Nájdite webhosting a vytvorte webovú stránku profesionálnych fotografov

01.06.2020
Články a ďalšie… 'Nájdite webhosting a vytvorte webovú stránku profesionálnych fotografov
0 8 мин.

vytvoriť profesionálnu webovú stránku pre fotografov


V dnešnej dobe hrá moderný internetový textový obsah veľmi dôležitú úlohu, ktorá priťahuje čitateľov na webovú stránku. Videá sú tiež veľmi dôležité, pretože v porovnaní s obyčajným textom môžu niesť viac informácií a rýchlejšie komunikujú o téme. Obrázky sú tiež veľmi dôležitým prvkom každého webu, preto sa nemôžeme vyhnúť vloženiu do obsahu.

Väčšina webových stránok používa fotografie z fotografie, iní si najímajú fotografov, aby za ne urobili fotografie. Dopyt po profesionálnych fotografiách rastie, existuje však aj veľa profesionálnych fotografov s kvalitným vybavením, ktorí môžu vytvárať profesionálne fotografie. Ak ste fotografom sami, pravdepodobne už viete, aké ťažké je vybudovať si dobrú povesť a získať dlhodobú zmluvu. Možno ste už začali budovať svoje portfólio pomocou stránok sociálnych sietí, ako sú Flickr, Pinterest, Instagram Tumblr alebo Facebook. Tieto webové stránky poskytujú dobrú platformu na nahrávanie, ukladanie a zdieľanie vašej práce a získanie niektorých úloh. To všetko môže fungovať do určitého bodu, ale ak naozaj chcete vyniknúť z davu, mali by ste si vytvoriť vlastnú webovú stránku pre fotografov, vytvoriť portfólio, ktoré bude reprezentovať vás a vašu prácu, a na rozdiel od stránky sociálnych sietí.

V nasledujúcom texte vás naučím, ako nájsť dobrého poskytovateľa hostingu a ako vybudovať webovú stránku profesionálneho fotografa.

Zostavte si svoju webovú stránku pre fotografie

Sprievodca zostavením webovej stránky pre fotografie

Prvým krokom je výber platformy, ktorá vám umožní ľahko spravovať, odovzdávať a aktualizovať obsah na vašom webe. Môže to byť fotogaléria alebo cms, ktorá vám umožní zostaviť portfólio alebo softvér vytvorený na mieru, ktorý je špeciálne vyvinutý pre vaše potreby. Nech už si vyberiete čokoľvek, uistite sa, že rozumiete tomu, ako vaše webové stránky fungujú, pretože cieľom je byť sebestačný a sami pridávať nový obsah. Ak nie ste oboznámení s tvorbou webových stránok, mali by ste hľadať webdizajnéra / vývojára, ktorý vám na začiatku pomôže.

Ak nemáte rozpočet na to, aby ste si najali dizajnéra, alebo si sami chcete vytvoriť svoj web, zvážte výber platformy s veľkou podporou a aktívnej komunity, ktorá vám môže pomôcť na rôznych verejných fórach. Napríklad veľmi dobrou možnosťou vytvorenia webovej stránky s fotografiou by bolo WordPress. Toto je veľmi populárny softvér s otvoreným zdrojovým kódom, ktorý je k dispozícii zadarmo a bol vytvorený väčšinou pre blogy, ale má rozšírenia a témy, ktoré transformujú jadro blogovacieho rozhrania na webovú stránku portfólia profesionálnych fotografov..

Kúpte si dobrý hostingový plán pre fotografov

najlepší hosting webových stránok s fotografiami

Nemôžem dosť zdôrazniť, že hosting je jedným z kľúčových faktorov úspešnej webovej stránky. Preto je pre váš web dôležitý výber dobrého hostingu. Aké funkcie však budete potrebovať pri vytváraní portfólia fotografií? Je zrejmé, že budete nahrávať obrázky a pravdepodobne veľa z nich. Chcete, aby sa váš web načítal rýchlo a rýchlo zobrazoval obrázky. Na začiatok stačí získať spoločný plán hostenia. Ak sa rozhodnete vybudovať svoje portfólio pomocou programu WordPress, dôrazne odporúčame používať hosting BlueHost alebo InMotion. Tieto dve spoločnosti ponúkajú veľkú podporu pre Wrodpress a ich zdieľané servery sú dostatočne rýchle na to, aby poskytovali dobrý výkon pre vaše webové stránky s fotografiami.

Usporiadajte svoje portfólio fotografií

portfólio profesionálnych fotografov

Účasťou na niekoľkých fotografiách môžete skončiť s tisíckami obrázkov. S najväčšou pravdepodobnosťou nebudete chcieť nahrať všetky tieto obrázky na svoj web, a to nielen preto, že je to príliš veľa obsahu, ale budete chcieť svojim potenciálnym zákazníkom ukázať najlepšie zábery. Vyberte najlepšie 15 až 20 fotografií, prepracujte ich pomocou softvéru na úpravu fotografií, ako je Photoshop alebo Gimp, a zvýraznite ich. Udržujte faktor „menej je viac“ a neprekonajte návštevníkov vašich webových stránok. Ak nedokážete presvedčiť svojich návštevníkov dvadsiatimi fotografiami, pravdepodobne by niekoľko stoviek nepomohlo pri hľadaní zamestnania, takže na svoj web nahrajte iba vysoko kvalitný materiál.

Odporúčame neodovzdávať obrázky v surovom formáte, meniť ich veľkosť na webe a zmenšovať veľkosť súborov obrázkov, ale zachovávať dobrú kvalitu. Týmto spôsobom budú vaši potenciálni zákazníci schopní rýchlo prechádzať vašimi fotografiami..

Ak máte čas na blogovanie, neváhajte a vytvorte na svojom webe sekciu, v ktorej zdieľate vaše skúsenosti, myšlienky a píšete o sebe. Takto sa vytvorí komunikačný most medzi vami a vašimi zákazníkmi a tiež to pomôže získať väčšiu návštevnosť z vyhľadávacích nástrojov.

Konvertujte návštevníkov na zákazníkov

Vaše webové stránky sú správne štruktúrované a vaše obrázky sú na mieste, samozrejme chcete získať nových klientov. Pravdepodobne nechcete dostávať e-maily ani telefonický hovor od všetkých svojich návštevníkov, ale iba od tých, ktorí pravdepodobne podpíšu zmluvu. Aby ste sa vyhli strate drahocenného času pri jednaní s klientmi, ktorí nemajú správny rozpočet alebo jasné porozumenie tomu, čo robíte, zefektívnite svoje webové stránky: objasnite, aké služby ponúkate, aké sú vaše poplatky a aký je proces vašich práca. Po predstavení všetkých týchto informácií na vašom webe pravdepodobne nasledujúci telefónny hovor skončí uzavretím dohody.

Záver a odporúčanie

Vytvorenie webovej stránky alebo portfólia fotografií nie je ťažké; Určite to vyžaduje určitý čas a určitú úroveň technických znalostí, ak sa rozhodnete pre ich vybudovanie sami. Používanie WordPress pre vaše webové stránky môže výrazne znížiť čas a náročnosť vývoja. Okrem toho je program WordPress mimoriadne flexibilný, čo vám umožňuje nainštalovať tému, prispôsobiť ju vašim potrebám a prispôsobiť svoje webové stránky bez potreby písania jediného riadku kódu. Na konci dňa ste fotografom a nie vývojárom a WordPress bol postavený pre osoby ako ste vy. Teraz, keď ste našli dobrý a jednoduchý spôsob, ako vytvoriť svoj web, choďte a zaregistrujte sa v službe Bluehost, kúpte si plán Starter, zaregistrujte svoje doménové meno zadarmo a ihneď začnite s portfóliom fotografií WordPress..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector