Vyberte si pre svoj web najlepší hosting pre malé podniky

01.06.2020
Články a ďalšie… 'Vyberte si pre svoj web najlepší hosting pre malé podniky
0 10 мин.

najlepší webhosting pre malé podniky


Pri prevádzkovaní malej firmy musíte vždy myslieť mimo krabíc a využiť všetky možné spôsoby propagácie svojich produktov služieb. Na založenie online prítomnosti vašej firmy nestačí len použitie platforiem sociálnych médií, ale skutočne potrebujete aj webovú stránku. Nie je potrebné myslieť na veľké stránky, ale malé a jednoduché webové stránky vykonajú svoju prácu.

Najlepšie Small Business Hosting

Zistite, ktorí poskytovatelia hostingu odporúčame pre hosting webových stránok malých firiem.

Detaily … »

Začiatkom tohto roka som napísal článok o dôležitosti mať webovú stránku, ak ste malý podnik. Vysvetlil som tiež, prečo by sa malé podniky nemali vyhýbať používaniu bezplatného hostingu. Dnes vám pomôžem zvoliť najlepší webhosting pre vašu malú firmu a dám vám niekoľko tipov, ako vytvoriť webovú stránku bez toho, aby ste si museli najať web designer.

Webová stránka môže priniesť veľa výhod pre každú firmu. Tu nehovoríme o tom, koľko, ale o aký typ výhod. Prostredníctvom webovej stránky môžete osloviť zákazníkov, ktorí sa nachádzajú mimo vášho známeho pracovného priestoru. Aj keď pre týchto potenciálnych zákazníkov bude web prvý dojem o vašej firme, je dobré mať správny web.

Ďalšou výhodou prevádzkovania a správy webovej stránky je nákladová efektívnosť. Z dlhodobého hľadiska je to oveľa lacnejšie ako tlačená reklama a môže vám dať väčšiu kontrolu nad reklamami. Nemôžete napríklad sledovať, koľko ľudí ste oslovili tlačenou reklamou, zatiaľ čo v prípade reklám online je možné sledovať všetko a je možné ich optimalizovať tak, aby vám priniesli najvyššiu mieru konverzie.

Ako funguje web Small Business?

Ak sa rozhodujete pre hosting webových stránok pre malé podniky, musíte najskôr porozumieť tomu, ako web funguje, ako je pripojený názov domény, web a hostingový účet. Musíte tiež vedieť, aké funkcie bude webová stránka firmy vyžadovať, aby ste si mohli zodpovedajúcim spôsobom zvoliť hostiteľskú spoločnosť.

Získanie dobrého názvu domény je prvým krokom. Doména, ktorú registrujete, pravdepodobne bude niečo ako yourbusinessname.com alebo to môže byť doména kľúčového slova, ktorá obsahuje názov vášho produktu alebo služby, napríklad ak vaša firma predáva tesárske nástroje, dobrá doména kľúčových slov by bola carpentertools.com. alebo podobná dostupná doména.

Ďalším krokom je rozhodnutie o tom, ako budete web vytvárať. Môžete si najať spoločnosť zaoberajúcu sa webovým dizajnom a vývojom, aby ste pre vás vytvorili stránky, ale nezabudnite, že to bude veľmi nákladné. Ak si nemôžete dovoliť platiť tisíce dolárov za web, druhou možnosťou je vytvoriť si ho sami. Neviete však nič o programovaní a tvorbe webových stránok; máte len skúsenosti s tesárstvom. Toto nie je problém, ak máte záujem a čas, ktorý môžete použiť na tvorbu webových stránok, alebo na vytvorenie webovej stránky môžete použiť WordPress. Použitie nástroja na vytvorenie webovej stránky je jednoduché, nevyžaduje programovanie ani pokročilé znalosti IT, len trochu kreativity. Pozrite si nášho sprievodcu o tom, ako vytvoriť jednoduchý web pomocou programu WordPress.

stavať webové stránky pre malé podniky pomocou wordpress

Akonáhle viete, akú platformu použijete na vytvorenie svojej webovej stránky pre malé podniky, je čas získať najlepší webhostingový plán. Je ťažké potvrdiť, ktorý je najlepší hosting pre malé podniky, pretože každá spoločnosť je iná a má svoje výhody a nevýhody. Mali by ste si preto zvoliť plán hostenia, ktorý vyhovuje vašim potrebám a rozpočtu.

Po aktivácii hosťovacieho účtu môžete potom presmerovať svoje doménové meno na váš hostingový účet a nainštalovať aj WordPress. Ale počkajte, niektoré hostingové spoločnosti ponúkajú bezplatný prevod názvu domény alebo domény, takže by ste to pravdepodobne tiež mali zvážiť pri výbere obchodného plánu hostingu..

Výber spoľahlivého hostiteľa webových služieb pre malé podniky

S poskytovateľom webhostingu, ktorý vám ponúka bezplatnú doménu a prípadne zľavy, môžete ušetriť nejaké peniaze. Môžete tiež preskočiť proces zmeny menných serverov vašej domény a presmerovať ho na hostiteľský účet.

S najväčšou pravdepodobnosťou budete tiež potrebovať aspoň jednu e-mailovú adresu. Vyberte poskytovateľa hostingu, ktorý vám umožní vytvoriť viac firemných e-mailových účtov, ako napríklad [email protected]

Ak sa rozhodnete stavať svoje stránky pomocou WordPress, mali by ste zvážiť web hostiteľa, ktorý ponúka inštalačný nástroj na jedno kliknutie, ktorý vám pomôže rýchlo nainštalovať WordPress. Nástroj automaticky nahrá súbory, vytvorí a naplní databázu bez potreby interakcie používateľa.

Zákaznícka podpora je nevyhnutnosťou v hostiteľskom priemysle, najmä ak ste v oblasti vytvárania webových stránok nováčikom. Ak máte akékoľvek otázky alebo problémy s hostingovým účtom, mal by tu byť vždy niekto, kto vám môže pomôcť. V tom prípade je podpora 24/7 veľmi užitočná.

V neposlednom rade sú dôležité aj náklady. Za svoj webhosting by ste nemali platiť majetok. Výber rozpočtového obchodného hostiteľa nie je vždy najlepší nápad, ale ak vyberiete spoľahlivý a lacný plán hostenia, môžete ušetriť nejaké peniaze a mať výkon potrebný na správne fungovanie svojich stránok..

Odporúčaní poskytovatelia hostingu pre malé podniky:

spoločnosť
Cena od

1Najlepšie lacný webový hosting pre malé podniky iPage2,75 USD / mesiac
2Bluehost najlepší web hosting pre malé podniky pre WordPress3,95 USD / mesiac
3Inmotion najlepšie malé podniky poskytovateľa hositng4,19 USD / mesiac

Prečo zvoliť službu iPage pre webové stránky malých firiem?

Ak hľadáte lacné a funkčne bohaté riešenie hostingu pre svoju webovú stránku pre malé firmy, iPage je dobrá voľba. S iPage budete môcť rýchlo nastaviť svoje webové stránky, aj keď ste netechnickou osobou. Svoju stránku si môžete vytvoriť pomocou nástroja na tvorbu webových stránok, ktorý je k dispozícii na ovládacom paneli, alebo môžete nainštalovať program WordPress iba niekoľkými kliknutiami. Základný hostingový plán zahŕňa bezplatnú doménu a toľko e-mailových účtov, koľko chcete, ako aj bezplatné marketingové kredity, ktoré môžete minúť za službu Google Adwords alebo Bing. Existujú aj ďalšie výhody. Ak chcete získať ďalšie podrobnosti, pozrite si našu úplnú kontrolu aplikácie iPage.

Prečo zvoliť Bluehost pre webové stránky malých firiem?

BlueHost je jednou z najlepších možností webových stránok pre malé firmy vytvorených pomocou WordPress. Vďaka širokej škále hostingových plánov vám BlueHost umožňuje založiť a rozšíriť svoje obchodné webové stránky. Môžete jednoducho upgradovať alebo downgrade svojho súčasného plánu hostenia. Ich program Plus je najobľúbenejší, pretože umožňuje hosťovať až 10 webových stránok pre malé firmy a zahŕňa aj bezplatné doménové meno. Ak chcete získať záznamy o dostupnosti a našej podrobnej kontrole BlueHost, pozrite si prepojenú stránku.

Prečo zvoliť InMotion for Business Websites?

InMotion je ďalší špičkový poskytovateľ podnikových služieb, ktorý by ste mali zvážiť. InMotion sa špecializuje na hostingové služby pre malé podniky a ponúka širokú škálu plánov na zostavenie rôznych typov malých podnikov. Sila je ich najobľúbenejší hostingový plán pre malé podniky, ktorý umožňuje hosťovanie až 6 webových stránok, ponúka bezplatné doménové meno a množstvo marketingových kreditov na inzerciu vašich webových stránok. Všetky hostingové balíčky pre malé firmy prichádzajú s SSD, vďaka čomu je váš web až 20-krát rýchlejší. InMotion je vynikajúci nástroj na spustenie a rozšírenie internetového obchodu, ako aj na hosťovanie stránok WordPress. Ak chcete získať viac informácií o hostení InMotion, prečítajte si našu podrobnú recenziu.

Ak hľadáte nejaké ďalšie hostingové služby, dôrazne odporúčame vyskúšať si naše webhostingové recenzie, kde nájdete viac možností. Ak sa chcete dozvedieť viac o tom, ako vytvoriť svoj web pomocou programu WordPress alebo iných nástrojov, prípadne ako začať vyvíjať webovú stránku od nuly, prečítajte si sekciu blogov a sprievodcov. Ak máte akékoľvek otázky alebo návrhy, neváhajte a zanechajte komentár nižšie. Dúfam, že tento tutoriál pomohol niektorým z vás, a nakoniec ste si mohli zvoliť obchodnú hostingovú službu, ktorú potrebujete.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector