Známky, ktoré potvrdzujú, že by ste mali zmeniť poskytovateľa hostingu

01.06.2020
Články a ďalšie… 'Známky, ktoré potvrdzujú, že by ste mali zmeniť poskytovateľa hostingu
0 8 мин.

kedy zmeniť poskytovateľa webhostingu


Web hosting je základom každej webovej stránky. Rovnako ako v prípade stavby, ak nadácia nie je dobrá, budova sa skôr alebo neskôr zrúti. To platí aj pre webové stránky. Ak poskytovateľ webhostingu, s ktorým hosťujete, nemôže poskytnúť spoľahlivé služby a podporu, váš web bude veľmi trpieť.

V tomto článku vám ukážem najbežnejšie príznaky, ktoré vás informujú, že je čas prejsť na iného, ​​lepšieho poskytovateľa hostingu. Majte na pamäti, že zmena spoločnosti sa nebude musieť zbaviť problémov, ktoré v súčasnosti máte s webovou stránkou, stále budete musieť nájsť spoľahlivého poskytovateľa hostingu, ktorý minimalizuje negatívne účinky, ktoré sa môžu vyskytnúť.

Hrozný zákaznícka a technická podpora

hrozná podpora webhostingu

Najbežnejším problémom hostingových spoločností je podpora. Kvôli veľkému počtu žiadostí o pomoc a netrénované alebo znížené osobné podpory môžu výrazne spomaliť rýchlosť odpovedania na klientov a riešiť problémy..

Myslím si, že je bežné, že neodpovedajú okamžite pri každom telefonickom hovore. Ale ako dlho by ste mali čakať? Čakali by ste jednu hodinu, kým sa s niekým dotknete? A čo odpoveď na váš e-mail? Podľa mojich skúseností by nemalo trvať dlhšie ako 30 minút, kým dostane nejaký typ odpovede na e-mail, aj keď sú veľmi zaneprázdnení. Ak musíte čakať hodiny alebo dni, je to hrozné.

Nespoľahlivá služba s veľmi dlhými prestojmi

Pravdepodobne iba cloudový hosting môže poskytnúť 100% záruku dostupnosti, ale vždy existuje možnosť mať nejaký problém. Ak používate zdieľaný hosting, možnosť výpadku je vyššia. Ako často by však mala byť vaša webová stránka nedostupná a ako dlho ešte musí zodpovedať normám?

Okrem toho, že vaši klienti sú frustrovaní, pretože nemajú prístup na vaše stránky a nemôžu využívať vaše služby alebo nakupovať vaše produkty, môže nespoľahlivá služba viesť aj k sankcii vo vyhľadávacom nástroji. Ak spoločnosť Google navštívi vaše stránky v čase výpadku, bude to vyzerať ako prázdna stránka, nebude mu to viac záležať a bude to vo výsledkoch vyhľadávania tlačiť nadol..

Nezabezpečené prostredie servera a hackovanie webových stránok

zabezpečenie webhostingu

Ale nie! Váš web je znova napadnutý hackerom, heslo správcu je resetované a stránka zobrazuje nechcený a nesúvisiaci obsah. Bolo to prvýkrát, keď sa to stalo? Ak je to tak, pravdepodobne existuje chyba na vašom webe, ktorá hackerom umožňuje preniknúť do vašej databázy alebo upravovať súbory. Nájdením a vyriešením problému by sa mal stať bezpečný. Čo ak je server hacknutý a nemôžete s tým nič urobiť? Čo ak tento problém pretrváva a hostiteľská spoločnosť problém nedokáže vyriešiť? Nájdite hostiteľskú spoločnosť, ktorá dokáže zabezpečiť ich sieť a dokáže vyriešiť problémy.

Pomalé webové stránky a chyby pri vypršaní časového limitu

Nedávny prieskum ukázal, že používatelia internetu sú veľmi netrpezliví a keď hľadajú a hľadajú informácie, chcú odpovede okamžite. Viac ako 65% používateľov internetu opustí webové stránky, ktoré sa načítavajú pomaly. Pomalý server môže spôsobiť obrovský pokles návštevnosti webových stránok a môže skutočne poškodiť vaše podnikanie. Často sa stáva, že pomalé pripojenia vedú k chybám pripojenia a nezaťažia váš web vôbec. Ak sa tak stane každý deň, pravdepodobne budete musieť prepnúť.

Chýbajú technické funkcie, ktoré sú potrebné pre vaše webové stránky

Nastavenie blogu WordPress alebo webovej stránky Joomla na zdieľanom hostiteľovi je niekoľko veľmi štandardných funkcií. Existujú poskytovatelia hostingu, ktorí ponúkajú veľa štandardných funkcií, ale pokiaľ ide o pokročilejšie veci, jednoducho to nedokážu, ale nemajú technické znalosti alebo ich prostredie servera im neumožňuje vykonať zmeny..

Veľmi jednoduchým príkladom by mohla byť zmena povolenia súboru. Je pravda, že zmena povolenia súborov na 777 môže spôsobiť bezpečnostné problémy; existujú však doplnky a prípony, ktoré vyžadujú inú konfiguráciu súborov ako štandard. Cache W3 nebude fungovať na vašom webe WordPress, kým nenastavíte správne povolenia súborov. Ak sa jedná o obmedzenie, ktoré sa chcete zbaviť, vyhľadajte novú spoločnosť.

Radikálne zmeny v štruktúre cien a skryté poplatky

zmena ceny webhostingu

Spoločnými marketingovými stratégiami medzi webhostingovými spoločnosťami je predstavenie, nízka cena pre nových zákazníkov a vyššia miera obnovenia účtu. S tým nie je nič zlé, ak o tom informujú klientov. Existujú však poskytovatelia webhostingu, ktorí vám nepovedia, aká je ich cena za obnovenie, a budú vám naúčtovať poplatok bez predchádzajúceho upozornenia. Podmienky si vždy pozorne prečítajte a ak nenájdete nič, čo by sa týka obnovenia účtu alebo ak je niečo podozrivé, mali by ste sa im vyhnúť..

Skryté poplatky môžu byť tiež veľkým problémom a negatívnym znamením. Boli prípady, keď bol web napadnutý hackerom z dôvodu nedostatočnej bezpečnosti, mal však zálohu a klient požiadal o obnovenie. Spoločnosť obnovila stránky a fungovalo to perfektne, ale účtovali klientovi viac, než by náklady na skutočný hostingový plán znamenali. Ak sa tak stane raz, je pravdepodobnejšie, že sa to bude opakovať znova a znova. Dajte si pozor na skryté náklady na hosting.

Žiadna možnosť aktualizácie na ďalšiu úroveň hostenia

Vaše webové stránky začínajú rásť, vaše podnikanie tiež rastie a zrazu dostanete od hostujúcej spoločnosti hovor alebo e-mail s upozornením, že vaše webové stránky používajú príliš veľa zdrojov a museli ich vypnúť, aby vyvážili server. Čo?! Ak vaše webové stránky začnú získavať náhle veľa prenosov, vďaka SEO alebo marketingovej práci by to mohol byť problém v prípade zdieľaného hostenia. Zdieľaní hostitelia nie sú navrhnutí tak, aby zvládli vysoký objem prenosu vo veľmi krátkom čase, a majú tendenciu iba vypnúť vaše stránky. V takom prípade budete musieť vykonať inováciu na virtuálny server, ale čo keď súčasná hostingová spoločnosť neponúka možnosť aktualizácie? Je čas zmeniť webhosting.

Je váš webhosting dostatočne dobrý?

Ak máte niektorý z vyššie uvedených príznakov, možno by ste sa mali rozhliadnuť a zistiť, čo ponúkajú iní poskytovatelia hostingu. Ak existuje viac znakov, s ktorými sa musíte vysporiadať, mali by ste svoje webové stránky bezodkladne zálohovať a presunúť sa. Je potrebné uviesť, že žiadny z poskytovateľov hostingu nie je dokonalý, vždy existuje niečo, čo sa môže pokaziť a pokazí sa, ale je dôležité, ako spoločnosť rieši každý prípad. Ak vidíte, že sa o vás skutočne starajú a snaží sa čo najlepšie pomôcť, pravdepodobne by ste im mali dať šancu, ale opakované riešenie rovnakých problémov by mohlo byť veľmi frustrujúce a mohlo by to byť obrovským poplachom pri získavaní nového poskytovateľ webhostingu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector