Vytvorte webovú stránku, získajte bezplatnú doménu COM a e-mailovú adresu firmy

vytvorte webovú stránku a získajte bezplatnú e-mailovú adresu s názvom domény


Hľadáte vytvoriť webovú stránku pre svoju firmu? V tomto návode vám ukážem, ako nastaviť svoje stránky a získať bezplatný názov domény .com, ako aj e-mailovú adresu firmy. Tu sú dva podrobné pokyny, ktoré vám pomôžu vytvoriť profesionálnu webovú stránku:

  1. Ako vytvoriť obchodnú webovú stránku pomocou WordPress
  2. Ako vytvoriť profesionálny web s HTML / CSS

Informácie o názvoch domén

Názvy domén sa používajú na identifikáciu webovej stránky a na ľahký prístup k nej, v opačnom prípade by návštevníci museli do svojho prehliadača zadať IP adresu servera, ktorá je veľmi ťažko zapamätateľná.

Existujú rôzne rozšírenia, z ktorých niektoré zastupujú konkrétne krajiny, zatiaľ čo iné zastupujú vlády, organizácie atď.

obchodný e-mail s doménou zadarmo

Môžete si kúpiť doménové mená od akejkoľvek spoločnosti hostujúcej web, ako je Bluehost, ktorá ponúka produkty .com, .co, .club, .us, .space, .website, .org, .net, .info, .biz a .name hostiteľa v produktoch. a domény, kde napíšete požadované doménové meno a z rozbaľovacej ponuky vyberiete rozšírenie.

Ďalším krokom je stlačiť ďalšie modré tlačidlo a skontrolovať, či je požadovaná doména k dispozícii. V prípade, že je k dispozícii, musíte sa zaregistrovať pomocou prvého mena, priezviska, krajiny, ulice, mesta, štátu, PSČ, telefónneho čísla a e-mailovej adresy spolu s fakturačnými údajmi a môžete si tiež zvoliť, či požadovať ochranu súkromia domény, ktorá stojí 0,99 dolárov mesačne, a plán účtu, kde môžete vidieť, koľko stojí požadovaná doména, ak platíte vopred za rok, v tomto prípade cena .com stojí 11,99 USD.

Ak vyberiete webhosting, získate tiež bezplatné doménové meno, ale ceny sú mesačné, takže platba za rok vopred je 6,95 dolárov, za dva roky je 5,95 dolárov, za tri roky je 4,95 dolárov, za rok Business Pro je 19,95 dolárov, za dva rokov produktu Business Pro je 16,95 dolárov, na tri roky produktu Business Pro je 14,95 dolárov, pre štandardný vyhradený server cena za mesiac je 144.99 dolárov, ale prvý mesiac je 75 dolárov, zatiaľ čo cena štandardného VPS 1 za mesiac je 24,99 dolárov, pričom prvý mesiac je 15 dolárov.

O webhostingu

Weboví hostitelia sú zvyknutí na ukladanie webových aplikácií a najmä webových stránok, sú to rôzne typy hostingu, ktoré sú zadarmo, takže zvyčajne je dobré testovať iba skripty a CMS, zdieľané sú ideálne pre malé blogy, zoskupené, predajcu, virtuálny súkromný server, vyhradený hosting, kolokáciu. centrum a cloud hosting. Do svojho webového hostiteľa môžete odovzdať takmer všetko prostredníctvom FTP klienta, ako sú súbory, obrázky, videá alebo hudba, ale ak máte takéto súbory, môžete mať obmedzenia týkajúce sa násilia, autorských práv alebo nahoty..

Bluehost ponúka zdieľaný hosting, ktorý má ceny medzi 3,95 a 14,95 dolárov mesačne, hosting VPS s cenami medzi 14,99 a 59,99 dolárov a vyhradený hosting od 74,99 dolárov.

bluehost zdieľa plány hosťovania

Zdieľaný hosting má základný balík, ktorý umožňuje 1 webovú stránku, môžete použiť 50 GB priestoru, nemeranú šírku pásma, štandardný výkon, 5 parkovaných domén, 25 sub domén, 5 e-mailových účtov a 100 MB ukladanie e-mailov na jeden účet, plus balík umožňuje 10 webových stránok a má 150 GB priestoru, 20 parkovaných domén, 50 sub domén, 100 e-mailových účtov, 150 marketingových ponúk, 1 SpamExperts, globálnu CDN a 500 MB e-mailovú schránku na jeden účet, zatiaľ čo balík Business Pro vám umožňuje mať neobmedzené webové stránky a tiež neobmedzené priestor na webe, šírka pásma, vysoký výkon, neobmedzené parkované domény, subdoména, e-mailové účty, ukladanie e-mailov, marketingové ponuky 300 dolárov, 2 nevyžiadané pošty, 1 SSL, 1 vyhradená IP, 1 ochrana súkromia domény a SiteBackup Pro.

Existujú štyri balíčky VPS, prvý je štandardný s 2 procesorovými procesormi, 30 GB úložného priestoru SAN, 2 GB RAM, šírkou pásma TB, 1 adresou IP, druhý najobľúbenejší a nazýva sa rozšírený s kapacitou 60 GB Úložisko SAN, 4 GB RAM, šírka pásma 2 TB a 2 adresy IP. Prémiový balík je vylepšený vďaka 3 procesorovým jadrom, 120 GB úložnému priestoru SAN, 6 GB RAM, šírke pásma 3 TB, zatiaľ čo konečný balík obsahuje 4 procesorové jadrá, 240 GB úložného priestoru SAN, 8 GB RAM a 4 TB šírky pásma.

Pre vyhradený webhosting sú k dispozícii tri balíčky, jeden z nich je štandardný s procesorom x 2,4 GHZ, 1 TB úložného priestoru, 4 GB RAM, šírka pásma 5 TB, 3 adresy IP, druhý je vylepšený balík s procesorom 4 x 2,5 GHZ , 8 GB RAM, šírka pásma 10 TB, 4 adresy IP, zatiaľ čo posledná je prémiová s procesorom 4 x 3,3 GHZ, 16 GB pamäte RAM, šírkou pásma 15 TB a 5 adresami IP.

Cloud hosting je buď štartér, výkon alebo profesionálny balík, zatiaľ čo prvý balík umožňuje iba jednu webovú stránku, má iba 100 GB úložného priestoru, 100 e-mailových účtov a 500 MB e-mailového úložiska, ďalšie dva umožňujú neobmedzenú webovú stránku, neobmedzené účty, neobmedzené ukladanie e-mailov s dvojitou alebo trojnásobnou RAM a CPU a štvrtá časová hodnota marketingových ponúk. Lokálne ukladanie do vyrovnávacej pamäte a škálovanie zdrojov jedným kliknutím sú k dispozícii pre všetky tri balíčky, ale druhý obsahuje iba 1 spam SpamExperts, zatiaľ čo posledný obsahuje 2 spolu s vyhradenou adresou IP, certifikátom SSL, ochranou súkromia domény a zálohovaním a obnovením stránok..

Špeciálne pre WordPress používatelia Bluehost ponúka 4 balíčky, ako napríklad blogger, profesionál, biznis a podnik, ktorý má od 100 miliónov do neobmedzených návštev za mesiac, 30 GB úložného priestoru 240 GB, zálohovanie 30 GB až 240 GB, 2 GB 8 GB RAM, 5 až 30 stránok WP , 1 adresa IP, pozitívny SSL, SiteLock Premium alebo Enterprise a pozitívny Wildcard SSL.

Ako získať bezplatnú .com doménovú a e-mailovú adresu

Všetky ceny hostiteľských balíkov sa znižujú buď v prvom mesiaci, alebo ak platíte vopred za jeden, dva alebo tri roky a tiež majú bezplatné doménové meno, ako je napríklad www.example.com a ak vyberiete najúčinnejšie balíčky, máte bezplatnú firemnú e-mailovú adresu s neobmedzeným počtom účtov a neobmedzeným úložiskom, napríklad [email protected]

Balíčky VPS a špeciálne balíčky majú záruku vrátenia peňazí a nepretržitú podporu, pretože sú mimoriadne flexibilné a použiteľné pre ľubovoľného klienta, zatiaľ čo balíky WordPress majú záruku vrátenia peňazí, podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni, ale tiež vylepšenú službu cPanel., SiteLock CDN a aspoň SiteLock Pro ako zabezpečenie.

Pomocou služby webhostingu od spoločnosti Bluehost získate nielen bezplatné alebo dokonca neobmedzené e-mailové účty a úložisko, ale získate aj bezplatné doménové meno .com, ale pomocou cPanel môžete vytvoriť výkonný, optimalizovaný pre SEO, viacjazyčný a užívateľsky prívetivý. , Softaculous auto-install script, FTP a editor zdrojových kódov ako WinSCP / Notepad ++, ale tiež vaše vlastné programovacie schopnosti alebo len tvorca webových stránok ponúkaný spoločnosťou Bluehost..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map