Bir Web Sitesi Oluşturun, Ücretsiz Bir COM Alan Adı ve İşletme E-posta Adresi Alın

web sitesi kurmak ücretsiz alan adı almak iş e-posta adresi


İşletmeniz için bir web sitesi mi oluşturmak istiyorsunuz? Bu eğitimde, sitenizi nasıl kuracağınızı ve ücretsiz bir .com alan adını ve bir iş e-posta adresini nasıl alacağınızı göstereceğim. Profesyonel bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olacak iki adım adım kılavuz:

  1. WordPress ile bir işletme web sitesi nasıl oluşturulur
  2. HTML / CSS ile profesyonel bir web sitesi nasıl oluşturulur

Alan Adları Hakkında

Alan adları bir web sitesini tanımlamak ve bu siteye kolayca erişmek için kullanılır, aksi takdirde ziyaretçilerin tarayıcılarına hatırlanması çok zor olan sunucunun IP’sini girmeleri gerekir.

Bazıları belirli ülkeleri temsil ederken, bazıları hükümetleri, kuruluşları vb. Temsil eden çeşitli uzantılar vardır..

bluehost ücretsiz alan adı işletme e-postası

Etki alanı adlarını, ürünlerdeki .com, .co, .club, .us, .space, .website, .org, .net, .info, .biz ve .name ana bilgisayarını sunan Bluehost gibi herhangi bir web barındırma şirketinden satın alabilirsiniz. ve istediğiniz alan adını yazdığınız ve bir açılır menüden uzantıyı seçtiğiniz alan adları menüsü.

Sonraki adım, sonraki mavi düğmeye basmak ve istenen alanın kullanılabilir olup olmadığını kontrol etmektir. Kullanılabilir durumda ise, fatura bilgilerinizle birlikte yumruk adı, soyadı, ülke, sokak adresi, şehir, eyalet, posta kodu, telefon numarası ve e-posta adresini kullanarak kaydolmanız gerekir ve ayrıca Aylık 0,99 ABD doları olan alan adı gizliliği koruması ve bir yıl boyunca peşin ödeme yaparsanız istediğiniz alan adının maliyetini görebileceğiniz hesap planınızı istiyorsanız, bu durumda bir .com 11,99 ABD doları tutarındadır.

Web barındırma seçerseniz, aynı zamanda ücretsiz bir alan adı almak ama fiyatları bir ay boyunca peşin ödeme 6,95 $, iki yıl için 5,95 $, üç yıl için 4,95 $, Business Pro bir yıl için 19,95 $, iki için Business Pro yıl 16,95 $, Business pro üç yıl 14,95 $, Standart Adanmış sunucu için bir ayın fiyatı 144,99 $, ancak ilk ay 75 $, bir ay için Standart VPS 1 fiyatı ilk ay nerede 24,99 $ 15 dolar.

Web Hosting Hakkında

Web barındırma, web uygulamalarını ve özellikle web sitelerini depolamak için kullanılır, genellikle sadece komut dosyalarını ve CMS’yi test etmek için iyi olan ücretsiz barındırma çoklu türleridir, paylaşılan küçük bloglar, kümelenmiş, satıcı, sanal özel sunucu, adanmış barındırma, kolokasyon için mükemmeldir merkezi ve bulut barındırma. Dosyalar, resimler, videolar veya müzik gibi bir FTP istemcisi aracılığıyla web barındırıcınıza neredeyse her şeyi yükleyebilirsiniz, ancak bu tür dosyalarınız varsa şiddet, telif hakkı veya çıplaklık ile ilgili kısıtlamalarınız olabilir..

Bluehost aylık 3.95 $ ve 14.95 $ arasında fiyatları, VPS $ 14.99 ve $ 59.99 arasında fiyatları ve adanmış $ 74.99.

bluehost paylaşılan barındırma planları

Paylaşılan barındırma, 1 web sitesine izin veren temel bir pakete sahiptir, 50 GB alan, ölçülmemiş bant genişliği, standart performans, 5 park edilmiş alan adı, 25 alt alan adı, 5 e-posta hesabı ve hesap başına 100 MB e-posta depolama alanı kullanabilirsiniz, artı paket 10 web sitesine izin verir ve 150 GB alan, 20 park edilmiş alan, 50 alt alan, 100 e-posta hesabı, 150 $ pazarlama teklifi, 1 SpamExperts, Global CDN ve hesap başına 500 MB e-posta depolama alanına sahipken, iş pro paketi sınırsız web sitesine sahip olmanıza izin veriyor ve ayrıca sınırsız web sitesi alanı, bant genişliği, yüksek performans, sınırsız park edilmiş alan adı, alt alan adı, e-posta hesabı, e-posta depolama alanı, 300 $ pazarlama teklifi, 2 Spam Uzmanı, 1 SSL, 1 ayrılmış IP, 1 alan gizliliği ve SiteBackup Pro.

Dört VPS paketi vardır, birincisi 2 CPU Çekirdeği, 30 GB SAN depolama, 2 GB RAM, TB bant genişliği, 1 IP adresi ile standart olan, ikincisi en popüler olanıdır ve 60 GB’a sahip olarak adlandırılmıştır. SAN depolama, 4 GB RAM, 2 TB bant genişliği ve 2 IP adresi. Premium paket 3 CPU Çekirdeği, 120 GB SAN depolama alanı, 6 GB RAM, 3 TB bant genişliği ile geliştirilirken, nihai paket 4 CPU Çekirdeği, 240 GB SAN depolama alanı, 8 GB RAM ve 4 TB bant genişliği ile geliştirildi.

Adanmış web hosting üç paket vardır biri bunlardan biri x 2.4 GHZ CPU, 1 TB depolama, 4 GB RAM, 5 TB bant genişliği, 3 IP adresleri ile standart olan, diğeri 4 x 2.5 GHZ CPU ile geliştirilmiş paket , 8 GB RAM, 10 TB bant genişliği, 4 IP adresi, sonuncusu 4 x 3.3 GHZ CPU, 16 GB RAM, 15 TB bant genişliği ve 5 IP adresi ile birinci sınıftır.

Bulut barındırma ya bir başlangıç, bir performans ya da bir iş pro paketidir, ilk paket sadece 1 web sitesine izin verirken, sadece 100 GB depolama alanına, 100 e-posta hesabına ve 500 MB e-posta depolama alanına sahiptir, diğer ikisi sınırsız web sitesine izin verir, sınırsız hesap, çift veya üçlü RAM ve CPU sınırsız e-posta depolama ve pazarlama zaman ileri değeri sunuyor. Yerel Önbellekleme ve tek tıklamayla kaynak ölçeklendirmesi her üç paket için de kullanılabilir, ancak ikincisinde yalnızca 1 SpamExperts bulunurken, sonuncusunda 2 adet Özel IP, SSL sertifikası, etki alanı gizliliği ve site yedekleme ve geri yükleme ile birlikte bulunur.

İçin özel WordPress kullanıcılar Bluehost, blogcu, profesyonel, iş ve işletme gibi ayda 100 milyon ila sınırsız ziyaret, 30 GB 240 GB depolama alanı, 30 GB – 240 GB yedekleme, 2 GB 8 GB RAM, 5 ila 30 WP sitesi gibi 4 paket sunuyor , 1 IP adresi, Pozitif SSL, SiteLock Premium veya Kurumsal ve Pozitif Wildcard SSL.

Ücretsiz .com Etki Alanı ve İşletme E-posta Adresi Nasıl Alınır?

Tüm hosting paketleri fiyatları ilk ayda veya bir, iki veya üç yıl için önceden ödeme yaparsanız, aynı zamanda www.example.com ve en güçlü paketleri seçerseniz, sınırsız hesap ve [email protected] gibi sınırsız depolama alanına sahip ücretsiz bir işletme e-posta adresiniz vardır.

Ayrıca, VPS paketleri ve özel olanlar para iade garantisi ve 7/24 desteğe sahiptir, her türlü müşteri için son derece esnek ve kullanılabilirken, WordPress paketleri de para iade garantisi, 7/24 destek ve aynı zamanda gelişmiş cPanel’e sahiptir., SiteLock Güvenlik olarak CDN ve en azından SiteLock Pro.

Bluehost’tan web barındırma hizmetini kullanarak, sadece ücretsiz veya sınırsız e-posta hesapları ve depolama alanı elde etmekle kalmaz, aynı zamanda ücretsiz bir .com alan adı alırsınız, ancak cPanel’i kullanarak güçlü, SEO için optimize edilmiş, çok dilli ve kullanıcı dostu bir yapı oluşturabilirsiniz. , Softaculous otomatik yükleme komut dosyası, WinSCP / Notepad ++ gibi FTP ve kaynak kodu düzenleyicisinin yanı sıra kendi programlama becerileriniz veya sadece Bluehost tarafından sunulan web sitesi yaratıcısı.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map