Dobrý hosting plány začať svoj prvý web dnes

01.06.2020
Články a ďalšie… 'Dobrý hosting plány začať svoj prvý web dnes
0 16 мин.

Dobrý-hosting-plány


Mať bombu nápadu vám umožňuje vyhrať na webe. Ak však nebude mať potrebné základy, nebude to naozaj fúkať. Hostiteľská služba v nevýraznom prostredí môže ľahko zničiť to, čo ste si vytvorili. Možno to nebude dosť rýchle alebo možno trpíte prestojmi. Okrem toho je to ešte väčší problém, ak služba hostenia funguje dobre, ale stretnete sa so mizernou službou podpory zákazníkov. Preto je vo vašom najlepšom záujme ísť na poskytovateľov a plány hostiteľov, ktorí sa chystajú na ďalšiu míľu, a na výskum. Keďže váš hostingový plán je základom, na ktorom ste vytvorili svoj web, je len prirodzené, že vyberiete z najlepších.

Navyše, ak ste úplný začiatočník, pravdepodobne nechcete komplikovať veci, ani by ste nechceli, aby to bolo príliš drahé. To je dôvod, prečo sa potápame v hosťovaní plánov, ktoré sú najlepšie pre tých, ktorí práve začínajú v online svete.

V tomto článku nájdete niekoľko skutočne dobrých plánov hostenia na spustenie prvého webu. Takže, bez ďalších okolkov, poďme na to!

Bluehost

Navštívte Hostiteľa »

Bluehost dobrý-hosting-plány

Bluehost je ľahko jedným z najpopulárnejších poskytovateľov hostingu medzi začiatočníkmi a to z dobrého dôvodu. Ich plány sú veľmi robustné, poskytujú dobrú rýchlosť načítania a majú slušnú zákaznícku podporu. BlueHost má všetko, čo by väčšina používateľov potrebovala na spustenie svojho online podniku spôsobom, ktorý im pomôže uspieť. V súčasnosti má na svojich serveroch viac ako 2 milióny webových stránok. Navyše BlueHost patrí medzi najlepšie odporúčania WordPressu. Niet divu, že tisíce blogerov, majiteľov malých firiem a kreatívnych ľudí prišli do Bluehost.

Prečítajte si našu podrobnú recenziu BlueHost

BlueHost existuje už od roku 1996 a slúžil výkonným webhostingovým službám pre všetkých, ktorí chcú začať online podnik. Spoločnosť začala iba s 2 zamestnancami, ale teraz sa prerástla na 750, na ktorých sa môžete spoľahnúť pri dokončení práce. Za posledných 6 mesiacov tiež zvýšili rýchlosť a stabilitu svojho servera, vďaka čomu je BlueHost schopný konkurovať tým najlepším na trhu..

Servery spoločnosti BlueHost mali čas načítania 1 300 milisekúnd, ale teraz je to 500 milisekúnd. To je dvakrát rýchlejšie ako priemer v priemysle 1200 milisekúnd, čo je celkom úžasné. Ich prevádzková doba je stabilnejšia ako kedykoľvek predtým, so spoľahlivou 99,99% prevádzkovou pohotovosťou. To sú dva najdôležitejšie faktory webhostingu a BlueHost ich kontroluje.

BlueHost sa darí aj v zákazníckej podpore, ale nie je to najlepšie. Podľa mnohých používateľov zvyčajne trvá asi 15 až 20 minút a mali sme rovnaké skúsenosti. Zástupca zákazníckej podpory trvalo presne 22 minút, kým sme sa k nám dostali, a ona presne odpovedala na všetky naše otázky, takže sme sa mohli ľahko pohnúť ďalej. Sú teda efektívne, ale pravdepodobne neuveriteľne zaneprázdnené toľkými používateľmi, o ktorých sa má postarať.

Napriek tomu, že služby spoločnosti BlueHost sú viac ako slušné, ponúkajú ju za veľmi príťažlivú úvodnú cenu. Môžete si predplatiť služby BlueHost iba za 3,95 dolárov mesačne. Takmer žiadny iný poskytovateľ hostingu neponúka tak kvalitné služby za tak nízku cenu. Skutočne sa oplatí vyskúšať, aj keď je to len na 30-dňovú záručnú dobu vrátenia peňazí.

Plány BlueHost sa zlepšujú prostredníctvom rôznych bezpečnostných funkcií a doplnkov. Na webe je veľa nebezpečenstva a na blokovanie útokov DDoS budete potrebovať niečo ako CloudFlare. Navyše, takmer každý sa pokúša stiahnuť obrázky a použiť ich pre svoj vlastný zisk, a môžete ich zastaviť niekoľkými kliknutiami. Služba HotLink navyše zablokuje všetky podozrivé a problematické adresy IP a nepretržite aktualizuje svoju čiernu listinu, aby bola vaša webová stránka chránená pred známymi hrozbami..

Na konci dňa má BlueHost službu, s ktorou nemôže konkurovať veľa spoločností. Sú na vrchole nášho zoznamu, pretože sú neuveriteľne lacné a ponúkajú vysokokvalitné hostingové služby. Ak si myslíte, že táto spoločnosť môže byť pre vaše potreby dobrá, pozrite sa na stránku BlueHost práve teraz! Je bez rizika a má 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

InMotion Hosting

Navštívte Hostiteľa »

INMOTION-hosting-dobrú-hosting-plány

InMotion je ako dobre disciplinovaný vojak, pripravený slúžiť svojim klientom so všetkým, čo má. Iba veľmi málo poskytovateľov hostingu sa snaží dosiahnuť, aby vaše webové stránky fungovali dobre a aby boli úplne spokojní. Ako ste možno už prišli na to, niektorí poskytovatelia hostingu vám chcú len predať svoj plán a udržať vás v pohybe čo najdlhšie. Našťastie je spoločnosť InMotion jednou z mála spoločností, ktoré robia veci inak.

Vyskúšajte náš nový server InMotion Hosting

InMotion má najlepšie výsledky v oblasti podpory zákazníkov, ktorá im získala množstvo ocenení. Propagujú sa ako niektorí z najpriateľskejších ľudí na planéte a dokázali nám to dokázať. Netrvalo nám dlhšie ako minútu, kým sme sa k nim dostali a dostali správnu odpoveď na našu otázku. Navyše im nestačilo poskytnúť nám užitočnejšie informácie, ktoré by nám pomohli nastaviť náš web tak, aby fungoval efektívne. Preto poskytujeme zákaznícku podporu spoločnosti InMotion masívne palec hore, pretože sú to ľudia, s ktorými by ste chceli hovoriť pri spustení webovej stránky..

Keď sme sa pozreli na to, ako funguje ich architektúra serverov, InMotion sa nezmenil. Je stabilný s 99,99% dostupnosti a ponúka v priemere 660 milisekundových časov načítania. To všetko vytvára webovú stránku, ktorá bude počas celého roka spoľahlivo a vysokorýchlostne fungovať.

To všetko je skvelé, ale táto spoločnosť veci vylepšuje vylepšením ponuky skutočných prémiových služieb. Pre začiatočníkov dostanete zadarmo automatické zálohy, za ktoré takmer každá hostingová spoločnosť požaduje dodatočný poplatok. Po druhé, budete mať prémiový doplnok Sucuri WordPress, ktorý bude jedným z vašich najcennejších doplnkov na prevádzkovanie vašich webových stránok. Na vašom webe sa skontrolujú všetky bezpečnostné riziká a ihneď sa ich zbaví. Vyzerá to ako bežná ponuka každého iného poskytovateľa hostingu, ale v skutočnosti ide o doplnok v hodnote 150 dolárov, takže je skutočne potrebné s ním pracovať..

InMotion Hosting to všetko ponúka za cenu 3,99 dolárov mesačne. To si vyžaduje viac ako väčšina poskytovateľov hostingu. Môže to byť dokonca považované za drahé, ak ste len začiatočník, ale bude to stáť za to. Nevideli sme, že by sa ostatní poskytovatelia hostingu držali kvalitných zákazníckych skúseností, ako to robila InMotion.

Tak prečo nevyskúšať ich služby? Všetko môžete vyjsť v rámci 90-dňovej záručnej doby vrátenia peňazí!

SiteGround

Navštívte Hostiteľa »

Siteground dobrý-hosting-plány

SiteGround sa v posledných rokoch stal populárnym, najmä s množstvom energie, ktorú investoval do marketingu. Ale majú spoľahlivú hostingovú službu, ktorá ich zálohuje, a to ešte viac, len veľmi málo spoločností s ňou môže súťažiť. Vlastne to odporúčajú tvorcovia troch hlavných systémov správy obsahu. WordPress, Drupal a Joomla !, všetci nabádajú svojich používateľov, aby sa prihlásili na odber SiteGround. Je to tiež jedna z najlepších možností pre ľudí, ktorí práve začínajú podnikať na webe.

Prejdite na našu podrobnú kontrolu SiteGround

SiteGround bol okolo roku 2004 a vytvoril dom pre viac ako 800 000 doménových mien a ešte spokojnejších zákazníkov. Svoju pozíciu si získali tým, že ponúkli niektoré skutočne bezplatné služby webhostingu. Pre začiatočníkov je ich architektúra serverov dokonale solídna a pripravená na vážne zaťaženie. Vďaka dostupnosti 99,97% dostupnosti nezaznamenáte žiadne prestávky v prístupe na svoj web. Rýchlosť načítania vášho webu bude navyše 700 milisekúnd, takže si môžete byť istí, že všetkým svojim používateľom poskytne najlepšiu možnú skúsenosť so zákazníkom. Sme si istí, že program SiteGround je dostatočne rýchly na to, aby išiel z jedného na druhého k najlepším z nich.

Ich zákaznícka podpora je tiež špičkou. Sme spokojní, keď sme to vyskúšali sami a na rôznych fórach sme nenašli žiadne sťažnosti. Trvalo asi 2 minúty, aby sme odpovedali na náš prvý hovor, a hneď sme dostali jasnú odpoveď. Agent, s ktorým sme hovorili, bol úctivý a informovaný. Rešpektovala náš čas a zabezpečila, aby sa náš problém vyriešil tiež v primeranom čase.

Pokiaľ ide o stanovovanie cien, ponuka SiteGround je solídna. Ponúkajú mesačnú cenu 3,95 dolárov. Vďaka tomuto plánu získate 10 GB úložného priestoru a dostatočnú vysokorýchlostnú šírku pásma na 10 000 mesačných návštev. K ich serverom môžete pristupovať cez cPanel a rôzne cenné servery. Zahŕňa tiež užitočné inštalácie elektronického obchodu pre prípad, že by ste chceli spustiť internetový obchod. Takže budete mať všetok potrebný softvér.

SiteGround si zaslúži svoju slávu a môžeme ju srdečne odporučiť. Ak sa chcete dozvedieť viac, pozrite si ich oficiálnu webovú stránku!

A2Hosting

Navštívte Hostiteľa »

A2Hosting dobrý-hosting-plány

A2Hosting nie je príliš populárne meno, ale ponúka takú rýchlosť, ktorú takmer žiadny iný poskytovateľ hostingu neponúka v rámci zdieľaného plánu hostenia. Je to ideálne miesto pre začiatočníkov, ktorí chcú poraziť konkurenciu šílenými rýchlosťami načítania a vynikajúcou používateľskou skúsenosťou. A2Hosting tvrdí, že je 20-krát rýchlejší ako konkurencia. Mohli by sa zdať, akoby sa chválili, ale v skutočnosti pre to majú niečo ukázať.

Prečítajte si našu recenziu A2Hosting tu

A2Hosting prináša rýchlosť 370 milisekúnd, čo je bleskové. Skutočne 4 krát rýchlejšie, ako je priemer v priemysle. Ak teda chcete poraziť konkurenciu rýchlejšie ako oni, A2Hosting je tou pravou voľbou. Webové stránky môžete prevádzkovať tak rýchlo, ako by to robil niekto iný s vyhradenou hostingovou službou. S týmto môžete vytvoriť naozaj úžasné používateľské zážitky. Ich prevádzková doba je rovnako stabilná s 99,98% počas celého roka.

Keď uvažujeme o podpore zákazníkov, A2Hosting má veci opäť v poriadku. Zákaznícka podpora je tiež skvelá. Zdá sa, že ich agenti sú dosť dôveryhodní a tvrdo pracujú na tom, aby sa pri online úsilí snažili oprieť. Nášmu zástupcovi zákazníckej podpory sme dali jednoduchú úlohu a bolo to vykonané do hodiny, aj keď sú pravdepodobne neuveriteľne zaneprázdnení. Po našej prvej správe sme dostali aj rýchlu reakciu 4 minúty, takže išlo o zážitok s piatimi hviezdičkami. Sú dostupné 24/7/365, čo je skvelé pre každého, kto práve začína svoju prvú webovú stránku.

Jediná vec, ktorá nás sklamala, bola cena A2Hosting, ale nehovoriac o tom, že je to neprimerané. Pretože môžete získať solídny a rýchly hostingový servis za 3,92 dolárov mesačne. Ak však chcete ísť s horúcimi zbraňami s plnou rýchlosťou serverov A2Hosting za 9,31 dolárov mesačne.

Ak hľadáte vysokú rýchlosť a spoľahlivosť, o A2Hosting sa dá veľa očakávať. Sú skvelým východiskovým miestom pre každého, kto práve hľadá spustenie svojej prvej webovej stránky. Viac informácií nájdete na oficiálnej stránke A2Hosting.

Hostgator

Navštívte Hostiteľa »

hostgator dobrý-hosting-plány

Jednou z najväčších spoločností v oblasti hostingu je hostgator so sídlom v Texase. Na trhu tvrdo bojujú už 15 rokov a zdá sa, že sa nikdy nevrátia. Na video YouTube sa naozaj nemôžete stretnúť bez toho, aby ste videli reklamu HostGator a že reklamné pruhy prebiehajú posledných 10 rokov.

Prečítajte si našu podrobnú recenziu hostiteľa

HostGator je v súčasnosti domovom pre viac ako 9 miliónov doménových mien a je tiež v partnerstve so spoločnosťami Linux a Cisco. Pravdepodobne ste o nich počuli. Naozaj sú to obri a obri sú silní a neúprosní. Ich služby sú tiež silné, so silnou prevádzkou a úžasnými rýchlosťami nakladania. Váš web bude online 99,99% roku a prinesie vám čas načítania 800 až 500 milisekúnd. Odporúčame vám však používať zdieľaný hosting na serveri HostGator, pretože sú k dispozícii lepšie možnosti.

Mali by ste sa radšej rozhodnúť pre cloudovú hostingovú službu, ktorá je rýchlejšia a spoľahlivejšia ako čokoľvek iné. Architektúra cloudhostingu sa spolieha na celú sieť serverových počítačov, ktoré poskytujú konzistentnejšiu rýchlosť a dostupnosť. Hostingové služby hostingu v cloude majú 100% dostupnosť a rýchlosť načítania 500 milisekúnd. V súčasnosti je to jeden z najvyšších plánov hostingu na trhu, pretože stojí iba 2,75 dolárov mesačne.

HostGator však nie je vynikajúcim poskytovateľom hostingu pre začiatočníkov, pretože prináša výkonné služby, ale tiež preto, že je užívateľsky prívetivý. Hostiteľský cPanel je neuveriteľne ľahký na zavesenie a umožňuje vám nastaviť celý systém správy obsahu pre cPanel. Umožňuje vám to, aby ste svoje úlohy vykonali v čo najkratšom čase.

Ak hľadáte skutočne výkonnú službu, ktorá vám umožní zvládnuť všetky aspekty prevádzkovania webových stránok, toto je riešenie hostenia pre vás. Viac informácií o hostingu Cloud HostGator nájdete na ich oficiálnych webových stránkach.

záver

Spustenie prvej webovej stránky môže byť oveľa jednoduchšie, ak si založíte ten správny základ. Je tiež ľahšie urobiť, ak sú funkcie servera ľahko dostupné. Tak na čo čakáš? Prečo si vybrať z najlepších možností tam.

Dúfam, že sa vám tento článok páčil, a dúfame, že sme vám pomohli naučiť sa niečo nové!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector