Recenzia MaxCDN – Prečo by ste to mali zvážiť?

maxcdn recenzií


Rastúci počet používateľov WordPressu si vďaka svojej cenovej dostupnosti a ľahkému použitiu vyberá MaxCDN ako svoje sieťové riešenie na doručovanie obsahu. Aj keď je plná komplexných funkcií, MaxCDN má hladkú krivku učenia a rovnako si ju užívajú aj prví používatelia a dlhodobí klienti..

CDN, ako je MaxCDN, sa objavili ako reakcia na úsilie vlastníkov webových stránok poskytnúť svojim návštevníkom lepšiu používateľskú skúsenosť minimalizáciou latencie. Zvýšenie výkonnosti webových stránok, ktoré vyplýva z implementácie takýchto nástrojov urýchľovača webových stránok, si návštevníci nevšimnú – lepšia doba odozvy sa premietne do lepšej používateľskej skúsenosti a zapojenia návštevníkov..

Prehľad spoločnosti MaxCDN

MaxCDN bola založená v roku 2009 a sídli v Kalifornii v Los Angeles. Spoločnosť má preukázané skúsenosti ako poskytovateľ služieb zrýchlenia webových stránok, a hoci sa veľké spoločnosti ako WPEngine, StumbleUpon alebo 9GAG rozhodli pre svoje služby, MaxCDN bol jedným z prvých poskytovateľov CDN, ktorí sa nezameriavali iba na potreby veľkých spoločností, ale ponúkali riešenia, ktoré reagovali na potreby majiteľov malých podnikov a tiež webové stránky pre jedného človeka.

zrýchliť webové stránky s maxcdn

Ceny MaxCDN

MaxCDN má plány pre každého od profesionálnych blogerov po veľké spoločnosti s vysokou návštevnosťou webových stránok. MaxCDN obsahuje 3 predplatné plány – podnikateľ, profesionálny plán a vlastný plán. Plány prichádzajú s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Podnikateľský plán je určený pre blogerov a začínajúcich podnikateľov, ktorí chcú svoje webové stránky urýchliť. Ceny tohto programu sú stanovené v závislosti od požadovanej šírky pásma (šírka pásma 100 GB / mesiac za 9 dolárov mesačne, šírka pásma 500 GB mesačne za 39 dolárov mesačne a šírka pásma 1 TB za mesiac $ 79 $ mesačne).

Profesionálny plán začína na 299 $ mesačne pre 5 TB a obsahuje balíčky do 25 TB. Cieľom týchto balíkov je reagovať na rastúce požiadavky na výkonnosť väčších spoločností, vydavateľov so stále rastúcim publikom a webových služieb, ktoré dodávajú malé a stredné súbory..

MaxCDN vám tiež umožňuje zvoliť si vlastný cenový systém za gigabajty, ktorý môžu preferovať vydavatelia vírusového obsahu, reklamné siete a populárni distribútori hier..

maximálna cena

Funkcie MaxCDN

Hlavné rysy MaxCDN sa zameriavajú na poskytovanie nástrojov zabezpečenia, kontroly v reálnom čase a analytických nástrojov. Čistiace hovory bez ohľadu na to, či sa čistenie aktív uskutočňuje prostredníctvom ovládacieho panela alebo vašej vlastnej aplikácie vytvorenej, sa tak okamžite získajú. Podobne sa integrácia SSL vykonáva aj v reálnom čase a všetky možnosti SSL sú okamžite aktivované. Vytváranie prehľadov v reálnom čase vám umožňuje získať prehľad o uskutočnenej návštevnosti a správaní vášho obsahu.

Prehliadač protokolov MaxCDN vám umožňuje prístup k vašim protokolom prostredníctvom rozhrania API, ovládacieho panela alebo rozhrania príkazového riadku MaxCDN, MaxCLI. Vďaka vedru Raw Log to S3 je pre vás sprístupnená každá odpoveď servera pre vašu pull oblasť, takže ju môžete využiť na analytické účely. Bezpečnostné protokoly CDN (dvojstupňové overenie, zabezpečené tokeny, OAuth, IP whitelisting, HTTP referrer whitelist atď.) Vám umožňujú spravovať ľudí, robotov a pridávať povolenia na prístup k vašim aktívam a ovládacímu panelu.

Pokročilé funkcie stanovené týmto poskytovateľom CDN sa zameriavajú na spôsob doručovania vášho obsahu a poskytujú vám veľa voľného miesta pri zvyšovaní bezpečnosti vašich webových stránok a integrácii zdrojov MaxCDN do vašich aplikácií. Napríklad môžete použiť vopred pripravené pravidlá okrajov alebo môžete použiť vlastné pravidlá okrajov na riadenie spôsobu doručovania vášho obsahu. Doručovanie obsahu môžete ďalej optimalizovať vytvorením samostatných vyrovnávacích pamätí pre mobilné zariadenia a počítače. Vrstva vyrovnávacej pamäte originálneho štítu vás chráni pred preťažením žiadostí, zefektívňuje požiadavky na pôvod tým, že filtruje viacero žiadostí do jednej žiadosti o pôvod a ľahko zvláda špičky žiadostí..

Okrem toho vám MaxCDN poskytuje úplnú kontrolu nad správou a údajmi o vašom účte pomocou súpravy SDK a integrácie GitHub. Z hľadiska zabezpečenia môžete SSL okamžite povoliť v ovládacom paneli. Vaši návštevníci sa pripoja k okrajovým serverom pomocou pripojenia SSL. Takto získate rýchlejšie časy pripojenia a „odstránite“ zaťaženie procesora z pôvodných serverov.

Medzi ďalšie funkcie, ktoré stojí za zmienku, patrí:

 • Zóna VOD (Video-on-Demand Zone) pre streamovanie vopred nahratých videí a Live Zone pre streamovanie živých videí;
 • Kompatibilita s viacerými CMS (WordPress, Drupal, Joomla, Magento, PrestaShop, OpenCart, atď.);
 • Univerzálny, ľahko použiteľný ovládací panel;
 • Jednoduchá integrácia WordPress s doplnkami W3 Total Cache a SuperCache.

Prehľad siete MaxCDN

Globálnu peeringovú sieť MaxCDN tvorí viac ako 53 miest PoP. Z toho 22 sa nachádza v Severnej Amerike, 31 v Európe a 4 v Ázii & Austrálie. Vzhľadom na to, že umiestnili svoje okrajové miesta do najlepších dátových centier vo svojej triede, ktoré sa spoliehajú na holé kovové servery vybavené SSD, dokážu zvýšiť rýchlosť s pripojením 10 GB..

Okrajové miesta, ktoré sa môže pochváliť týmto poskytovateľom CDN, dokážu zvládnuť vysoké zaťaženie v akomkoľvek danom čase alebo mieste, neustále udržujú rýchlosť vašej stránky a zabezpečujú plynulý proces poskytovania obsahu..

Zákaznícka podpora MaxCDN

Zákaznícka podpora je k dispozícii prostredníctvom všetkých kanálov – e-mail, telefón, priamy rozhovor. Jednoduchý sprievodca nastavením, komplexné často kladené otázky a zdroje pre vývojárov premenia vaše skúsenosti s týmto CDN na oveľa jednoduchší proces. Ak problémy pretrvávajú, môžete sa obrátiť na zákaznícku podporu, ktorá je k dispozícii používateľom 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

MaxCDN sa neustále zameriava na rozvoj svojich služieb a uspokojovanie požiadaviek používateľov, čo sa odráža aj na skutočnosti, že používatelia majú možnosť požiadať o funkcie a hlasovať za pridanie odporúčaných funkcií..

prečo zvoliť maxcdn

Prečo by ste mali používať MaxCDN?

Webové stránky elektronického obchodu sú jedným z najčastejšie uvádzaných príkladov webových stránok, ktoré od začiatku potrebujú CDN, ale CDN je nevyhnutnosťou pre každú spoločnosť, ktorej tvorba výnosov do značnej miery závisí od ich prítomnosti na internete..

Prvým používateľom môžu byť možnosti tejto služby trochu ohromené, ale vedomostná základňa ponúka komplexné informácie, podrobné príručky a návody, ktoré sú ľahko zrozumiteľné aj pre menej skúsené osoby, a preto je táto služba vhodná. pre hocikoho. Jeho škálovateľnosť, prispôsobiteľnosť a pokročilé bezpečnostné funkcie znamenajú, že je schopný uspokojiť aj požiadavky spoločností na podnikovej úrovni.

Vzhľadom na to, že servery MaxCDN sú do veľkej miery koncentrované v Európe a USA, ak je väčšina vašich návštevníkov z týchto krajín, budete môcť svojmu publiku poskytovať obsah neskutočne rýchlo. Ak ste unavení ponoriť vaše prsty do oblasti akcelerátorov webových stránok, zvážte výhody: už žiadne prestoje servera kvôli neočakávaným nárastom návštevnosti, žiadne nekonečné načítavanie stránok a čo je najdôležitejšie, viac stratených zákazníkov v dôsledku týchto problémov..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map