5 En İyi InMotion Hosting Alternatifleri – Web Hosting ve Alan Adı Kaydı

en inmotion-hosting-alternatifleri


InMotion işin en iyilerinden biridir, hiç şüphesiz. Sadece ücretsiz bir müşteri desteği ile birlikte istikrarlı ve hızlı bir hizmete sahip oldukları için değil, aynı zamanda müşterinin uğruna her şeyi yapan bir şirkettir. Kesin olan bir şey var, eğer onlarla etiketlerseniz mutlaka her kuruşun karşılığını alacaksınız. Ayrıca SSD depolama alanı, yedeklemeler, site geçişi, uygulamalar ve daha fazlası gibi birçok ücretsiz ücretsiz hizmet elde edersiniz..

InMotion 300.000’den fazla alana ve iyi nedenlerle barındırılmaktadır. Sunucuları, ortalama 500 milisaniyelik yükleme süresine ve tüm yıl boyunca ortalama% 99,98 çalışma süresine sahip olarak gerçekten iyi performans gösteriyor. Bu, sunucularındaki herhangi bir web sitesinin yüksek hızda sürekli olarak kullanılabileceği anlamına gelir. Web sitelerinde tanıtıldığı gibi, InMotion müşteri desteğinde liderdir ve bu ifadenin altında değildir. Canlı sohbetteki bir sorguyu yanıtlamaları temsilcilerinin 2-3 dakikadan fazla sürmemesi.

InMotion’ın hizmetinin merkezinde hiçbir şey eksik olduğunu bulamadım, bu nedenle temel paylaşılan barındırma planlarının aylık 3,99 dolara mal olması makul. Bugün inceleyeceğim benzer yüksek kaliteli hizmetler sunan birçok daha ucuz seçenek var. Ancak, InMotion gibi tutarlı bir şekilde yüksek kaliteli bir hizmet sunmadığından bahsetmek önemlidir. Hatta taze kullanıcıların hizmetlerini 90 günlük para iade garantisi ile denemelerine izin veriyorlar. Bu, onları terk etmek için hiçbir nedeniniz olmadığı gerçeğine olan güvenlerinin bir kanıtıdır..

Birkaç dolar daha ucuz bir şey arıyorsanız veya başka hangi seçeneklere sahip olduğunuzu bilmek istiyorsanız, InMotion’a kesinlikle önerebileceğim birkaç alternatif var. Tüm hizmetlerinden, sadece en popüler hizmetlerden geçmeyeceğim, böylece kafanızı her şirketin sunduğu ürünlere sarmak daha kolay.

Web Sunucusu
Promosyon Fiyatı
hostgator en iyi ipage alternatifi3,95 $ / aylık
bluehost en iyi ipage alternatif3,95 $ / aylık
ipage en iyi ipage alternatif1,99 ABD doları / ay
a2hosting en iyi ipage alternatif3,92 $ / aylık
godaddy en iyi ipage alternatif2,99 $ / aylık

Aşağıda her web barındırma şirketini ayrıntılı olarak size göstereceğim.

HostGator

Ana Makineyi Ziyaret Edin »

hostgator-best-inmotion-alternatifHostGator, web barındırma işinin Moby Dick’idir. Bunu okuyup zaman zaman YouTube’u da ziyaret ediyorsanız, nedenini tam olarak görürsünüz. Ayrıca, 9 milyondan fazla alan adına ev sahipliği yapan, gezegendeki en büyük web barındırma şirketlerinden biridir. HostGator ayrıca Linux ve Cisco ile de ortaktır. Ayrıca, bir HostGator reklamını başlamadan önce izlemenize neden olmayan bir videoyla karşılaşmak da zordur. HostGator kendini tanıtmak için bolca kaynak itiyor ve bunu yaparak 10 yıldan fazla bir süredir varlığını sürdürüyor. Onlar sadece kaliteli web hosting hakkında konuşmak değil, onlar teslim. Bulut hizmetlerinin tanıtımından bu yana, bu şirket favorilerimden biri oldu.

Baby Cloud planındaki test sonuçlarım:

 • Çalışma zamanı: 99.99%
 • Sayfa Yükleme Hızı: 520 ms

Bu, diğer birkaç şirketin eşleşebileceği olağanüstü bir teklif. Aslında, ayda 3,95 dolara bu kadar güçlü bir hizmet alacağınızı bile düşünmüyorum. Değerine artıran şey HostGator’un müşteri desteğidir. Size cevap vermek için 15 dakikadan fazla bekletmiyorlar ve temsilcileri oldukça bilgili. Şimdiye kadar bizimle dostça konuştular ve herhangi bir sorunla karşılaştılar..

Ücretsiz şeyler söz konusu olduğunda, HostGator yetersiz kalmaz. Mükemmel güvenlik araçları sunar, sizi DDoS saldırılarına karşı korur ve web sitesi işlemlerini işlemek için bir SSL sertifikası sağlar. Ayrıca, zaten başka bir yerde mevcut bir web siteniz varsa, web sitesi ücretsiz olarak taşınır. Her şeyden önemlisi, HostGator’un cPanel’i çok kullanıcı dostudur, 5 yaşındaki yeğeninizin bile kısa bir süre sonra nasıl kullanacağını bilir. Hangi planı seçeceğinize karar veremiyorsanız ayrıntılı kılavuzumda özellikle her HostGator planını açıklarım.

HostGator ile ilgili tek sorun, reklamı yapılan fiyatlara sahip olmak için 2 yıllık bir abonelik yapmanızı gerektiren endüstri standardı fiyatlandırma hileleridir. Ayrıca, verilerinizi manuel olarak yedeklemenize de izin verilir, ancak ‘gerçek’ yedeklemeler almak istiyorsanız, yıllık ekstra 15,95 ABD doları ödemeniz gerekir..

BlueHost

Ana Makineyi Ziyaret Edin »

Bluehost-best-inmotion-alternatifBlueHost genel olarak yeni başlayanlar, blogcular ve WordPress kullanıcıları arasında harika bir yıldızdır. Düşük fiyatları ve WordPress için olağanüstü desteği sayesinde büyük popülerliğe sahiptir. Bu, WordPress.org’un 3 barındırma önerisi arasında olması için sağlam bir neden sağlar. Ayrıca, sağlam bir hizmet süresi ve hızlı sayfa yükleri sunan bir barındırma hizmetinin temel yönlerinde de oldukça başarılıdırlar. Bununla birlikte, müşteri destekleri arzulanan bir şey bırakıyor, çünkü kullanıcılarına yanıt vermek için ortalama 40 dakika sürüyor.

BlueHost zaten web barındırma işinde kendini oldukça iyi kurmuştur ve onlar orada yeni başlayanlar bol için birincil bir hedef olduğunu biliyorlar. Bunun ilk nedeni, hemen hemen her WordPress kullanıcısının bunları ve sistem için güçlü desteklerini bilmesi. İkinci sebep, ilk paylaşılan barındırma planının ayda 2,95 $ olması. İşte en popüler servislerinin temelleri:

BlueHost’un Temel Planındaki test sonuçlarım:

 • Çalışma zamanı:% 99,98
 • Sayfa Yükleme Hızı: 530 milisaniye

Ücretsiz şeyler: bir alan adı, uygulama entegrasyonları, site oluşturucu sürükleyip bırakma, iyi güvenlik seçenekleri.

WordPress söz konusu olduğunda, birkaç şirketin sistemleri bu kadar iyi optimize edilmiştir. Bu nedenle BlueHost, Yönetilen WordPress Barındırma hizmeti sunar. Sahip olabileceğiniz en ucuz barındırma türü olmasa da, ayda 19.99 dolar ile 49.99 dolar arasında bir fiyat etiketi ile omuzlarınızdan çok fazla ağırlık alır. Bir grup uzmanın WordPress sitenize baktığından emin olabilirsiniz. Sürekli güncel, güvenli olduğundan ve ortaya çıkabilecek sorunları çözebileceğinden emin olurlar. Şirket sitenizin ve performansının tüm sorumluluğunu üstlenir ve tek yapmanız gereken sitenizi kullanmaktır..

Her şeyi göz önünde bulunduran BlueHost, inanılmaz derecede ucuzdur ve kullanımı kolay bir kontrol paneliyle sağlam bir hizmet sunar ve yeni başlayanlar için mükemmel hale getirir. Ayrıca, öğrenebileceğiniz çok sayıda çevrimiçi kaynağa sahiptir, ancak müşteri desteklerine başvurmak istiyorsanız biraz beklemeniz gerekir. Ayrıca, ücretsiz site geçişi sunmazlar ve düşük tanıtım fiyatlarına sahip olmanız için 3 yıllık bir abonelik gerektirirler. Şeker ve gökkuşağıdan yapılmamıştır, ancak bir WordPress sitesini olabildiğince düşük maliyetle çalıştırmak istiyorsanız BlueHost iyi bir seçimdir.

iPage

Ana Makineyi Ziyaret Edin »

Ipage-best-inmotion-alternatifiPage en ucuz barındırma hizmetlerinden birini sunmaktadır. Bununla, ayda 1.99 $ ‘dan hosting planları sunan, son derece ucuzlar. Şirket, BlueHost, FatCow, VPSLink, JustHost, HostMonster ve benzeri gibi diğer birçok barındırma şirketini getiren Endurance International Group’a aittir. Onlar, dünyanın dört bir yanındaki müşterilerine karışık duygular uyandıran devasa bir şirket. Ancak iPage gerçekten ucuz bir hizmetin yanı sıra iyi bir şey sağlıyor mu? Bakalım.

İşte paylaşılan Temel Plan’daki test sonuçlarım:

 • Çalışma zamanı:% 99,96
 • Sayfa Yükleme Hızı: 884 ms

Bu en iyisi değil ama gerçekten çok ucuz. Onlardan iyi bir müşteri hizmeti almalarını beklemiyordum, ancak iPage beni yanlış kanıtladı. Sorularımıza yanıt vermek için yaklaşık 20 dakika süren e-posta, canlı sohbet ve telefon yoluyla iyi destek sağlarlar. Ancak bu konuda karışık yorumlar var, bu yüzden hizmetlerine satın almadan önce bunları iki kez kontrol etmek en iyisidir. iPage, diğer şirketlerin kullandığı fiyatlandırma hilelerini kullanmadıklarını görünce içimde biraz pozitiflik yarattı. Gülünç derecede ucuz olmalarına rağmen, size sadece 12 aylık bir abonelikle düşük tanıtım fiyatı verecekler. Bir markaya güvenmenizi sağlamak için açık bir fiyat etiketinden daha iyi bir şey yok.

İyi bir fiyata bu iyi hizmetin yanı sıra, gelişmiş güvenlik seçenekleri de alacaksınız. iPage, bir siber güvenlik şirketi olan SiteLock ile ortaktır. Yazılımları güvenlik ihlallerini önlemeye yardımcı olur ve sitenizi kötü amaçlı yazılımlara karşı düzenli olarak tarar. Ayrıca, kullandığınız iPage planına bağlı olarak kötü amaçlı yazılımları da kaldıracaktır. Ancak en büyük güvenlik önlemi, iPage’in her gün sizin için yapacağı düzenli yedeklemeler oluşturmaktır. Çoğu şirket bu hizmet için ekstra ücret talep eder, ancak iPage bu hizmeti ücretsiz olarak sağlar.

iPage ayrıca PayPal, Google Apps ve çeşitli e-Ticaret platformları gibi üçüncü taraf uygulamalarla entegre olur ve iyi oynar. Ayrıca Google AdWords, Yahoo! ve Bing.

Bütün bunlar oldukça iyi görünse de, iPage de olumsuz sürprizlerle dolu, ilki cPanel olmadığı. Her barındırma sağlayıcısının cPanel’i vardır, ancak iPage daha az bilinen vDeck yazılımı ile çalışmayı tercih eder. Çalışıyor, ancak cPanel hala vDeck’ten daha kullanıcı dostu. Ayrıca, iPage’in bol miktarda para harcamanıza izin verdiği durumlarda, sonunda sizden daha fazlasını alacaklardır. Çok ucuz bir hizmet için abone olabilirsiniz, ancak döneminiz sona erdiğinde, planınızı yenilemeniz için ayda yaklaşık 8 dolara mal olacak – Bu,% 350’lik bir fiyat atlama! Yani, iPage’in oldukça zor olduğu ve başka bir alternatif kullanmanın daha iyi olacağı ortaya çıktı.

Gözden A2Hosting

Ana Makineyi Ziyaret Edin »

A2Hosting-best-inmotion-alternatifA2Hosting, BlueHost veya HostGator kadar popüler olmayabilir, ancak gerçekten iyi bir barındırma hizmeti sunarlar. Linux ve Windows platformlarında paylaşılan barındırma, yönetilen ve yönetilmeyen VPS planları, özel sunucular, bayi barındırma planları, etki alanı kaydı ve diğer çevrimiçi çözümler gibi çok çeşitli barındırma planları sunarlar. En ucuz barındırma planları, ayda 3.92 $ ‘dan başlayan Lite Linux paylaşılan planıdır. Bu yalnızca tek bir web sitesine ev sahipliği yapmanıza izin verir, bu yüzden Swift planını en baştan başlatmanızı öneririm.

A2Hosting hakkında biraz araştırma yaptım ve çoğunlukla olumlu eleştiriler buldum, ancak kendimi sağlamak istedim. Bu yüzden bazı testler yaptım.

Paylaşılan Swift Planı’ndaki (Linux) test sonuçlarım:

 • Çalışma zamanı: 99.97%
 • Sayfa Yükleme Hızı: 509ms

Hem çalışma süresi hem de sayfa yükleme süresi mükemmeldir. Ayrıca e-posta ve canlı sohbet yoluyla iyi bir destek var. Telefon desteği bir garson oyunudur. Yardım almak için onları aramaya çalışmaktan rahatsız olmazdım. Sadece 20-25 dakika telefonda kalmak değmez ve cevaplamak için birine bekleyin. Daha karmaşık sorular için bir e-posta yazmanız yeterlidir.

Paylaşılan planları özellikler açısından peaty iyidir. Daha önce de belirtildiği gibi, web sitesi numarası sınırlaması nedeniyle Lite planını seçmezdim. Paylaşılan her planda sınırsız RAID-10 depolama alanı ve sınırsız aktarım bulunur. Let ‘Encrypt aracılığıyla ücretsiz SSL sertifikası da her hosting planının bir limanıdır. CloudFlare ücretsiz CDN de tüm planlara dahildir.

Web sitenizi InMotion’dan A2Hosting’e aktarmak istiyorsanız, web sitenizi ve cPanel hesabınızı ücretsiz olarak taşıyacaklar.

Herzaman para iade garantisi de bu şirkette benzersiz bir şeydir. Tam geri ödemenin yalnızca kayıt olduktan sonraki 30 gün içinde verileceğini unutmayın..

A2Hosting iyi bir hosting sağlayıcısı ve InMotion’a harika bir alternatif.

GoDaddy

Ana Makineyi Ziyaret Edin »

godaddy-best-inmotion-alternatifGoDaddy, Yönetilen WordPress barındırma hizmetleri sunan dünyanın en ünlü etki alanı kayıt şirketlerinden biridir. Size çok fazla iş ve ter kazandıran hızlı, güvenli ve tam olarak yönetilen WordPress barındırma çözümleri sunarlar. Ellerinizi ilk planlarına ayda 1,00 $ karşılığında alabilirsiniz. Yıllık planlarına kaydolursanız size ücretsiz bir alan adı da verirler. Bu yüzden, en azından onları incelemeye değer, ancak birkaç yıl önce şirketin çok daha iyi olduğunu belirten çirkin incelemeler okudum. Ama yine de kendim görmek istedim.

İşte paylaşılan hosting Ekonomi Planı test sonuçları:

 • Çalışma zamanı: 99.04%
 • Sayfa Yükleme Hızı: 500 ms

Çalışma süresi yeterince güvenilir görünüyor ancak% 99,04 çalışma süresinin web sitenizin tüm yıl boyunca en az iki saat kapalı olacağı anlamına geldiğini unutmayın. Web siteniz, ne seçtiğinize bağlı olarak Linux veya Windows tabanlı paylaşılan sunucularda depolanacaktır. Çünkü diğer hosting firmalarında olduğu gibi Windows tabanlı sunucular da daha pahalı.

Ayrıca VPS hosting 29,99 $ için aylık ve daha iyi bir plan 129 $ için sağlar. Onlar da ekstra mil gidecek ve yönetilen WordPress barındırma sağlayacaktır. Ayrıca, sürükle ve bırak öğelerinden bir web sitesi oluşturmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir web sitesi oluşturucunuz da olacaktır. Müşteri hizmetleri, bir sorguyu yanıtlamak için yaklaşık 10 dakika sürecek kadar güvenilir görünüyor.

Genel olarak, GoDaddy müşterilerine karşılamak ve onlara mümkün olan en iyi web barındırma hizmeti getirmek için ekstra mil gitmek gibi görünüyor.

Sonuç

Benim düşünceme göre, zaten mevcut bir InMotion hesabından başka birine geçmek gerçekten buna değmez, ancak her şirket farklıdır. Başka bir şeyle gitmeniz gerekiyorsa, HostGator ilk sizin ve BlueHost çalışmak için en iyi ikinci seçenek olacaktır. Belki GoDaddy de denemeye değer.

Umarım makalemizi okumaktan keyif almışsınızdır ve bugün yeni bir şeyler öğrenmenize yardımcı olduk.!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map