Keď potrebujete VPS pre svoju webovú stránku pre malé podniky?

01.06.2020
Články a ďalšie… 'Keď potrebujete VPS pre svoju webovú stránku pre malé podniky?
0 8 мин.

VPS hosting pre webové stránky malých firiem


Vytvorenie webovej stránky pre vašu malú firmu môže byť náročné. Najmä ak práve začínate a ešte nemáte plán hostenia. Je vždy ťažké rozhodnúť sa, ktorý poskytovateľ hostingu si vybrať a aký plán hostenia potrebujete. V tomto článku vám vysvetlím, aké sú hlavné rozdiely medzi zdieľanými a plánmi VPS, a tiež vám poviem, kedy je potrebný virtuálny server pre obchodnú webovú stránku..

Hosting zadarmo pre obchodné webové stránky?

Ak chcete začať s online obchodom, môžete si na začiatku vytvoriť webovú stránku pomocou bezplatného webhostingu, keď otestujete rôzne skripty, systémy na správu obsahu (CMS), témy, šablóny, doplnky, rozšírenia, moduly, programovacie jazyky a ďalšie súvisiace s internetom. veci. Na výrobu by ste však nikdy nemali využívať bezplatný hosting. Sú nespoľahlivé a budete mať viac problémov, z ktorých môžete ťažiť.

Spoločne zdieľaný hostiteľ HDD

Po otestovaní fungovania bezplatného hostingu si môžete kúpiť zdieľaného webového hostiteľa HDD Enterprise, na ktorom skutočne založíte svoju webovú stránku a vytvoríte dizajn a funkcie, ktoré používajú vaši potenciálni zákazníci. Zdieľaný podnikový webový hostiteľ pevného disku vám zvyčajne ponúka dostatok miesta na disku a šírku pásma, doménu doplnkov, e-mailové účty POP3 / IMAP, databázy a subdomény s cenou niekoľkých dolárov mesačne..

Zdieľaný obchodný hostiteľ SDD

Ak váš web začína mať stále viac a viac návštevníkov a zákazníkov a ak váš webový hostiteľ aktualizuje svoje hostingové balíčky na SSD z HDD, určite by ste mali upgradovať aj na hostiteľský balík SSD Premium / Business, kde získate približne 30 GB úložného priestoru SSD, nemerané mesačná šírka pásma, doplnkové domény, e-mailové účty, databázy, subdomény a dokonca aj bezplatné doménové meno s rôznymi rozšíreniami, ako sú .eu, .com, .org atď. Tento balík má zvyčajne dennú zálohu s programom R1Soft, SpamExpert Filter a vyhradenou adresou IP, ktorá prináša náklady na 8 dolárov mesačne.

Business VPS HDD Host

Vaše malé a stredné podniky sa čoraz viac rozširujú, takže vašou ďalšou aktualizáciou je hostiteľ VPS HDD, ktorý stojí od 6 do 50 dolárov, v závislosti od toho, aké zdroje potrebujete. Prvý hostingový balík VPS HDD vám ponúka 1 GB pamäte RAM, 512 MB zaručenej pamäte RAM, 1 jadro procesora pri 2,1 GHz, 25 úložného priestoru HDD, 1 vyhradená adresa IP, nemeraná mesačná šírka pásma, prístrojová doska, ovládací panel Webuzo, zatiaľ čo posledný ponúka 8 GM RAM Burst, 4 GB pamäte RAM, 8 jadier CPU pri 2,1 GHz, 150 úložných priestorov na HDD, 2 určené adresy IP, nemeraná mesačná šírka pásma, prístrojová doska a bezplatný ovládací panel Webuzo. V balíkoch VPS získate aj virtualizáciu OpenVZ, úplný prístup root, 99,99% zaručenú dostupnosť a okamžitú aktiváciu.

Business VPS SSD Host

VPS Hostingové balíčky SSD sú prémiové balíčky VPS, ktoré sú určené pre malý, ale kvalitný obchod s veľkou prevádzkou a klientmi, ktorí ponúkajú o 300% vyššiu rýchlosť a výkon a náklady začínajú od 8 dolárov, až do 70 dolárov mesačne. Balíky sú rovnaké s hostiteľom pevného disku VPS HDD (pevný disk), ale všetky majú SSD (Solid State Drive). Ďalej si môžete kúpiť licenciu cPanel, profesionálne zálohovanie R1Soft, ďalšiu vyhradenú IP, profesionálnu technickú podporu a monitorovaciu službu pre vaše VPS..

Cloud VPS Host

Špičkové hostingové balíčky VPS sú cloudové, ktoré vám pomôžu ísť ďalej, pokiaľ ide o zdroje, takže veľké hroty nepredstavujú problém, ani útoky DDoS, ani iné podobné problémy. Zvyčajne platíte iba to, čo používate, pokiaľ ide o hostiteľa VPS v cloude.

Keď potrebujete VPS?

Určite musíte pochopiť, že zdieľaný hostiteľ je zdieľaný s ostatnými používateľmi rovnako ako vy. Medzitým je VPS (Virtual Private Server) iba váš a vy môžete využiť jeho zdroje podľa vášho želania.

Tiež máte lepšiu bezpečnosť s hostiteľom VPS, pretože si môžete nastaviť vlastný bezpečnostný softvér a možnosti, zatiaľ čo hostiteľská spoločnosť kladie ich tiež.

S hostiteľom VPS získate väčšiu šírku pásma, aby ste mohli získať viac návštevníkov, a nie sú frustrovaní z pomalého načítania webových stránok. Ak vaša webová stránka rastie na popularite a vaše webové stránky rastú každý mesiac, určite potrebujete hosting VPS na správu všetkej prichádzajúcej prevádzky..

Prečítajte si tiež: Výhody virtuálnych súkromných serverov

Virtuálny súkromný server je fyzický server rozdelený do viacerých virtuálnych serverov, z ktorých každý má vlastné množstvo pamäte RAM a procesora veľmi populárneho pre malé podniky..

Virtuálne súkromné ​​servery sú zvyčajne ideálne pre obchody s elektronickým obchodom, komunity vo fórach, rastúce aplikácie, online rozhlasové stanice, malé sociálne siete atď..

# 1 InMotion / Best Business Hosting

InMotion Hosting ponúka širokú škálu podnikateľských hostingových plánov od zdieľania cez VPS po Dedikované servery. Enterprise VPS plánuje od 29,99 dolárov mesačne 

odhlásiť sa! »

VPS tiež ponúka škálovateľnosť, lacné náklady v porovnaní s dedikovaným serverom a šetrí tak váš čas.

Keď si kúpite virtuálny súkromný server, musíte urobiť prieskum, aby ste našli správnu webhostingovú spoločnosť, ktorá má správne servery, dátové centrá, softvér, pripojenie na internet, podporu a obchodné režijné náklady. To všetko pomáha zvyšovať rýchlosť, rýchlosť načítania, šírku pásma, ukladanie, škálovateľnosť, prístup, technológiu a podporu vášho webu. Ak si chcete ešte viac preštudovať, môžete sa starať o podrobné štatistické údaje o hardvéri servera, o umiestnení serverov a dátových centier, ak namiesto pevného disku používajú SSD alebo aspoň SSH a ak majú sieť na doručovanie obsahu (CDN). , Nezabudnite zistiť, či hostitelia používajú LAMP STACK (Linux ako operačný systém, Apache ako webový server, MySQL ako databáza, PHP ako aplikácia) a tiež sa musíte postarať o to, čo chcete použiť na vašom VPS. ako sú OS, webové servery, databázy a programovacie jazyky.

Hostiteľ VPS vám môže pomôcť na vašom serveri Webmail, poštových serveroch a e-mailoch tým, že nie je blokovaný, zakázaný alebo zakázaný na čiernu listinu a má v prípade potreby možnosť odosielať e-mailové správy. VPS podporuje rôzne e-mailové protokoly ako POP (Protokol pošty) a IMAP (Protokol prístupu na internet).

Nezabudnite, že si do svojho VPS môžete nainštalovať svoj vlastný antivírusový softvér a softvér na zisťovanie škodlivého softvéru na boj proti hackerom a ďalším škodlivým útokom..

Nakoniec by ste si mali zvoliť riešenie VPS pre svoje miesto malých firiem, a to buď HDD, SDD alebo cloudové, pretože potrebujete, aby boli vaše príjmy a prevádzka optimalizované a tiež musíte začať zvyšovať ešte viac a prejdite na ďalší krok zakúpením dedikovaného servera pre webové stránky veľkých firiem!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector