Výhody a nevýhody GoDaddy – Je GoDaddy stále dobrou voľbou?

01.06.2020
Články a ďalšie… 'Výhody a nevýhody GoDaddy – Je GoDaddy stále dobrou voľbou?
0 9 мин.

godaddy klady a zápory


GoDaddy je najlepšie známy ako registrátor domén, ale jeho webové služby zahŕňajú pestrú škálu ďalších online služieb vrátane webhostingu, zabezpečenia webu, online marketingu, nástrojov na tvorbu webových stránok pre domácich majstrov a profesionálneho e-mailového hostingu. Ako registrátor domén a webhostingová spoločnosť so sídlom v USA má spoločnosť GoDaddy pod správou viac ako 71 miliónov doménových mien a pôsobivých 17 miliónov zákazníkov na celom svete.

Medzi služby webhostingu, ktoré ponúka GoDaddy, patria hostingové plány založené na systéme Windows a Linux prostredníctvom viacnásobného zdieľaného hostenia, spravovaného hostenia WordPress, virtuálnych súkromných serverov a vyhradených plánov hostenia.

Ak máte záujem sa s nimi prihlásiť v roku 2018, naša recenzia zariadenia GoDaddy vám poskytne prehľad o výhodách a nevýhodách systému GoDaddy..

Recenzia GoDaddy

godaddy preskúmanie klady a zápory

Na serveri GoDaddy nie je nedostatok hostingových balíkov, od cenovo dostupných zdieľaných hostingových plánov pre základné weby alebo začiatočníkov až po pokročilejšie plány pre vysoko výkonné weby prevádzkované odborníkmi a podnikmi..

GoDaddy ponúka bezplatné doménové meno so všetkými ročnými plánmi, 99,99% záruku dostupnosti, 24/7 podporu a 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Pokračujte v čítaní našej recenzie GoDaddy, aby ste sa oboznámili s plánmi hostenia, funkciami hostenia a zákazníckou podporou, ktorú ponúka GoDaddy..

Hostingové plány GoDaddy

Zdieľané plány hostenia na GoDaddy prichádzajú s operačným systémom Linux alebo Windows. Ceny za oba typy zdieľaných hostingových plánov začínajú na 2,99 USD mesačne, ak sa zaregistrujete na 3 roky.

Zdieľané plány hostenia zahŕňajú nemeranú šírku pásma, zálohovanie databázy & obnova, cPanel, bezplatné doménové meno s ročnými plánmi, upgrade zdrojov jedným kliknutím, inštalácie jedným kliknutím, monitorovanie bezpečnosti 24/7 a ochrana DDoS a niektoré plány obsahujú neobmedzený hosting domén s neobmedzeným miestom na disku.

godaddy zdieľa výhody a nevýhody hostingových plánov

Ak váš web obsahuje komponent elektronického obchodu alebo ak jednoducho hľadáte plán vyššej úrovne s vyhradenými zdrojmi, GoDaddy’s Obchodné hostingové plány ponúka výkon na úrovni servera za prijateľné ceny. Tieto plány sú optimalizované pre elektronický obchod a stránky s vysokou návštevnosťou.

Ceny za obchodné hosťovanie začínajú na 19,99 USD mesačne a ponúkajú pamäť 1 až 4 GB, úložisko 60 GB až 240 GB, až 2 procesory, nemeranú šírku pásma, neobmedzený hosting domén a databáz, bezplatný SSL certifikát na 1 rok a bezplatný balík Microsoft Office 365 firemný e-mail.

godaddy business hosting plánuje klady a zápory

Ak hľadáte Hosting na WordPress, GoDaddy vás zabalil. Môžete si vybrať zo 7 hostingových plánov WordPress, z ktorých štyri sú navrhnuté tak, aby vyhovovali potrebám profesionálov. Bežné plány WordPress začínajú už od 3,99 dolárov mesačne, zatiaľ čo plány WordPress Pro začínajú od 14,99 dolárov mesačne.

Bežné plány WordPress obsahujú vopred pripravené weby a presúvajú ich & editor stránky, bezplatné témy a šablóny, bezplatné denné zálohy & Obnovuje sa jediným kliknutím, bezplatná doména s ročnými plánmi, bezplatná správa WordPress (aktualizácie základného softvéru a aktualizácie zabezpečenia), skenovanie a odstránenie škodlivého softvéru, podpora 24/7 a 99,9% prísľub uptime.

Hosting WordPress Pro obsahuje SSL nainštalované na všetkých stránkach, ukladanie statických obrázkov CDN do vyrovnávacej pamäte, zálohovanie na požiadanie, pracovnú stránku, viac vrstiev ukladania do vyrovnávacej pamäte, prístup sFTP / SSH pre WP-CLI a Git a ďalšie.

godaddy wordpress hosting klady a zápory

Plány VPS s operačným systémom Linux začínajú na 17,99 USD mesačne, zatiaľ čo plány VPS založené na systéme Windows začínajú na 27,99 USD mesačne. Všetky plány zahŕňajú úplný prístup typu root, nemeranú šírku pásma, bezplatné dedikované IP adresy, bezplatný 1-ročný SSL certifikát, cPanel / Plesk, zálohovanie súborov a DB, bezplatné aktualizácie a tri úrovne riadenia: samostatne spravované, spravované a plne spravované.

godaddy vps hosting klady a zápory

Dedikované servery s operačným systémom Linux začínajú na 69,99 USD mesačne, zatiaľ čo balíky určené pre Windows začínajú na 99,99 USD mesačne. Aj tu existujú tri úrovne správy serverov, na ktoré sa môžete rozhodnúť (servery s úplnou správou, servery s úplnou správou a spravované servery). S týmito plánmi sa ponúka aj nemeraná šírka pásma, cPanel / Plesk, bezplatný 1-ročný certifikát SSL a bezplatné vyhradené adresy IP..

Medzi ďalšie webové služby spoločnosti GoDaddy patria nástroje na zabezpečenie webových stránok, ktoré skenujú, monitorujú a odstraňujú škodlivý softvér, ponúkajú krátku dobu odozvy, neobmedzené odstraňovanie škodlivého softvéru, zvyšovanie výkonu CDN a prevenciu škodlivého softvéru WAF. GoDaddy sa okrem poskytovania webovej bezpečnosti snaží uspokojovať aj marketingové potreby stránok elektronického obchodu, firiem a jednotlivcov.

godaddy dedikované servery klady a zápory

Zákaznícka podpora GoDaddy

godaddy podpora klady a zápory

GoDaddy má dva podporné kanály – telefonickú podporu a live chat – dostupné pre tých, ktorí potrebujú pomoc s problémami súvisiacimi s ich hostingovými účtami. Zatiaľ čo telefonická podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni, live chat je k dispozícii iba počas pracovnej doby.

Začiatočníci si môžu pozrieť stránky podpory GoDaddy, ktoré poskytujú podrobných sprievodcov o tom, ako začať s plánom hostingu, a niekoľko ďalších užitočných článkov a príručiek..

K dispozícii je tiež fórum komunity podpory GoDaddy s príspevkami odborníkov a iných zákazníkov GoDaddy.

Pros & Nevýhody GoDaddy

Ak sa vám hostiteľské ponuky GoDaddy zdajú byť lákavé, nie ste sami. GoDaddy milujú milióny zákazníkov na celom svete pre svoje dobre navrhnuté hostingové plány a spoľahlivé služby. Ak uvažujete o tom, že v roku 2018 podnikáte so spoločnosťou GoDaddy, prečítajte si naše výhody & Nevýhody prehľadu GoDaddy, aby ste zistili, či existuje niečo, o čom by ste mali vedieť pred tým, ako sa zapojíte do GoDaddy..

Pros – Prečo si vybrať GoDaddy?

Toto sú hlavné dôvody, prečo môže byť GoDaddy v roku 2018 vynikajúcou voľbou:

 • Bezplatné doménové meno ponúkané so všetkými ročnými plánmi;
 • Dobrý výber hostingových plánov založených na Linuxe a Windows;
 • ovládacie panely cPanel / Plesk;
 • Dobré bezpečnostné funkcie (bezplatné certifikáty SSL, bezplatné zálohy, nepretržité monitorovanie bezpečnosti, skenovanie a odstránenie škodlivého softvéru atď.);
 • Záruka 99,9% dostupnosti;
 • Balíky WordPress Pro určené pre vývojárov, dizajnérov a ďalších odborníkov v odbore;
 • 24/7 telefonická podpora;
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí;
 • Bezplatné vyhradené adresy IP;
 • Škálovanie zdrojov jedným kliknutím;
 • Zálohy jedným kliknutím & obnoviť.

Nevýhody – Čo je zlé na GoDaddy?

GoDaddy sa môže pochváliť viacerými plánmi naprieč rôznymi typmi hostenia a ponúka so svojimi plánmi niekoľko vynikajúcich funkcií, v niektorých ohľadoch však môžu zaostávať, a to:

 • Pri niektorých plánoch sa musíte zaregistrovať na 3 roky, aby ste mohli využívať inzerované zľavnené ceny;
 • Obmedzená podpora live chatu (k dispozícii iba v pracovné dni počas pracovnej doby);
 • Niekoľko zvratov pri pokladni.

Získajte až 87% zľavu na webhostingu GoDaddy. Využite našu propagačnú ponuku!

Záver o GoDaddy

Ak hľadáte dlhodobého partnera pre hosting v roku 2018, GoDaddy je úplne tou pravou voľbou, aby ste zvážili. Ich hostingové balíčky reagujú na veľmi rôznorodý segment zákazníkov od začiatočníkov až po skúsených odborníkov.

S dvomi desaťročiami pôsobenia v tomto odvetví je GoDaddy jedným z najznámejších mien pri registrácii domén a webhostingu a má vedu o ponuke služieb webhostingu, ktoré reagujú na potreby a rozpočty jednotlivcov a firiem hľadajúcich webhosting. v roku 2018.

GoDaddy jednoducho nie je to, čo hľadáte? Môžete zvážiť výber niektorej z najlepších alternatív GoDaddy, ktoré odporúčame.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector