Recenzia SSL.com – Zabezpečte svoj web certifikátom SSL

01.06.2020
Články a ďalšie… 'Recenzia SSL.com – Zabezpečte svoj web certifikátom SSL
0 12 мин.

ssl com review


Ak sa prostredníctvom internetu odosielajú citlivé informácie, ako sú údaje o kreditnej karte, heslá, používateľské mená a ďalšie súkromné ​​informácie, ako metóda na zabezpečenie a šifrovanie súkromných údajov sa používa protokol SSL (Secure Sockets Layer). Webové stránky, ktoré používajú certifikáty SSL, obsahujú v adrese URL svojich webových stránok HTTPS a tiež symbol zámku.

SSL.com je popredným orgánom v oblasti certifikátov SSL a táto recenzia SSL.com poskytuje užitočný prehľad o digitálnych certifikátoch, ktoré od nich môžete kúpiť, o vlastnostiach dodávaných s týmito certifikátmi ao ďalších aspektoch ich služieb vrátane znalostí o zákazníckej podpore..

Zabezpečte svoj web pomocou SSL.com!

Prehľad spoločnosti SSL.com

SSL.com má centrálu v Houstone, Texas, USA a bola založená v roku 2002. Spolieha sa na ňu organizácie a vlády vo viac ako 120 krajinách. SSL.com poskytuje digitálne certifikáty pre širokú škálu prípadov použitia, vrátane serverových certifikátov SSL / TSL, podpisovania podpisového kódu dokumentov a e-mailových certifikátov S / MIME. Sú to 5-hviezdičkový certifikačný úrad s vynikajúcou podporou, ktorý presahuje vydávanie certifikátov a zahŕňa aj podporu súvisiacu s inštaláciou a konfiguráciou..

V tejto recenzii SSL.com sa zameriame na typy certifikátov SSL ponúkaných touto spoločnosťou a na funkcie, ktoré sú s týmito produktmi štandardné..

Plány SSL.com & stanovenie ceny

Tí, ktorí na trhu s SSL certifikátmi majú 7 iterácií SSL certifikátov, z ktorých si môžu vybrať. Pozrime sa, aký prípad použitia je určený pre každý certifikát a koľko sa očakáva, že zaplatíte za ročné plány alebo plány s dlhšou dobou platnosti.

ssl com plány ceny

Základné SSL

Základný certifikát SSL sa vydáva pre jeden úplný názov domény (napr. Doména.com alebo mail.domena.sk) pomocou vyhradenej adresy IP. Môže byť použitý na viacerých serveroch súčasne. Po úspešnej validácii sa certifikát SSL vydá do 5 minút. Základný SSL tiež zaistí www. verziu domény (www.domain.com alebo www.mail.domain.com) a môžete si ju kúpiť po dobu až 5 rokov, v takom prípade sa očakáva, že zaplatíte 183,75 dolárov (36,75 EUR ročne). Ak si zakúpite Základný SSL na obdobie 1 roka, cena je 49 USD / rok. Základný certifikát SSL obsahuje aj neobmedzené opätovné vystavenie, ak by sa vášmu SSL certifikátu niečo stalo počas jeho životnosti.

Certifikát je dodávaný so zárukou 10 000 dolárov, podporuje podpisovanie viac ako 2048 bitových certifikátov a používa hashovací algoritmus SHA2.

Premium SSL

Prémiový SSL SSL.com bol vytvorený s cieľom uspokojiť potreby menších firiem, zaistí až 3 subdomény, ktoré zdieľajú názov primárnej domény, podporuje službu Autodiscover služby Microsoft Exchange, dá sa používať súčasne na viacerých serveroch a ponúka neobmedzené funkcie zvyšky a súkromné ​​kľúče. Certifikát Premium SSL obsahuje záruku 10 000 dolárov.

Kúpna cena po dobu až 5 rokov vyjde celkom na 371,25 $ (74,25 $ / rok), čo je úspora 25% v porovnaní s cenou 99 USD / rok, ak ju kúpite iba na jeden rok.

SSL s vysokým zabezpečením

Tento certifikát SSL s vysokým zabezpečením vám umožňuje uviesť názov vašej spoločnosti v podrobnostiach vášho certifikátu SSL. Poskytuje ochranu pre plne kvalifikovaný názov domény vrátane variantu www a je dodávaný s rovnakými funkciami ako Premium SSL.

Certifikát stojí 242 dolárov po dobu 5 rokov (48,40 dolárov / rok) alebo 69 dolárov, ak ho zakúpite medziročne.

Zástupný protokol SSL

Protokol Wildcard SSL bol navrhnutý tak, aby chránil koreňovú doménu a ľubovoľný počet subdomén pomocou jediného riešenia a vyžaduje overenie organizácie..

Tento certifikát je vynikajúci pre hostiteľov a virtuálnych hostiteľov, pretože sa dá použiť na neobmedzenom počte IP adries s viacerými súbežnými súkromnými kľúčmi a podobne ako v prípade certifikátu Basic SSL sa môže súčasne používať na viacerých serveroch.

Záruka, ktorá sa dodáva s týmto certifikátom, predstavuje 1 250 000 USD. Tento certifikát je možné zakúpiť až 5 rokov a stojí 1 121,25 USD (224,25 USD / rok), čo vám umožní ušetriť 25% oproti jeho zakúpeniu iba 1 rok, čo stojí 299 USD.

SAN / UCC SSL

Tento certifikát bol vytvorený, aby vyhovoval potrebám podnikových zákazníkov a spolupracuje s rôznymi službami Microsoft Exchange.

Jeden certifikát UCC / SAN zabezpečí bezpečnosť pre viac domén (až 2 000 jedinečných domén a / alebo subdomén) na zdieľanej IP adrese.

Certifikát SAN / UCC sa dodáva s neobmedzenými licenciami na server a neobmedzenými množstvami opätovného získania a párov kľúčov. Poistenie pre tento plán predstavuje 1 250 000 dolárov.

Zakúpenie certifikátu UCC / SAN na obdobie 5 rokov sa bude predávať za 14,60 USD / rok (alebo 177 USD, ak je vybraté trvanie 1 rok) alebo 708 USD účtovaných každých 5 rokov. Zahŕňa to certifikát SAN pre 3 domény, ktoré nie sú nahradené zástupnými znakmi. Každá ďalšia doména, ktorá nie je zástupná, vás nastaví späť na 196 dolárov. Ak sa rozhodnete pridať zástupnú doménu, bude vás to stáť 645 dolárov.

EV SSL

Ak hľadáte najvyššiu možnú validáciu, podnikový certifikát SSL.com Enterprise Extended Validation (EV) poskytuje popredné zabezpečenie identity v tomto odvetví. Aby ste mohli vydať EV SSL, vaša spoločnosť je dôkladne preverená nad rámec štandardných metód overovania domén. Tento typ certifikátu SSL automaticky umožňuje zelený panel s adresou a v podrobnostiach certifikátu sa zobrazia informácie o vašej organizácii.

Certifikát EV SSL zabezpečuje plne kvalifikovaný názov domény vrátane variantu www tejto domény. Môže byť použitý na viacerých serveroch súčasne, počas jeho životnosti môžete získať neobmedzené opätovné vydanie a poskytuje záruku 2 000 000 USD.

Tento certifikát si môžete zakúpiť na obdobie až 2 rokov, čo stojí celkom 479 dolárov (239,50 dolárov / rok) alebo ho môžete kúpiť na obdobie 1 roka, čo stojí 299 dolárov.

EV UCC / SAN SSL

EV UCC / SAN SSL ponúka najvyššiu záruku ochrany SSL na viacerých stránkach, ktorá umožní, aby sa v paneli s adresou zobrazoval zelený pruh a názov vašej spoločnosti. Je vhodný pre podniky, ktoré chcú zabezpečiť viac stránok a domén.

Tento certifikát je vhodný na zabezpečenie plne kvalifikovaných doménových mien a stojí to 638,40 dolárov za prvé 3 domény (206,40 dolárov za každú doménu po 3.), ak si ho zakúpite po dobu 2 rokov (1 rok stojí 399 dolárov za rok pre prvé 3 domény, 129 dolárov za každú doménu po 3. doméne). ).

SSL zadarmo

SSL.com má tiež bezplatný certifikát SSL, čo je v podstate 90-dňová skúšobná verzia základného certifikátu SSL. Získate tak dostatok času na to, aby ste videli výhody SSL certifikátu v praxi (lepší SEO, vyššie prevodné sadzby, lepšiu bezpečnosť, dôveryhodnosť podniku atď.).

Funkcie SSL.com & hodnota

SSL.com uvádza na trh sadu funkcií, ktoré sú štandardné pre všetky certifikáty SSL.com:

 • Kompatibilita s 99% všetkých prehliadačov;
 • Symbol zámku a doména „https“;
 • 256-bitové šifrovanie SES2 https AES;
 • Splnenie požiadaviek HIPAA a PCI;
 • Zadarmo neobmedzené opätovné vystavenie certifikátu počas doby platnosti certifikátu;
 • Plná mobilná podpora;
 • 30-dňová záruka na vrátenie peňazí bez možnosti kontroly;
 • Bezplatná pečať stránky SSL.com;
 • Podpora 24/7 e-mailom, telefónom a chatom;
 • Užívateľsky prívetivý Account Manager.

Pečať stránky SSL.com, ktorá aktivuje všetky signály certifikátov SSL pre vašich zákazníkov alebo návštevníkov, že vaše stránky sú zabezpečené, čím sa zvýši miera udržania a konverzie návštevníkov. Certifikát SSL tiež zlepší hodnotenie vyhľadávačov vašich stránok.

Nie všetci poskytovatelia digitálnych certifikátov podporujú znovuobnovenie neobmedzených životných certifikátov alebo neponúkajú podporu pre inštaláciu alebo konfiguráciu certifikátov. SSL.com má tiež tú výhodu, že je renomovanou a rozpoznateľnou značkou.

Zákaznícka podpora na SSL.com

ssl com online zákaznícka podpora

Zákaznícku podporu je možné kontaktovať na troch kanáloch – telefón, systém predaja lístkov a live chat. Všetky kanály sú otvorené 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Zákazníci SSL.com signalizovali zákaznícku podporu spoločnosti ako vynikajúcu, informovanú a veľmi užitočnú.

Webové stránky spoločnosti tiež udržiavajú vedomostnú základňu, ktorá pomáha používateľom nájsť odpovede na základné a pokročilé otázky týkajúce sa certifikátov SSL, ich inštalácie a konfigurácie..

Okrem toho majú používatelia možnosť uverejňovať otázky alebo riešenia na serveri SSL.com IT Security Q&Komunitný web, ktorý je zadarmo pre všetkých návštevníkov.

Pros & Nevýhody pre SSL.com

Pretože server SSL.com je takou autoritou v oblasti digitálnych certifikátov, je ťažké proti nemu súťažiť alebo nájsť chybu vo svojich službách. Pozrime sa však na výhody a nevýhody SSL.com:

Pros

 • Rýchla a účinná podpora;
 • Viaceré typy certifikátov SSL;
 • 30-dňová bez otázok požiadaná o vrátenie peňazí;
 • Ľahko použiteľné rozhranie.

Zápory

 • Vyššie ceny, ako účtujú niektorí konkurenti.

SSL.com je o niečo drahší ako niektorí jeho konkurenti, ale SSL.com ponúka so svojimi službami veľa zvonov a píšťaliek, vrátane najlepšej podpory vo svojej triede, ktorú zákazníci veľmi odporúčajú. Pretože podnikajú oveľa dlhšie ako mnohí konkurenti, SSL.com je tiež etablovanejšou a dôveryhodnou značkou.

Záver preskúmania SSL.com

SSL.com umožňuje prechod na https dosiahnuteľný v niekoľkých jednoduchých krokoch. Usporiadajú širokú škálu certifikátov SSL, ktorých cieľom je reagovať na potreby rôznych zákazníkov z malých podnikov, ktorí potrebujú zabezpečiť jediné plne kvalifikované doménové meno pre veľké podniky, ktoré potrebujú viacstrannú ochranu SSL. Vydanie vybraného certifikátu nastane do niekoľkých minút po úspešnom overení alebo potvrdení.

Vďaka mantre „HTTPS všade“ sa spoločnosť Google rozhodne presúva smerom k ére bezpečných internetových komunikácií, ktoré najprv označujú stránky, ktoré stále prijímajú heslá a informácie o kreditných kartách prostredníctvom protokolu HTTP ako nezabezpečené. Ak chcete byť v súlade so zmenami zabezpečenia, ktoré zavádza spoločnosť Google, zaistenie zabezpečenia vašich domén pomocou protokolu HTTPS s jedným z digitálnych certifikátov SSL.com.

Získajte certifikát SSL / TSL teraz!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector