Výhody a nevýhody hostenia InMotion – Je hosting InMotion stále dobrou voľbou?

01.06.2020
Články a ďalšie… 'Výhody a nevýhody hostenia InMotion – Je hosting InMotion stále dobrou voľbou?
0 9 мин.

Inmotion hosting klady a zápory


Pri výbere webhostingu pre vaše webové stránky prichádzajú do úvahy mnohé faktory – povesť a spoľahlivosť webhostingovej spoločnosti, typy dostupných hostingových plánov, ponúkané hostiteľské funkcie, zaručená dostupnosť, podpora zákazníkov a samozrejme cena. Nájdenie webového hostiteľa v roku 2018, ktorý overí všetky vaše požiadavky na hosťovanie, si vyžaduje trochu prieskumu, ale ak hľadáte dlhodobého partnera pre hosťovanie, bude z dlhodobého hľadiska prospešné byť metodické pri hľadaní..

Ako profesionál alebo firma, ktorá hľadá webhosting, ste povinní stretnúť sa s obchodnými plánmi hostenia spoločnosti InMotion Hosting spolu s ich robustnými vyhradenými a VPS hostingovými plánmi. Na začiatku tohto roka InMotion Hosting rozšíril svoje hostingové balíčky VPS a WordPress o nové plány, vďaka čomu získate viac možností, pokiaľ ide o hosťovanie.

Naša recenzia InMotion Hosting sa zameriava na tieto nové plány a diskutuje, či by InMotion Hosting mohol byť stále dobrou voľbou pre rok 2018..

Recenzia hostenia InMotion

recenzia hosťovania motivácie

InMotion Hosting sa predáva ako poskytovateľ webhostingu, ktorý uspokojuje malých, stredných a podnikových zákazníkov, ako aj profesionálov. Tento webový hostiteľ ponúka hostovanie kompatibilné so všetkými SSD a PCI v dátových centrách kategórie A a sľubuje 99,99% dostupnosť služieb.

Hostingové plány siahajú od obchodných zdieľaných hostingových plánov až po komerčne špecializované servery. Všetky plány sú konfigurované s ohľadom na rýchlosť, zabezpečenie a škálovateľnosť, vrátane nástrojov, ako sú automatické aktualizácie webových aplikácií, ochrana pred hackermi, vlastný firewall, ochrana DDoS a bezplatný SSL.

Pozrime sa bližšie na konfiguráciu a cenu hostiteľských balíkov zoradených serverom InMotion Hosting.

Nastavte si svoj web pomocou hostenia InMotion

Vyskúšajte oficiálnu webovú stránku spoločnosti InMotion, vyberte si plán hostenia a začnite s tvorbou svojho webu. Máte podporu špičkovej podpory a 90-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Začni teraz “

Hostingové plány InMotion

Predtým, ako sa dostaneme k najdôležitejším detailom každého typu hostenia ponúkaného spoločnosťou InMotion, stojí za zmienku, že tento hostiteľ hostiteľa ponúka bezplatnú migráciu webových stránok so všetkými plánmi, čo môže byť užitočné, ak sa chcete prepnúť na službu InMotion..

Pokiaľ ide o stanovovanie cien, hostingové balíčky spoločnosti InMotion sú o niečo vyššie ako priemerná cena za túto úroveň hostenia, ale najnovšie technológie a užitočné zoznam funkcií ponúkaných s týmito balíčkami predstavujú mierne vyšší cenový skok. Napríklad na rozdiel od iných hostiteľov, ktorí môžu účtovať poplatky za prenosy alebo zálohy stránok, služba InMotion ich ponúka zadarmo.

Spoločný hosting Plány na InMotion sú ceny medzi 5,95 $ / mesiac a 13,99 $ / mesiac. Medzi tieto plány patrí bezplatné doménové meno, neobmedzené miesto na disku a šírka pásma a balík marketingu (nástroje na správu zákazníkov, bezplatný reklamný kredit, štatistiky návštevníkov atď.) A bezpečnostné nástroje (bezplatné SSL, automatické zálohovanie, ochrana pred hackermi, ochrana DDoS, atď.).

inmotion zdieľané podnikanie hosting klady a zápory

Hosting na WordPress je ďalší typ hostingu dostupný na stránkach InMotion s cenami začínajúcimi na 6,99 dolárov mesačne. Existuje až šesť rôznych plánov hostenia WordPress, z ktorých si môžete vybrať. Každý ponúka bezplatný názov domény, neobmedzenú šírku pásma, úložisko SSD, tvorca webových stránok BoldGrid, predinštalovaný program WordPress spolu s automatickými aktualizáciami, bezplatné zálohy, integráciu WP-CLI , bezplatný reklamný kredit a 90-dňová záruka vrátenia peňazí.

Inmotion wordpress hosting klady a zápory

Plány VPS na InMotion sú k dispozícii v spravovaných a samosprávnych opciách, pričom ceny začínajú na 29,99 USD / mesiac, respektíve 19,99 USD / mesiac.

Spravované plány VPS prichádzajú s bezplatnou správou serverov, aktualizáciami a opravami a programom cPanel & WHM v cene. Samostatne spravované plány VPS majú plný prístup root pomocou kľúčov SSH pre väčšiu kontrolu a flexibilitu.

Snímky v živom stave, bezplatné zálohy a ochrana pred útokmi DDoS sa ponúkajú so spravovanými aj samosprávnymi plánmi.

inmotion vps výhody a nevýhody

INMOTION je dedikované servery zabalte ešte viac energie a zdrojov a aj tu si môžete vybrať, ktorý plánujete zo šiestich rôznych konfigurácií, z ktorých tri sú špecializované servery komerčnej triedy. Ceny začínajú už od 99,99 dolárov mesačne.

Všetky dedikované servery majú výkon SSD, 100% záruku dostupnosti siete, Linux OS, bezplatný cPanel & WHM, voľný čas správcu systému 1 na 1 a viacvrstvová ochrana zabezpečenia prostredníctvom automatických aktualizácií & Ochrana systému Corero DDoS.

inmotion dedikované servery výhody a nevýhody

Hostingové plány predajcu začnite na 13,99 $ mesačne a ponúka bezplatné WHMCS, cPanel, eNom, vyhradenú IP, Launch Assist a SSL. Súčasťou týchto plánov je aj bezplatná správa serverov, 90-dňová záruka vrátenia peňazí a bezplatné zálohovanie.

inmotion predajcu hosting klady a zápory

Zákaznícka podpora InMotion Hosting

preskúmanie centra podpory emócií

Pošta, chat a telefonická podpora sú spôsoby, ako sa spojiť so zákazníckou podporou spoločnosti InMotion, ktorá sa ponúka 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Tento webový hostiteľ sa pýši ponúkaním ľudskej podpory v USA.

Stredisko podpory dostupné na webovej stránke InMotion je ďalším cenným zdrojom pomoci tým, ktorí sa chcú oboznámiť s rôznymi sprievodcami produktmi a videonávodmi..

InMotion je nepochybne na vrchole svojej hry, pokiaľ ide o hosťovanie rozmanitosti, bezpečnosti, výkonu a hostingovej technológie. Napriek tomu sa pozrime, aké sú niektoré z najlepších a nie veľmi dobrých aspektov hostenia v službe InMotion v roku 2018:

Pros & Nevýhody InMotion Hosting

Zhrnutie vyššie uvedeného je porovnanie výhod a nevýhod hostenia InMotion Hosting, ktoré vám môže pomôcť získať lepší prehľad o výhodách a nevýhodách, ktoré sa stanú zákazníkmi hostenia InMotion Hosting..

Pros – prečo si vybrať hosting InMotion?

Existuje mnoho dôvodov, prečo by InMotion mal v roku 2018 zvážiť zváženie vašich hostiteľov vrátane:

 • Výkon SSD vo všetkých plánoch;
 • Zadarmo doménové meno;
 • Bezplatný prenos webových stránok;
 • Bezplatné zálohy & snímky životného stavu;
 • Bezplatné bezpečnostné nástroje;
 • 90-dňová záruka vrátenia peňazí;
 • K dispozícii je americká podpora 24/7.

Nevýhody – Čo je zlé na hostovaní InMotion?

Tu sú body, kde InMotion nemusí splniť vaše očakávania:

 • Žiadna možnosť hostenia systému Windows;
 • Dlhé obdobia záväzkov.

InMotion ponúka výlučne hosting SSD založený na Linuxe, takže ak potrebujete hosting Windows, InMotion nie je pre vás.

Skutočnosť, že InMotion ponúka hosťovanie SSD kompatibilné s PCI, znamená, že ich hostingové balíčky sú drahšie ako hostitelia ponúkajúci tradičné hosťovanie. Ak je pre vás dôležitá vyššia rýchlosť a výkon a nie ste fanúšikom počítania halierov, InMotion môže byť skvelou voľbou pre rok 2018..

Záverečné myšlienky týkajúce sa hostenia InMotion

Podľa všetkých účtov je InMotion spoľahlivým webovým hostiteľom s dobre nakonfigurovanými plánmi hostenia, ktoré vyhovujú potrebám vlastníkov webových stránok a firiem, ktoré hľadajú výkonný a bezpečný hosting kompatibilný s PCI. Ak sa však obávate dlhodobých viazacích období, možno sa vám nebude páčiť, že vás spoločnosť InMotion požiada, aby ste sa prihlásili na dlhšie obdobia, aby ste mohli využívať zľavnené ceny alebo určité výhody..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector