10+ En İyi Kilise WordPress Temaları

01.06.2020
Makaleler ve Daha Fazlası… '10+ En İyi Kilise WordPress Temaları
0 10 мин.

En iyi kilise wordpress temaları


Akıllı telefonlar, tabletler, kablosuz internet ve diğer yeni ve ilginç teknolojiler döneminde, bir din veya kilisenin yakınında oluşturulan kiliseler veya topluluklar bile, belirli topluluk üyelerinin daha sık sohbet etmelerine, etkinlikleri hızlı bir şekilde organize etmelerine yardımcı olan bir web sitesine sahip olmalıdır. ve kolay ve kilise ile ilgili çeşitli şeyleri yönetmek.

Yeni internet kullanıcıları veya nasıl kod yazacağını bilmeyenler için, kiliseyle ilgili bir web sitesi için en iyi çözüm, Themeforest’tan satın alabileceğiniz premium bir WordPress Kilisesi Temasıdır..

Ayrıca Oku: WordPress ile Web Sitesi Nasıl Oluşturulur.

İhtiyacınız olan her şeyi sunabilecek en az 10 iyi yapılmış kilise WordPress teması vardır. Bu temalar aşağıda karmaşık bir derlemede sunulmuştur.

Grace – WordPress için Minimal Kilise Teması

Grace, minimal tasarım, temiz tipografi, mükemmel SEO uyumluluğu ve mükemmel sosyal katılım gibi birçok yararlı özelliğe sahip olduğu için yüzlerce kişi tarafından kullanılan trend bir kilise ve din WordPress Temasıdır ve maliyeti 49 $ ‘dır..

grace wordpress kilise teması

Demo / İndir

Gelişmiş Demo’yu kullanarak, temanın pazar sayfasından önizlemenin tam bir kopyasını tek tıklamayla yükleyebilirsiniz ve Grace’in kaydırılan bölümler, kaydırma efektleri, mobil uyumlu kaydırıcılar, Devrim ve Swiper eklentileri ile optimize edilmiş ve tamamen dahil edilmiş mobil cihaz olduğunu bilmelisiniz duyarlı düzen.

Tema IE 10, IE 11, Firefox, Safari ve Opera ile uyumludur ve WordPress 3.8 + ile harika çalışır ve ayrıca kısa kodlar, PO bestecili çeviri araçları gibi farklı araçlarla birlikte Visual Composer eklentisine sahiptir..

Temanın diğer özellikleri arasında benzersiz ayarlar, geçersiz kılma sistemi, özel tema seçenekleri paneli, WPML eklentisi uyumlu, medya içerik yöneticisi, ücretsiz destek, ücretsiz güncellemeler, kapsamlı belgeler, kutulu sayfa düzenleri, geniş sayfa düzenleri, başlık stilleri, çok fonksiyonlu kullanıcı paneli , fareyle üzerine gelme efektleri, Retina HD seçeneği, kullanıcı menüsü, ana menü, ana menü kaydırıcısı, CSS3 ve jQuery animasyon efektleri, etkinlik takvimi, farklı sosyal medya veya yazı ve görüntüler için özel widget’lar, Ajax arama ve simge görüntüleme.

ChurcHope – Kiliseler için Duyarlı WordPress Teması

ChurcHope, 7500’den fazla satış, 2000 yorum ve 779 derecelendirmeye göre ortalama 4.54 alıcı puanına sahip kilise kategorisinde en çok satan temadır ve IE 9, IE 10, IE 11, Firefox, Safari, Opera ve Chrome, ayrıca 49 dolara mal oluyor.

churchope wordpress teması

Demo / İndir

Bu temanın etkinlik sistemi, vaazlar ve sınırsız renkler gibi özel özellikleriyle tek tıklamayla yükleme, çeviriye hazır, duyarlı ve çok daha fazlası gibi ortak özellikleri vardır. Ayrıca, organizatör koleksiyonu gibi farklı özel eklentilere sahiptir: etkinlik geri sayımı, yaklaşan etkinlikler, takvim sayfası, takvim widget’ı, konum zamanlaması ve zaman çizelgesi; sosyal araçlar koleksiyonu: simgeler, düğmeler, referanslar ve Twitter widget’ı; fiyatlandırma planları, bülten ve 500’den fazla yazı tipi simgesi.

Bu temayı kilise çevrimiçi sunumunuzu oluşturmak, inançlarınızı daha popüler hale getirmek veya hatta insanların dinle ilgili ve yararlı bir şey öğrenebilecekleri bir web sitesi oluşturmak için kullanabilirsiniz..

Umutlar – Zengin özellikli Kilise Teması WordPress

Bu temanın dindar insanlardan esinlenerek çok güzel bir adı var ve geliştiriciden 6 ay destek sunuyor ve kalitesi Envato tarafından kontrol ediliyor ve gelecekteki güncellemeleri destekliyor.

49 dolara mal oluyor ve Mega Menü, Görsel Besteci, Çalışma Saatleri Pro ve Devrim Kaydırıcısı gibi kiliseler, işletmeler ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar için uygun 4 büyük ve önemli eklentiye sahip.

Hıristiyan kilise teması wordpress umutları

Demo / İndir

Tema özellikle portre ve yatay yönde iPad, iPhone, Android ve Windows akıllı telefonlar ve tablolarla uyumlu olacak şekilde oluşturuldu.

Hopes, Kilise Tema İçeriği ile tamamen uyumludur: vaaz, olay, kişi ve konum, sınıflandırmalar ve etkinlik yönetimi ve takvim ekranı için kullanılan Etkinlik Takvimi.

Diğer özellikler gelişmiş tema seçenekleri, 500+ yazı tipi, kısa kod üreteci, sınırsız renkler, WPML çevirisi, kaydırıcılar, başlık stilleri, kenar çubukları, alt başlık seçenekleri, yapışkan çubuk ve arka planlar vb..

Hopes, IE 11, Firefox, Safari, Opera, Chrome ve Edge gibi en yeni tarayıcılarla uyumludur, ancak IE 9 ve IE 10 gibi eski sürümlerle de uyumludur ve WPML, WooCommerce 2.3 +, Events Calendar Pro 3.6+, Visual Besteci 4.7.4 + ve onunla WordPress 3.6 +.

Credo – Retina’ya Hazır WordPress Kilisesi Teması

Credo, 26 Kasım 2015’te oluşturulan ve 49 dolara mal olan yeni bir Kilise WordPress Temasıdır ve geri sayım, takvim ve yaklaşan etkinlik araçlarını kullanarak etkinlikleri kolayca düzenlemenizi sağlar; sosyal entegrasyon yoluyla sosyal medyaya posta gönderin, vaazlar video, ses ve fotoğraf arşivi ile vaaz seçeneğini kullanın; harekete geçirici mesaj özelliği ile bağışlar oluşturun, temayı WPML ile çevirin, 14 $ işleminde Revolution Slider kaydetme ile slaytlar oluşturun ve sayfanızı Visual Composer ile $ 34 tasarruf edin.

kredi primi kilise teması wordpress

Demo / İndir

Tema, personel profili, optimize edilmiş yük hızı, Fontawesome entegrasyonu, paralaks, video ve görüntü arka planları, temiz kod, demo verileri, çocuk teması dostu, W3C geçerli kaynak kodu, uygun şekilde biçimlendirilmiş ve yorumlanmış gibi birçok orijinal ve benzersiz özelliğe sahiptir. kişisel özelleştirme ve IE 9+, Firefox, Chrome, Opera, Safari ve iOS, Android ve Blackberry’de de test edilmiştir, ayrıca Credo Bootstrap 3 ile uyumludur+.

Kilisesi – Online Bakanlık WordPress Tema

Çevrimiçi bakanlık için güzel bir WordPress teması, 44 $ ‘ın ThemeForest’in en ucuz kilise temalarından biri olması ve 4.43 ile temayı derecelendiren 900’den fazla alıcıya sahip olan Kilise..

kilise wordpress çevrimiçi bakanlık teması

Demo / İndir

IE 6, IE 7 veya IE 8 gibi Internet Explorer’ın eski sürümleriyle bile uyumludur ve çoğu alıcı bu temadan çok memnun.

Kilise 5 renk seçeneği, akordeon widget’ları, sosyal simgeler ve ziyaretçilere odaklanıyor, jQuery geliştirme ve kolay yönetici paneline sahip.

Diğer önemli özellikler, WP Theme Customizer, WP özellikli resim, WP menüsü, ön sayfadaki öne çıkan öğeler, ana sayfadaki papazın bloguyla birlikte haberler ve etkinlikler bölümü, yeni içerik için özel banner, araç ipuçları, sosyal yer imleri aracılığıyla sunulan tema seçenekleri. ve daha fazlası!

Misyon – e-Ticaret Kilisesi Teması

Mission, 64 dolara mal olan biraz pahalı olan, ancak web tarayıcılarının çoğuyla ve 2 sütunlu duyarlı bir düzen kullanarak ve 500’den fazla alıcıya sahip WooCommerce 2+ ile uyumlu olan kalabalık finansman ve e-ticaret için güçlü bir WordPress temasıdır..

misyon e-ticaret kilise tema wordpress

Demo / İndir

Temanın geliştiricileri, gelecekteki ücretsiz güncellemeleri, 19.20 $ öderseniz 12 aya kadar genişletilmiş destek seçeneğiyle 6 aylık destek, Twitter güncellemeleri, 50 yardım videosu ve sıkça sorulan sorularla dokümantasyon sunuyor.

Mission, WordPress, WooCommerce, HTML 5, PHP, CSS ve JS’nin en son sürümlerini kullanıyor ve milyonlarca renk kombinasyonu, duyarlı tasarım, podcasting, Google Haritalar entegrasyonu, sayısız özel widget ve ticaret seçeneği ile birlikte ateşleme güvertesi var.

Geliştiriciler, şu anda 1.0.1 sürümlerinde olduğunu görebilmeniz için Mission’da yaptıkları tüm güncellemeleri görmek için değişiklik günlüğünü elinize aldı..

Church Suite – WordPress için WooCommerce Teması

Church Suite; ızgaralar, listeler, takvim, yaklaşan etkinlikler, tek etkinlik sayfası ve hatta kapaklı Etkinlik Yöneticisi gibi özel araçlar koleksiyonu sunar; 4 farklı düzen içeren Gelişmiş Sermons Manager, ızgara ve liste düzenleri ile Nedenleri ve Bağış Yöneticisi.

kilise paketi woocommerce teması

Demo / İndir

Tema 59 dolar ve WooCommerce, bbPress ve web tarayıcılarının çoğuyla uyumlu 600’den fazla satışa sahip.

Tamamen özelleştirilebilir, hızlı, akıllı, kullanıcı dostu, ultra duyarlı, retinaya hazır, 1 tıklama demo kurulumu ve 100’den fazla öğeye sahip ve mega menüler oluşturmanıza, SEO’yu optimize etmenize, mükemmel kodlar yazmanıza yardımcı olabilecek Visual Composer eklentisini kullanır ve küçült.

Tema, RTL’yi destekliyor ve iki türden oluşan 700’den fazla simgeyle birlikte hazırlanmış tercümeleri olan WPML’ye hazır: Typekit ve Google. Church Suite’in MailChimp ve WooCommerce uyumluluğu ile birlikte blog ve dergi özellikleri var.

WP-Kilise

WP-Church’un maliyeti 49 $ ve diğer kilise WordPress temalarının aksine sınırsız takım sayfası, benzersiz etkinlik takvimi, ses çalar ve akıllı kutsal metin aracı var.

wp kilise inanç topluluk tema wordpress

Demo / İndir

Yaklaşık 2500 satış ve 1000 yoruma sahip en popüler temalardan biridir, ancak sadece IE 7, IE 8 ve Safari ile uyumludur.

Bu temanın diğer kullanışlı özellikleri ve seçenekleri yönetim paneli, özelleştirilebilir slayt gösterisi, Google Haritalar sokak görünümü ve yönleri, kutsal metin bulucu, özel galeri, post galeri, 6 özel renk, 8 özel widget, bülten, müşteri hizmetleri vb..

Bethlehem – Esnek Duyarlı Kilise Teması

59 dolara mal olan ve sezgisel, esnek ve duyarlı bir tasarıma sahip en iyi kilise WordPress temalarından biri Bethlehem. Bu ekip kiliseler, camiler, kar amacı gütmeyen kuruluşlar, dua grupları ve hayır kurumu için yaratılmıştır, ayrıca hangi düzenin arzunuza en uygun olduğunu görmek için üç demo sürümüne erişebilirsiniz..

bethlehem esnek wordpress kilise teması

Demo / İndir

Bethlehem, Slider Revolution, Visual Composer gibi birden fazla eklenti, aynı zamanda 15 PSD dosyası içerdiğinden 61 dolardan fazla tasarruf ediyorsunuz.

Genel, başlık, ev, navigasyon, altbilgi, mağaza, bağışlar, etkinlikler, vaazlar, bakanlıklar, hikayeler, blog, stil, tipografi, sosyal medya, özel kod ve içe / dışa aktarma seçeneklerini kullanarak temayı özelleştirebilir ve içeriği yönetebilirsiniz bağışlar, bakanlıklar, vaazlar, statik içerik ve öykülerde kategorize edilen özel menü.

Ek olarak, 8 başlık stiline ve zaman tasarrufu araçları, etkinlik yöneticileri, WooCommerce, GiveWP, Ekibimiz, Mega Menü, Referanslar ve diğer eklentilerle entegrasyon gibi diğer ilginç araçlara sahipsiniz..

Ultimate Church – 3 Farklı Ön Sayfa ile

Son, ama en kötü değil, kilise WordPress teması, ThemeWaves sayfa oluşturucu, katman kaydırıcısı, etkinlik yazı tipi, galeri yazı tipi, vaaz yazı tipi ve kapsamlı tema seçenekleri gibi yeni ve özel özelliklere sahip Ultimate Church’dir ve sadece 49 $ maliyeti.

nihai kilise wordpress teması

Demo / İndir

Ultimate Church, temiz, düzenli, düzenlenebilir ve piksel mükemmel özelliklerle birlikte 1420 piksel ızgara ile 3 farklı ön sayfa benzersiz tasarımı ile birlikte gelir.

Bu temayı kiliseyle ilgili şeyleri artırmak, topluluğunu, bağışlarını ve etkinlik sayısını artırmak için kullanabilirsin.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector