Top 10 dôvodov, prečo by ste si mali zvoliť redakčný systém pre svoj web

01.06.2020
Články a ďalšie… 'Top 10 dôvodov, prečo by ste si mali zvoliť redakčný systém pre svoj web
0 8 мин.

dôvodov, prečo by ste si mali zvoliť cms na vytvorenie webovej stránky


Systémy na správu obsahu (CMS) začínajú dominovať tomu, ako ľudia dnes vytvárajú webové stránky. Tradičný spôsob nahrávania statických stránok na servery sa stáva zastaraným a hoci niektoré podniky sa na túto metódu stále spoliehajú, väčšina ľudí si uvedomuje svoje obmedzenia a namiesto toho sa rozhoduje pre CMS. Systém na správu obsahu je sada nástrojov, aplikácií a softvéru, ktoré podporujú vytváranie a správu digitálneho obsahu. Tvorbu obsahu, úpravy a správu webových stránok môžu ľahko dosiahnuť aj používatelia, ktorí napríklad nemajú rozsiahle technické znalosti webmastera. CMS je softvér na strane servera, prístupný prostredníctvom webového prehľadávača, a preto nie je potrebné inštalovať klientsky softvér.

Ak už máte skúsenosti s tvorbou webových stránok, pravdepodobne viete o mnohých výhodách redakčného systému a už ho používate. Ako nováčik však pravdepodobne zaujímate, prečo by ste pre svoj web mali používať redakčný systém? Ak chcete zistiť, prečo je systém na správu obsahu tou najlepšou voľbou na vytvorenie webovej lokality, prečítajte si 10 najdôležitejších dôvodov, prečo by ste pre svoj web mali zvoliť redakčný systém:

1. Šablóny šetriace čas & témy

Namiesto toho, aby veci stavali od nuly, systémy na správu obsahu, ako sú WordPress alebo Drupal prichádzajú s predplatnými šablónami stránok, ktoré môžete ďalej prispôsobovať a pridávať funkcie na vytváranie stránok podľa potreby a pri vývoji svojich webových stránok zachovať konzistentnosť. Vývojové a implementačné časy sa skrátia, takže vaše webové stránky, blog, fórum alebo web elektronického obchodu môžu byť v prevádzke okamžite. Témy sú tiež výhodou redakčných systémov, pretože vám ušetria čas pri navrhovaní vašich webových stránok. Pridajte do rovnice doplnky, a už sa nebudete chcieť vrátiť k tradičným metódam vytvárania webových stránok.

2. Užívateľsky prívetivý

Ďalším dôvodom, prečo by ste sa mali rozhodnúť pre CMS, je to, že dáva tým, ktorí nemajú technický zmätok, možnosť rýchlo dohnať know-how spojené s používaním CMS. Jedným z najviac nabitých a užívateľsky najprijateľnejších systémov na správu obsahu je WordPress, ktorý používajú profesionáli aj neprofesionáli, pretože z riadenia a údržby vášho webu sa stáva úsilie bez kódovania. WordPress je tiež softvér s otvoreným zdrojovým kódom a bezplatný softvér, takže ho môže voľne používať ktokoľvek.

3. Obsahovo orientované

Po odstránení technických zručností a tvorby dizajnu z procesu sa môžete sústrediť na vytváranie a publikovanie obsahu za behu. To vám umožní zamerať sa na vytváranie kvalitného obsahu, vylepšenie SEO, zvýšenie návštevnosti vašich webových stránok a dosiahnutie lepších konverzií.

4. Podporuje viac editorov

Ak potrebujete niekoho, kto by spravoval váš blog, inú osobu na odovzdávanie produktov a popisov produktov, CMS vám umožní dať rôznym ľuďom rôzne povolenia na prístup k určitým oblastiam vášho webu cieleným a obmedzeným spôsobom bez rizika vystavenia vašich blogov. celý web so zmenami vykonanými neautorizovanými používateľmi.

5. Podporuje globálne zmeny

Pri používaní CMS je možné vykonať globálne zmeny na vašom webe bez toho, aby ste museli aktualizovať alebo meniť jednotlivé súbory. Či už potrebujete zmeniť hlavičky, logo alebo iné podobné aspekty, môžete tak urobiť na celom svojom webe, a tak urýchliť údržbu a aktualizáciu svojho obsahu. Poskytuje tiež veľkú flexibilitu pri implementácii rýchlych zmien, ako je napríklad nahradenie dizajnu kontaktného formulára alebo zmena niektorých aspektov tlačidla výzvy na akciu alebo pridanie úplne nového dizajnu na vaše webové stránky. To všetko znamená, že môžete lepšie reagovať na požiadavky svojich zákazníkov, čo vašej webovej stránke dodáva určitú plynulosť.

6. Podporuje pokročilé funkcie

Pomocou doplnkov alebo vstavaných prvkov môžete do svojich webových stránok pridať funkcie, ako sú formuláre alebo kalendáre udalostí, ktoré by bolo ťažké implementovať mimo hraníc CMS. Schopnosť implementovať tieto funkcie znamená, že na svojom webe môžete dosiahnuť veci, ktoré by boli inak časovo náročné a nemožné ich vytvoriť..

7. Zvýšená bezpečnosť

Prostredia CMS môžu byť dosť bezpečné, najmä ak sa používajú s dôveryhodnými doplnkami a sú pravidelne aktualizované. Ak sa rozhodnete nainštalovať veľa doplnkov, pomocou brány WAF (Web Application Firewall) sa ochráni pred zraniteľnosťou spôsobenou nedôveryhodnými doplnkami..

8. Znížené náklady

Out-of-the-box riešenia, ako je samotný CMS a jeho rozšírenia, ktoré prichádzajú vo forme tém a doplnkov, znižujú náklady na vytvorenie vlastného CMS alebo vytváranie webových stránok starým spôsobom. S postupom času sa majitelia webových stránok oboznámia s vnútorným fungovaním systému na správu obsahu, zníži sa aj potreba vonkajšej technickej pomoci, čím sa znížia aj náklady..

9. Analytické nástroje

CMS umožňujú integráciu SEO a analytických nástrojov tretích strán, ktoré vám môžu poskytnúť prehľad o vplyve vášho obsahu na vašich používateľov. Tieto nástroje vám umožňujú sledovať výkonnosť vášho textového obsahu, vstupných stránok, kontaktných formulárov, tlačidiel s výzvou na akciu, videí a ďalších aspektov vášho webu, ktoré sú určené na oslovenie publika a vybudovanie silnej a aktívnej zákazníckej základne. , Tieto informácie vám môžu pomôcť optimalizovať mnohé prvky vášho webu alebo internetového obchodu, ako sú podpora zákazníkov, proces platby zákazníkom, kontaktný formulár atď. A zistiť, ktoré zmeny sa lepšie premenia.

10. Plná kontrola

Skutočnosť, že môžete ovládať všetky aspekty svojej webovej stránky od návrhu po jeho obsah v krátkom čase, je pravdepodobne najväčším dôvodom, prečo by ste pre svoj web mali zvoliť redakčný systém. CMS je obchodný nástroj, ktorý vám dáva právomoc priraďovať úlohy, dohliadať, kontrolovať pokrok a odovzdávať vám všetky potrebné prostriedky na vytváranie a správu obsahu najefektívnejším a najpriamejším spôsobom..

Existuje veľa ďalších dôvodov, prečo sa systémy CMS používajú na tvorbu webových stránok. Ich škálovateľnosť, prispôsobiteľnosť a prispôsobiteľnosť a ich okamžitosť sú všetky prvky, ktoré vám môžu pomôcť držať krok s dnešnými trendmi v dizajne webových stránok, trendmi používateľskej skúsenosti, usmerneniami pre kvalitu vyhľadávacieho nástroja a priemyselnými pokynmi. Vaša práca bude s CMS omnoho jednoduchšia a váš čas sa bude lepšie venovať ďalším úlohám potrebným na riadenie produktívnejšieho podnikania. Webovú stránku môžete prevádzkovať bez systému na správu obsahu, ale prečo by ste to urobili?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector