Weebly vs Volusion vs BigCommerce – porovnajte najlepšie stavitele obchodu

obrovský obchod s pobavením


Predaj tovaru online hrozí, že úplne nahradí staré osobné nákupy. Iste, niektoré veci bude vždy lepšie kupovať osobne, napríklad odevy šité na mieru, ale pre niektoré ďalšie skupiny výrobkov, napríklad elektroniku, neexistuje jediný dôvod, prečo by ste mali strácať čas a energiu, ktorá sa bude venovať. nákupné centrum.

Televízor si môžete kúpiť z pohodlia svojho domova a prehľadávať toľko, koľko chcete, porovnávať produkty, bez toho, že by niektorí nevrlý maloobchodníci nechceli poradiť..

Pohodlie je len jedným z hlavných dôvodov zvýšenej popularity online nakupovania. Ďalším dôvodom je dostupné ceny. Internetové obchody nemusia platiť ľuďom pri pulte, za prenájom a účty za elektrinu. Majú nejaké ďalšie výdavky (napríklad hosting), ale v porovnaní s tradičnými obchodmi v reálnom svete sú tieto náklady minimálne.

Keďže udržujú svoje výdavky tak nízke, môžu internetové obchody ponúkať oveľa nižšie ceny. Samozrejme, zákazníci musia platiť za prepravu, ale zvyčajne sa oplatí, a ešte stále dosť šetria.

Mnoho výhod a žiadne skutočné nevýhody – Elektronický obchod neustále rastie a bude to aj naďalej robiť. Preto musíte vy, predajca, držať krok s časom a začať svoj vlastný internetový obchod, ASAP.

Stavitelia obchodov sú skvelým miestom, kde začať. Tieto jednoduché a intuitívne nástroje umožňujú všetkým používateľom, ktorí nedisponujú žiadnymi kódovacími ani technickými znalosťami, aby si sami vytvorili internetový obchod. Väčšina obchodníkov používa jednoduché techniky, ako napríklad ťahanie & drop, základné nastavenie vyladenia, ale tiež umožňujú úplné prispôsobenie užívateľovi.

Medzi nimi samozrejme existujú významné rozdiely, ale všetci zdieľajú niektoré zásady: snažia sa byť čo najprijateľnejší pre používateľov, ale napriek tomu poskytujú užitočné nástroje na vybudovanie skvelo vyzerajúceho a funkčného obchodu..

Konečná voľba padne na vás; budete sa musieť rozhodnúť, ktorý z nich použijete na vybudovanie svojho obchodu. Hlavnými kritériami pre výber by mali byť vaše technické znalosti, veľkosť obchodu a akékoľvek konkrétne potreby. V tomto článku vám poskytneme prehľad troch široko používaných staviteľov obchodov: Weebly, Volusion a BigCommerce..

Predtým, ako začneme s kontrolou, vyzdvihneme jednu vec. Bez ohľadu na to, ktorý z týchto troch obchodov si vyberiete, nebudete ľutovať. Všetci traja sú špičkovými staviteľmi, ľahko sa používajú, ale sú vybavené funkciami, a to je hlavný dôvod ich popularity.

Weebly

Navštívte stránku »

staviteľ obchodu

Hovorili sme, že cieľom väčšiny staviteľov obchodov je čo najjednoduchšie, ale Weebly to posunula na inú úroveň. Staviteľa obchodu nenájdete tak ľahko použiteľný ako Weebly; zaručujeme vám to. Táto jednoduchosť je najzreteľnejšou vlastnosťou Weeblyho; ľudia to milujú a v tomto tvorcovi je zabudovaných viac ako 40 miliónov webových stránok (2% celého internetu!).

Jedna vec: byť jednoduchý neznamená slabý a Weebly pritiahol pozitívne recenzie nielen od základných používateľov, ale aj od podnikov a podnikateľov. Navyše, ak viete nejaké kódovanie, Weebly vám umožňuje editovať zdrojový kód pomocou HTML alebo CSS. Môžete tiež upravovať témy, aby ste im dodali ešte väčšiu osobnosť.

Všetko v ňom sa robí iba pretiahnutím. Celé rozhranie je jednoduché a samovysvetľujúce a vaša potreba pomoci bude minimálna alebo úplne neexistujúca. Vďaka tomu je Weebly perfektnou voľbou pre tých z vás, ktorí nemajú žiadne technické ani kódovacie schopnosti. Dokonca aj nováčik, ktorý nikdy nenapísal jediný riadok kódu vo svojom živote, bude môcť pomocou weebly vytvoriť krásnu webovú stránku..

príklady bezplatných témMôžete tiež použiť niektoré z vopred navrhnutých rozložení a motívov, ktoré poskytuje Weebly, aby ste proces ešte viac urýchlili. A nebojte sa, výber témy nie je trvalý, môžete medzi nimi prepínať neskôr. Pokúste sa ich však použiť iba ako východiskový bod a nebuďte leniví, nechcete, aby váš obchod vyzeral ako všetci ostatní, alebo aby vaši zákazníci mali pocit, že ste sa o to neskúšali. Je to všetko o tejto povesti!

Vynikajúca vec, o ktorej je Weebly, je jej mobilnosť. Webové stránky a obchody, ktoré pomocou tohto nástroja vytvoríte, budú vyzerať skvele, bez ohľadu na platformu, ak si vyberiete niektoré z novších motívov vhodných pre mobilné zariadenia. Je to dôležité pre elektronický obchod, pretože počet nákupov v mobilných telefónoch stále predbieha nákupy používateľov stolných počítačov.

Nie všetko je však zelené. Najväčšou prednosťou Weebly je, rovnako ako v mnohých iných prípadoch, Achillova päta. Ťahanie & kvapka funguje skvele, ale iba ak chcete najzákladnejšie prispôsobenie. Ak chceš niečo viac, prepáč.

Niektoré základné funkcie, napríklad úprava šírky stĺpca alebo pozadia, si budú vyžadovať kódovanie. Aj keď sú webové stránky, ktoré vytvoríte vo weebly, optimalizované pre mobilné zariadenia, nebudete môcť upraviť, ako sa na ne konkrétne pozerajú. A jeden veľký problém s Weeblym nie je možnosť „vrátiť späť“. Ak sa niečo stane, napríklad pripojenie alebo strata napájania, vaše zmeny sa stratia, takže svoju prácu uložte pomerne často.

Ale po zvážení všetkých vecí je Weebly vynikajúcou službou. Fantastický tvorca stránok získate úplne zadarmo. Existujú aj niektoré prémiové plány, ktoré vám ponúknu oveľa viac, ale bezplatná verzia je skvelým miestom na spustenie a zistenie toho, ako sa Weebly cíti. Najjednoduchší staviteľ obchodu je dokonalý nástroj pre začiatočníkov, ktorý robí krásny obchod, a myslíme si, že by ste mali určite zvážiť vyskúšanie Weebly..

Volusion

Navštívte stránku »

staviteľ obchodov s volusmi

Ďalším favoritom davu je Volusion. Tento obchodný predajca rýchlo zvýšil svoju popularitu a stal sa jedným z najpopulárnejších a najpoužívanejších staviteľov dnes. Volúcia sa ľahko používa, ale nie je taká jednoduchá ako Weebly a niektorí ďalší stavitelia.

Predtým, ako začnete, musíte si prečítať sprievodcu, ktorý vás prevedie, pretože veci nie sú také samovysvetľujúce. Väčšina vecí vo Volúze sa vykonáva pretiahnutím, podobne ako u podobných staviteľov. Ale akonáhle sa dostanete na kĺb, budete hladko kĺzať a začať si užívať tento proces.

príklady tém rozprávaniaAvšak, čo jej chýba v počiatočnej jednoduchosti, Volusion viac ako vymýšľa s vlastnosťami. Je plne integrovaný s Amazon a eBay, čo je super. Podporuje tiež neobmedzený počet produktov, umožňuje vám vytvárať rôzne špeciálne ponuky, ako sú kupóny a zľavy pre vašich zákazníkov, alebo niektoré pravidelné výhody, ako sú denné a týždenné ponuky..

Má tiež niekoľko užitočných možností, ako sú oznámenia o opustenom košíku, vrátenie a vrátenie platby, súvisiace ponuky a podobné. V rámci služby Volusion budete môcť vykonávať aj komplexný marketing.

Vedenie generácie vám pomôže pri rozhodovaní, pričom všetko, čo robíte, je založené na skutočnej spätnej väzbe od zákazníkov. Pomôže to vášmu marketingu veľa, vďaka čomu sa vaši zákazníci budú chcieť vrátiť a znova navštíviť váš obchod. Volusion má veľa tém, ale na rozdiel od niektorých staviteľov budete musieť platiť za väčšinu z nich (aspoň za tých dobrých)..

Volusion má tiež vynikajúci podporný tím, ktorý môžete dosiahnuť nepretržite rôznymi spôsobmi; telefón, e-mail a dokonca aj živý rozhovor. Je to veľmi dôležité, najmä pre začiatočníkov, u ktorých je väčšia pravdepodobnosť, že požiadajú o pomoc.

Volúcia má správnu rovnováhu; nie je príliš komplikovaný a nevyhadzuje základných používateľov, ale je tiež vybavený funkciami, ktoré splnia očakávania pokročilých používateľov.

Tento tvorca je riadený a vyvíjaný odborníkmi v oblasti elektronického obchodu a pomôže vám tiež vytvoriť zdravé obchodné stratégie, vďaka ktorým získate výhodu na tvrdom trhu. Obsah, ktorý vytvoríte v rámci služby Volusion, je priateľský k SEO a umožňuje vám udržiavať váš obchod vo výsledkoch vyhľadávania vysoko. Volusion odviedol skvelú prácu s integrovaným vyhľadávacím nástrojom, aby zákazníkom uľahčil vyhľadanie potrebných položiek.

Ako vidíte, Volusion má veľa výhod. Prichádzajú však za cenu – neexistujú žiadne bezplatné plány. Existuje však bezplatná skúšobná doba, aby ste si ju mohli vyskúšať a zistiť, ako to funguje pre vás. Takisto mu chýbajú niektoré ďalšie funkcie, napríklad softvér na blogovanie a fórum používateľov, ale celkovo je to vynikajúci staviteľ.

BigCommerce

Navštívte stránku »

staviteľ obchodu s veľkými obchodmi

Tretí tvorca obchodu, ktorý posudzujeme, je BigCommerce. Jedná sa o jedinečný softvér, pretože bez ohľadu na plán, ktorý sa rozhodnete zvoliť, vám do rúk vloží niekoľko užitočných nástrojov. Každý program umožňuje neobmedzený počet produktov, účty zamestnancov a šírku pásma, ale ak chcete získať niektoré pokročilejšie funkcie (napríklad ukladanie opustených nákupných vozíkov, recenzie zákazníkov, vyhradený protokol SSL a podobné), budete musieť zaplatiť o niečo viac.

Existujú rôzne plány, ale uvedomte si, že BigCommerce nie je najlacnejším staviteľom obchodu. Nemusíte však nič kupovať bez testovania – BigCommerce poskytuje veľkorysú 15-dňovú skúšobnú verziu úplne zadarmo. Upozorňujeme však, že ak ich nechcete ďalej používať, nezabudnite zrušiť svoje predplatné. Po vykonaní platby už nedôjde k vráteniu prostriedkov.!

Prvá vec, ktorú si všimnete, keď začnete s budovaním obchodu, je informačný panel BigCommerce. V porovnaní s niektorými inými staviteľmi je o niečo podrobnejší, ale nie je to príliš ťažké pochopiť.

Usporiadanie je celkom intuitívne a budete sa rýchlo cítiť ako doma. Pridávanie produktov sa vykonáva postupne, čo sa nám páči. Môžete vyplniť základné informácie a neskôr sa vrátiť a upraviť podrobnosti.

príklady šablón veľkých obchodovVzhľadom na rozhranie – existuje viac ako 100 tém, niektoré zadarmo, iné platené, ktoré môžete použiť a ďalej upravovať. Existuje tiež možnosť kúpiť jedinečné motívy od vlastných dizajnérov, aby váš web vynikol.

Funkcie svojho obchodu môžete ešte viac posilniť pridaním niekoľkých skvelých možností, ako sú vernostné programy a opakujúca sa fakturácia alebo integrované marketingové kampane, prieskumy zákazníkov. Ak viete aj HTML, existuje možnosť úpravy kódu, čo vám umožní ešte väčšiu kontrolu.

BigCommerce je optimalizovaný pre mobilné zariadenia, vďaka čomu môžu návštevníci nakupovať zo svojich telefónov a tabletov. K dispozícii je tiež možnosť ukážky, kde môžete vidieť, ako vyzerá mobilná verzia vášho webu.

Po zvážení všetkých vecí je BigCommerce vynikajúcim nástrojom. Nie je to najlacnejšie, ale ponúka množstvo pokročilých funkcií a veľkú flexibilitu. Vďaka 15-dňovej bezplatnej skúšobnej verzii sa oplatí vyskúšať.

záver

Weebly, Volusion a BigCommerce sú všetci vynikajúci stavitelia obchodov, o tom nepochybne. Každý z nich je jedinečný a má svoje vlastné silné a slabé stránky. Odporúčame vám vyskúšať všetky tri možnosti a zistiť, ako sa cítia, skôr ako sa rozhodnete, ktorá z nich sa má použiť na zostavenie vašej predajne. Uisťujeme vás, že všetky tri sú úžasné rozhodnutia a výber každej z týchto troch je vynikajúcim rozhodnutím.

Odporúčaný obrázok Navrhol Freepik

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map