto je zvyčajne dobré pravidlo.

Propagujte svoj blog a vytvorte publikum

Hovorí sa, že musíte venovať rovnaký alebo dvojnásobný čas propagácii svojho obsahu, ako ste mali pri jeho vytváraní. Takže, ak ste strávili týždeň vytvorením príspevku, mali by ste na jeho propagáciu stráviť aspoň jeden týždeň alebo možno dokonca dva týždne. Existuje veľa spôsobov, ako sa o marketingu na svojom blogu stretnúť, a to je to, o čom budem hovoriť v tejto sekcii.

Na propagáciu svojich príspevkov použite sociálne médiá

Jeden z najbežnejších spôsobov budovania publika je prostredníctvom sociálnych médií. Takmer každý používa svoju obľúbenú platformu sociálnych médií na zisťovanie obsahu, a preto je skvelý na zhromažďovanie nových čitateľov a budovanie vzťahov. V závislosti od vášho odvetvia, odvetvia a publika môžete použiť Facebook, Twitter, Google+, LinkedIn, Instagram alebo Pinterest.

Vytvorte pre svoj blog profil sociálnych médií, propagujte v ňom svoje príspevky a začnite zhromažďovať publikum.

Použite niektoré z týchto úžasných nástrojov

Tiberr – Je to vynikajúci nástroj, ktorý vám pomôže nájsť sekcie komentárov blogov, ktoré pracujú s rovnakými kľúčovými slovami ako vy. Potom môžete písať do sekcií s komentármi a pridať odkaz na jeden z vašich príspevkov. Je to vynikajúci spôsob, ako dostať svoj obsah pred oči, ktoré už majú záujem ho vidieť.

nárazník – Toto je jeden z najúžasnejších marketingových nástrojov sociálnych médií, pretože vám umožňuje naplánovať vaše príspevky a sledovať ich. Dokáže zvládnuť množstvo platforiem sociálnych médií, čo vám uľahčuje udržiavať vaše publikum na jednom mieste.

Analyzátor nadpisu blogu – Nadpis vášho blogového príspevku je prvá vec, ktorú všetci vaši čitatelia uvidia na sociálnych médiách a na akomkoľvek inom mieste, ktoré vyhľadávajú kvôli obsahu. Je to váš prvý dojem, preto ho musíte zanalyzovať a uistiť sa, že je čo najsilnejší.

Analyzátor hodnoty emocionálneho marketingu – Analyzátor marketingovej hodnoty je tiež nástrojom na preskúmanie a vyhodnotenie vašich titulkov. Poskytne vám prehľadný graf, aký silný je váš nadpis a tipy, kde ho môžete vylepšiť.

Grammarly – Gramatika nie je presne marketingovým nástrojom, ale ak je v texte napísané nesprávne napísané slovo a iné pravopisné chyby, určite to nebude pre váš marketing dobré. Gramatika vám pomáha odhaliť a opraviť všetky nedostatky, ktoré ste mohli v texte urobiť. Je tiež zadarmo používať!

Vždy objasnite účel a publikum svojich príspevkov

To sú to, čo posúva obsah a kontext vášho písania ďalej. Jasné pochopenie publika a predmetu, ktorý máte po ruke. Budete musieť vedieť, kto je vaše publikum, aké otázky majú, ktorým problémom čelia a čo chcú dosiahnuť.

Najlepším spôsobom, ako to zistiť, je výskum kľúčových slov a zobrazenie mesačných objemov vyhľadávania jednotlivých otázok. Ak chcete zistiť viac o tom, čo ľudia hľadajú, môžete použiť prieskumník MOZ, Google AdWords alebo Google Trends.

Precvičte si dobrý SEO pre každý z vašich príspevkov

Osvedčené postupy SEO sú jedným z vašich hlavných marketingových nástrojov, pokiaľ ide o pridružený blog. Chýba vám veľa viditeľnosti, ak SEO nemáte v perspektíve. Postupujte podľa týchto základných zásad SEO a uistite sa, že základné SEO vášho príspevku je neustále pod kontrolou.

Prvá a najdôležitejšia vec však je, že si stiahnete Váš doplnok SEO, pretože je to jednoducho úžasné. Poskytne vám vyhodnotenie SEO a pripomenie vám všetky veci, ktoré tu spomínam.

 • Pridajte svoje kľúčové slová k alternatívnemu textu a názvu každého obrázka, ktorý odovzdáte v príspevku.
 • Pridajte kľúčové slová do názvu príspevku.
 • Pridajte kľúčové slová do meta popisu príspevku
 • Pridajte svoje kľúčové slová do prvého odseku príspevku.
 • Asi 80% vášho príspevku musí byť napísané aktívnym hlasom, pretože pasívny hlas je oveľa menej výkonný.
 • Väčšina vašich viet by mala mať menej ako 20 slov, takže sú vždy ľahko čitateľné.

záver

Jediný príspevok nestačí na to, aby hovoril o každom uzle a otrasech vedenia podnikania v oblasti affiliate marketingu, ale je to začiatok. Ak ste svoj blog ešte nezačali, je to v poriadku, urobte všetok výskum, ktorý potrebujete, a začnite, keď sa budete cítiť pripravení.
Dúfam, že sme vám pomohli naučiť sa niečo nové prostredníctvom tohto článku a že ste si ho radi prečítali. Dúfam, že sa uvidíme v ďalšom!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map