Zostavte si svoj online obchod s témou WordPress v susedstve

01.06.2020
Články a ďalšie… 'Zostavte si svoj online obchod s témou WordPress v susedstve
0 11 мин.

susedstvo online obchod wordpress tému


Téma susedstva – živé ukážky

Každý hľadá pre svoje webové stránky skvelú tému, ktorá nielenže vyzerá skvele, ale ponúka aj mnoho užitočných a zaujímavých funkcií a môže sa použiť na viaceré účely..

Úvod do témy susedstva

Najlepšie reagujúcou viacúčelovou témou WordPress je Okolie, ktorá stojí 64 dolárov a nájdete ju na ThemeForest. Téma bola vytvorená spoločnosťou SwiftIdeas a ponúka vám 6-mesačnú podporu a budúce aktualizácie.

Susedstvo je kompatibilné s WordPress 4.4+, WooCommerce 2.4+ a posledná prijatá aktualizácia bola 10. decembra 2015, teraz je verzia 3 aktívna a má viac funkcií, ako je napríklad rozloženie riadkov a stĺpcov v nástroji Page Builder, titulky, tlačidlo Zoznam prianí pre externé produkty..

Téma je super responzívna, pripravená na sietnicu a má neobmedzené prispôsobenie farieb. Využíva tiež funkciu Swift Page Builder, verziu 2, silné možnosti Meta, 2 zásuvné moduly pre posúvače: jazdec Revolution, ktorý hodnotí 15 dolárov, a posúvač Swift, vynikajúca typografia.

Nasledujúce video vám ukáže, ako funguje nástroj Swift Page Builder:

Získajte susedstvo – iba za 64 dolárov

Susedstvo prichádza WooCommerce, katalógový režim, funkčnosť zväčšenia produktu, pripravenosť na preklad WPML, optimalizácia SEO a ukážkový obsah.

Účel susedstva WordPress Téma

Téma viacúčelového obchodného responzívneho obchodu WordPress sa dá použiť na vytvorenie pekného, ​​profesionálneho a krásneho webového sídla, ako sú prezentačné webové stránky alebo webové stránky elektronického obchodu. Môžete tiež použiť tému pre rôzne domény, ako sú klenotníctvo, obchod s odevmi alebo webové stránky s konzultáciami o prezentácii.

Vlastné typy článkov v okolí

Pomocou tejto témy môžete napísať niekoľko vlastných typov článkov, ako napríklad portfólio, do ktorého môžete pridať nové portfólio alebo nové kategórie portfólia, referencie, klientov, pracovné miesta, často kladené otázky, produkty a tím. Všetky vlastné typy článkov vám umožňujú písať aj konkrétne kategórie a niektoré z nich umožňujú písať značky.

Pre portfólio máte funkcie ako miniatúry, detailné médiá, portfólio Meta a pozadie stránky, pre referenciu môžete zadať citáciu, zatiaľ čo pre klientov môžete zadať odkaz klienta. Typy vlastných článkov o úlohách a častých otázkach sú jednoduchšie a jeden z nich je najpokročilejší, pretože má možnosť pridať možnosti Meta, ako sú krátke a dlhé popisy, názov stránky, strúhanka, pozadie názvu stránky, viac možností bočného panela. Môžete tiež skontrolovať, či je váš produkt virtuálny a / alebo stiahnuteľný spolu s bežnou cenou, predajnou cenou, Kód SKU, inventár, súvisiace produkty, atribúty, zásielka atď.

Možnosti tém v okolí

Susedstvo má veľa možností, z ktorých prvá je všeobecná, kde môžete povoliť údržbu, vybrať stránku vlastného režimu údržby, aktivovať zodpovedne, vybrať rozloženie stránky, vybrať tieň stránky, nahrať vlastný favicon, vložiť adresu URL kanála RSS, pridajte vlastný CSS, pridajte kód sledovania, nahrajte prihlasovacie logo správcu a povoľte prepínač štýlov front-end.

Druhá sada možností je výkonná, ktorá má iba možnosť zvoliť si, či povoliť alebo nie zaťaženie predminifikovaných skriptov bez potreby akýchkoľvek doplnkov..

Tretia sada je možnosť pozadia, kde môžete použiť obrázok na pozadí, nahrať obrázok, nastaviť veľkosť pozadia a prednastaviť obrázok na pozadí tela atď..

Záhlavie má svoje vlastné možnosti, takže môžete zobraziť mobilnú hlavičku na šírke tabletu s rozlíšením menším ako 1024 pixelov, môžete povoliť hornú lištu a nakonfigurovať hornú lištu spolu s hľadaným textom, ľavý text, pravý text, môžete tiež povoliť odber , preklad, účet, košík, zoznam želaní.

Ďalej môžete pridať kód formulára na odber, vybrať rozloženie hlavičky, logo, logo sietnice, šírku loga, potlačenie výšky loga, odsadenie loga, povoliť prekrytie hlavičky, krytie hlavičky, mini-hlavičku, efekt stlmenia loga, tieň hlavičky , typ príspevku vyhľadávania v hlavičke a vyhľadávanie.

Päta má zaujímavé možnosti, ako je sekcia widgetu, delič, rozloženie, sekcia autorských práv, delič autorských práv a prejde na tlačidlo hore.

Možnosti lightboxu sú samostatné a môžete si vybrať navigáciu lightboxu, miniatúry, vzhľad a zdieľanie, zatiaľ čo super vyhľadávanie je možné povoliť dokonca aj na mobilných telefónoch, nielen na prenosných počítačoch, a môžete písať text poľa 1, text poľa 2, filter poľa 1, štítok poľa 1 a tak ďalej, až v poli 6 bude úžasné super vyhľadávanie veľmi užitočné pri vyhľadávaní produktov atď.

K dispozícii sú tiež možnosti lišty s reklamnými pruhmi, aby ste ich mohli povoliť a písať text, súčasne je k dispozícii aj farebná schéma a umožňuje vám vybrať existujúcu farebnú schému, importovať farebnú schému alebo exportovať farebnú schému spolu s ukážkou. Nižšie sú uvedené možnosti farebnej schémy, ktoré sa používajú na alternatívne pozadie, ako je farba pozadia alt 1, farba textu alt 1, obrázok na pozadí alt 1, veľkosť pozadia alt 1 atď., Až do výšky alt 10.

Existuje tiež niekoľko možností pre archiváciu a kategórie, ako je konfigurácia bočného panela, kde si môžete zvoliť ľavý bočný panel, pravý bočný panel, všeobecný bočný panel, typ zobrazenia, ale aj stĺpce typu zobrazenia archívu portfólia a stĺpca archívu portfólia, jedným slovom rozloženie archívu. stránky a kategórie.

Téma ponúka možnosti písma, ako je podmnožina písma Google, základné písmo, štandardné písmo tela, písmo nadpisy, nadpis štandardné písmo, písmo ponuky, štandardné písmo ponuky, písmo Google, písmo FontDeck a JS Code FontDeck. Pod touto časťou sú možnosti veľkosti písma, v ktorých nastavujete pixely pre telo, výšku riadku tela, ponuku, h1, výšku riadku h1, výšku riadku h2, h2 atď., Až kým h6.

Možnosti referencie vám umožňujú zvoliť si stránku s posudkom, zatiaľ čo možnosti úloh vám umožňujú vybrať stránku úlohy.

stránka obchodu v okolí

Možnosti WooCommerce sú iba časťou všetkých funkcií WooCommerce dostupných v tejto časti, ako napríklad prechod prekrývania produktu, typ prekrývania produktu, tvorca stránok na stránkach produktu, katalógový režim, popis produktu na stránkach obchodu, režim záložiek s popisom produktu, zväčšenie obrázka, bočný panel konfigurácia, viac textov pre nový účet, panel pomoci, e-mail starostlivosť o zákazníka v modálnom režime, zasielanie informácií v modálnom režime, vrátenie a výmena v modálnom režime, faqs modal a feedback modal.

Profily sociálnych médií môžete povoliť tak, že v časti Možnosti sociálnych profilov napíšete používateľské mená pre Twitter, dribling a iné alebo URL profilu pre Facebook. K dispozícii je veľa sociálnych sietí a môžete ich použiť na zvýšenie popularity.

Poslednou časťou sú možnosti importu a exportu zo súboru alebo adresy URL, nezabudnite tiež na tlačidlo Uložiť po výbere možností!

Funkcie WooCommerce zahrnuté v susedstve

Vo funkciách WooCommerce môžete vidieť objednávky za názvom objednávky, dátumom, celkovou cenou a tie môžete tiež modifikovať pomocou rôznych akcií, kde môžete nastaviť stav pri spracovaní, dokončiť alebo zobraziť.

Môžete tiež zobraziť správy po rokoch, mesiacoch, dátume, produkte, kategórii, ale aj správy týkajúce sa zákazníkov a zásob. Prehľady si môžete dokonca stiahnuť vo formáte CSV.

WooCommerce má tiež pokročilejšie nastavenia ako motív WooCommerce, ako sú všeobecné možnosti, kde nájdete základné umiestnenie, predajné miesta, predvolenú adresu zákazníka, oznámenie o obchode, menové voľby; nastavenia produktov, ako sú merania, názory, stránky obchodu a produktov, obrázky produktov, inventár a produkty, ktoré je možné stiahnuť, ak je to tak.

Dane sú tiež ďalšou časťou WooCommerce, takže môžete nastaviť daňové možnosti, štandardné daňové sadzby, znížené sadzby, nulové sadzby..

Sekcia pokladnice obsahuje možnosti procesu platby, stránky pokladnice, skontrolujte koncové body, platobné brány, možnosti BACS, možnosti CEC a možnosti platby pri doručení., PayPal možnosti.

Pri dodávke existujú možnosti doručenia spolu s rôznymi druhmi zásielok a rôznymi nákladmi, ale ďalej nájdete možnosti stránok účtu a možnosti registrácie a nakoniec máte e-mailové upozornenia, možnosti odosielateľa a šablóny..

Pre pokročilých používateľov existujú aj možnosti rozhrania API, kde môžete získať rozhranie API a použiť ho v externom softvéri.

Zahrnuté doplnky s programom Okolie

Susedstvo prichádza s rôznymi doplnkami, ako sú YIT Pluginy: Zoznam želaní, kde môžete nastaviť farby a ďalšie všeobecné nastavenia, ako sú názov, stránka želania, poloha, presmerovanie na kartu, rôzne texty, posuvník a rôzne sociálne siete, posuvník Revolution, ktorý je prémiovým doplnkom ktoré môžu vytvárať rôzne typy posúvačov a pridávajú množstvo efektov, ako sú slučka, postup, poloha, vzhľad, navigácia, miniatúry, rozmetávač, paralaxa, mobilný dotyk atď. a Punch Fonts, do ktorých môžete pridať nové písmo.

Nakoniec si môžete byť istí, že susedstvo je jednou z najužitočnejších tém pre internetové obchody alebo iba pre jednoduchú prezentačnú webovú stránku, ktorá využíva množstvo farieb a rozložení v závislosti od vašich prianí a vašich potrieb, je optimalizovaná SEO a užívateľsky prívetivá!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector