Kde môžete získať bezplatnú službu migrácie webových stránok?

01.06.2020
Články a ďalšie… 'Kde môžete získať bezplatnú službu migrácie webových stránok?
0 8 мин.

bezplatná služba migrácie webových stránok


V ideálnom prípade, ak ste spokojní so službami vášho hostiteľa, nemali by ste sa zaoberať migráciou webových stránok. Ideálne. Ale veľa okolností vás môže prinútiť, aby ste presunuli svoje webové stránky na nového hostiteľa. A keď k tomu dôjde, bezplatné služby migrácie webových stránok sú darom nebies, najmä ak nemáte technické zručnosti na migráciu svojich webových stránok samostatne..

Majitelia webových stránok sa zvyčajne rozhodnú presunúť na iného hostiteľa, keď už nie sú spokojní s hostiteľskými službami, ktoré dostávajú, buď preto, že majú problémy s výkonom, alebo nie sú spokojní s podporou zákazníka, alebo ich webová stránka prevyšuje plán hostenia, na ktorom sú. , a ich hostiteľ nemá k dispozícii žiadne možnosti inovácie. Bezplatná migrácia webových stránok na lepšieho hostiteľa môže byť ľahkou oprava ktoréhokoľvek z týchto problémov.

Kde však môžete získať služby migrácie webových stránok zadarmo, ak by váš súčasný web hostiteľa nemal robiť problémy? Náš článok je tu, aby vás nasmeroval správnym smerom, ak by ste z akéhokoľvek dôvodu potrebovali presunúť hostiteľov.

Ak teda chcete presunúť svoje stránky na nového hostiteľa, ale nemáte technické zručnosti na migráciu svojich webových stránok, vyskúšajte tieto tri spoločnosti poskytujúce webhosting, ktoré ponúkajú bezplatné služby migrácie webových stránok:

Hostingová spoločnosť
Promo cena
Bezplatná migrácia

1Inmotion najlepšia bezplatná služba migrácie webových stránok3,49 USD / mesiac
2hostgator bezplatný prenos webových stránok3,95 USD / mesiac
3greengeeks bezplatná migrácia webových stránokg3,95 USD / mesiac

InMotion Hosting

Navštívte stránku »

Inmotion hosting bezplatnú migráciu webových stránok

InMotion Hosting ponúka Linux-založené all-SSD hosting plány pre jednotlivcov, IT profesionálov alebo firmy prostredníctvom rôznych úrovní hostenia od zdieľaného hostenia až po robustné, komerčne špecializované servery.

Plány hostenia na serveri InMotion sú vytvorené tak, aby uspokojili širokú škálu požiadaviek týkajúcich sa hostenia zameraných na výkon, bezplatnú správu serverov, sadu bezplatných bezpečnostných nástrojov (bezplatný SSL, vlastný firewall, ochranu pred hackermi, ochrana DDoS), jednoduché nastavenie pomocou voľného ťahania a drop drop Builder, inštalátor aplikácií jedným kliknutím, bezplatné doménové meno, bezplatné zálohovanie dát, 90-dňová záruka vrátenia peňazí a 99,99% záruka dostupnosti siete.

Medzi rôznymi úžasnými funkciami hostenia ponúkanými v rámci každého plánu ponúka hosting InMotion tiež bezplatnú službu migrácie webových stránok, ktorá je navrhnutá pre tých, ktorí chcú zmeniť webhostiteľov a presunúť svoje webové stránky na server InMotion.

InMotion ponúka bezplatnú službu prenosu webových údajov bez prestojov až pre 3 databázy a / alebo webové stránky. Za viac ako 3 položky účtuje InMotion 10 USD za položku, čo je tiež veľa.

Službu bezplatného prenosu webových stránok spoločnosti InMotion môžete používať bez ohľadu na plán hosťovania, ktorý ste si zakúpili, a bez ohľadu na úroveň vašich schopností.

Služba na migráciu webových stránok bez obáv je navrhnutá tak, aby zabezpečila, že vaše stránky sa presunú na servery InMotionu bez problémov so stratou údajov alebo výpadkami, takže môžete začať využívať služby nového hostiteľa čo najskôr..

Hostgator

Navštívte stránku »

hostgator bezplatná služba migrácie webových stránok

Ďalšou webhostingovou spoločnosťou, ktorá ponúka bezplatné služby prenosu webových stránok, je HostGator. Táto hostingová spoločnosť je jedným z najobľúbenejších webových hostiteľov pre jednotlivcov a malé a stredné podniky a ponúka široký výber hostingových plánov za prijateľné ceny..

Ich viacnásobné hostingové balíčky zahŕňajú plány založené na systéme Windows aj Linux. Zdieľaný hosting, cloudový hosting, hosting WordPress, VPS alebo dedikované servery sú zastúpené prostredníctvom rôznych plánov, ktoré sa môžu pochváliť funkciami, ako je 99,9% dostupnosť, nepretržitá podpora zákazníkov, 45-dňová záruka vrátenia peňazí, ľahká škálovateľnosť, ovládací panel cPanel alebo Plesk, inštalácie jedným kliknutím, nástroj na tvorbu stránok drag and drop, týždenné zálohy mimo lokality atď.

HostGator má vynikajúcu službu prenosu webových stránok, ktorá sa ponúka bezplatne na nové účty do 30 dní od registrácie alebo na novo upgradované účty (prevody medzi servermi). Ak od registrácie plánu uplynulo 30 dní, stále môžete požiadať hostgátora o cenovú ponuku, ak naň chcete migrovať svoje webové stránky..

Web HostGator obsahuje podrobnú stránku o ich službe prenosu webových stránok, ktorá ponúka podrobné informácie o počte prevodov, na ktoré máte nárok, formulár, ktorý musíte vyplniť, aby ste mohli požiadať o bezplatný prenos stránok, a spôsoby, ako sa dostať do kontaktu s ich prevodmi. podpora zákazníka, ak si nie ste istí, či máte nárok na bezplatné prevody.

Počet ponúkaných bezplatných prevodov závisí od typu hostingového účtu, na ktorom sa nachádzate. Napríklad účty zdieľaného hostenia sa kvalifikujú na jeden prenos na webe, ktorým môže byť manuálny prevod alebo prevod cPanel na cPanel. VPS a účelové hostingové účty sa kvalifikujú na neobmedzené prevody cPanel a až 10 manuálnych prevodov na VPS a až 100 manuálnych prevodov na účtoch.

GreenGeeks

Navštívte stránku »

greengeeks bezplatný prenos webových stránok

GreenGeeks je ekologický webový hostiteľ, ktorý sa snaží minimalizovať svoj vplyv na životné prostredie prechodom na obnoviteľné zdroje energie, čím trikrát vracia do siete to, čo spotrebuje..

GreenGeeks je okrem svojho prístupu k webhostingu šetrného k životnému prostrediu plnohodnotným webovým hostiteľom, ktorý ponúka zdieľaný, VPS, vyhradený, predajca a WordPress hosting. Ich hostiteľské funkcie zahŕňajú bezplatnú integráciu CDN Cloudflare, pevné disky SSD, prispôsobenú internú technológiu ukladania do vyrovnávacej pamäte, skenovanie zabezpečenia v reálnom čase, skupinovú analýzu hrozieb a monitorovanie bezpečnosti, plynulé aktualizácie zdrojov, 99,9% dostupnosti a 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Ak chcete presunúť svoje stránky na stránky GreenGeeks, môžete sa prihlásiť na niektorý zo svojich plánov a využívať službu prenosu webových stránok bezplatne. Jednoducho vyplňte formulár žiadosti o migráciu a tím odborníkov na migráciu stránok sa postará o migráciu vašich webových stránok za vás.

Na webovej stránke GreenGeeks nájdete všetky podrobnosti o procese prenosu webových stránok, ako aj zoznam webových hostiteľov, z ktorých GreenGeeks preniesli webové stránky z.

Ak váš súčasný webový hostiteľ už nevyhovuje vašim očakávaniam alebo ak hľadáte len zelenú, GreenGeeks vám bezplatne pomôže pri zmene hostiteľa..

záver

Váš poskytovateľ webhostingu vám už niekedy nemusí vyhovovať, čo znamená, že je čas nájsť nový domov pre váš web. Prevod webovej stránky na nového poskytovateľa webhostingu je však často veľkou výzvou pre väčšinu zákazníkov, najmä tých, ktorí nemajú zručnosti na uskutočnenie tohto prechodu sami..

Našťastie renomovaní weboví hostitelia našli spôsob, ako pridať prenos webových stránok do svojho zoznamu bezplatných služieb a pomôcť klientom bez problémov prejsť na lepšieho hostiteľa. GreenGeeks, HostGator a InMotion patria medzi webovských hostiteľov, ktorí si neúčtujú poplatok za prenos webov a radi pre vás túto úlohu vykonajú za vás.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector