Najlepšie spôsoby, ako vylepšiť svoj blog práve teraz!

01.06.2020
Články a ďalšie… 'Najlepšie spôsoby, ako vylepšiť svoj blog práve teraz!
0 11 мин.

zlepší-blog-hned


Je ľahké si myslieť, že ak chcete dosiahnuť lepšiu výkonnosť svojho blogu, bude trvať celý audit webovej stránky a týždne alebo dokonca mesiace práce. To je vlastne celkom ďaleko od pravdy, ale záleží to na tom, ako sa váš blog zatiaľ darí. Ale väčšinu času môžete svoj blog nasmerovať na oveľa lepší smer vo veľmi krátkom čase as trochou práce. Musíte len urobiť správne veci, aby ste dosiahli správne veci. Aby ste svoj blog posunuli na ďalšiu úroveň, nemusíte nič objavovať ani vytvárať nový obsah.

Môžete získať oveľa lepšiu mieru prekliknutia a viac zapojenia s malou investíciou. V skutočnosti to trvá iba 30 minút pozornosti a po jednoduchých krokoch, ktoré tu uvediem.

Zlepšite mieru prekliknutia (CTA)

Pri získavaní dobrého prekliknutia na vašom webe nie je zapojených veľa magických alebo technických znalostí. Na strategických miestach to vyžaduje len niekoľko zmien a prípadne tu a tam niekoľko zmien.

Zahrňte presvedčivé výzvy na akciu

Pripomeňte si, že vždy potrebujete od svojich čitateľov vykonať určitú akciu, aby ste posunuli svoj blog vpred a pomohli vám zarobiť viac peňazí. Naozaj to nemôžete urobiť bez riadnej výzvy na konanie, pretože len veľmi málo ľudí na svete bude uvažovať o tom, ako vám pomôcť, ak o to nepožiadate. Majte CTA, ktoré nasmerujú vašich čitateľov na váš obsah, elektronické knihy, kontrolné zoznamy alebo stránku s peniazmi.

Udržujte svoje odkazy na obsah aktuálne

Dobrý obsah má množstvo interných odkazov a odkazov, ktoré čitateľov vedú na externé webové stránky, na ktorých môžu získať relevantné informácie. Ak ste práve aktualizovali obsah svojho webu a nemáte prepojené žiadne externé zdroje, chýba mu veľa hodnoty, a to tak z hľadiska SEO, ako aj z hľadiska kvality. Uistite sa, že máte aj dostatok vnútorných odkazov, ktoré odkazujú na iné relevantné obsahové stránky na vašom webe.

Pridajte odkazy na svoje webové stránky, kde je to relevantné, a nechajte svojich čitateľov, aby na vašom webe trávili oveľa viac času a našli na nich omnoho väčšiu hodnotu. Trvá to asi 15 minút a v priebehu času uvidíte oveľa lepšie výsledky.

Získajte väčší prenos zo starých príspevkov

Je bolestivé vidieť, že nikto iný nevidí majstrovské dielo blogového príspevku okrem vás. Ale je to len preto, že ste zmeškali známku. V skutočnosti môžete svoj skvelý príspevok dostať späť na správnu cestu a nemusíte ani príliš prepracovávať. Stačí zmeniť niektoré z týchto kľúčových prvkov v priebehu 10 – 15 minút a môžete sa tešiť z toho, že váš dobrý príspevok získa lepšie výsledky.

Nadpis

Prvá vec je prvá, názov vášho príspevku. Váš nadpis je prvý dojem, ktorý váš príspevok vytvorí, a často posledný. Ak sa zdá, že váš názov je chmúrny alebo nie je príliš presvedčivý, mali by ste ho hneď zmeniť. Ak ju ľudia po prečítaní nechcú čítať, pravdepodobne ich ani v službe Google nehľadajú. Takže okořeniť, urobiť to trochu provokatívnym, vzbudiť zvedavosť, naliehavosť a urobiť to relevantným, ale krátkym a sladkým. Ak chcete pomôcť zahrnúť všetky tieto aspekty do názvu príspevku, prečítajte si nástroj na analýzu hlavy, Je to tiež vynikajúci spôsob, ako zistiť, ako sa titul príspevku doposiaľ darí. Môžete tiež použiť hodnotu emocionálneho marketingu Hlavný analyzátor.

Vaše kľúčové slová

Zvyčajne kontrolujte svoje časti obsahu, aby ste zistili, či zacieľujete na najlepšie kľúčové slová, ktoré by ste mohli. Ak má kľúčové slovo, na ktoré zacieľujete, okolo 40 problémov, len ten istý príspevok vás neposunie ďalej. Aby ste mohli hodnotiť vyššie, určite musíte vytvoriť viac obsahu s rovnakou témou a rovnakými kľúčovými slovami.

Najlepším prípadom by samozrejme bolo zvoliť kľúčové slovo, ktoré má na začiatku malý objem vyhľadávania. Zo svojich príspevkov nemusíte iba získavať veľkú návštevnosť, ale aj veľa potenciálnych zákazníkov, takže keď vyberáte kľúčové slová, nezabudnite na to. Koľko nákupných zámerov vidíte za nimi?

Znížte mieru odchodov

Miera okamžitých odchodov je miera pozornosti, ktorú používateľ venuje vašim stránkam, meraná v čase. Spoločnosť Google sleduje, koľko času používateľ strávi na vašom webe, a používa ho ako nezávislý faktor hodnotenia. Ak však používateľ strávi prehliadaním vašich stránok veľa času, spoločnosť Google to bude znamenať, že poskytujete veľa hodnoty a že vaša stránka je vysoko relevantná..

Aby ste to dosiahli, uistite sa, že používate relevantný obsah a že máte veľa vnútorných odkazov. Ak bude mať používateľ skaut okolo zvyšku vašich článkov, bude ich dlhšie klikať.

Mali by ste tiež pridať video YouTube. Vytvorte si vlastný alebo nájdite ten, ktorý je pre vašu tému najrelevantnejší. Trvá to asi 1 – 15 minút, pretože to vyžaduje iba prehľadávanie videí a kopírovanie ich odkazu. Ak si používateľ pozrie 5-minútové video, strávi ďalších 5 minút na vašom webe a pomôže vám vylepšiť hodnotenie.

Získajte vysoko kvalitné kontakty z malej premávky

Ak ste vytvorili úžasný obsah, ktorý dokonale padne vašim čitateľom, ale na svojom blogu máte veľmi malú návštevnosť, musíte počítať každý bit. Musíte na to tiež dostať omnoho viac očí. Takto to robíte.

Rozšírte svoj dosah

Dosah svojho príspevku môžete úžasne rozšíriť, ak používate platenú reklamu na Facebooku a Linkedine, takže sa tým zbláznite. Váš príspevok ste už nastavili na generovanie potenciálnych zákazníkov, takže ak do neho investujete nejaké peniaze, existuje veľká šanca, že získate veľkú návratnosť investícií. Vďaka tomu, že marketingové funkcie Facebooku a LinkedIn sú také efektívne, môžete tiež prispôsobiť svoje príspevky presne tým jednotlivcom, na ktorých chcete zacieliť. Ak váš príspevok vyjde s oveľa väčším dosahom, ako môžete získať oveľa viac sledovateľov pre svoje kanály sociálnych médií, čo sa ukáže ako veľká dlhodobá investícia.

Vždy propagujte svoj blog s najvyššou konverziou

Ak ste príspevok vytvorili, aby ste prilákali viac potenciálnych zákazníkov, existuje vysoká pravdepodobnosť, že už túto prácu robí skutočne dobre a môže výrazne prispieť k neskoršej fáze cesty kupujúceho. Pretože máte malú skupinu potenciálnych zákazníkov, existuje oveľa väčšia šanca, že títo ľudia považujú váš obsah za vysoko relevantný. Nezabudnite teda opakovane zdieľať tento obsah a zacieľovať na tých správnych ľudí počas najvyšších bodov roka.

Použite e-mailový marketing

Pravdepodobne ste už od spustenia blogu zhromaždili viac ako niekoľko e-mailových adries. Ak ste na získavaní e-mailových adries svojich čitateľov príliš nepracovali, mali by ste sa k nim čoskoro dostať. Existuje dôvod, prečo ľudia hovoria, že „peniaze sú v zozname“.

Aj keď ste sa venovali propagácii svojich blogových príspevkov, nie každý, kto ich videl, začne sledovať vaše kanály sociálnych médií. V skutočnosti existuje veľká šanca, že aj keby sledovali váš kanál sociálnych médií, možno ho ešte nevideli. Potrebujete teda spôsob, ako osloviť aj týchto ľudí. Uchopte tento dobrý starý zoznam e-mailov a zdieľajte ho s ľuďmi. Ak ste vo svojom príspevku niečo zmenili, nech už sú to informácie alebo kľúčové slová, je to dobrý dôvod na ich opätovné zdieľanie s ľuďmi, ktorí si ho už prečítali.

Svoje príspevky uvádzajte na trh dvakrát tak dlho, ako ste ich vytvorili

Vždy by ste mali tráviť všetok čas, ktorý potrebujete na vytvorenie najvyššieho možného príspevku, ale neposielajte ho a nesedajte. V skutočnosti venujte dvojnásobný čas propagácii svojich príspevkov a tlačte ich na čo najviac kanálov. Zabezpečíte tak, že zbytočná minúta, ktorú ste strávili vytvorením skvelého príspevku, sa premrhá. Ak sa budete usilovne usilovať o to, aby to videlo veľa ľudí, bude to dokonca dvojnásobok hodnoty, ktorú z nich získate.

záver

Keď sa pozriete na svoju analytickú stránku a urobíte správnu diagnózu toho, čo funguje na vašom príspevku a čo nie, pomôže vám to čo najlepšie využiť váš obsah. Pre obsah, ktorý už máte, vždy existuje priestor na vylepšenie alebo opätovné použitie, takže vždy, keď je to možné, použite nové formáty alebo pridajte väčšiu hodnotu. Tým sa vaše publikum znovu zapojí, získa nové a pomôže vám dosiahnuť ciele rýchlejšie s oveľa menšou prácou. Tieto tipy vás prevedú základmi, ale vždy vykonajú ďalší výskum!

Dúfam, že sa vám tento príspevok páčil, a že ste našli správne tipy, ktoré vám pomôžu spustiť lepší blog s oveľa menšou prácou..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector