5 En İyi eHost Alternatifleri

01.06.2020
Makaleler ve Daha Fazlası… '5 En İyi eHost Alternatifleri
0 16 мин.

en ehost-alternatifleri


eHost bir web barındırma sağlayıcısıydı; 1996-2017 yılları arasında faaliyet gösteriyordu. Yeniden başlatıldıktan sonra durduruldu ve mevcut müşterilerin tümü farklı şirketlere yayıldı.

Eğer arıyorsanız en iyi eHost alternatifleri, Bu makalede 5 tanesini inceleyeceğimiz için okumaya devam edin. Çoğu blogcu ve site sahibi sunulan en iyi değeri aradığından, giriş düzeyinde Paylaşımlı Barındırma hizmetlerine odaklanacağız ve Bayi Barındırma, VPS Barındırma veya Dedicated Sunucu Barındırma gibi yalnızca en gelişmiş olanlardan bahsedeceğiz..

1. InMotion Barındırma

inmotion-hosting-best-ehost-alternatif

Çalışanlara ait InMotion 2001 yılından beri faaliyet göstermektedir ve şu anda 300.000’den fazla alan adını yönetmektedir. İş Barındırma, WordPress Barındırma, Bayi Barındırma, VPS Barındırma ve Dedicated Sunucu Barındırma.

InMotion’ı neden öneriyoruz:

 • ücretsiz alan adı + SSL
 • paylaşılan barındırma paketleri için sınırsız depolama alanı ve bant genişliği
 • cPanel
 • 7/24 müşteri desteği
 • 90 günlük para iade garantisi
 • en ucuz teklif $ 6.39 / ay’dan kullanılabilir

İş Barındırma ve WordPress Barındırma

InMotion’ın giriş seviyesi barındırma hizmetine Business Hosting denir ve size yukarıda belirtilen sınırsız depolama alanı ve bant genişliğinin yanı sıra 3 paketin hepsinde de ücretsiz bir alan adı verir:

 1. Başlatmak: Bu paket en fazla 2 web sitesi için uygundur, size bir web sitesi oluşturucu ve reklam kredisi verir. Aylık 6,39 $ ‘dan başlar.
 2. Güç: Ortadaki paket 6 web sitesine ev sahipliği yapabilir ve birincisinden 2 kat daha fazla sunucu kaynağı sağlar. Ayrıca, 8,49 $ / ay başlangıç ​​fiyatı için daha büyük bir pazarlama araçları seti içerir.
 3. profesyonel: Pro paketi, sınırsız sayıda web sitesi eklemenize izin verir ve 4 kat daha fazla kaynak ve profesyonel düzeyde destek sunar. $ 14.71 / ay’dan başlıyor.

WordPress ile ilgili barındırma özellikle WordPress’i çalıştırmak isteyen müşteriler için tasarlanmıştır. Teklif paylaşılan barındırma esasına dayanmaktadır, ancak önceden yüklenmiş WordPress yazılımı, ücretsiz temalar ve otomatik yedeklemeler gibi WP ile ilgili birkaç hizmet, isteğe bağlı otomatik güncellemeler de eklenmiştir. Aşağıda gösterilen 6 paketin arkasında daha fazla güç var ve bant genişliği kullanımı da sınırsız:

 1. WP-1000S: En küçük paket, aylık 20.000 ziyaretçiye kadar tek bir site içindir. Aylık 7,26 $ / ay başlangıç ​​fiyatı için 40 GB depolama alanı ile geliyor.
 2. WP-2000S: Bu hosting paketi aylık 50.000 ziyaretçiye kadar 2 web sitesine hizmet verebilir. 80 GB depolama alanı ve ücretsiz Jetpack Kişisel lisansı (39 $ / yıl değeri) dahildir. Teklif ayda 11,38 TL’den başlıyor.
 3. WP-3000S: Bu paket tekrar biraz daha büyüktür ve aylık toplam 125.000 ziyaretçiye kadar 3 siteye kadar tasarlanmıştır. 120 GB depolama alanı ve ayrıca yukarıda belirtilen Jetpack Kişisel lisansı vardır. Başlangıç ​​fiyatı: 11,38 $ / ay.
 4. WP-4000S: Dördüncü paket, aylık 300.000 ziyaretçiye kadar 6 web sitesine kadar hizmet verebilir. 160 GB depolama alanı, ücretsiz ayrılmış IP adresi ve Jetpack Professional lisansı da dahil olmak üzere bu teklife 299 $ / yıl değerinde daha fazla öğe eklendi. Paket $ 31.10 / ay’dan başlıyor.
 5. WP-5000S: Bu paket, aylık 600.000 ziyaretçiye kadar 10 web sitesine ev sahipliği yapabilir. 4. paketle aynı kaynakları içerir, ancak depolama alanı 200 GB’a çıkarılmıştır. Başlangıç ​​fiyatı $ 62.24 / ay
 6. WP-6000S: En büyük WordPress hosting paketi, aylık 120000 ziyaretçiye kadar 20 web sitesine kadar hizmet verebilir ve aynı zamanda önceki 2 paketin sahip olduğu avantajlara sahiptir. Bu teklife biraz daha büyük, 240 GB depolama alanı eklendi ve aylık 119,28 $ ‘dan başlayan fiyatlarla.

Bayi Barındırma, VPS Barındırma ve Adanmış Sunucu Barındırma

Bayi Barındırma of InMotion, 3 paylaşılan barındırma ve 3 VPS barındırma paketi tarafından desteklenmektedir. En küçük olanı aylık 15,39 dolardan başlar ve 80 GB alan, 800 GB bant genişliği, ücretsiz bir IP adresi ve müşterileriniz için sınırsız cPanel örnekleri sağlar.

VPS paketleri hem yönetilmeyen hem de yönetilen sürümlerde mevcuttur. En küçük paket 4 GB RAM, 75 GB SSD depolama ve 4 TB bant genişliği içerir. Yönetilmeyen sürüm $ 21.04 / ay’dan başlar ve size fazladan 3 ücretsiz IP adresi verirken, yönetilen sürüm 29.19 $ / ay’dan itibaren kullanılabilir.

Özel Sunucu Barındırma paketler daha da sağlamdır, en küçüğü 105,69 $ / ay’dan başlar. 3,4 GHz 4C / 4T CPU, 8 GB RAM, 500 GB SSD veya 1 TB klasik depolama, 6 TB bant genişliği, 2 saat yönetim ve 5 ücretsiz IP adresi sağlar.

2. HostGator

hostgator-best-ehost-alternatif

HostGator, 2002 yılında bir yurt odasında kuruldu, o zamandan beri hosting endüstrisinin istikrarlı bir üyesi. Günümüzde Endurance International Group tarafından işletilmektedir. Şirket Web Hosting, Bulut Hosting, WordPress Hosting, Bayi Hosting, VPS Hosting ve Dedicated Sunucu Barındırma paketleri sunar.

Neden HostGator’u öneriyoruz:

 • sınırsız bant genişliği kullanımı
 • ücretsiz SSL sertifikası
 • 7/24 destek
 • 45 günlük para iade garantisi
 • en ucuz teklif $ 2.75 $ / ay mevcuttur

Web Barındırma, Bulut Barındırma ve WordPress Barındırma

HostGator oldukça basit bir Web Hosting planları, bir başlangıç, bir sınırsız ve bir tane daha ekstralar yarattı:

 1. Kuluçka Planı: Bu paket tek bir web sitesi içindir ve ayda 2,75 ABD dolarından başlar.
 2. Bebek Planı: Bu paket sınırsız sayıda web sitesine ev sahipliği yapabilir ve ayda 3,95 ABD dolarından alınabilir.
 3. İş planı: En büyük paket, Olumlu SSL sertifikasına ücretsiz yükseltme, ücretsiz özel IP adresi ve yıllık $ 50 değerinde bir SEO paketi sunar. Bu teklif $ 5.95 / ay’dan kullanılabilir.

HostGator’a göre, Bulut Barındırma paketleri daha iyi önbellekleme ve sunucular nedeniyle 2 kat daha hızlıdır. Bu teklifte ayrıca 3 paket var:

 1. Hatchling Cloud: 2 GB RAM, 2 CPU çekirdeği ile birlikte gelir ve tek bir web sitesi ekleyebilirsiniz. Paket $ 4.95 / ay’dan başlıyor.
 2. Baby Cloud: Bu pakete sınırsız sayıda web sitesi ekleyebilirsiniz ve size 7,95 $ / ay başlangıç ​​fiyatı için 4 GB bellek ve 4 CPU çekirdeği verir..
 3. Business Cloud: Bu paket aynı zamanda sınırsız sayıda web sitesi içindir, ancak size daha fazla güç verir. 6 GB RAM, 6 CPU çekirdeği, Pozitif SSL’ye ücretsiz yükseltme, ücretsiz özel IP adresi ve SEO paketi de $ 9.95 / ay başlangıç ​​fiyatı için dahildir.

WordPress Barındırma paketleri klasik paylaşılan barındırma işleminden hala daha hızlıdır ve zaten bir WP siteniz varsa, HostGator uzmanları ücretsiz olarak yeni depolama alanınıza getirecektir. 3 paket mevcuttur:

 1. Başlangıç ​​Planı: Ayda 100.000 ziyarete kadar 1 site için uygundur ve aylık 5,95 ABD doları başlangıç ​​fiyatı için 1 GB yedekleme alanı ile birlikte gelir.
 2. Standart Plan: Bu paketteki kaynaklar ikiye katlandı; aylık toplam 200.000 ziyaretçiye kadar 2 siteye kadar sunucuya hizmet verecek şekilde belirlenmiştir. Size 2 GB yedek depolama alanı sağlar ve ayda 7,95 ABD dolarından başlar.
 3. İş planı: Bu pakete en fazla 3 site ekleyebilir ve aylık 500.000 ziyaretçiye hizmet verebilirsiniz. Yedek depolama alanı 3 GB büyük ve bu teklifteki başlangıç ​​fiyatı 9,95 $ / ay.

Bayi Barındırma, VPS Barındırma ve Adanmış Sunucu Barındırma

Bayi Barındırma paketler 3 versiyonda mevcuttur ve hepsi size ücretsiz bir SSL sağlar ve sınırsız sayıda alan adı da ekleyebilirsiniz. En ucuz paket olan Aluminium 19.95 $ / ay’dan başlıyor ve size 600 GB bant genişliği ile 60 GB depolama alanı sağlıyor.

VPS Barındırma fiyatlandırma da açık ve kolay anlaşılır. Kendi sanal sunucu parçanızı ayda 29,95 $ ‘dan alabilirsiniz. Bu miktar için, Snappy 2000 adı verilen en küçük VPS paketini satın alabilir ve 2 GB RAM, 2 CPU çekirdeği, 120 GB depolama alanı ve 1,5 TB bant genişliği avantajlarından yararlanabilirsiniz..

HostGator en Özel Sunucu Barındırma hizmet ayrıca en küçük pakete Value Server denilen ve ayda 119 $ ‘dan başlayan 3 paket ile geliyor. 4 çekirdekli ve 8 iş parçacıklı, 8 GB RAM, 1 TB depolama ve sınırsız bant genişliği kullanımına sahip bir Intel Xeon D işlemci sunar. Sunucu işletim sisteminiz için Linux veya Windows seçebilirsiniz.

3. SiteGround

SiteGround-best-ehost-alternatif

SiteGround, 2004 yılında birkaç Bulgar öğrenci tarafından kuruldu ve o zamandan beri şirket web barındırma endüstrisindeki en büyük oyunculardan biri oldu. Günümüzde 1.700.000’den fazla alan adına hizmet veriyor.

Şirket, Web Hosting, Bulut Hosting, Bayi Hosting, Kurumsal Hosting ve Dedicated Sunucu Barındırma dahil olmak üzere çok yönlü bir ürün yelpazesine sahiptir. WordPress ve WooCommerce ile ilgili birkaç paket de var, bunları Web Hosting paketleriyle birlikte ele alacağız.

Neden SiteGround’u öneriyoruz:

 • kolay CMS kurulumu
 • ücretsiz SSL
 • paylaşılan barındırma planlarında sınırsız bant genişliği kullanımı
 • 7/24 destek
 • 30-gün para iade garantisi
 • en ucuz teklif $ 3.95 / ay’dan kullanılabilir

Web Hosting, WordPress Hosting, WooCommerce Hosting

Giriş düzeyinde paylaşılan barındırma denir Ağ sağlayıcısı ve aynı hizmet WordPress ve WooCommerce Hosting tarafından kullanılmaktadır. İkincisi aynı kaynakları sunar ve aynı fiyatlara sahiptir, bu nedenle tüm 3 hizmeti birlikte inceleyeceğiz.

3 Web Hosting (WordPress Hosting, WooCommerce Hosting) paketi vardır:

 1. Başlangıç: Bu paket aylık 10.000’e kadar ziyaretçiye kadar tek bir web sitesine yöneliktir. 10 GB alan ve ücretsiz günlük yedeklemeler ve cPanel dahil olmak üzere birkaç ekstra ile birlikte gelir. $ 3.95 / ay’dan başlıyor.
 2. GrowBig: Bu paket zaten aylık 25.000 ziyaretçiye kadar birden fazla web sitesini kabul edebiliyor. 20 GB depolama alanı, yedeklemelerden ücretsiz geri yükleme, öncelik desteği ve genişletilmiş önbellek de dahildir. Paket $ 5.95 / ay’dan başlıyor.
 3. GoGeek: Bu teklifte daha büyük bir depolama alanı elde edebilirsiniz, 30 GB ve sitelerinizle aylık toplam 100.000 ziyaretçiye hizmet verebilirsiniz. Paket, bir sunucudaki ateş hesapları, GIT repo veya WordPress veya Joomla sahneleme gibi birkaç geek hizmeti içerir. $ 11.95 / ay’dan başlıyor.

Bulut Barındırma, Bayi Barındırma, Kurumsal Barındırma, Dedicated Sunucu Barındırma

Bulut Barındırma tamamen yönetilen sunucular ve SiteGround eklenen SSD depolama birimleri, günlük yedeklemeler ve ücretsiz içerik dağıtım ağı tarafından desteklenmektedir. Bu teklifte 4 paket var, en ucuz olanı ayda 80 $ ‘dan başlıyor. 2 CPU çekirdeği, 4 GB RAM, 40 GB depolama ve 5 TB bant genişliği kullanımı sağlar.

Kurumsal Barındırma Enterprise müşterileri için oluşturuldu ve paketleri yok. Bu hizmeti seçtiğinizde, size bir hesap yöneticisi atanacaktır. Şirkete tam ihtiyaçlarınızı söylemenize yardımcı olacak ve bunları çözmek için bir barındırma çözümü sunulacaktır. Mükemmel bir depolama çözümüne sahip olmanın en esnek yolu budur.

Özel Sunucu Barındırma 3 farklı veri konumu tarafından sunulur. SiteGround’un ABD, Avrupa ve Asya’da da veri merkezleri vardır. Fiyatlar farklı; ABD ve Avrupa veri sunucuları Asya’dakinden daha ucuzdur, bu yüzden ilkini kapsayacağız.

En ucuz Dedicated Server Hosting paketine Giriş Sunucusu denir ve 269 $ / ay fiyattan edinilebilir. 4 çekirdekli ve 8 iş parçacıklı, 16 GB RAM, 480 GB SSD depolama alanı ve 10 TB bant genişliğine sahip Intel Xeon X3 işlemci sunar.

4. A2Hosting

A2Hosting-best-ehost-alternatif

A2Hosting, 2001 yılından bu yana ABD, Avrupa ve Asya’da da dünya çapında veri merkezlerine sahip bağımsız çalışan bir web barındırma şirketidir. Paylaşımlı Hosting, VPS Hosting, Bayi Hosting ve Adanmış Sunucu Barındırma hizmeti sunar.

Neden A2Hosting’i öneriyoruz:

 • paylaşılan barındırma planlarında sınırsız depolama alanı ve bant genişliği
 • Windows ve Linux hosting – Plesk / cPanel
 • 7/24 destek
 • her zaman para iade garantisi
 • en ucuz teklif $ 3.92 $ / aydan kullanılabilir

Paylaşımlı Hosting ve Bayi Hosting

Hem Paylaşılan hem de Bayi Barındırma Linux ve Windows sürümlerinde mevcuttur. Kaynaklar arkalarında aynı, sadece işletim sistemiyle ilgili varlıklar farklı. Örneğin, Linux paketleri cPanel ile, Windows paketleri ise Plesk ile birlikte gelir. 3 Paylaşımlı Hosting paketi vardır:

 1. Hafif: Bu paket 5 veritabanına kadar tek bir site için uygundur. $ 3.92 / ay (Linux) ve $ 4.90 / ay (Windows) ile başlar..
 2. hızlı: Bu depolama alanı için sınırsız sayıda web sitesi ekleyebilir ve 2 kat daha fazla sunucu kaynağı elde edebilirsiniz. Başlangıç ​​fiyatı ayda 4,90 $ (Linux) ve ayda 5,88 $ (Windows).
 3. Turbo: Bu paket Swift ile aynı varlıkları içerir, ancak A2 Site Hızlandırıcı paketini de aldı. Sunucu ve önbellek çözümleri içerir, böylece siteniz 20 kata kadar daha hızlı olabilir. $ 9.31 / ay (Linux) ve $ 10.78 / ay (Windows) ile başlar..

Bayi Barındırma 4 paket var; en küçüğü size 30 GB depolama alanı, 400 GB aktarım, 40 kullanıcı hesabı ve WHM kontrol paneli sağlar. Linux’ta 13.19 $ / ay ve Windows sürümünde 14.51 $ / ay’dan başlıyor.

VPS Hosting ve Özel Sunucu Barındırma

Linux VPS servisi farklı versiyonlarda mevcuttur. En küçük yönetilmeyen paket, 5 $ / ay başlangıç ​​fiyatı için root erişimi, 20 GB depolama alanı, 2 TB aktarım, 512 MB RAM ve 1 CPU çekirdeği sağlar. Yönetilen Linux paketi daha güçlüdür, en küçüğü 75 GB depolama, 2 TB aktarım, 4 GB RAM ve 4 vCPU ile 32,99 $ / ay başlangıç ​​fiyatıyla gelir.

Windows VPS yalnızca yönetilen sürümde kullanılabilir ve en küçük paket ayda 36,29 ABD dolarından başlar. 6 GB RAM, 100 GB depolama, 3 TB aktarım, 6 vCPU ve Plesk içerir.

Özel Sunucu Barındırma aynı zamanda çok yönlüdür, $ 9.31 / ay’dan başlayan bir Semi-Dedicated Server teklifi vardır, ancak gerçek bir sunucu değildir. İlk gerçek Dedicated Server paketi size 2 × 500 GB depolama, 10 TB aktarım, 8 GB RAM ve 2 CPU çekirdeği sunar. Yönetilmeyen sürümde ayda 99,59 ABD doları, yönetilen sürümde ayda 141,09 ABD Doları’ndan başlar. İkincisi isteğe bağlı kök erişimi ile de satın alınabilir.

5. Hostinger

hostinger-best-ehost-alternatif

Hostinger web hosting endüstrisinde ABD merkezli başka bir şirkettir ve süper düşük maliyetli fiyatları ile bilinir. En ucuz teklif $ 0.80 / ay’dan; dolayısıyla şirketin 29 milyondan fazla kullanıcısı olması bir mucize değil.

Neden Hostinger’ı öneriyoruz:

 • 7/24 destek
 • 30-gün para iade garantisi
 • en ucuz teklif $ 0,80 $ / ay kullanılabilir

Web Hosting ve Bulut Hosting

Hostinger’ın Web Hosting paketleri oldukça basit ve anlaşılması kolaydır. 3 tanesi var:

 1. Tek Paylaşımlı Hosting: Paket tek bir web sitesi için uygundur ve buna bir e-posta hesabı atayabilirsiniz. 100 GB bant genişliği kullanımı, ayda 0,80 ABD doları başlangıç ​​fiyatına dahildir.
 2. Premium Paylaşımlı Hosting: Orta paket sınırsız sayıda web sitesi sunabilir ve sınırsız sayıda posta hesabı da alabilirsiniz. 2 kat daha fazla sunucu kaynağı ve haftalık yedeklemeler de dahildir. $ 3.49 / ay’dan başlıyor.
 3. İşletme Paylaşımlı Hosting: En büyük paket Premium olarak tüm avantajlara sahiptir ve ayrıca ücretsiz SSL sertifikası, günlük yedeklemeler ve 4 kat daha fazla kaynak eklenmiştir. $ 7.95 / ay’dan başlıyor.

3 tane daha sağlam Bulut Barındırma ürün serisindeki paketler; size daha basit Web Hosting paketleri daha fazla güç verir. En küçük Cloud Hosting planına Cloud Startup denir ve ayda 15,90 $ ‘dan başlar. Özel bir IP adresi, 40 GB depolama alanı, 2 TB bant genişliği, 3 GB RAM ve 2 CPU çekirdeği sağlar.

VPS Barındırma

Hostinger ayrılmış sunucular sunmadığından, en gelişmiş barındırma türü VPS Barındırma. Seçebileceğiniz 6 VPS paketi var, en zayıf olanı ayda 4,99 $ ‘dan başlıyor.

Size 1 GB bellek, 2,4 GHz CPU, 20 GB depolama alanı ve 1 TB bant genişliği sağlar.

Sonuç

Bu makalenin sonuna geldiniz. En İyi eHost Alternatiflerini ele aldık ve blogcular ve web sitesi sahipleri için en uygun barındırma türlerine odaklandık. Artık uzun vadede iyi ve güvenilir bir sunucuya sahip olan favori sağlayıcınızı ve en iyi paketini seçebilirsiniz.

Daha uzun bir dönem satın almaktan çekinmeyin, yıllık veya altı aylık planlar genellikle daha kullanıcı dostu fiyatlara sahiptir. Depolama alanınız hazır olduğunda blogunuza veya işinize odaklanabilirsiniz!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector