Recenzia Media.net for Publishers – Je Media.net dobrou alternatívou AdSense?

media-net-review


Adsense je vynikajúci nástroj pre obsahový marketing, ale s niekoľkými ďalšími možnosťami vám to pomôže získať maximum. Pri výbere reklamnej siete by o rozhodnutí malo byť informované vaše miesto, poloha, typ publika a ďalšie faktory.

Aj keď existuje veľa rôznych typov reklamných sietí, ktoré zobrazujú reklamy v nespočetných formátoch vrátane kontextových okien, bannerov a mobilných reklám, jediným poskytovateľom, ktorý sa v niektorých aspektoch priblíži alebo dokonca dosahuje lepšiu výkonnosť ako Adsense, je Media.net.

Čo je platforma kontextových reklám?

Tento výraz sa vzťahuje na reklamné siete, ktoré umiestňujú reklamy na vašu stránku v závislosti od kontextu obsahu. Ak napríklad píšete alebo uverejňujete príspevok o turistických cieľoch, vašim návštevníkom sa zobrazia reklamy, ktoré sa týkajú hotelových ponúk, letových ponúk a cestovných kancelárií. Digitálni podnikatelia často považujú kontextové reklamy za účinnejšie ako všetky ostatné druhy reklamy. Sú relevantné a majú lepšiu výkonnosť ako reklamy, ktoré sú náhodne umiestnené na nerelevantnom obsahu.

Čo je to Media.net?

Media.Net je v kontextovej reklame na druhom mieste oproti Adsense. Prvý z nich sa môže pochváliť VIP prístupom k skupine inzerentov spoločnosti Yahoo! -Bing. To znamená, že vydavatelia používajúci Media.Net môžu očakávať dopyt po vyhľadávaní v hodnote viac ako 6 miliárd dolárov. Aj keď je váš výklenok malý, spoločnosť Media.net bude mať inzerentov s veľkým rozpočtom, ktorí chcú využívať vaše obsahové stránky.

media-net-nakladateľ-dashboard

Informačný panel vydavateľa médií.net

Výhody Media.net

 • Rozsiahla skupina inzerentov od spoločností Yahoo a Bing

Špičkoví vydavatelia ako Reuters, Forbes, Kiplinger, Elle a Cosmopolitan medzi inými pracujú s Media.Net. Tvorcovia obsahu vedia dosť dobre, že veľkými zábermi v kontextovej reklame sú Yahoo-Bing, Facebook a Google. Váš úspech ako tvorcu podnikového obsahu alebo bloggera v tejto veci závisí od toho, ako pracujete s jednou z týchto platforiem. Media.Net poskytuje vašim klientom dva vyhľadávacie nástroje, ktoré sú partnerské ako jeden.

 • Lepšia platba

Na udržanie vysokého štandardu a splnenie očakávaní má spoločnosť media.net prísny proces, ktorý zabezpečuje prijatie jedinej webovej stránky, ktorá má prémiový obsah. Výnosy, ktoré možno očakávať na konci cesty, zdôvodňujú požadovanú kvalitu. Je zhruba rovnaká a niekedy vyššia ako to, čo inzerent platí vydavateľom. Je preto bezpečné povedať, že Media.net je vynikajúcou alternatívou k službe Google Adsense.

 • Relevantné reklamy

Aj keď ste ako bloger mohli robiť akékoľvek reklamy, aby ste udržali svetlo, irelevantné reklamy môžu zničiť vaše šance na prelom. Ak sú používatelia násilne kŕmení reklamami o veciach, na ktorých im vôbec nič nezáleží, pravdepodobne sa budú cítiť oddelení od obsahu. Media.net zobrazuje vysoko relevantné reklamy, ktoré sú synchronizované s vaším obsahom. To pomáha zlepšovať používateľské prostredie na vašich stránkach.

 • Natívne formáty

media-net-rodení reklamy

Natívne reklamy na media.net

Problémom pri práci s mnohými reklamnými sieťami je to, že umiestňujú reklamy, ktoré prerušujú viditeľnosť a použiteľnosť vášho obsahu. Pre blogerov môže byť táto situácia kariérnym vrahom. Najlepšie na používaní služby Media.net je, že navrhujú svoje reklamy tak, aby sa zhodovali s formátom vašich webových stránok. Oznámenia sú tiež vyrobené tak, aby boli kompatibilné s mobilnosťou vášho webu.

 • Ľahké prispôsobenie

Media.net ako reklamná platforma poskytuje blogerom a vydavateľom slobodu prispôsobiť spôsob zobrazovania reklám. Používatelia môžu vytvárať vlastné tvary reklamy, ktoré sú možné iba v tejto reklamnej sieti. Okrem vylepšovania farieb a tvarov si môžete vybrať z nespočetných možností, ako sú mobilné reklamy v dokoch, obsahové alebo intersticiálne reklamy..

 • Kompatibilné s ostatnými reklamnými sieťami

Pri práci so serverom media.net si môžete vybrať, či budete pracovať aj s inými reklamnými sieťami. Kompatibilita media.net presahuje zariadenia tak, aby zahŕňala ďalšie systémy, čo môže pomôcť zdvojnásobiť vaše príjmy vydavateľa. Túto slobodu je zriedkavé nájsť v prípade iných systémov.

 • Manažér účtu počas hovoru

Pokiaľ ide o optimalizáciu reklám a nastavenie účtu, vlastníci často potrebujú osobnú podporu. Aj so správnym vedením môže nový blogger okamžite začať vytvárať pútavý obsah, ktorý môžu značky nájsť hodnotné. Takúto podporu môžete získať na stránkach media.net kedykoľvek tak, že im pošlete e-mail. Všetci vlastníci dostanú priradeného správcu účtu, ktorý im prekáža a zabezpečí, aby všetko fungovalo hladko.

 • Nevyžaduje sa žiadny vírusový prenos

Media.net funguje na inom obchodnom modeli (cena za 1 000 zobrazení) v porovnaní s inými reklamnými sieťami. Vydavatelia môžu dostať zaplatené aj pri nízkej návštevnosti. To je dobrá správa pre blogerov základnej úrovne, pretože prevádzka je často diskvalifikáciou pre mnohých, ktorí sa pokúšajú pripojiť k službe Google Adsense.

Nevýhody media.net

 • Platby v jednej mene

Bez ohľadu na to, z ktorej časti sveta pochádzate, spoločnosť media.net bude prijímať platby v amerických dolároch. Pre vydavateľov v USA je to v poriadku. Avšak blogeri prichádzajúci z iných častí sveta môžu ľahko trpieť nepriaznivými výmennými kurzami.

 • Je určený pre krajiny 1. stupňa

Okrem používania jednotnej meny sa platforma výrazne sústreďuje aj na krajiny 1. stupňa. Tento výraz sa všeobecne vzťahuje na krajiny s vyššou kúpnou silou. To znamená, že ak váš obsah nie je zameraný na publikum v ekonomicky silných krajinách, môžete utrpieť nízky tok príjmov.

 • Statické reklamy

Reklamy Media.net nie sú nažive, čo znamená, že neodpovedajú. Vďaka sieťam, ako je Adsense, ich reklamy menia tvar a pozíciu, keď používateľ interaguje s webovou stránkou. To často pomáha zvyšovať viditeľnosť a interaktivitu reklám. Formát statických reklám nemusí poskytovať najlepšie výsledky na mobilných platformách.

Je služba Media.net dobrá pre bloggerov?

media-net-dobrú-for-bloggerov

V porovnaní s reklamou Google Adsense je media.net spoločnosti Yahoo-Bing lepšou platformou pre blogerov. Ak hľadáte spôsoby, ako zarobiť peniaze z blogov navyše, spoločnosť Media.net zrazí všetky prekážky v tomto odvetví. Musíte len písať skvelý obsah a udržiavať stránky čisté a svieže.

Výnosy z reklamy media.net sú opäť vyššie ako príjmy zo služby AdSense. Platby vám budú vyplatené v závislosti od vášho výklenku a počtu zobrazení reklamy media.net na vašom webe. Dopravné sadzby sa tu nepočítajú. Sieť sa platí na báze net-30 s minimom zárobku 100 USD. Prostriedky môžete získať prostredníctvom služieb Paypal a Wire Transfer.
Vydavateľom sa tiež páči skutočnosť, že platby sa uskutočňujú rýchlo. Spolu s 24 hodinovou podporou a prispôsobením reklám sa media.net javí ako najlepšia reklamná sieť pre blogerov.

Je Media.net dobrou alternatívou AdSense?

Váš web môže byť vynikajúci, pokiaľ ide o obsah a prenos, ale Google Adsense môže vašu aplikáciu odmietnuť. To by nemal byť koniec vášho sna o zarábaní peňazí z blogov. Existuje mnoho ďalších alternatív k službe Google Adsense a Media.net je najlepšou alternatívou. Potom môžete použiť služby Google Adsense aj Media.net na zvýšenie toku svojich príjmov. Obe sú vysoko kompatibilné.

Media.net prechádza cez vaše webové stránky a rozhoduje, ktoré kľúčové slová by mali byť zacielené na reklamy z databázy inzerenta Bing a Yahoo. V priebehu času sa sieť dozvie, ktoré reklamy najlepšie fungujú pre váš typ obsahu a generujú najväčší počet zobrazení. Program často odporúča, aby sa ich reklamy zobrazovali na vašom webe najmenej 15 dní. V tom čase získate sieťové algoritmy na optimalizáciu vášho obsahu a umiestnenie intuitívnych reklám, vďaka ktorým získate najväčší zisk.

Aká návštevnosť je najlepšia pre reklamnú sieť Media.net?

Na rozdiel od služby Adsense spoločnosti Google spoločnosť media.net nezaujíma hustotu prenosu. Spôsob platby za cenu na míľu znamená, že blogeri môžu dostať zaplatené za zobrazenia. Z tohto dôvodu tieto siete vynikajú ako funkčná alternatíva k službe Adsense pre malých blogerov.

Pokiaľ máte prevádzku z rozvinutých krajín, bez ohľadu na to, či sú veľké alebo malé, a máte vynikajúcu blogovú stránku, môžete získať schválenie siete. Media.net nie je platená reklamná sieť s platbou za výkon, a preto umožňuje vlastníkom zarobiť si peniaze na základe zobrazení reklám na ich obsahových stránkach..

Nie sú stanovené žiadne konkrétne požiadavky na minimálnu návštevnosť, aby ste boli spôsobilí pre media.net, ale vo všeobecnosti ste v lepšej pozícii, ak na svojej stránke dostanete 100 až 200 návštevníkov denne, väčšinou z rozvinutých krajín..

Kvalita obsahu a dizajn webových stránok

media-net-display-reklamy

Grafické reklamy media.net

Media.net je lepšie platená kontextová reklamná sieť s vynikajúcim výkonom. Spoločnosť Mediaedia vyžaduje, aby vydavatelia zverejnili na svojich webových stránkach obsah najvyššej kvality. Nie je to platforma pre tých, ktorí chcú rýchlo zarobiť z blogu nízkej kvality.

Sieť má jasné pokyny, ktoré musia všetci vydavatelia dodržiavať, aby sa mohli stať súčasťou programu. Nižšie je uvedený prehľad niektorých požiadaviek na obsah, ktoré sa týkajú oprávnenosti na používanie v sieti.

 • Obsah vašich webových stránok musí byť v angličtine
 • Vaša premávka musí pochádzať najmä z USA, Veľkej Británie a Kanady
 • Obsah by nemal obsahovať plagiátorstvo
 • Obsah je potrebné pravidelne aktualizovať
 • Webové stránky by nemali obsahovať nič, čo by porušovalo práva duševného vlastníctva
 • Musíte mať stály počet návštevníkov, ktorí sledujú stránku každý deň
 • Dizajn webových stránok by mal byť užívateľsky prívetivý a mal by sa dať ľahko navigovať

Stánok so sebou

Hlavným spôsobom, ako blogeri zarábajú peniaze, je speňaženie svojich blogov, aby z nich vytvorili tok príjmov. Toľko, koľko zarobíte za svoje vedenie, zvyčajne závisí od toho, či pracujete so správnymi reklamnými sieťami. Aj keď Google Adsense zostáva stále najlepšou reklamnou sieťou; má veľa červených pások, ktoré mnohým vydavateľom blokujú ich snahy o príjmy. Media.net je rovnako intuitívna a vysoko výkonná platforma, ktorú môžete vyskúšať. Pripojenie je bezplatné a ľahké.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map