Başarılı bir Amazon Affiliate Web Sitesi Nasıl Yapılır?

01.06.2020
Makaleler ve Daha Fazlası… 'Başarılı bir Amazon Affiliate Web Sitesi Nasıl Yapılır?
0 6 мин.

başarılı amazon ortaklık web sitesi nasıl kurulur


Web sitenizden para kazanmanın ve çevrimiçi para kazanmanın birçok yolu vardır. En yaygın para kazanma seçeneklerinden biri, bağlı kuruluş satışlarıdır. Bu yöntem çok popüler hale geldi, çünkü bağlı kuruluş sitelerine ilk yatırım minimal ve geri dönüş çok büyük olabilir ve bunun üstesinden gelmek çok kolay, böyle bir web sitesini çalıştırmak için neredeyse hiçbir teknik beceri gerekli değildir.

Amazon, hemen hemen her tür ürünü bulabileceğiniz en büyük çevrimiçi mağazalardan biridir. Çok sayıda mevcut ürün ve iyi ödeme nedeniyle, birçok pazarlamacı Amazon’un satış ortağı sistemine katılmayı tercih ediyor. Herkes Amazon ile ortak olabilir; katılmak ücretsizdir ve belirtilen satış değerinin% 10’una kadar ödeme yapar. Satış ortağı sistemi, bunları kolayca web sitenize yerleştirmek ve para kazanmaya başlamak için gerekli tüm bilgileri ve izleme URL’lerini sağlayacaktır..

Doğru web sitesi oluşturma platformunu seçin

Bir web sitesi oluştururken, her zaman, ilk adım bir platform seçmektir. Büyük olasılıkla, mümkün olduğunca hızlı bir şekilde devam ettirmek istiyorsunuz ve bir geliştirici kiralamak istemeyeceksiniz. Kullanımı kolay, programlama becerileri gerektirmeyen ve bir para kazanma sitesine dönüştürmek için yeterince esnek olan bir web sitesi oluşturma aracına ihtiyacınız olacak. Sizin için en iyi seçenekler WordPress olacaktır. Bu, hemen hemen her web barındırma hesabına yüklenebilen ücretsiz bir yazılımdır, kullanımı ve güncellenmesi kolaydır ve Amazon satış ortağı sistemine entegre etmek için kolayca özelleştirilebilir. Hızlı bir çevrimiçi arama yaparken, bu tür web siteleri için özel olarak oluşturulmuş birçok tema ve eklenti bulacaksınız..

wordpress amazon bağlı web sitesi

WordPress’i daha önce hiç kullanmadıysanız veya hiç web sitesi oluşturmadıysanız endişelenmeyin, birkaç saat içinde yazılımla ilgili her şeyi öğrenebilir ve çevrimiçi kılavuzları ve eğiticileri kullanarak kendi web sitenizi oluşturabilirsiniz..

Nişinizi seçin ve iyi bir web sitesi yapısı oluşturun

Muhtemelen, sitenizi oluşturmaktan içerik oluşturmaya kadar her şeyi kendiniz yapacaksınız, bu nedenle web sitenizle alakalı bir ürün kategorisi seçmek çok önemlidir. Örneğin, web siteniz kozmetiklerle ilgilidir ve amazon ortaklık sistemi aracılığıyla teknolojiyle ilgili ürünlerin reklamını yapıyorsunuz, ziyaretçilerin bu ürünleri satın alma şansı çok düşük.

Web sitesi yapısı da çok önemlidir: web sitenizde gezinmenin kolay olduğundan ve satmak istediğiniz ürünlerin fazla reklamının yapılmadığından emin olun. Yararlı içerik oluşturun, ürünler önerin, mümkünse bazı ürünleri kendiniz deneyin ve incelemeler oluşturun ve web sitenizi gerçek yapın. Web sitesi ziyaretçileri web sitenizi, satmaya çalışmayan ancak doğru ürünleri seçmelerine yardımcı olmaya çalışan değerli ve bilgilendirici bir web sitesi olarak görmelidir..

Siteniz için iyi bir web barındırma seçin

Web hosting bir web sitesinin başarısında çok önemli bir rol oynar. Düşük kaliteli bir barındırma hizmeti web sitenize koymak tüm zor işleri yok edebilir. En pahalı barındırma hizmeti satın almak gerekli değildir, ancak web sitenizin ihtiyaçlarını destekleyecek iyi bir barındırma sağlayıcısı seçmek önemlidir. Amazon ortaklık sitenizi WordPress ile oluşturmayı seçerseniz, iyi bir WordPress barındırma planı satın almayı düşünmelisiniz. BlueHost’un teklifine göz atmanızı şiddetle tavsiye ederim.

BlueHost – En İyi WordPress Barındırma

BlueHost, en iyi web hosting sağlayıcılarından biridir ve uygun fiyata yüksek kaliteli WordPress barındırma hizmeti sunmaktadır. Şirket hakkında daha fazla bilgi edinmek için resmi web sitesine veya inceleme sayfamıza bakın.

Şimdi başla! »

İyi içerik oluşturun, SEO üzerinde çalışın ve hedeflenen trafiği artırın

Aslında size kâr getirecek en iyi ücretsiz trafik Google’dan gelecektir. İnsanların beğeneceği yüksek kaliteli ve bilgilendirici makaleler oluşturmanız gerekir. Ayrıca, web sitesi ziyaretçilerini belirli bir ürünü almaya ikna etmek için tüm pazarlama becerilerinizi kullanmanız gerekecektir. İyi içerik oluşturmak, hedeflenmiş trafik elde etmek için iyi bir başlangıç ​​olsa da, arama motoru optimizasyonunu göz ardı edemezsiniz. Bu karmaşık gelebilir, ama aslında SEO düşündüğünüz kadar zor değil.

içerik oluşturma, seo, web sitesi oluşturma

Sayfa üzerinde optimizasyon, başlamanız gereken yerdir. Uygun H1 ve H2 başlıklarına sahip olmak önemlidir; makalenizin sıralamak istediğiniz anahtar kelimeleri içerdiğinden emin olun. Kendi içeriğiniz arasındaki bağlantı da dikkate alınması gereken çok önemli bir faktördür. Sitenizde doğru optimizasyonu yaptıktan sonra, bazı geri bağlantılar oluşturmaya başlayabilirsiniz. Bağlantı oluşturma konusunda çok agresif olmayın, çünkü spam olarak kabul edilebilir ve Google bu uygulamayı beğenmez.

Sitenizin etrafında bir topluluk oluşturmak da ürünleri pazarlamak için iyi bir yol olabilir. Bir Facebook hayran sayfası oluşturun veya nişinizin çevresinde güçlü bir topluluk oluşturmak için diğer sosyal ağ sitelerini kullanın.

Kârınızın büyümesini izleyin

Başarılı bir Amazon ortaklık web sitesine sahip olmak yol kolay olmayacak ve web sitenizi oluştururken sorunlarla karşılaşacaksınız, ancak uygun araçları ve web hosting’i seçerseniz, web sitesi performansı hakkında endişelenerek çok fazla zaman kazanabilirsiniz ve daha fazla konsantre olabilirsiniz. kaliteli içerik oluşturmak ve satış üretmek. Yolculuğunuzda iyi şanslar dilerim!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector