Vyhnite sa týmto 6 chybám, ak ste vlastníkom webových stránok!

ako majiteľovi stránok sa treba vyhnúť chybám


Mnoho ľudí si to myslí internet môže poskytnúť okamžité peniaze. To je nemožné bez práce alebo len zaplatením malej sumy iným ľuďom. To platí najmä pri vytváraní webovej stránky. Vytvorenie webovej stránky je celý proces uskutočnený v niekoľkých krokoch. Nie je dobré preskočiť jeden alebo viac krokov a stratiť čas a peniaze.

Rovnako ako v reálnom živote, keď chcete vytvoriť dom, začnete s jeho založením a poslednou časťou je strecha. To isté platí pre webovú stránku, na ktorej musíte kúpiť doménové meno. Potrebujete tiež webového hostiteľa, ktorý ukladá súbor vašich webových stránok. Potrebný je aj programátor, ktorý kóduje vaše webové stránky, a dizajnér, ktorý navrhuje vaše webové stránky. Vyžaduje sa aj konzultant SEO, ktorý bude písať obsah a optimalizovať vaše webové stránky pre vyhľadávače. Môžu vám tiež pomôcť pri hľadaní správnych kľúčových slov a pri kúpe reklám v službe Google AdSense alebo v iných reklamných sieťach.

6 chýb, ktorým by ste sa ako vlastník webových stránok mali vyhnúť:

Majitelia webových stránok, najmä tí, ktorí nemajú predchádzajúce skúsenosti s webovými stránkami, môžu robiť veľké chyby. Tu je 6 najčastejších chýb, ktoré vlastníci webových stránok robia:

 1. Stratégia celého projektu musí byť dobre naučený a musí byť dobre vykonaný, ale majitelia webových stránok často nevedia, čo chcú, aby požiadali iba webovú stránku o konkrétnu kategóriu, ako je finančné poradenstvo, bez toho, aby povedali, aké farby, aký dizajn, aké rozloženie alebo akú funkciu majú. oni chcú. Niekedy prichádzajú s príkladmi, ale ani potom nevedia, čo chcú, buď nevedia, ako povedať, čo chcú, alebo uprednostňujú jednoduchý spôsob, ako požiadať o kopírovanie existujúceho dizajnu z iného ničiaceho webu, v tomto prípade , všetka originalita a pomoc pri automatickom znižovaní počtu budúcich návštevníkov a možno aj právnych problémov. Celý projekt musí byť dokonalý a musíte dať každému človeku iba toľko práce, koľko môže urobiť, preto nedajte svojmu programátorovi prácu, aby napísal obsah, alebo aby dizajnérovi pomohol vylepšiť SEO svojich webových stránok..
 2. Neodporúča sa využívať sprostredkovateľov, najmä keď ste dokonca neuskutočnili prieskum spoločnosti, s ktorou ste kontaktovali pri príprave svojho projektu. Mnoho spoločností alebo rád spoločnosti, ktoré nelegálne zamestnávajú sprostredkovateľov, ktorí sľubujú oživiť váš projekt, aj keď platia iba malú sumu peňazí, ktoré ste dali, a často sa stáva, že nedokážu úplne porozumieť tomu, čo ste povedali, že chcete. pretože v skutočnosti s vami nikdy nehovorili ani sa s nimi nestretli. Nepoužívajte sprostredkovateľské spoločnosti, pretože prídete o peniaze, čas a niekedy je potrebné obnoviť váš projekt, takže najlepším riešením je nájsť osobu, ktorá je schopná urobiť presne to, čo chcete, bez zamestnania ďalších ľudí. Je v poriadku kontaktovať tím, aby pracoval na vašom projekte, ale nie je v poriadku kontaktovať niekoho, aj keď je to legitímna spoločnosť, ktorá odovzdá projekt jednému zo svojich subdodávateľov..
 3. Nikdy si najímajte iba jednu osobu pracovať na vašom projekte, najmä ak máte vysoké očakávania. To, čo skutočne potrebujete, je tím zložený z najmenej troch osôb: programátora, dizajnéra a SEO. Nemôžete očakávať, že váš projekt bude dokončený v krátkom čase, keď chcete viac vecí a prispôsobenie, ak dáte projekt iba jednej osobe. Táto chyba spôsobí, že sa všetko zhorší a čas ubehne bez toho, aby niekto pracoval na vašom projekte, čím znova prídete o peniaze a čas. Nikto nebude pracovať tak málo a tak rýchlo, ako by ste chceli.
 4. Nie sú uvedené všetky požadované podrobnosti pokiaľ ide o váš projekt, môže to byť skutočný problém, pretože nikto nemôže uhádnuť, čo máte na mysli, a nikto nechce svoj projekt prerobiť alebo sa s ním hádať len preto, že ste „zabudli“ spomenúť, že ste pri uvažovaní chceli pridať ďalšiu stránku alebo inú farbu. že tieto úpravy by sa mali zahrnúť do odhadu projektu. Najlepším riešením je vziať si dovolenku na pár dní a premýšľať o tom, čo si chcete s projektom uvedomiť, aký je účel projektu, ako by mal vyzerať konečný dizajn a koľko zdrojov, vrátane peňazí a osobného času, môžete ponuka. Na tejto dovolenke by ste si mali zapísať alebo urobiť zvukovú registráciu so všetkými nápadmi, ktoré máte, a potom sa porozprávať s niekým, komu dôverujete a viete, že je profesionál, ktorý by vám mohol pomôcť vylepšiť vaše nápady a ponúknuť ďalšie zaujímavé.
 5. Používanie nesprávnych nástrojov a znalostí vytvorenie vašej webovej stránky je ďalšou veľmi veľkou chybou, vďaka ktorej stratíte ešte viac peňazí a času, takže pre svoj projekt dieťaťa nájdite správnu spoločnosť alebo osobu, ktorá využíva najlepšie nástroje a vedomosti, ako je najlepší systém na správu obsahu pre blog a správne programovacie jazyky, databázy ako PHP s MySQL, HTML, CSS a Javascript pre návrh a malé funkcie. Existujú tiež šance na varovanie alebo chyby, keď sa používa zlý programovací jazyk spolu s zbytočným redakčným systémom, vďaka čomu sa návštevníci neobťažujú znova navštíviť. Poskytovatelia internetových služieb alebo spoločnosť Google vám dokonca môžu blokovať možné vírusy, podvodné útoky, problémy s ochranou osobných údajov atď. na.
 6. Čas a vaše vlastné dôsledky sú dva z najdôležitejších aspektov, keď chcete vytvoriť projekt, najmä vlastný projekt. Majitelia webových stránok obyčajne iba odovzdajú projekt niekomu a potom nemajú záujem dozvedieť sa viac alebo sú dokonca nedosiahnuteľné, takže veci sú veľmi nepríjemné a vývojári strácajú čas aj peniaze. Projekt môžete vždy spravovať, najmä od vášho, pridávať nové nápady, ponúkať nové príklady a pomáhať ľuďom, ktorí začali oživovať váš vysnívaný projekt, aby ho vytvoril rýchlejšie a lepšie na základe vášho želania. Veľmi zlým nápadom je nechať mesiac prejsť iba na odoslanie e-mailu s novými aktualizáciami, zatiaľ čo vaši ľudia celý čas pracovali a pokúsili sa prísť na to, ako by mal byť projekt, premýšľať o tom namiesto vás a potom prídete s niektorými neskoré aktualizácie, takže je potrebné vrátiť sa späť ku všetkému, čo urobili, čo vedie k určitému bonusu, ale k nežiaducemu stresu.

Zabalenie!

Nakoniec navrhujem, aby ste svoj čas a peniaze spravovali opatrne. Venujte tiež zvýšenú pozornosť vývojárom, dizajnérom a ostatným členom tímu. Opýtajte sa na názor návštevníkov a urobte z nich svoje stránky a nie pre seba.

Tým, že máte plán, dobrú správu a správnych ľudí a nástroje, s ktorými môžete pracovať, môžete byť šťastným vlastníkom úspešnej webovej stránky.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map